🎱معرفی و آموزش کپی تریدینگ در متاتریدر – اکسپرت کپی ترید فارکس

06:34 13/02/2023 -

 • صفحه اصلی
 • 🎱معرفی و آموزش کپی تریدینگ در متاتریدر – اکسپرت کپی ترید فارکس

🎱سیگنال تریدینگ و کپی تریدینگ در متاتریدر 4 و 5

کپی ترید در فارکس یکی از بهترین روش های کسب درامد در فارکس است، این ویژگی در پلتفرم محبوب متاتریدر نیز ارائه میشود و کاربران پس از افتتاح حساب در برترین بروکر های فارکس و اتصال حساب به متاتریدر قادر خواهند بود تا از کپی تریدینگ فارکس در متاتریدر بهره مند شوند.

کپی ترید در متاتریدر ، کپی ترید فارکس ، معامله خودکار در متاتریدر 4 ، اکسپرت کپی ترید

در جدول زیر بهترین بروکر های فارکس برای کپی ترید در متاتریدر آورده شده:

نام بروکر لینک بررسی و ثبت نام
کپی تریدینگ در متاتریدر alpari irantopfxbroker icon 02
بروکر آلپاری
🔥افتتاح حساب در آلپاری
شارژ حساب لایت فارکس ، ثبت نام لایت فارکس ، لایت فارکس بدون فیلتر
بروکر لایت فایننس
🔥افتتاح حساب در لایت فایننس
سایت بدون فیلتر امارکتس ، amarkets ورود ، دانلود متاتریدر 4 آمارکتس
بروکر آمارکتس
🔥افتتاح حساب در آمارکتس
راهنمای معاملات طلا icmbrokers ، انواع حساب بروکر icm ، ثبت نام در بروکر icm
آی سی ام بروکرز
🔥افتتاح حساب در بروکر ICM
پستیبانی فارسی فارکس ، پشتیبانی ارز دیجیتال ، پشتیبانی بروکرهای فارکس برای ایرانیان ، پشتیبانی فارکس ☎️تلگرام فارسی
پستیبانی فارسی فارکس ، پشتیبانی ارز دیجیتال ، پشتیبانی بروکرهای فارکس برای ایرانیان ، آموزش کپی ترید ❇️پشتیبان واتس اپ

 

کپی ترید در فارکس با متاتریدر چیست ؟

کپی تریدینگ در بروکر های فارکس در بستر کارگذاری ها انجام میگیرد و معامله گران میتوانند پس از ثبت نام معامله گر مورد نظر را انتخاب سپس اقدام به کپی ترید نماید، این سیستم با عنوان قسمت سیگنال در متاتریدر نام گذاری شده که معامله گران پس از ورود و اتصال حساب معاملاتی به متاتریدر قادر خواهند بود تا از میان تریدر های حرفه ای شخص مورد نظر خود را انتخاب سپس حساب کپی ترید خود را فعال نمایید.

همچنین به عنوان یک ارائه دهنده سیگنال فارکس در متاتریدر نیز میتوان فعالیت نمود و میتوانید استراتژی های معاملاتی خود را در ازای دریافت مبلغی بعنوان کمیسیون در اختیار معامله گران دیگر قرار دهید و کسب درامد با فارکس را افزایش دهید.

کپی تریدینگ ، معاملات اجنماعی ، بهترین بروکر های کپی تریدینگ
جهت آشنایی بیشتر با کپی تریدینگ در فارکس میتوانید از طریق لینک به مقاله ی مربوط به آن هدایت شوید.

 

مزایای کپی ترید در متاتریدر – سیگنال متاتریدر

کپی تریدینگ در متاتریدر یکی از روش های کسب درامد از فارکس است که با کاهش ریسک به افزایش درامد به ویژه برای معامله گران تازه کار در بازار های مالی می انجامد.

بهترین تریدرهای جهان از بهترین بروکر های فارکس در محیط امن و سریع پلتفرم معاملاتی متاتریدر گردآوری شده و با ابزار های معاملاتی پیشرفته جمله ی “کسب درامد در فارکس آسان است” را به واقعیت نزدیک تر میکند و سرمایه گذاران با پرداخت مبلغ اشتراک اندکی قادر خواهند بود تا استراتژی های معاملاتی بهترین تریدر ها را پس از انجام مراحل بک تست گرفتن در متاتریدر 4 و 5 در حساب خود کپی نمایند.

همچنین در صورتی که از جمله تریدر های حرفه ای فارکس هستید که به معاملات خود را از طریق اتصال به VPS انجام میدهید سیستم VPS متاتریدر روند کسب سود شما را تسریع نموده است.

برای معامله گران کریپتو کارنسی ها نیز امکان اتصال و ترید ارزدیجیتال با متاتریدر از طریق API در صرافی های معتبر رمز ارز مانند صرافی بین ایکس، صرافی بایننس و صرافی کوکوین فراهم شده که دریافت سیگنال متاتریدر را در اختیار معامله گران قرار میدهد.

کپی تریدینگ در لایت فارکس ، بهترین کپی تریدر در لایت فارکس ، آموزش کپی ترید در بروکر لایت فارکس

افتتاح حساب در لایت فایننس

 

بهترین بروکر کپی ترید فارکس با نرم افزار متا تریدر

همانطور که گفتیم متاتریدر از لیست بهترین بروکر های فارکس پشتیبانی میکند و تمامی معامله گران پس از افتتاح حساب قادر به استفاده از متاتریدر میباشند که در ادامه به برترین آن ها خواهیم پرداخت و بهترین بروکر فارکس برای ایرانیان را نیز از میان آن ها معرفی خواهیم نمود.

 

کپی ترید در آلپاری با متاتریدر

بروکر آلپاری امکان دسترسی به متاتریدر 4 و متاتریدر 5 را در اختیار سرمایه گذاران خود قرار میدهد و پس از اتصال حساب آلپاری به متاتریدر علاوه بر دسترسی به شرایط معاملاتی حرفه ای و سیستم کپی تریدینگ بروکر آلپاری از طریق وبسایت Alpari معامله گران قادر خواهند بود تا از سیگنال فارکس رایگان در متاتریدر برای افزایش سود معاملات فارکس خود بهره مند شوند.

ثبت نام در بروکر آلپاری

بهترین مدیر سرویس PAMM آلپاری ، آموزش حساب پم آلپاری ، افتتاح و فعال سازی حساب PAMM ، حساب pamm الپاری چیست

برای مشاهده ی آموزش کپی تریدینگ در آلپاری از طریق لینک زیر به صفحه ی مربوط به آن مراجعه نمایید.

بررسی کپی تریدینگ در بروکر آلپاری

 

کپی تریدینگ در بروکر لایت فایننس با متاتریدر

پلتفرم سوشال ترید بروکر لایت فایننس یکی از روش های کسب درامد در فارکس است اما علاوه بر آن پشتیبانی لایت فاینانس از متاتریدر 4 و 5 این امکان را در اختیار معامله گران این بروکر معتبر فارکس قرار داده تا با اتصال متاتریدر به لایت فارکس خود بروی نسخه های دسکتاپ، تلفن های هوشمند و نسخه ی تحت وب از معامله خودکار در متاتریدر بهره مند شوند.

ثبت نام در لایت فارکس

بهترین کپی تریدر فارکس ، حساب پم لایت فارکس ، آموزش کپی ترید در بروکر لایت فارکس

برای افتتاح حساب در بروکر لایت فایننس و دریافت آموزش کپی ترید در لایت فارکس از طریق لینک زیر به مقاله آن مراجعه نمایید.

بررسی کپی تریدینگ بروکر لایت فارکس

 

سیستم کپی تریدینگ آمارکتس با متاتریدر

حساب پم آمارکتس فرصت انجام معاملات Copytrade را برای معامله گران امکان میسازد، همچنین سیستمی مشابه سیستم اکسپرت ادوایزر متاتریدر نیز در سایت اصلی بروکر آمارکتس در نظر گرفته شده تا معامله گران بتوانند از طریق ربات های معاملاتی فارکس در حساب آمارکتس خود معامله نمایند، در کنار آن ها همچنین پس از تکمیل ثبت نام آمارکتس میتوانید از معاملات خودکار متاتریدر بهره مند شوید.

ثبت نام در آمارکتس

آموزش نحوه سرمایه گذاری در حساب کپی تریدینگ آمارکتس ، سرمایه گذاری در کپی ترید آمارکتس ،حساب Ramm آمارکتس

برای دانلود متاتریدر آمارکتس و آموزش افتتاح حساب در بروکر amarkets از طریق لینک زیر به مقاله آن مراجعه نمایید.

بررسی کپی تریدینگ آمارکتس

 

نحوه ی کپی تریدینگ در ای سی ام بروکر با متاتریدر

معامله گران تنها امکان دانلود متاتریدر 4 ای سی ام بروکرز را داشته و اگر چه از جمله بهترین بروکر برای معاملات طلا بحساب می آید اما کپی تریدینگ در ICM Brokers در نظر گرفته نشده اما میتوان از طریق پلتفرم MetaTrader در ای سی ام بروکرز اقدام به کپی تریدینگ فارکس نمود.

ثبت نام در بروکر ICM

بروکر icm brokers حل مشکل ، icm brokers بروکر ، بررسی بروکر icm

برای آموزش کامل افتتاح حساب آی سی ام بروکرز از طریق لینک زیر به مقاله آن مراجعه نمایید.

بررسی آی سی ام بروکرز

 

نماد های معاملاتی برای کپی ترید در متاتریدر

نماد های معاملاتی در متاتریدر بسته به سرور بروکر فارکس انتخاب دارد اما بطور کلی میتوان نماد های معاملاتی متاتریدر را به موارد زیر دسته بندی نمود:

 • جفت ارز های فارکس
 • فلزات
 • ارز های دیجیتال
 • شاخص ها
 • سهام
 • انرژی ها

برخی از آن ها در قالب CFD ها ارائه میشود و شرایط معاملات نظیر لوریج و اسپرد بسته به نوع حساب و بروکر متفاوت است تمام نماد ها قابلیت فیلتر برای کپی تریدینگ را دارد و میتوان محبوب ترین نماد های معامله شده توسط هر تریدر را مورد بررسی قرار دهید.

از محبوبترین و بهترین جفت ارزهای اصلی فارکس میتوان به نماد های زیر اشاره نمود:

 • دلار آمریکا با یورو (USD/EUR)
 • دلار آمریکا با ین ژاپن (USD/JPY)
 • پوند با دلار آمریکا (GBP/USD)
 • دلار آمریکا با فرانک سوییس (USD/CHF)
 • دلار آمریکا با طلا (USD/XAU)

کپی ترید در آمارکتس ، کپی تریدینگ RAMM آمارکتس ، حساب کپی تریدینگ آمارکتس

افتتاح حساب در آمارکتس

 

نحوه اتصال به سیستم کپی تریدینگ در متا تریدر

پلتفرم متاتریدر بهترین معامله گران فارکس را در اختیار سرمایه گذاران قرار میدهد که در میان آن ها معامله گرانی با بالاترین نرخ معاملات موفق با استراتژی های متنوعی در نظر گرفته شده که مناسب هر میزان سرمایه میباشد.

در ادامه به آموزش کپی تریدینگ در متاتریدر خواهیم پرداخت اما پیش از آن میبایست اقدام به ثبت نام در بهترین بروکر های فارکس برای ایرانیان و سپس افتتاح  حساب MQL5 برای دسترسی به برنامه متاتریدر نمایید.

 

قدم اول – دانلود برنامه متاتریدر

برای دسترسی به نسخه های متاتریدر میتوانید از نسخه ی تحت وب MT استفاده نمایید یا از طریق سایت بروکر خود نسخه ی مورد نظر را دانلود نمایید، برای مثال ما در اینجا از بروکر آلپاری استفاده می نماییم.

آلپاری متاتریدر4 ، دانلود متاتریدر 4 آلپاری برای اندروید ،نرم افزار متاتريدر 4 برای iPhone و Android

💻 جهت دانلود متاتریدر 4 آلپاری بروی گزینه ی دانلود کلیک کنید:

کپی تریدینگ در متاتریدر vecteezy get it on play store button and apple app store icon 1 کپی تریدینگ در متاتریدر vecteezy get it on play store button and apple app store icon tt کپی تریدینگ در متاتریدر 4

 

قدم دوم – ورود به پلتفرم معاملاتی متاتریدر

به دلیل طراحی یکپارچه ی اپلیکشن متاتریدر، ورود به متاتریدر 4 اندروید و آیفون و همچنین نسخه ی متاتریدر 5 مشابه هم میباشد و تنها کافیست مشابه تصویر زیر پس از انتخاب گزینه ی حساب کاربری متاتریدر MQL5 نام کاربری و ایمیل خود را وارد نموده در صورت نداشتن حساب میتوانید تنها با وارد نمودن یک نام کاربری آدرس ایمیل افتتاح حساب متاتریدر خود را تکمیل نمایید.
(پس از وارد نمودن ایمیل و نام کاربری رمز عبور حساب متاتریدر به ایمیل شما ارسال میگردد.)

سیگنال در متاتریدر 4 ، آموزش کامل متاتریدر 5 ، آموزش ساخت اکسپرت فارکس

 

قدم سوم – مراحل کپی سیگنال های متاتریدر

در این مرحله نوبت به بررسی مراحل کپی سیگنال از پرووایدر ها در متاتریدر میرسد، ابتدا از نوار ابزار بالا مشابه تصویر زیر گزینه ی ابزار (Tools) را انتخاب نموده سپس بروی MQL5 Signals کلیک نمایید.

کپی ترید متاتریدر ، آموزش کار با متاتریدر 5 ، نحوه کار با متاتریدر نحوه کار با متاتریدر 5

در صفحه ی جدید لیست برترین معامله گران فارکس برای شما نمایش داده میشود که میتوانید بر اساس ویژگی های متنوعی معامله گران برتر و موفق را دسته بندی نمایید و در آخر بروی گزینه ی مشخص شده کلیک نمایید.

در کابین شخصی معامله گران میزان سود، درصد موفقیت معاملات آن ها بهمراه اطلاعات کاربردی دیگری بررسی شده که میتوانید بر اساس آن ها بهترین گزینه را انتخاب نمایید.

برای مثال معامله گر زیر در دسته ی سیگنال رایگان متاتریدر قرار دارد و هزینه ای برای کپی ترید فارکس از معامله گران دریافت نمی کند، در آخر میبایست بروی دریافت اشتراک کلیک نمایید تا به صفحه ی تنظیمات متاتریدر 4 یا 5 هدایت شوید.

متاتریدر ، آموزش کپی تریدینگ فارکس در متاتریدر ، سیگنال متاتریدر فارکس

 

قدم چهارم – تنظیمات کپی ترید متاتریدر

در آخر در قسمت تنظیمات میتوانید سیستم معاملات فارکس خود را شخصی سازی نمایید، همچنین در بخش Server میتوانید با وارد نمودن اطلاعات حسب اقدام به اتصال متاتریدر به بروکر آلپاری (یا بروکر مورد نظر خود) نمایید.

کپی ترید چیست ، آموزش کپی تریدینگ با متاتریدر ، اکسپرت مدیریت سرمایه

همچنین قادر خواهید بود تا از طریق بخش اکسپرت فارکس ویژگی اکسپرت ادوایزر متاتریدر برای مدیریت بهتر سرمایه گذاری  فعال نمایید که در مقاله ای جدا به آن پرداخته ایم.

اکسپرت متاتریدر فارکس ، اکسپرت فارکس ، اکسپرت ادوایز فارکس چیست ؟ ، EA فارکس

 

آموزش حساب PAMM در بروکر آلپاری ، سرویس حساب های PAMM در بروکر آلپاری ، آموزش حساب پم آلپاری

افتتاح حساب در آلپاری

 

ایجاد سیستم های معاملاتی خودکار در زبان MQL 5

در ادامه ی بررسی نحوه ی کپی ترید متاتریدر نوبت به آموزش سیگنال زدن در متاتریدر میرسد اگر از جمله معامله گران حرفه ای فارکس میباشید و قصد کسب درامد بیشتر در فارکس را دارید، میتوانید با ایجاد یک حساب کپی ترید به عنوان ارائه دهنده ی سیگنال در متاتریدر استراتژی های خود را در قالب سیگنال فارکس در اختیار دیگر معامله گران قرار دهید.

برای شروع فعالیت به عنوان یک ارائه دهنده ی سیگنال فارکس (Signal Provider) ابتدا میبایست وارد سایت متاتریدر شوید، سپس از طریق گزینه ی سیگنال (Signal) به صفحه ی بهترین ارائه دهندگان سیگنال فارکس هدایت شوید، در این صفحه بروی گزینه ی ایجاد سیگنال کلیک کنید.

ارائه دهنده ی سیگنال در متاتریدر ، نحوه ی کپی ترید متاتریدر ، کسب درامد بیشتر در فارکس

در ادامه مشابه راهنمایی های تصویر زیر پیشروید و موارد مورد نیاز را تکمیل نمایید تا به کابین کاربری ارائه دهنده سیگنال منتقل شوید.

سیگنال فارکس+تضمینی ، کانال سیگنال فارکس ، سیگنال طلا در فارکس

 

✅جمع بندی تاپ بروکر ایران

در انتهای این مقاله با ویژگی ها و نحوه ی کپی تریدینگ در متاتریدر آشنا شدیم، این سیستم یکی از ساده ترین راه کسب درامد بدون معامله میباشد که تنها با اتصال حساب به یک معامله گر حرفه ای امکان سودآوری وجود دارد.

استفاده از سیگنال های فارکس و کپی تریدینگ بیشتر مناسب معامله گران تازه کار طراحی شده که اطلاعات کافی برای معاملات را ندارد، تا بتوانند با کاهش خطر از دست دادن سرمایه به یادگیری بپردازند اما معامله گران حرفه ای نیز میتوانند برای بهبود مدیریت سرمایه در فارکس از آن بهره ببرند.

البته یکی از نکات مهم کپی ترید در فارکس انتخاب یک معامله گر حرفه مناسب با حساب سرمایه گذاران است تا بتوان به نتیجه ی مطلوب دست یافت، پیشنهاد تاپ بروکر ایران به مخاطبان کپی تریدینگ در فارکس، معامله با حساب دمو پیش از سرمایه گذاری حقیقی است همچنین برای آشنایی بیشتر با سیستم کپی تریدینگ و سوشال ترید فارکس از شما دعوت میکنیم تا به مقاله ی مربوط به آن مراجعه نمایید.

سوالات متداول

 • بهترین پلتفرم کپی تریدینگ فارکس کدام اند؟

  یکی از مطمئن ترین روش های کسب درامد با کپی ترید فارکس سرمایه گذاری در بروکر های معتبر است، زیرا علاوه بر رگوله های معتبر امنیت و شفافیت بالاتری را ارائه میکنند که از برترین آن ها میتوان به بروکر های زیر اشاره نمود:

 • آموزش کپی ترید ارز دیجیتال با متاتریدر

  کپی ترید در کریپتو از موارد داغ این روزهای بازار های مالی است برای سرمایه گذاری آسان در بازار ارز دیجیتال میتوانید از طریق پیامرسان های واتس اپ و تلگرام با تیم مشاوره تاپ بروکر ایران در ارتباط باشید.

  ☎️پشتیبانی فارکس در تلگرام

  ❇️پشتیبانی فارکس در واتساپ

 • آیا با کپی تریدینگ پولدار می شویم ؟

  سیستم کپی ترید در بازار های مالی برای کاهش ریسک سرمایه گذاران طراحی شده که برای معامله همراه کم تجربه در حین آموزش معامله در فارکس و برای معامله گران حرفه ای در مدیریت حساب فارکس بسیار مفید عمل میکند اما کسب درامد با کپی تریدینگ بسته به معامله گر انتخاب شده دارد.

 • بهترین روش مدیریت سرمایه در فارکس چیست ؟

  یکی از بهترین روش های سرمایه گذاری در فارکس و ارز دیجیتال، استفاده از سیستم کپی ترید و حساب های مدیریتی پم است که با مدیریت سرمایه و کاهش ریسک مانع از دست رفتن سرمایه و کسب سود میشود.

 • اکسپرت متاتریدر چیست ؟

  اکسپرت ادوایزر ها (Expert Advisor) یا الگو تریدینگ (AlgoTrading) ساختار های برنامه نویسی شده ای هستند که توسط شرکت Meta Quote با هدف انجام معاملات خودکار در متاتریدر طراحی و توسعه یافته اند که به صرفه جویی در زمان معاملات با انجام معاملات 24 ساعته کمک میکنند.

 • دریافت آموزش نحوه خرید و فروش در متاتریدر 4

  برای آشنایی بیشتر و آموزش نحوه کار با متاتریدر 4 به زبان ساده برای مبتدیان میتوانید از طریق تیم مشاوره ی تاپ بروکر ایران از طریق واتس اپ و تلگرام اقدام به دریافت فایل PDF آموزش کار با متاتریدر 4 نمایید.

  ☎️پشتیبانی فارکس در تلگرام

  ❇️پشتیبانی فارکس در واتساپ

فهرست مطالب
مطالب پیشنهادی
📊آموزش استراتژی استوکاستیک - استراتژی مووینگ اوریج و استوکاستیک
🤖ربات معاملاتی فارکس چیست؟ - آشنایی با ربات معامله گر در فارکس
📜بهترین بروکر برای معامله داوجونز - ویژگی های بهترین بروکر برای داوجونز 
🧮آموزش کار با ماشین حساب فارکس - نحوه کار با ماشین حساب فارکس
جدیدترین مطالب
📊آموزش استراتژی استوکاستیک - استراتژی مووینگ اوریج و استوکاستیک
🤖ربات معاملاتی فارکس چیست؟ - آشنایی با ربات معامله گر در فارکس
📜بهترین بروکر برای معامله داوجونز - ویژگی های بهترین بروکر برای داوجونز 
🧮آموزش کار با ماشین حساب فارکس - نحوه کار با ماشین حساب فارکس
📊استراتژی یک دقیقه ای فارکس - استراتژی تایم فریم 1 دقیقه در فارکس