✅بازار باینری آپشن چیست؟ – آموزش باینری آپشن از صفر تا صد

17:25 27/10/2023 -

✅آموزش باینری اپشن – باینری آپشن چیست؟

معاملات باینری آپشن یکی از جذاب ترین انواع معامله در بازار های مالی بحساب می آید. اخیرا نیز با توسعه این بازار ها بسیاری از معامله گران بسوی سرمایه گذاری و مواردی نظیر آموزش ترید باینری آپشن روی آورده اند به همین سو نیز جستجو درباره ی بهترین بروکر های باینری آپشن نیز افزایش چشمگیری داشته است.

در این مقاله قصد داریم تا ابتدا مقداری با آنکه باینری آپشن چیست؟بیشتر آشنا شویم. پس از آن در قالب چندین سوال که عمدتا در میان معامله گران رایج است به آموزش کامل باینری آپشن بپردازیم. دعوت میکنیم تا انتهای این مقاله با تاپ بروکر ایران همراه باشید.

آموزش باینری آپشن، معاملات باینری آپشن چیست، آموزش ترید باینری آپشن، آموزش کامل باینری آپشن

پیش از آنکه به پاسخ سوال “باینری آپشن چیست؟” بپردازیم، در جدول زیر تعدادی از بهترین بروکر های باینری آپشن آورده شده است:

نام بروکر لینک ثبت نام
باینری آپشن چیست؟ irtfxb pocketoption icon png
بروکر PocketOption
🚀بروکر پاکت آپشن
quotex چیست ، quotex بروکر ، بروکر کوتکس
بروکر Quotex
🚀بروکر کوتکس
باینری آپشن چیست؟ irtfxb olymptrade icon png
بروکر OlympTrade
🚀بروکر الیمپ ترید
پستیبانی فارسی فارکس ، پشتیبانی ارز دیجیتال ، پشتیبانی بروکرهای فارکس برای ایرانیان ، پشتیبان فارسی ☎️پیامرسان تلگرام

 

باینری آپشن چیست؟

معامله باینری آپشن [اگر با معاملات فارکس آشنایی داشته باشید] بر اساس پیشبینی روند حرکت نماد ها (افزایش و کاهش قیمت) انجام میشود. اولین تفاوت باینری اپشن با فارکس در همین جا رخ میدهد، در معاملات باینری آپشن معامله گران تنها با پیشبینی قیمت دارایی در بازه زمانی مختلف و البته پیشبینی صحیح قادر به کسب سود خواهند بود.

به زبان ساده تر درباره ی آنکه “بازار باینری آپشن چیست؟” میتوان گفت که سرمایه گذاران برای ترید باینری ابتدا یک نماد را در قیمت مشخصی بررسی کرده و پیشبینی نموده که در 10 دقیقه ی آینده قیمت آن از قیمت کنونی بیشتر خواهد بود. در صورت صحیح بودن پیشبینی، موفق به کسب درآمد از باینری آپشن خواهند شد.

معاملات باینری آپشن فارکس، معاملات باینری آپشن چیست، انواع معاملات باینری آپشن، معامله در باینری آپشن
برای آشنایی با انواع معاملات باینری آپشن به مقاله ی زیر مراجعه نمایید.

 

▶️ویدئو آموزش باینری آپشن

 

مزایا و معایب باینری آپشن

معامله باینری آپشن مانند هر سرمایه گذاری بخصوص در بازار های مالی معایب و مزایای مربوط به خود را دارد. کاربران تنها میتوانند با آگاهی از این ویژگی ها و مدیریت سرمایه گذاری در باینری آپشن موفقیت کسب نمایند.

در ادامه به برخی از مزایا و معایب باینری آپشن اشاره خواهیم نمود:

✅مزایا باینری آپشن

 • ✅میزان ریسک و سود ثابت بر اساس درصد (تا 100%)
 • ✅سرعت بالا در معاملات باینری آپشن
 • ✅مدت زمان کم [از 5 ثانیه تا 4 ساعت]
 • ✅مناسب برای معامله گران با تجربه

 

❌معایب باینری آپشن

 • ❌نوسانات بالا نسبت به فارکس
 • ❌عدم اعمال به TP و SL
 • ❌رگولاتوری های محدود بر بروکر های باینری
 • ❌نیاز به تجربه و سرعت عمل بالا

 

چگونه در باینری آپشن موفق باشیم؟

موفقیت در باینری آپشن نیز مانند دیگر بازار های مالی نیازمند موارد متعددی است. اولین مورد بدون شک مربوط به آموزش استراتژی باینری آپشن و نحوه انجام روانشناسی کندل ها در باینری اپشن است که به دلیل سرعت بالا تاثیر بسزایی در نتیجه معاملات باینری آپشن خواهد داشت.

در کنار این موارد قابلیت هایی نیز از سوی بهترین سایت های باینری آپشن در اختیار معامله گران مبتدی قرار گرفته است. از جمله ی آن ها ربات باینری آپشن و امکان کپی ترید است که در ادامه به آن ها خواهیم پرداخت:

آموزش باینری آپشن

اولین مورد بدون شک یادگیری معامله باینری است که به لطف اینترنت امروزه مطالعه از طریق ویدئو، فایل های PDF و کتاب آموزش باینری آپشن این امکان برای هر سطح از معامله گران فراهم شده است.

کد بونوس پاکت آپشن ، همه چیز درباره بونوس پاکت آپشن ، دریافت دلار مجانی از بروکر پاکت آپشن

ثبت نام در پاکت آپشن

 

🔖استراتژی باینری آپشن

در مسیر موفقیت بدون شک بهترین استراتژی باینری آپشن نقش اساسی در روند معاملات باینری خواهد داشت. به همین دلیل نیز بسیاری مقالات با عنوان هایی مانند “استراتژی فوق العاده باینری اپشن” و “استراتژی 100 درصد باینری آپشن” به مراتب در هر جستجو به چشم کاربران می آید.

استراتژی های باینری آپشن به دلیل اهمیت بالا و البته متفاوت بودن آن بر اساس تجربه معاملاتی کاربران نیاز به مقاله ای اختصاصی داشته که تاپ بروکر ایران به آن پرداخته است.

استراتژی باینری آپشن رایگان ، استراتژی معاملاتی باینری آپشن ، بهترین استراتژی و اندیکاتور باینری آپشن

برای مطالعه بیشتر و انتخاب استراتژی باینری آپشن رایگان مناسب معاملات خود کافیست بروی لینک زیر کلیک نمایید.

استراتژی های باینری آپشن

 

انواع ربات باینری اپشن

ربات های باینری آپشن از جمله قابلیت هایی است که از سوی توسعه دهندگان و بروکر ها برای معاملات خودکار و البته بهبود روند معامله باینری آپشن برای سرمایه گذارانی است که قصد مدیریت ریسک بهتر داشته و یا تجربه کافی برای ترید در باینری آپشن ندارد.

بهترین ربات باینری آپشن نیز همانند استراتژی ها در انواع مختلفی مناسب برای افراد با سطح تجربه متفاوت در نظر گرفته شده است:

 

ربات تریدر باینری آپشن

ربات تریدر باینری آپشن همانطور که از نام آن میتوان برداشت کرد، از انواع ربات پاکت آپشن است که با اتصال آن ربات بر اساس الگوریتم های از پیش تعیین شده بصورت خودکار اقدام به معامله می نماید.

این ربات ها هم از سوی بروکر ها و هم از سوی شرکت های توسعه دهنده منتشر میشوند و در ازای پرداخت اشتراک میتوان از آن ها در معاملات باینری آپشن بهره برد.

 

🔖ربات سیگنال باینری آپشن

سیگنال باینری آپشن از محبوب ترین مواردی است که اغلب معامله گران به آن مراجعه می نمایند. سیگنال های باینری آپشن در قالب کانال و نرم افزار های سیگنال دهی منتشر میشوند. این ربات ها شرایط و روند بازار را بررسی کرده و بر اساس تحلیل ها سیگنال باینری آپشن را منتشر می نمایند.

از مطمئن ترین ربات سیگنال دهی باینری آپشن میتوان به ربات سیگنالهای پاکت آپشن در کانال تلگرام اشاره نمود.

آموزش کار با ربات تلگرام پاکت آپشن ، ربات تلگرام پاکت آپشن ، تغییر تنظیمات ربات پاکت اپشن برای تلگرام

جهت دریافت سیگنال رایگان پاکت آپشن کافیست بروی لینک زیر کلیک نمایید.

سیگنالهای پاکت آپشن

 

🔖کپی ترید در باینری آپشن

کپی تریدینگ در باینری آپشن نیز از دیگر قابلیت هایی است که فرصت کسب درامد بدون ترید در بازار باینری را در اختیار سرمایه گذاران قرار میدهد. کپی ترید در باینری آپشن بسته به بروکر در نظر گرفته شده و کاربران با اتصال حساب خود با یک مدیر حساب با کپی از معاملات ایشان قادر به درآمدزایی خواهند بود.

کپی ترید در باینری آپشن چگونه است ،کپی ترید در باینری آپشن حرفه ای ، کپی ترید در باینری آپشن را چگونه فعال کنیم

برای مطالعه بیشتر و نحوه اجرای معامله کپی در باینری آپشن بروی لینک زیر کلیک نمایید.

کپی ترید در باینری آپشن

 

آیا باینری آپشن کلاهبرداری است؟

امروز که مباحث مربوط به کلاهبرداری بروکر ها به شدت داغ است، بسیاری از معامله گران نیز درباره ی کلاهبرداری در باینری آپشن و روش های پیشگیری از آن با تیم پشتیبانی تاپ بروکر ایران ارتباط برقرار مینمایند.

در پاسخ این سوال که “آیا باینری آپشن کلاهبرداری است؟” باید گفت «خیر، باینری آپشن کلاهبرداری نیست!» اما بروکر های کلاهبردار در میان بروکر های باینری آپشن به دفعات دیده شده اند. بنابر این با مقداری دقت و بررسی بروکر ها پیش از سرمایه گذاری میتوان از چنین وقایعی اجتناب نمود.

 

🔖کلاهبرداری در باینری آپشن

اگر در حال بررسی درباره ی موارد کلاهبرداری در باینری آپشن و روش های اجتناب از سرمایه گذاری در بروکر های کلاهبردار باینری آپشن هستید، پیشنهاد میکنیم تا از طریق لینک به مقاله ی اختصاصی در باره ی روش های پیشگیری از کلاهبرداری در باینری اپشن مراجعه نمایید.

باینری آپشن کلاهبرداری یا معتبر ؟ ، روش کلاهبرداری در باینری آپشن ، آیا باینری آپشن کلاهبرداری است؟

جهت مراجعه به مقاله ی مربوط به موارد کلاهبرداری در باینری آپشن و پیشگیری از آن بروی لینک کلیک نمایید.

کلاهبرداری باینری آپشن

 

باینری آپشن حلال است یا حرام!

برخی از معامله گران که پیرو قواعد اسلام بوده به دفعات در رابطه با حلال یا حرام بودن بازار های مالی پیش از سرمایه گذاری سوالاتی را مطرح نموده اند. در اینترنت نیز میتوان مقالات زیادی را درباره ی آن که باینری آپشن حلال است یا حرام! مشاهده نمود.

حکم شرعی باینری آپشن تنها بسته به مراجع تقلید هر فرد مسلمان دارد. در این باره نیز همواره شک و گمانه هایی وجود داشته زیرا مراجع کمتر به این موضوع ورود نموده اند. اما آنچه ثابت شده است، حکم شرعی باینری آپشن از نظر اهل سنت است که آن را «حلال» دانسته اند.

انواع بونوس بروکر کوتکس ، بونوس 30 % خوش آمدگویی کوتکس ، دریافت بونوس 30 دلاری کوتکس

ثبت نام در کوتکس

 

بروکر باینری آپشن چیست؟

برای ورود به بازار های مالی و افتتاح حساب در باینری آپشن هر سرمایه گذار میبایست ابتدا یک بروکر معتبر باینری آپشن را انتخاب نماید. این بروکر ها رابطی بین سرمایه گذار و بازار های مالی خواهند بود که با فراهم آوردن بستری مطمئن امکان معامله باینری آپشن را در هر کجا امکان پذیر می نمایند.

بروکر های باینری آپشن در ایران تعداد محدودی از بروکر ها را شامل میشود. بروکر یا کارگزاری های باینری آپشن علاوه بر محدودیت های اعمال شده برای این دسته از کاربران همچنان ایران را در لیست خدمات خود حفظ نموده اند.

 

🔖لیست بروکر های باینری آپشن

در کنار پشتیبانی از ایرانیان معیار های متفاوتی برای انتخاب بهترین بروکر های باینری آپشن مد نظر معامله گران قرار دارد. که در مقاله ای بطور مجزا به آن پرداخته شده است. در این مقاله بروکر ها بر اساس معیار های مختلفی بررسی و مقایسه شده اند تا معامله گران قادر باشند بهترین بروکر باینری آپشن در ایران را برای معاملات خود انتخاب نمایند.

بروکر های باینری آپشن در ایران، بروکر معتبر باینری آپشن، بهترین بروکر باینری آپشن برای ایرانیان

جهت مطالعه مقاله ی مربوط به بهترین بروکرهای باینری آپشن برای ایرانیان کافیست بروی لینک زیر کلیک نمایید.

بهترین بروکر های باینری آپشن

 

تفاوت فارکس با باینری آپشن

فرق باینری اپشن با فارکس به نحوه ی اجرای معاملات بر میگردد. در معامله باینری معامله گران پیش از ورود از سود معامله اطلاع داشته و بر اساس درصدی که بعنوان بازپرداخت باینری برای هر نماد در نظر گرفته شده وارد معامله می شوند.

پس از تحلیل بازار به کمک استراتژی های باینری آپشن در صورتی که پیشبینی شما روند صعودی بازار باشد، میبایست پیشبینی خود را به نحوی انجام داده که قیمت نماد مورد نظر پس از انقضای دوره ی معامله بالا تر از قیمتی که در لحظه ی اجرای دستور داشته بسته شود.

فرق باینری اپشن با فارکس، فرق باینری آپشن و فارکس، فرق بین فارکس و باینری آپشن

برای مطالعه بیشتر و برای دریافتن انکه کدام بهتر است، فارکس یا باینری آپشن؟ به مقاله ی اختصاصی در این باره مراجعه نمایید.

تفاوت فارکس با باینری آپشن

 

✅نظر کارشناسان تاپ بروکر ایران

در این مقاله بر آن شدیم تا بصورت مفصل به «آموزش کامل باینری آپشن» برای معامله گرانی که آشنایی کاملی بر این بازار ها نداشته و یا به تازگی قصد ورود به باینری اپشن را داشته، بپردازیم. در قالب جمع بندی معاملات باینری آپشن یکی از جذاب ترین و البته سریع ترین نوع معامله در بازار های مالی بحساب می آید.

اما برای موفقیت و کسب سود در باینری آپشن درک کامل از بازار و بکار بستن بهترین استراتژی باینری آپشن از جمله موارد ضروری برای هر معامله گر بحساب می آید.

سوالات متداول

 • آیا باینری آپشن سود دارد؟

  بله، معامله باینری آپشن همانند دیگر بازار های مالی در صورت رعایت اصول معامله و  ورود به بازار تنها با استفاده از دقیق ترین استراتژی باینری آپشن میتواند به سود منتهی شود.

 • بازار باینری آپشن چیست؟

  بازار باینری آپشن یا معاملات دودویی نوعی از بازار های معاملاتی است که معامله گران بر اساس پشبینی معاملات خود را اجرا می نمایند. برای مثال در یک معامله باینری، تریدر پیشبینی می کند که نماد مورد نظر در مدت زمانی مشخص از قیمت کنونی بالا تر و یا پایین تر خواهد رفت.

 • فرق باینری اپشن با فارکس چیست؟

  تفاوت فارکس با باینری آپشن در نحوه ی اجرای معاملات است. معامله باینری آپشن در مدت زمان کوتاه تر و بر اساس پیشبینی حرکت بازار اجرا شده و در انتها در صورتی که پیشبینی شما صحیح باشد، مقدار مشخصی [بر اساس درصدی از معامله] به حساب شما واریز خواهد شد.

  🆚تفاوت فارکس با باینری آپشن

 • معامله‌گران چگونه با باینری آپشن کسب درآمد می‌کنند؟

  معاملات باینری آپشن بر اساس پیشبینی صحیح مقادیری از سود از پیش مشخص شده را نصیب معامله گران می نماید. معامله گران حرفه ای باینری آپشن با استفاده از آموزش های اصولی و با  بکار بستن مناسب ترین استراتژی برای باینری آپشن به کسب درامد در باینری آپشن می پردازند.

 • چگونه فایل آموزش باینری آپشن را دریافت نماییم؟

  سرمایه گذارانی که قصد معامله باینری آپشن را داشته و بدنبال آموزش کامل باینری آپشن بوده میتوانند با مشاورین تاپ بروکر ایران ارتباط برقرار نمایند.

  ☎️پشتیبانی باینری آپشن در تلگرام

درج نظر

فهرست مطالب
مطالب پیشنهادی
🎯آشنایی با مسابقات باینری آپشن - بهترین مسابقه باینری آپشن
📉معاملات باینری آپشن چیست؟ - انواع معاملات باینری آپشن
⭐سایت اصلی باینری آپشن چیست؟ - بهترین سایت باینری آپشن
📉چگونه در باینری آپشن موفق باشیم؟ - راز موفقیت در باینری آپشن
جدیدترین مطالب
📜نماد شاخص نزدک در الپاری - نزدک در آلپاری چیست؟
📊بهترین استراتژی بدون اندیکاتور - لیست استراتژی بدون اندیکاتور فارکس
📈آموزش اکسپرت نویسی در متاتریدر - نحوه اکسپرت نویسی متاتریدر
📊استراتژی باند بولینگر در فارکس - استراتژی فارکس با اندیکاتور بولینگر باند
💻اموزش صفر تا صد متاتریدر 4 - آموزش متاتریدر 4 فارکس