📊بهترین استراتژی برای باینری آپشن – آموزش استراتژی باینری آپشن

08:59 11/07/2023 -

📊آموزش استراتژی باینری آپشن – بهترین استراتژی های باینری آپشن

یکی از اصلی ترین مبانی موفقیت در باینری آپشن استفاده از بهترین استراتژی باینری اپشن است که در آموزش باینری آپشن به آن اشاره شد. این 2 عامل در کنار هم میتواند مسیر سرمایه گذاران را در معامله باینری آپشن را هموار سازد، به همین دلیل جستجو در این باره نیز در حال افزایش روزافزون است.

در این مقاله علاوه بر معرفی و بررسی قوی ترین استراتژی باینری آپشن به نحوه ی اجرای هر یک نیز پرداخته خواهد شد تا تریدر ها قادر باشند تا با بکار بستن بهترین و مناسب ترین استراتژی باینری آپشن شانس خود را در این بازار محک زنند، با تاپ بروکر ایران همراه باشید.

استراتژی باینری آپشن رایگان ، استراتژی معاملاتی باینری آپشن ، بهترین استراتژی و اندیکاتور باینری آپشن

پیش از آن که به استراتژی باینری آپشن بپردازیم،در جدول زیر به تعدادی از بهترین بروکر باینری آپشن برای اجرای استراتژی ها آورده شده است:

نام بروکر لینک ثبت نام
استراتژی باینری irtfxb pocketoption icon png
بروکر PocketOption
🚀بروکر پاکت آپشن
quotex چیست ، quotex بروکر ، بروکر کوتکس
بروکر Quotex
🚀بروکر کوتکس
استراتژی باینری irtfxb deriv icon png
بروکر Deriv
🚀بروکر دریو
استراتژی باینری irtfxb olymptrade icon png
بروکر OlympTrade
🚀بروکر الیمپ ترید
استراتژی باینری irtfxb iqoption icon png
بروکر IQOption
🚀بروکر آی کیو آپشن
پستیبانی فارسی فارکس ، پشتیبانی ارز دیجیتال ، پشتیبانی بروکرهای فارکس برای ایرانیان ، پشتیبان فارسی ☎️پیامرسان تلگرام

 

استراتژی های باینری آپشن چیست؟

استراتژی باینری آپشن ابزار معاملاتیست که به وسیله ی آن معامله گران میتوانند تا حدودی روند حرکت بازار را پیشبینی نمایند. بر اساس روند های تحلیل شده فرصت کسب درامد در اختیار تریدر ها قرار گرفته میشود.

انواع استراتژی باینری بسته به بروکر باینری انتخاب شده، بازه های زمانی و اندیکاتور و اسیلاتور ها متفاوت است. تریدر هایی که قصد معامله با استراتژی باینری آپشن را داشته میبایست با توجه به هر یک از این معیار ها، نسبت به انتخاب مناسب ترین گزینه برای معاملات اقدام نمایند.

اما پیش از آن که به ادامه مقاله بپردازیم لازم است تا با این واقعیت آشنا شویم که هیچ [استراتژی صددرصد باینری آپشن در معاملات وجود ندارد!] و تنها میتوان با استفاده از استراتژی قوی باینری آپشن و اجرای صحیح آن ها با درصد خطای کمتری به کسب درامد در باینری پرداخت.

 

▶️ویدئو آموزش استراتژی باینری آپشن

 

چگونه استراتژی معاملاتی بسازیم؟

بهترین استراتژی در باینری آپشن الزاما برای هر معامله گر یکسان نیست و دلیل آن مقادیر متفاوت سرمایه گذاری پیش زمینه فکری و تجربه معاملاتی و همچنین بروکر های باینری آپشن که از آن ها برای معامله استفاده میشود متفاوت از یکدیگر است.

بنابر این ایجاد یک استراتژی قدرتمند باینری اپشن تنها از طریق الهام گرفتن از هر یک از استراتژی هایی که در ادامه به آن ها خواهیم پرداخت در کنار تست و در مواردی ترکیب آن ها با یکدیگر امکان پذیر است. در نتیجه به ایجاد یک استراتژی مناسب معاملاتی برای هر تریدر ها ختم میگردد.

کپی ترید در پاکت اپشن ، معامله با ربات سیگنال دهی پاکت آپشن ، استراتژی رایگان ربات پاکت آپشن

افتتاح حساب پاکت آپشن

بهترین استراتژی های باینری آپشن

در ادامه ما به بررسی و آموزش تصویری معامله با هر یک از استراتژی معاملاتی باینری آپشن خواهیم پرداخت که به ترتیب از آسان ترین موضوع شروع کرده و به پیچیده ترین آن ها ختم خواهد شد.

همچنین پیشنهاد میشود تا پیش از آن که از استراتژی ها در معاملات واقعی خود استفاده نمایید، حتما هر یک را در بازه زمان های متفاوت به مدت قابل قبولی در یک حساب دمو بروکر مورد نظر آزمایش کرده و پس از تایید آن سپس اقدام به استفاده از هر یک نمایید.

تمام استراتژی های معاملاتی باینری آپشن بر اساس پلتفرم بروکر پاکت آپشن معامله و آموزش داده میشود.

استراتژی باینری آپشن ساده

ساده ترین استراتژی باینری آپشن الزاما” غیر کاربردی ترین آن ها نمیباشد. منظور از استراتژی ساده استفاده از پایه ترین اندیکاتور ها میباشد که در تمام استراتژی هایی که در ادامه به آن ها میپردازیم از این اندیکاتور ها استفاده شده است.

برای ایجاد استراتژی ساده در باینری آپشن شما تنها نیاز به اندیکاتور های RSI ,MACD و MA داشته که در تمام پلتفرم ها در نظر گرفته شده اند. پس از اضافه نمودن هر یک نیازی به تغییر و یا تنظیم مجدد دوره های آن ها نمیباشد.

استراتژی باینری آپشن ساده، استراتژی ساده در باینری آپشن، ساده ترین استراتژی باینری آپشن
استراتژی باینری آپشن ساده

نحوه معامله استراتژی باینری آپشن ساده

برای معامله با این استراتژی ها ابتدا میبایست مقادیر RSI را با کندل ها مقایسه کرده و اگر روند آن ها یکسان میباشد. سپس به سراغ MACD بروید، بر اساس اندیکاتور مکدی هر زمان خطوط روند قرمز و سبز یکدیگر را قطع نمایند، میتوان انتظار تغییر روند را داشت.

برای مثال؛ در نقطه ی مشخص شده در کندل ها و مکدی سیگنال تغییر روند صادر شده اما RSI در محدوده 50 قرار دارد. بنابر این میتوان یک روند صعودی اما پر نوسان را در بازه زمانی 1 ساعت را پیشبینی نمود.

همچنین میتوان از مووینگ اوریج (MA) به عنوان نقطه ی اصلاح استفاده نمود. هر زمان کندل ها در نقطه ای پایین تر از خط روند بسته شود، میتوان یک حرکت نزولی اصلاحی و موقت را بر این اساس تحلیل نمود.

“میتوانید از این استراتژی بعنوان یک استراتژی پایه برای دیگر استراتژی ها و در بازه های زمانی متفاوت استفاده نمایید!”

آلپاری فیکس کانترکت ، fix contract alpari چیست ، بروکر آلپاری باینری آپشن

افتتاح حساب در آلپاری

 

استراتژی باینری اپشن بدون اندیکاتور

همانطور که گفتیم اندیکاتور ها یکی از ابزارهییست که به منظور سهولت و افزایش دقت تحلیل ها ایجاد شده است. معامله با استراتژی باینری بدون اندیکاتور تنها به منزله ی تمرکز بیشتر بر الگوهای ایجاد شده و تایید آن ها به کمک اندیکاتور ها میباشد.

برای آن که پیچیدگی این استراتژی را پایین نگاه داریم الگوهای ایجاد شده را بر اساس چارت قبلی مورد بررسی قرار خواهیم داد. به وضوح میتوان تشکیل یک الگوی Bearish Double Top یا “الگوی سقف دوقلو” را مشاهده نمایید که ما به کمک خطوط روند آن ها مشخص نموده ایم.

استراتژی باینری اپشن بدون اندیکاتور، استراتژی های باینری آپشن، استراتژی برای باینری آپشن
استراتژی باینری اپشن بدون اندیکاتور

نحوه معامله باینری بدون اندیکاتور

بر اساس الگوی دو سر میتوانیم انتظار یک حرکت برگشتی را تا محدوده ی گردن و سپس ایجاد الگوی پرچم را در ادامه داشت. بنابر این میتوان معاملات صعودی را البته با احتیاط به دلیل نوسان بالا تا این محدوده و سپس معاملات نزولی اصلاحی را تا ایجاد الگوی جدید اجرا نمود.

توجه داشته باشید که معامله باینری اپشن بدون اندیکاتور نیازمند دانش کافی از الگوهای معاملاتی میباشد که پیشنهاد میکنیم پیش از اجرای معاملات آن ها را مطالعه نمایید.

 

استراتژی 5 ثانیه ای باینری آپشن

همانطور که به نحوه معاملات باینری آپشن آشنایی داریم. یکی از اصلی ترین فاکتور های معامله باینری آپشن، مدت زمان انقضای هر معامله میباشد. در حال حاضر امکان معامله با استراتژی 5 ثانیه ای در پاکت آپشن در اختیار معامله گران قرار میگیرد که همچنان یکی از ویژگی های متفاوت این بروکر بحساب می آید.

استراتژی 5 ثانیه باینری که در ادامه به آموزش آن خواهیم پرداخت نیازمند چندی از ابتدایی ترین اندیکاتور های باینری آپشن را نیازمند میباشد که در ادامه به آن ها خواهیم پرداخت:

  • اندیکاتور مکدی (MACD)
  • مووینگ اوریج (Moving Average)
  • بولینگر بند (Bollinger Band)
  • میانگین قدرت نسبی (RSI)

پس از اضافه نمودن اندیکاتور های بالا، حال نوبت به آن رسیده تا به کسب درامد با ترید های 5 ثانیه در باینری آپشن بپردازیم.

آموزش ترید های 5 ثانیه در پاکت آپشن، تنظیمات استراتژی 5 ثانیه ای باینری آپشن، بهترین استراتژی های باینری آپشن
معامله با استراتژی 5 ثانیه ای باینری آپشن

استراتژی 5 ثانیه باینری آپشن در اغلب موارد در مسیر «باند های بولینگر» حرکت کرده و از محدوده های سقف و کف قیمت تبعیت مینمایند که در تصویر بالا به عنوان مثال به آن اشاره داشته ایم.

در تصویر میتوان “سیگنال خرید” را بر اساس حرکت نزولی قیمت در محدوده کف باند بولینگر و جایگاه مشابه ان در اندیکاتور RSI مشاهده نمود که بیانگر آغاز حرکت صعودی و بازگشت قیمت به خط میانی و میانگین متحرک میباشد. بنابر این میتوان معاملات صعودی را تا این محدوده در [تایم فریم 5 ثانیه] اجرا نمود.

ترید های 5 ثانیه در پاکت آپشن ، استراتژی 5 ثانیه باینری آپشن ، استراتژی 5 ثانیه ای پاکت آپشن

از آنجایی که در حال حاضر استراتژی 5 ثانیه ای باینری آپشن در پاکت آپشن قابل معامله است میتوانید آموزش کامل کسب سود با این استراتژی رایگان باینری را از طریق مقاله زیر مطالعه نمایید.

استراتژی 5 ثانیه پاکت آپشن

 

استراتژی 5 دقیقه باینری آپشن

استراتژی 5 دقیقه ای باینری اپشن یکی از بی شمار استراتژی های باینری آپشن است که به دلیل سادگی اجرا و قابلیت تحلیل بالا مورد توجه معامله گران قرار گرفته است. این استراتژی با بکارگیری مجموعه ای از ابزار ها و اندیکاتور های تشکیل دهنده ی بهترین استراتژی های باینری آپشن طراحی شده است.

برای معامله با استراتژی 5 دقیقه باینری آپشن پیشنهاد ما بکار گیری اندیکاتور های زیر میباشد:

  • اندیکاتور مووینگ اوریج
  • اندیکاتور زیگ زاگ [ZigZag]
  • اندیکاتور سوپر ترند [Super Trend]
  • اسیلاتور مکدی
  • اندیکاتور RSI
تنظیمات معامله با استراتژی 5 دقیقه ای برای باینری اپشن، ترید با استراتژی پنج دقیقه ای باینری آپشن، استراتژی 5 دقیقه ای باینری آپشن
معامله با استراتژی استراتژی پنج دقیقه ای باینری آپشن

نحوه معامله استراتژی 5 دقیقه ای باینری آپشن

از جمله معتبر ترین سیگنال های دریافت شده برای تحلیل بازار تداخل خطوط اندیکاتور مکدی (MACD) است که در نمودار بالا نیز مشخص شده است. در پی آن جهت گیری صعودی RSI و همسو بودن آن با اندیکاتور زیگ زاگ (خطوط زرد رنگ) آغاز روند صعودی نماد های دلار استرالیا به فرانک سویس [AUS/CHF] را بصورت پلکانی تا محدوده ی «0.60200» نشان میدهد.

استراتژی 5 دقیقه باینری آپشن ، معامله با استراتژی 5 دقیقه ای برای باینری اپشن ، نحوه معامله با استراتژي پنج دقیقه ای باینری آپشن
برای مطالعه بیشتر و دریافت تنظیمات استراتژی 5 دقیقه باینری آپشن کافیست تا بروی لینک زیر کلیک نمایید.

 

✅نظر متخصصین تاپ بروکر ایران

در این مقاله سعی داشتیم تا با گرداوری استراتژی های پاکت آپشن و نگاهی خلاصه به نحوه معامله با هر یک این امکان را در اختیار معامله گران قرار داده تا بهترین استراتژی پاکت آپشن را برای خود انتخاب نمایند. بکار بستن استراتژی به همان میزان اهمیت داشته که آموزش استراتژی های پاکت آپشن دارد.

این نکته را در نظر داشته باشید که بهترین روش برای موفقت در باینری آپشن کسب تجربه و تسلط بر بازار باینری و پس از آن اجرای بهترین استراتژی برای پاکت آپشن است. بنابر این پیشنهاد تاپ بروکر ایران برای تریدر ها اجرای هر استراتژی به دفعات در حساب دمو باینری آپشن پیش از معامله با سرمایه حقیقی خود برای پیشگیری از هر گونه ضرر احتمالی میباشد.

سوالات متداول

نظرات (6)
ثامن
20/01/2024 20:18

معامله باینری اپشن بدون اندیکاتور در چه صورت موفقیت آمیز خواهد بود؟

پاسخ
محمد حسین حسینی
24/02/2024 16:58

با سلام
معامله با استراتژی بدون اندیکاتور در باینری آپشن موفقیت در این معاملات را تنها بر شانس استوار میسازد!

سعید
20/01/2024 20:15

استراتژی باینری آپشن چیکار میکنه برای ما؟ میشه در موردش بیشتر بگید؟ مرسی.

پاسخ
محمد حسین حسینی
24/02/2024 16:57

با سلام
استراتژی باینری آپشن در واقع راز موفقیت در باینری آپشن بحساب می آید، با بکار بستن بهترین استراتژی میتوانید ریسک معاملات را کاهش و سود را افزایش دهید.

Reza
20/09/2023 14:28

عزیزانی که دنبال استراتژی خوبن واسه باینری آپشن پیشنهاد میدم. ی سر به این آدرس بزنید استراتژی که گفته بلااستثنا میتونین ازش سود بگیرید عالیه هیچ جا نبود مثلش سود قطعی

پاسخ
محمد حسین حسینی
28/09/2023 11:54

با سلام
ممنون از به اشتراک گذاشتن استراژی های باینری آپشن با دیگر معامله گران
متاسفانه امکان درج لینک مستقیم به دلیل حفظ امنیت مخاطبین عزیز تاپ بروکر ایران امکان پذیر نمیباشد.

درج نظر

فهرست مطالب
مطالب پیشنهادی
📉چگونه در باینری آپشن موفق باشیم؟ - راز موفقیت در باینری آپشن
📊نرم افزار سیگنال باینری آپشن - سیگنال رایگان باینری اپشن
✅بازار باینری آپشن چیست؟ - آموزش باینری آپشن از صفر تا صد
📊بهترین استراتژی برای باینری آپشن - آموزش استراتژی باینری آپشن
جدیدترین مطالب
📊آموزش استراتژی خط روند RSI - استراتژی خط روند RSI در فارکس
📶آشنایی با برنامه سیگنال فارکس - بهترین برنامه سیگنال دهی فارکس
📶معرفی سیگنال نفت فارکس - بهترین سیگنال نفت برنت و خام
📊استراتژی مخصوص طلا در فارکس - استراتژی طلا با rsi
📶بررسی کانال سیگنال داوجونز - نکات مهم کانال سیگنال داوجونز