📝ثبت نام در باینری آپشن – چگونه در باینری اپشن ثبت نام کنیم؟

13:05 29/10/2023 -

📝آموزش ثبت نام باینری آپشن – افتتاح حساب در باینری آپشن

معامله گران پس از آشنایی با معاملات باینری آپشن و البته انتخاب بهترین بروکر های باینری آپشن مورد نظر خود با این سوال که چگونه در باینری اپشن ثبت نام کنیم؟” بر خواهند خورد. اگر پیش تر در بازار های مالی ثبت نام و افتتاح حساب انجام داده باشید، آشنایی کلی نسبت به این موضوع خواهید داشت.

افتتاح حساب باینری آپشن تنها راه برای ورود و معامله در باینری است که از طریق بروکر ها در اختیار معامله گران قرار میگیرد. در این مقاله اما قصد داریم تا به آموزش ثبت نام در باینری آپشن در بروکر های معتبر برای ایرانیان بپردازیم. با تاپ بروکر ایران همراه باشید.

چگونه در باینری اپشن ثبت نام کنیم؟، آموزش ثبت نام در باینری آپشن، ثبت نام باینری آپشن

در جدول زیر تعدادی از بهترین بروکر های باینری آپشن آورده شده است:

نام بروکر لینک ثبت نام
ثبت نام در باینری آپشن irtfxb pocketoption icon png
بروکر PocketOption
🚀بروکر پاکت آپشن
quotex چیست ، quotex بروکر ، بروکر کوتکس
بروکر Quotex
🚀بروکر کوتکس
ثبت نام در باینری آپشن irtfxb olymptrade icon png
بروکر OlympTrade
🚀بروکر الیمپ ترید
پستیبانی فارسی فارکس ، پشتیبانی ارز دیجیتال ، پشتیبانی بروکرهای فارکس برای ایرانیان ، پشتیبان فارسی ☎️پیامرسان تلگرام

 

حساب باینری آپشن چیست؟

همانطور که در مقاله ی مربوط به آموزش باینری آپشن نیز به ساختار کلی این بازار پرداخته شد، افتتاح حساب باینری آپشن روشی برای ورود و آغاز معامله باینری میباشد. هر سرمایه گذار تنها پس از تکمیل مراحل ثبت نام باینری قادر به استفاده از ویژگی های جذاب این بازار میباشد.

ثبت نام در باینری آپشن بر خلاف حساب های معاملاتی فارکس تنوع بالایی نداشته و معامله گران پس از افتتاح حساب باینری آپشن یک حساب ریل و یک حساب دمو را برای دسترسی به بازار در اختیار خواهند داشت.

آموزش باینری آپشن، معاملات باینری آپشن چیست، آموزش ترید باینری آپشن، آموزش کامل باینری آپشن

جهت مطالعه آموزش باینری آپشن و آشنایی بیشتر با آنچه “باینری آپشن چیست؟” بروی لینک زیر کلیک نمایید.

آموزش باینری آپشن

 

▶️ویدئو آموزش افتتاح حساب باینری آپشن

 

مزایا و معایب ثبت نام در باینری آپشن

از اصلی ترین مزایای ثبت نام باینری آپشن سادگی تکمیل مراحل و دسترسی سریع به حساب معاملاتی باینری است؛ مراحل ثبت نام در بروکر های باینری همانند نحوه ی معامله در آن در کمترین زمان انجام میگیرد و معامله گران نیز با دسترسی به حساب دمو و حساب ریل با سود های از پیش معین شده به معامله خواهند پرداخت.

از سوی دیگر از معایب ثبت نام در باینری آپشن میتوان به محدود بودن تعداد بروکر های باینری آپشن ایرانیان و محدودیت حساب های معاملاتی در آن ها اشاره نمود. همانطور که گفتیم معامله گران تنها به 2 حساب ریل و دمو باینری دسترسی خواهند داشت.

✅مزایا ثبت نام باینری آپشن

  • ✅سرعت بالای معاملات
  • ✅بازپرداخت باینری تا 100%تکمیل ثبت نام باینری تنها با ایمیل و رمز عبور
  • ✅احراز هویت در باینری برای ایرانیان (در بروکر های منتخب)

 

❌معایب ثبت نام در باینری اپشن

  • ❌محدود بودن بروکر های باینری در ایران
  • ❌عدم پشتیبانی از رگولاتوری های تراز اول
  • ❌عدم امکان واریز ریالی به باینری

 

افتتاح حساب در بهترین بروکر باینری آپشن

ثبت نام در باینری آپشن تنها از طریق بروکر یا کارگزاری های معتبر این بازار امکان پذیر است. به دلیل محدودیت های جهانی برای کاربران ساکن ایران تنها از طریق بهترین بروکر باینری آپشن ایرانیان امکان پذیر شده است. به همین دلیل در این بخش قصد داریم تا آموزش ثبت نام در باینری آپشن در بروکر های معتبر برای ایرانیان را مورد بررسی قرار دهیم:

 

افتتاح حساب پاکت اپشن

اولین و بهترین بروکر باینری آپشن در ایران و جهان را در حال حاضر میتوان بروکر پاکت آپشن دانست. این بروکر به واسطه ی ویژگی های قابل توجه خود از جمله کپی تریدینگ، کانال سیگنالهای پاکت آپشن و بازپرداخت باینری بالا (تا 96%) یکی از بهترین گزینه ها برای ثبت نام در باینری آپشن بحساب می آید.

ثبت نام در پاکت آپشن

گام اول – ورود به سایت پاکت آپشن

برای ثبت نام در بروکر پاکت آپشن ابتدا میبایست از طریق لینک بالا وارد سایت پاکت آپشن شده و زبان آن را به «فارسی» تغییر دهید. سپس بروی گزینه ی مشخص شده برای ثبت نام کلیک نمایید.

تغییر زبان بروکر پاکت آپشن از انگلیسی به فارسی، سایت فارسی پاکت آپشن، ثبت نام پاکت آپشن فارسی
ورود به سایت پاکت آپشن

 

گام دوم – تکمیل فرم ثبت نام

پس از آن یک فرم مربوط به ثبت نام پاکت آپشن را تکمیل کرده و برای ورود به حساب خود بروی گزینه ی مشخص شده کلیک نمایید.

آموزش تصویری افتتاح حساب در پاکت آپشن، اموزش افتتاح حساب پاکت اپشن، ساخت اکانت در بروکر پاکت آپشن
نحوه تکمیل فرم ثبت نام پاکت آپشن

 

📝آموزش ثبت نام در پاکت آپشن

به دلیل درخواست های متعدد کاربران از پشتیبانی تاپ بروکر ایران درباره ی آموزش افتتاح حساب در پاکت آپشن مقاله ای را به راهنمایی های مربوط به آن اختصاص داده ایم. در این مقاله علاوه بر نحوه ثبت نام در پاکت اپشن، به مراحل حذف حساب و ورود دو مرحله ای نیز پرداخته شده است.

ثبت نام در پاکت آپشن ، آموزش و نحوه ثبت نام افتتاح حساب در بروکر پاکت آپشن ، آموزش ثبت نام سریع و رایگان در پاکت آپشن

جهت مطالعه بیشتر درباره ی آموزش ثبت نام در پاکت آپشن برای ایرانیان کافیست تا بروی لینک زیر کلیک نمایید.

اموزش افتتاح حساب پاکت اپشن

 

ثبت نام بروکر کوتکس

از دیگر بروکر های برتر برای ثبت نام در باینری آپشن، بروکر Quotex فارسی است که اگر چه قدمت کمتری نسبت به دیگر بروکر های باینری آپشن داشته اما توانسته جایگاه خوبی را برای خود دست و پا نماید.

بروکر کوتکس در ایران نیز علاوه بر آن که پذیرای این دسته از معامله گران بوده قابلیت ها و شرایط معاملاتی مناسبی را نیز در اختیار ایشان از جمله بازپرداخت بالا (تا 95%)، حداقل واریز پایین از 10$ و پشتیبانی از زبان فارسی از جمله ی آن ها میباشد.

ثبت نام در بروکر کوتکس

گام اول – ورود به سایت کوتکس

برای شروع مراحل ثبت نام باینری آپشن کوتکس ابتدا از طریق لینک بالا به سایت Quotex وارد خواهید شد. پس از آن کافیست تا یکی از گزینه های مشخص شده برای ثبت نام کوتکس را انتخاب نموده تا به مرحله ی بعد هدایت شوید.

ثبت نام در بروکر کوتکس، ثبت نام در کوتکس، افتتاح حساب و ثبت نام بروکر کوتکس
نحوه ورود به سایت کوتکس

 

گام دوم – تکمیل فرم ثبت نام در کوتکس

پس از تکمیل مراحل ورود به بروکر کوتکس در مرحله ی بعد کاربران میبایست فرم مربوط به ثبت نام کوتکس را با وارد نمودن آدرس ایمیل، رمز عبور و ارز پایه حساب خود را انتخاب و بروی ثبت نام کلیک نمایید.

ثبت نام در بروکر کوتکس، ثبت نام در کوتکس، افتتاح حساب و ثبت نام بروکر کوتکس
فرم ثبت نام کوتکس

 

📝آموزش ثبت نام در کوتکس

مراحل افتتاح حساب کوتکس نیز از موارد پر درخواست در میان بروکر های باینری آپشن است. به همین دلیل نیز مقاله ای را برای تسهیل روند “آموزش ثبت نام و احراز هویت بروکر کوتکس” پرداخته ایم. اگر قصد سرمایه گذاری و ثبت نام در بروکر کوتکس را داشته پیشنهاد می کنیم تا به مقاله ی زیر مراجعه نمایید.

آموزش ثبت نام در بروکر کوتکس، نحوه ثبت نام در کوتکس، ثبت نام بروکر کوتکس

جهت ورود به مقاله ی مربوط به نحوه ثبت نام در کوتکس Quotex بروی لینک زیر کلیک نمایید.

اموزش ثبت نام در کوتکس

 

ثبت نام در الیمپ ترید

ثبت نام در olymp trade از دیگر انتخاب های معامله گران برای ثبت نام باینری آپشن است که کمتر در ایران به آن پرداخته شده است. امکان ثبت نام در الیمپ ترید برای ایرانیان این بروکر را به “لیست بروکر باینری آپشن در ایران” قرار داده است.

بروکر الیمپ ترید با حداقل واریز اولیه 10$ و بازپرداخت باینری تا 90% توانسته توجه معامله گران را بخود جلب نماید. استراتژی الیمپ ترید با بکار بستن اندیکاتور های از پیش طراحی شده قابلیت خوبی را برای موفقیت در باینری آپشن در اختیار سرمایه گذاران قرار دهد.

ثبت نام در الیمپ ترید

گام اول – ورود به سایت OlympTrade

برای شروع ثبت نام در سایت الیمپ ترید ابتدا میبایست بروی لینک بالا کلیک کرده تا به سایت Olymp Trade فارسی هدایت شوید. پس از آن کافیست تا گزینه ی مشخص شده را برای ثبت نام انتخاب نمایید.

آموزش ثبت نام در olymp trade، ثبت نام در olymp trade، ثبت نام در الیمپ ترید
ورود به سایت OlympTrade

 

گام دوم – تکمیل فرم ثبت نام در سایت الیمپ ترید

در مرحله ی بعد کافیست تا در فرم ثبت نام اطلاعات خواسته شده را وارد کرده و پس از تایید قوانین بروکر، مراحل افتتاح حساب در الیمپ ترید را تکمیل نمایید.

اموزش الیمپ ترید ، نحوه ثبت نام با الیمپ ترید ، ثبت نام olmyp trade
نحوه ثبت نام در سایت الیمپ ترید

 

📝آموزش افتتاح حساب در الیمپ ترید

آموزش و نحوه ثبت نام الیمپ ترید را نیز مانند دیگر بروکر های باینری آپشن در مقاله ای مجزا مورد بررسی قرار داده ایم. با استفاده از راهنمایی های مربوط کاربران قادر خواهند بود تا در کوتاه ترین زمان و بدون مشکل مراحل ثبت نام الیمپ ترید را تکمیل نمایند.

آموزش ثبت نام در olymp trade، ثبت نام در سایت الیمپ ترید، ثبت نام الیمپ ترید

برای مراجعه به مقاله ی مربوط به آموزش ثبت نام الیمپ ترید بروی لینک زیر کلیک نمایید.

آموزش ثبت نام در الیمپ ترید

 

ثبت نام در باینری اپشن الپاری

معاملات باینری آپشن در بروکر آلپاری آپشن یکی از ویژگی های قابل توجه این بروکر معتبر فارکس در ایران است که به تازگی در این بروکر ارائه شده است. حساب فیکس کانترکت الپاری [Alpari Fix-Contract] بیشتر بر پایه ی اعتبار این بروکر طراحی شده است.

به همین دلیل نیز در حال حاضر در جمع برترین بروکر های باینری آپشن به چشم نمی خورد. افتتاح حساب باینری آپشن در آلپاری بازپرداخت های تا 90%، حساب دمو باینری آپشن تعداد قابل قبولی از اندیکاتور ها را در اختیار معامله گران قرار خواهد داد.

 

گام اول – ورود به باینری اپشن الپاری

برای ورود و دسترسی به پلتفرم آلپاری فیکس کانترکت معامله گران میبایست ابتدا وارد سایت آلپاری شده و مراحل ثبت نام را در آن تکمیل نمایند. پس از کلیک بروی لینک زیر میتوانید مراحل ثبت نام در باینری اپشن الپاری را آغاز نمایید.

ثبت نام در آلپاری

 

گام دوم – فرم ثبت نام باینری آپشن در بروکر آلپاری

فرم ثبت نام باینری آلپاری نسبت به مراحل ثبت نام باینری آپشن دیگر بروکر ها مقداری متفاوت است. برای این کار به کمک راهنمایی ها فرم را تکمیل کرده سپس بروی گزینه ی «ادامه» کلیک نمایید.

ثبت نام در کارگزاری آلپاری ، آموزش افتتاح حساب آلپاری ، ثبت نام alpari
نحوه ثبت نام باینری آپشن در بروکر آلپاری

 

گام سوم – اطلاعات محل سکونت

در مرحله ی بعد از ثبت نام باینری آپشن در بروکر آلپاری کاربران میبایست اطلاعات مربوط به محل سکونت و کشور تابعیت خود را انتخاب کرده مجددا بروی گزینه ی «ادامه» کلیک نمایند.

مراحل ثبت نام در آلپاری ، ثبت نام در کارگزاری آلپاری ، ورود به سایت آلپاری

 

 گام چهارم – تایید آدرس ایمیل و تلفن همراه

در آخرین مرحله از ثبت نام در باینری اپشن الپاری کافیست تا شماره تماس یا آدرس ایمیل که از آن برای ثبت نام استفاده نمودید را با وارد نمودن کد ارسالی تایید کرده تا به مراحل افتتاح حساب باینری آپشن آلپاری تکمیل گردد.

افتتاح حساب باینری آپشن آلپاری، ثبت نام باینری آپشن در بروکر آلپاری، ثبت نام در باینری اپشن الپاری

 

📝آموزش افتتاح حساب باینری آپشن آلپاری

برای مطالعه و آشنایی با نحوه ورود به حساب فیکس کانترکت الپاری میتوانید از طریق لینک به مقاله ی اختصاصی تاپ بروکر ایران درباره ی حساب فیکس کانترکت الپاری مراجعه نمایید. در این مقاله علاوه بر آموزش ثبت نام در باینری اپشن الپاری به تمامی موارد پر اهمیت در این باره پرداخته شده که پیشنهاد میکنیم به آن مراجعه نمایید.

ثبت نام در باینری اپشن الپاری، آموزش ثبت نام در بروکر آلپاری باینری آپشن، آموزش افتتاح حساب باینری آپشن آلپاری، ورود به باینری اپشن الپاری

جهت ورود به مقاله ی مربوط به آموزش افتتاح حساب باینری آپشن آلپاری بروی لینک زیر کلیک نمایید.

آموزش ثبت نام در باینری اپشن الپاری

 

✅نظر کارشناسان تاپ بروکر ایران

در این مقاله سعی داشتیم تا بصورت کامل پاسخ این سوال که چگونه در باینری اپشن ثبت نام کنیم؟” را در اختیار معامله گرانی که قصد ثبت نام در باینری آپشن را داشته قرار دهیم. در قالب جمع بندی افتتاح حساب باینری آپشن در اغلب بروکر ها مستلزم طی نمودن چند گام ساده برای ورود به حساب می باشند.

در صورتی که قصد ورود و افتتاح حساب در بروکر باینری آپشن را داشته پیشنهاد ما انتخاب یکی از 4 بروکر برتر باینری آپشن که در بالا به آن ها اشاره شد، است. این بروکر ها با امکان افتتاح حساب باینری آپشن برای ایرانیان نظر بسیاری از معامله گران و کاربران تاپ بروکر ایران را به خود جلب نموده و اعتبار آن ها تا این لحظه اثبات شده است.

سوالات متداول

درج نظر

فهرست مطالب
مطالب پیشنهادی
🎯آشنایی با مسابقات باینری آپشن - بهترین مسابقه باینری آپشن
📉معاملات باینری آپشن چیست؟ - انواع معاملات باینری آپشن
⭐سایت اصلی باینری آپشن چیست؟ - بهترین سایت باینری آپشن
📉چگونه در باینری آپشن موفق باشیم؟ - راز موفقیت در باینری آپشن
جدیدترین مطالب
📊استراتژی نوسان گیری با اندیکاتور atr - استراتژی atr در فارکس
💰حساب پراپ لایت فارکس چیست؟ - بررسی حساب پراپ بروکر لایت فارکس
📈بهترین اندیکاتور برای نوسان گیری فارکس - لیست بهترین اندیکاتور نوسانگیری
🗣️نظرات درباره بروکر آلپاری برای ایرانیان - بروکر آلپاری خوبه؟
💻آموزش متاتریدر ۵ فارکس - آموزش کامل متاتریدر 5