🔶ربات تریدر باینری آپشن – ساخت ربات باینری آپشن

10:21 24/12/2022 -

 • صفحه اصلی
 • 🔶ربات تریدر باینری آپشن – ساخت ربات باینری آپشن

🔶بهترین ربات تریدر باینری آپشن – تریدر خودکار باینری

با محبوبیت روزافزون معاملات در بهترین بروکر باینری آپشن برای ایرانیان و در دسترس بودن ابزارهای جدیدی مانند «ربات های معامله گر» این امکان در اختیار سرمایه گذاران قرار داده شده تا نسبت موفقیت در باینری آپشن را افزایش دهند. ربات‌های باینری آپشن انواع گوناگونی دارند که از طریق برنامه های اختصاصی خود و  یا با تنظیم آن بروی نرم‌افزارها و پلتفرم‌های محبوب مانند متاتریدر 4 [MT4] اجرا میشوند.

ربات معامله گر باینری آپشن برای افرادی است که به دنبال روشی خودکار برای معاملات بوده و یا با بکار بستن ربات سیگنال باینری آپشن اقدام به معامله می نمایند؛ با خرید ربات باینری آپشن معاملات بر اساس الگوریتم‌های از پیش طراحی شده اجرا میگردند. در این مقاله با نحوه کار و ساخت ربات باینری آپشن، مزایا و خطرات بیشتر آشنا خواهیم شد.

ربات تریدر باینری آپشن، دانلود رایگان ربات معامله گر باینری آپشن، بهترین ربات خودکار باینری آپشن

ربات تریدر باینری آپشن همانطور که در ادامه به آن خواهیم پرداخت توسط بروکر ها و توسعه دهندگان شخصی ارائه میشوند که در جدول زیر تعدادی از آن ها آورده شده است:

بروکر های باینری آپشن نوع ربات های معاملاتی
سایت آلپاری بدون فیلتر ، آلپاری ثبت نام ، دانلود متاتریدر 4 آلپاری بروکر آلپاری Mt2Trading
ربات تریدر باینری irtfxb pocketoption icon pngبروکر پاکت آپشن ربات تلگرام، ربات گوگل کروم، ربات WisyB
ربات تریدر باینری irtfxb iqoption icon png بروکر آی کیو آپشن ربات کپی تریدینگ، اتوتریدینگ
ربات تریدر باینری irtfxb olymptrade icon png بروکر الیمپ ترید ربات کپی تریدینگ
 ربات تریدر باینری irtfxb deriv icon png بروکر دریو DBot، Binary Bot
پستیبانی فارسی فارکس ، پشتیبانی ارز دیجیتال ، پشتیبانی بروکرهای فارکس برای ایرانیان ، پشتیبان فارسی ☎️پیامرسان تلگرام

 

ربات تریدر باینری آپشن چیست؟

معاملات باینری آپشن یکی از جذاب ترین روش های سرمایه گذاری و نحوه ترید در بازار های مالی است. اما به دلیل سرعت و نوسانات بالا در بازار موفقیت در این بازار برای هر معامله گر میسر نبوده و یا مسیر طولانی و دشواری را برای موفقیت در باینری آپشن در مقابل خود خواهند داشت.

ربات تریدر باینری آپشن از جمله انواع ربات باینری اپشن است که بدون نیاز به ترید تنها با دانلود و ساخت ربات باینری آپشن امکان کسب درامد خودکار در بازار های مالی را فراهم می کنند. اما پیش از آن که به ربات تریدر باینری آپشن بپردازیم، پیشنهاد میکنیم تا از طریق لینک زیر مقداری با “آنکه باینری آپشن چیست؟” بیشتر آشنا شده و سپس با ما همراه باشید.

 

آموزش باینری آپشن، معاملات باینری آپشن چیست، آموزش ترید باینری آپشن، آموزش کامل باینری آپشن

جهت مطالعه آموزش باینری آپشن و آشنایی بیشتر با آنچه “باینری آپشن چیست؟” بروی لینک زیر کلیک نمایید.

آموزش باینری آپشن

 

مزایا و معایب ربات تریدر باینری آپشن

ربات تریدر باینری آپشن هر گونه خطای انسانی، تاخیر در اجرای استراتژی یا تحلیل اشتباه را کاهش میدهد تا احتمال موفقیت در باینری آپشن را بهبود میبخشد و میتوانند یک جریان ثابت برای درآمد زایی را برای سرمایه گذاران فراهم کنند. بسیاری از ربات باینری آپشن صفر تا صد معامله را پس از انجام تنظیمات اولیه بدون نیاز به نظارت انسانی انجام میدهد اما بررسی ربات ها و انتخاب درست آن ها به عهده ی معامله گران است.

قطعا در بازار های مالی ربات باینری آپشن صددرصد و بدون هیچ ضرری وجود ندارد و همیشه امکان بروز ضرر وجود خواهد داشت. اولین مشکلی که میتوان به اشاره کرد احتمال کلاهبرداری یا جذب شدن به تبلیغات کاذب سود های نجومی در زمان کم است استفاده از ربات ها سخت نیست تنها با چند کلیک میتوان آن را بروی حساب خود تنظیم کنید تا شروع به معامله کند.

در ادامه به برخی از مزایا و معایب ربات تریدر باینری آپشن اشاره خواهیم داشت:

✅مزایا ربات تریدر باینری آپشن

 • ✅امکان انتخاب ارائه دهنده سیگنال
 • ✅عملکرد دائمی و یدون وقفه ربات ها
 • ✅عدم تاثیر احساسات در معاملات
 • ✅افزایش سرعت معاملات
 • ✅امکان استفاده ی رایگان از برخی از ربات ها
 • ✅بدون خطاهای انسانی

 

❌معایب ربات تریدر باینری آپشن

 • ❌احتمال اعمال معاملاتی که به ضرر معامله گران
 • ❌اجرای تحلیل های شخصی از طریق ربات دشوار است
 • ❌به دلیل ریسک بالا، انتخاب ربات ها برای مبتدیان اهمیت بیشتری دارد
 • ❌احتمال کلاهبرداری یا از دست رفتن سرمایه وجود دارد
 • ❌به دلیل کنترل کمتر معامله گران بروی ربات باید ریسک آن در نظر گرفته شود

 

انواع ربات باینری آپشن

عموما ربات های باینری آپشن یا بصورت رایگان از طرف بروکر ها یا برنامه نویسان ارائه میشوند که بیشتر مانند نسخه های آزمایشی عمل میکنند و تحلیلات و معاملات محدودی در روز انجام میدهند یا درصد کسب سود پایین تری دارند تا معامله گران پس از آن اقدام به خرید ربات باینری آپشن نمایند. در کنار این ربات ها برنامه هایی به عنوان «ربات‌های کپی تریدینگ» و «ربات‌های سیگنال دهی» نیز وجود دارد.

ربات کپی تریدینگ همانطور که از نام آن میتوان حدس زد به حساب معاملاتی کاربران متصل میشود و تمام معاملات شخص منتخب را بروی حساب آن ها کپی میکند که اغلب معامله گران برتری هستند که شانس کسب سود معامله گران را افزایش میدهد.

ربات سیگنال باینری آپشن نیز که برنامه ریزی آن ها بر اساس اتصال به یک منبع داده است، تمام داده های بازار و فعل و انفعالات آن را بررسی و تحلیل میکند؛ سپس استراتژی های ایجاد شده را از طریق این ربات ها به کاربران انتقال میدهد.

ربات باینری آپشن میتوانند در محدود کردن معامله گران به تحلیل تعدادی از دارایی ها به کاهش اتلاف وقت آن ها کمک کند، برای کاربران مبتدی نیز میتواند به یادگیری بازار با کاهش نسبت ریسک به ضرر آن ها کمک کند.

کپی ترید در پاکت اپشن ، معامله با ربات سیگنال دهی پاکت آپشن ، استراتژی رایگان ربات پاکت آپشنافتتاح حساب پاکت آپشن

 

اجزای ربات تریدر باینری آپشن

در ساخت ربات باینری آپشن به دلیل انتظارات مشخصی که معامله گران به عنوان یک ربات تریدر باینری آپشن از آن ها داشته 3 اصل بکار رفته شده است:

 • تحلیل بازار

پس از دانلود ربات سیگنال باینری اپشن ابتدا آنها به تحلیل بازار میپردازند و بر اساس آن شروع به تولید استراتژی های معاملاتی میکنند؛ البته اکثر ربات ها قابلیت محدود کردن انجام تحلیل برای نماد های معاملاتی خاص را دارند. کار ربات های سیگنال دهی عموما در همین مرحله به پایان میرسد اما ربات های معامله گر یا ربات های کپی تریدر قسمت های مهم تری نیز دارند.

 

 • ماژول پیشبینی نسبت ریسک به سود

در این مرحله ربات تریدر باینری آپشن موظف هستند تا تمام داده های بازار را بررسی کنند و دارایی هایی که نسبت سود به ضررشان بیشتر است دست چین کنند و بر اساس آن ها استراتژی مناسب را پیشنهاد دهند.

 

 • معامله ی خودکار – ربات اتو ترید

ربات ها تمام داده های تحلیل شده را در این مرحله اجرا میکنند. برای این کار نیاز است که پس از دانلود رایگان ربات باینری آپشن آن را به حساب معاملاتی خود متصل کرده و سپس تنظیمات مد نظرتان را بروی ربات اعمال کنید یا اجازه دهید ربات طبق تنظیمات برنامه ریزی شده ی خود معاملات را آغاز کند.

ربات سیگنال دهی ، ربات کپی تریدینگ ، ربات اتوتریدینگ

ربات تریدر باینری آپشن چگونه کار میکند؟

یک ربات معامله گر خودکار باینری آپش، یک نرم افزار یا الگوریتم است که سیگنال های معاملاتی را با قابلیت معاملات خودکار ترکیب می کند. این ربات ها ساختار متفاوتی دارند برخی از آن ها جز ربات های ساده بشمار می آیند و میتوانند تنها چند معامله ی ساده را تحلیل و به معامله ی آن بپردازند اما در کنار آن ربات باینری آپشن حرفه ای نیز بر اساس زبان برنامه نویسی پایتون طراحی شده اند که میتوانند جای معامله گران را بگیرند و داده های بیشماری در بازار را تحلیل کنند.

بر اساس آن ها تحلیل هایی انجام دهند و به معامله مشغول شوند که به ربات های معاملات الگوریتمی  نیز شناخته میشوند. بسیاری از آن‌ها از طریق یک حساب آزمایشی رایگان یا نسخه آزمایشی در نرم‌افزار مربوطه قابل دسترسی هستند. اغلب ربات باینری آپشن پلتفرم اختصاصی خود را دارند و یا از طریق متاتریدر 4 و سایر پلتفرم های معاملاتی در دسترس کاربران قرار میگیرند.

از مزایای این ربات ها توسعه و به روز رسانی دائمی آن ها است که سعی در بهبود عملکرد ربات ها و سود آوری بیشتر آن ها دارد. برخی از این ربات ها از از طرف برنامه نویسان شخصی طراحی و ارائه میشود و برخی دیگر نیز اختصاصا از طرف بروکر ها برای کاربران خود طراحی شده مانند ربات های دریو [که برای بروکر دریو است!] و یا ربات پاکت آپشن که در ادامه به معرفی آن ها خواهیم پرداخت.

در برخی از ربات باینری آپشن ثبت نام برای دسترسی تنظیمات ربات متناسب با سبک معاملاتی کاربران ضروری است؛ برای مثال در برخی از این ربات ها امکان وارد کردن سطح ریسک یا استاپ لاس وجود دارد، بهترین راه برای بررسی این ربات ها استفاده از حساب های آموزشی آن ها پیش از سرمایه گذاری یا خرید ربات باینری آپشن میباشد.

 

معیار انتخاب بهترین ربات باینری آپشن

همانطور که گفتیم ربات های باینری آپشن دارای انواع متفاوت با درصد سود، ضرر و مبالغ خرید اشتراک متفاوتی هستند که میتوانند سرمایه ی شما را تحت تاثیر قرار دهند. پس پیش از شروع و انتخاب این ربات ها میبایست از ملاک هایی برای بررسی آن ها مطلع باشید.

 

 • شخصی سازی

یکی از مواردی که هنگام مقایسه ربات های باینری آپشن باید به آن توجه کرد، ابزارهایی هست که در اختیار کاربران برای شخصی سازی فعالیت ربات ها قرار میگیرد. این ابزار میتواند شامل راه های مدیریت ریسک مانند توقف ضرر باشد که عموما در قسمت نظرات یا توضیحات ربات ها به آن اشاره میشود.

در صورتی که موفق نشدید آن را پیدا کنید، میتوانید از نسخه ی آزمایشی ربات ها استفاده کنید، از طرفی برای افرادی که به برنامه نویسی علاقه دارند مطالب آموزش ساخت ربات تریدر بر اساس زبان برنامه نویسی پایتون وجود دارد.

 

 • هزینه اشتراک ربات

همانطور که گفتیم ربات ها میتوانند رایگان باشند یا نیاز به خرید اشتراک برای استفاده از تمام قابلیت آن ها باشد که بسته به طراحان ربات ها متفاوت است. باید به این نکته توجه داشت که الزاما پرداخت هزینه برای استفاده از یک ربات نمیتواند تضمین کننده ی عملکرد ربات ها باشد و بهترین ربات های معامله گر آن هایی نیستند.

که بیشترین مبلغ را بعنوان هزینه اشتراک دریافت میکنند، بنابراین معیار قیمت به تنهایی تعیین کننده نیست ربات ها عموما پیش از خرید اشتراک امکان استفاده بصورت آزمایشی را میدهند. اما باید توجه داشته باشید که قبل از اتصال ربات به حساب خود از معتبر بودن آن اطمینان حاصل کنید.

 

 • بازارهای در دسترس

هر ربات الگوریتم مختص به خود برای بازار های معاملاتی مختلف را دارد در حالی که برخی از ربات ها از انواع بازارها و دارایی ها پشتیبانی می کنند، برخی دیگر اما ممکن است فقط برای فارکس یا معاملات باینری باشند. ربات های معامله گر ارز دیجیتال نیز اغلب بدلیل الگوریتم های معاملاتی متفاوت در دسته ای جدا قرار میگیرند. به همین دلیل حتما در هنگام انتخاب یک ربات از پشتیبانی ربات از معاملات باینری آپشن و حداقل سرمایه ی لازم برای راه اندازی ربات مطمئن شوید.

 

 • پشتیبانی مشتری

ربات ها نیاز به پشتیبانی دارند زیرا ممکن است اتفاقاتی در بازار رخ دهد که خارج از الگوریتم های ربات ها باشد همیشه ساعات پشتیبانی و روش های تماس با پشتیبانی را بررسی کنید تا در صورت بروز مساله در ربات باینری آپشن حل مشکل آن به سرعت انجام شود. ربات ها بصورت 24 ساعته در حال فعالیت هستند و در حالت ایده‌آل، شما می‌خواهید که در صورت بروز هر گونه مشکلی بتوانید از، خدمات پشتیبانی 24 ساعته این ربات ها بهره مند شوید.

 

 • اپلیکیشن موبایل

در عصر دیجیتال، بسیاری از سرمایه‌گذاران از تلفن های همراه خود برای دسترسی به بازار ها و انجام معاملات استفاده میکنند. زیرا ربات باینری آپشن جستجو در بازار و قابلیت نظارت بر معاملات خود بدون نیاز به سپری کردن ساعت های طولانی پشت کامپیوتر از هر نقطه را می‌دهد در صورتی که شما نیز جزء این دسته از معامله گران هستید. ابتدا از پشتیبانی بروکر خود از تلفن های همراه مطمئن شوید سپس رباتی را انتخاب کنید که کمتر به کامپیوتر و نظارت از این طریق وابسته باشد و امکان کنترل از طریق تلفن همراه را به شما بدهد.

 

 • پشتیبانی استراتژی

معامله گران معمولاً ترجیح می دهند استراتژی های خود را اجرا کنند، بنابراین داشتن رباتی که سطح خوبی از کنترل را ارائه می دهد بسیار مفید است. برای اینکه بدانید چگونه می توانید استراتژی ربات گزینه های باینری خود را ایجاد کنید. منابع یادگیری موجود در کارگزار یا ارائه دهنده ربات را بررسی کنید.

آلپاری فیکس کانترکت ، fix contract alpari چیست ، بروکر آلپاری باینری آپشن

ثبت نام در باینری اپشن الپاری

 

بهترین ربات تریدر باینری آپشن

ربات تریدر باینری آپشن همانطور که اشاره داشتیم از سوی بروکر ها و توسعه دهندگان مستقل (Third-Party) در اختیار معامله گران قرار میگیرد. با دانلود ربات باینری آپشن و اجرای تنظیمات مربوط به ربات معاملات خود را آغاز نمایید.

پیش از بررسی ربات باینری اپشن رسمی ابتدا به ربات های به اصلاح میپردازیم. این ربات ها بعضا با پرداخت اشتراک یا بصورت رایگان خدمات خود را ارائه میکنند. در ادامه برخی از گزینه های “بهترین ربات باینری آپشن” را مورد بررسی قرار داده ایم:

 

💫ربات معاملاتی MT2Trading

MT2trading یک پلتفرم معاملاتی خودکار با خدمات انقلابیست که به معامله گران امکانات فوق العاده ای از جمله ربات کپی تریدینگ، ربات اتو ترید و سیگنال های معاملاتی را با امکان اتصال حساب های بروکر های معتبری از جمله بروکر آی کیو آپشن، بروکر آلپاری، باینری دات کام یا بروکر دریو را به مشتریان میدهد.

پلتفرم معاملاتی MT2 سعی داشته تا با ارائه کاربردی ترین امکانات با استفاده از جدیدترین فناوری، همه چیز را در یک برنامه گرد هم بیاورد بطوری که در این پلتفرم چه بروی تلفن همراه و جه بروی نسخه کامپیوتر می توانید به پلتفرم متاتریدر متصل شوید و حتی به تقویم های اقتصادی نیز دسترسی داشته باشید.

ربات معاملاتی باینری آپشن ، ربات سیگنال دهی باینری آپشن ، ربات معاملاتی ویندوز
ربات تریدر باینری آپشن MT2Trader

برخی از ویژگی های MT2 Trading :

 • اتصال حساب بروکر به متاتریدر از طریق MT4 Connector
 • ربات کپی تریدینگ خودکار برای کپی معامله گران موفق
 • تقویم اقتصادی برای سرعت بخشیدن به معاملات و تحلیل مناسب بازار
 • با مدیریت ریسک میتوانید نسبت سود به ضرر مد نظر خود را بصورت خودکار در معاملات اعمال کنید
 • با گزینه ساخت سیگنال میتوانید بر اساس استراتژی معاملاتی خود سیگنال های ورو و خروج از بازار را دریافت کنید [این استراتژی ها بر اساس ترند، معاملات کوتاه مدت ممکن است]
 • دریافت سیگنال ها بروی تلگرام از طریق ایجاد گروه با API شخصی و امکان به اشتراک گذاشتن آن ها با دیگران
 • امکان دسترسی به برنامه از طریق تلفن همراه

 

🌠ربات کپی تریدینگ آی کیو بات | IQ Bot

کار با ربات ای کیو آپشن سادست و تنها کافیست تا برنامه ی ربات معاملاتی ویندوز یا تلفن های هوشمند را نصب کنید و حساب ای کیو آپشن خود را به آن متصل کنید.

بروی نسخه دسکتاپ میتوانید از طریق افزونه های گوگل کروم (Extension) به آن دسترسی داشته باشید. این ربات قابلیت سیگنال دهی بر اساس ریسک معاملات، دسترسی به بهترین اندیکاتور ها و قابلیت کپی تریدینگ مستقیم از طریق برنامه بروی حساب معاملاتی ای کیو آپشن را دارا میباشد. این برنامه بصورت رسمی از سوی بروکر نیست و توسط یک تیم مستقل طراحی شده که پشتیبانی 24 ساعته از طریق چت زنده را ارائه میدهند.

ثبت نام در IQ Option

ربات کپی ترید ای کیو آپشن ، ربات حرفه ای ای کیو آپشن ، ربات کپی تریدینگ IQ Option
ساخت ربات باینری آپشن در IQ Copy
 • IQ Copy Trading

ربات ای کیو کپی تریدینگ یکی از ربات هایی بوده که رشد سریعی داشته و توانسته قابلیت های خوبی را در پلتفرم خود قرار دهد از طریق این ربات میتوانید حساب ای کیو آپشن خود را به متاتریدر متصل کنید و سیگنال های معاملاتی را با اتصال با سرور مستقیم دریافت و آن ها را کپی کنید یا ربات را تنظیم کنید تا معاملات را بصورت خودکار برای شما انجام دهد.

دارایی های قابل معامله ی این ربات شامل ارزهای دیجیتال، معاملات باینری در 5 ثانیه و بیشتر است استراتژی و سیگنال های ارائه شده در این ربات بر اساس تحلیلات RSI ،CCI و اندیکاتور مووینگ اوریج است. در کنار تمامی این ها امکان مدیریت ریسک و سرمایه را نیز با پشتیبانی 24 ساعته از طریق تلگرام و چت زنده ارائه میدهد.

باید در نظر داشت که برای بهره مندی از تمام امکانات ربات ای کیو کپی تریدینگ میبایست اشتراک ماهانه یا سالانه ی آن را تهیه کنید. برای آشنایی با ربات تنها میتوانید در یک حساب دمو با امکانات محدود نحوه ی معامله ی آن را مشاهده کنید.

ثبت نام در بروکر آی کیو اپشن ، آموزش افتتاح حساب آی کیو آپشن ، سایت ایکیو اپشن
جهت بررسی و ثبت نام در بروکر آی کیو آپشن و اجرای کپی تریدینگ Iq Option میتوانید از لینک زیر به صفحه ی این بروکر مراجعه نمایید.

 

⭐ربات کپی الیمپ تریدینگ | Olymp CopyTrading

ربات باینری آپشن الیمپ ترید نیز توسط تیم طراح ربات ای کیو آپشن توسعه یافته و امکانات مشابه آن را برای بروکر الیمپ ترید نیز ارائه میدهد. از طریق این ربات میتوانید حساب خود را به متاتریدر متصل کنید و سیگنال های معاملاتی را با اتصال با سرور مستقیم دریافت و آن ها را کپی کنید یا ربات را تنظیم کنید تا معاملات را بصورت خودکار برای شما انجام دهد.

استراتژی ها همچنان از طریق سرور بر اساس اندیکاتور های مطرح ارائه میشود و پشتیبانی این ربات نیز از طریق تلگرام و چت زنده بصورت 24 ساعته پاسخگوی معامله گران است.

ثبت نام الیمپ ترید

ورود به سایت الیمپ ترید ، همه چیز در مورد Olymp trade ، نحوه کار با الیمپ ترید
جهت بررسی و ثبت نام در بروکر الیمپ ترید و اجرای ربات کپی تریدینگ OlympTrade میتوانید از لینک زیر به صفحه ی این بروکر مراجعه نمایید.

 

🌟ربات تریدر باینری آپشن در بروکر Binary.com

ربات باینری دات کام یکی از قدیمی ترین ربات رایگان باینری آپشن و پلتفرم ها است که امروزه تحت عنوان بروکر دریو شناخته میشود. اما به دلیل محبوبیت بالای آن و جزئیات بکار رفته در تنظیم ربات همچنان در دسترس است و در کنار ربات دریو ارائه میشود و طبیعاتا تنها در بروکر دریو قابل استفاده است.

ثبت نام در بروکر دریو

معاملات اتوماتیک با بروکر Binary.com ، ربات باینری دات کام ، ساخت ربات باینری دات کام
نحوه ساخت ربات باینری آپشن

 

این ربات نسبت به ربات بروکر دریو دارای پیچیدگی های بیشتری در تنظیمات ربات است که به آن میپردازیم:

 1. ابتدا نوع معاملات را میبایست در ربات مشخص کنید، در این بخش نوع دارایی معاملاتی برای مثال «فارکس» را انتخاب میکنیم؛ سپس جفت ارز های اصلی و جفت دارایی مد نظر را انتخاب میکنیم. نوع معامله را میتوان بر اساس بالا یا پایین و صعود یا سقوط بازار تعیین کرد و زمان بندی نیز از [1 دقیقه تا 1 روز] قابل تنظیم است.
 2. شرایط خرید یا فروش را مشخص کنید
 3. نتایج معاملات را مشاهده کنید و در صورت رضایت مجدد ترید را تکرار کنید

 

✨ربات اتوتریدر دریو | Dbot

ربات دریو قابلیت جذاب طراحی یک “ربات تریدر باینری آپشن” بر اساس استراتژی های کاربران را بدون نیاز به کد نویسی برای کاربران در نظر گرفته است؛ این قابلیت کاملا رایگان است و میتوانید تمام شرایط آن را با کشیدن گزینه ی مربوطه به ربات اضافه کنید.

ثبت نام در بروکر دریو

 • ساخت ربات باینری آپشن دریو در 5 مرحله انجام میشود.

1. ابتدا میبایست دارایی مد نظر خود را انتخاب کنید.

معاملات اتوماتیک با بروکر Deriv ، ربات باینری دریو ، ساخت ربات دریو

 

2. شرایط خرید و فروش را مشخص کنید که در جهت صعود بازار خرید را انجام دهد یا در جهت نزول بازار معامله ی فروش را انجام دهد.

معاملات اتوماتیک با بروکر Deriv ، ربات باینری دریو ، ساخت ربات دریو

3.شرایط شروع مجدد معامله را معین کنید.

معاملات اتوماتیک با بروکر Deriv ، ربات باینری دریو ، ساخت ربات دریو
آموزش ساخت ربات باینری آپشن دریو

4.با انتخاب گزینه ی اجرا (RUN) ربات را فعال کنید.

معاملات اتوماتیک با بروکر Deriv ، ربات باینری دریو ، ساخت ربات دریو

5.گزارش معاملات ربات را بررسی کنید.

معاملات اتوماتیک با بروکر Deriv ، ربات باینری دریو ، ساخت ربات دریو
اجرای ربات تریدر باینری آپشن دریو

یکی دیگر از قابلیت های ربات دریو در مقابل ربات باینری دات کام قابلیت استراتژی سریع است که در آن 3 استراتژی قابل انتخاب وجود دارد.

استراتژی ربات بروکر Deriv ، ربات دریو بروکر ، ساخت ربات دریو
آموزش ساخت ربات باینری آپشن دریو

 

 • استراتژی مارتینگل | Martingale

در استراتژی مارتینگل شما ابتدا سبد دارایی مورد نظر خود به همراه زمان معاملات و حجم آن ها معیین میکنید؛ سپس ربات بر اساس اطلاعات وارده معاملات را انجام میدهد برای مثال اگر حجم شما 1 دلار باشد. معاملات بر اساس 1 دلار تا زمانی که با سود همراه باشد ادامه پیدا میکند و زمانی که ضرر کنید نسبت به ضریب تعیین شده 1 دلار افزایش پیدا میکند تا زمانی که مجدد معاملات به روند سوددهی بازگردد.

 

 • استراتژی دلمبرت | D’Alembert

مشابه استراتژی قبلی شرایط معاملاتی استراتژی دلمبرت را تکمیل میکنید و ضریب را برای مثال بروی 2 قرار میدهید. معاملات در صورتی که با سود همراه باشند حجم معامله نصف میشود تا زمانی که با ضرر همراه باشد که در این صورت حجم معاملات در ضریب که 2 برابر وارد کرده اید ضرب شده و 2 برابر میشود تا زمانی که به سود دهی برسید.

 

 • استراتژی اسکار گریند | Oscar’s Grind

برخلاف 2 استراتژی قبلی در اسکار گریند در صورتی معاملات سودمند باشند حجم نسبت به ضریب مشخص شده افزایش پیدا میکند اما زمانی که ضرر کنید این مقدار تغییری نخواهد کرد.

به زبان ساده تر در این نوع معامله تا زمانی که سود داشته باشید در هر معامله 2 برابر سرمایه ای که با آن در معامله ی قبلی وارد شدید موقعیت ها را باز میکنید و در صورتی که معاملات با ضرر همراه شود دیگر مبلغ آن را کاهش نمیدهید و با همان سرمایه ی اولیه بدون کاهش وارد معاملات میشوید.

بروکر باینری دات‌کام ، بهترین بروکر باینری آپشن ، بروکر دریو Deriv ، بروکر binary.com برای ایرانیان

به جهت مطالعه و آشنایی بیشتر با بروکر باینری دریو کافیست تا از طریق لینک زیر به مقاله اختصاصی تاپ بروکر ایران مراجعه نمایید.

بررسی بروکر دریو

 

🤖ربات باینری پاکت آپشن | Pocket Option

3 نوع ربات هوشمند پاکت آپشن بهمراه یک ربات سیگنال دهی در این بروکر در دسترس است که میتوان گفت در بین بروکر ها بیشترین تعداد ربات های باینری آپشن را دارا است.

افتتاح حساب پاکت آپشن

ربات سیگنال پاکت آپشن ، ربات پاکت آپشن ، ربات پاکت اپشن مخصوص گوشی

برای مشاهده ی تمام ربات های رایگان پاکت آپشن کافیست تا در قسمت فروشگاه به بخش ربات ها بروید در زیر به جزئیات تمام این ربات ها خواهیم پرداخت :

 • ربات سیگنال دهی پاکت آپشن در تلگرام

ربات پاکت اپشن مخصوص گوشی یک ربات رسمی است که سیگنال های معاملاتی با قابلیت اجرای مستقیم از تلگرام را دارا میباشد! این ربات قابلیت های متنوعی دارد که میتوانید بازه های زمانی سیگنال ها بهمراه درصد دقت آن را فیلتر کنید و همچنان تعداد قابل توجهی سیگنال در طول روز دریافت کنید. عضویت در این ربات که جزء بهترین ربات پاکت آپشن رایگان نیز میباشد میتواند در زمان و سود دهی معاملات شما تاثیر بسزایی داشته باشد.

ربات سیگنال پاکت آپشن ، ربات پاکت آپشن ، ربات پاکت اپشن مخصوص گوشی

 

 • ربات نوسانی پاکت آپشن | Wisy VolatilityPocket

این ربات حاوی یک استراتژی منحصر به فرد دارد که بر اساس تغییرات ناگهانی قیمت در بازار انجام میشود بطوری که در زمان نوسان تحلیل میکند که چه زمانی قیمت به حالت عادی خود برخواهد گشت و بر اساس اون شروع به معامله میکند. این ربات بر اساس 2 خط بالا و پایین قیمت به محض شکستن سطح قیمت وارد معامله می شود. در کنار این امکان انتخاب استراتژی های مدیریت سرمایه از جمله Martingale , Fixed Stake و بسیاری دیگر نیز وجود دارد.

 

 • ربات پیوت پاکت آپشن | WisyPivotPocket

استراتژی ربات پاکت آپشن بر اساس تغییر روند بازار است که از اندیکاتور های محبوب که در زیر به آن خواهیم پرداخت برای تحلیل بهره میبرد.

– Pivot : ربات سطوح قیمتی قوی که یعنوان نقاط پشتیبانی و مقاومت در نظر گرفته میشوند را شناسایی می کند و زمانی که قیمت دارایی به آن نقطه رسید بر اساس تحلیل برعکس شدن بازار معامله را بر خلاف جهت باز میکند.

– Bollinger Bands : ربات تنها زمانی وارد معامله میشود که کندل ها باند های بولینگر را قطع کنند و از مدار آن خارج شوند

– شاخص قدرت نسبی RSI : یکی دیگر از فاکتور ها برای ورود به معاملات ورود دارایی به نقاط اشباع خرید یا فروش بر اساس RSI است

در کنار اندیکاتور ها امکان انتخاب استراتژی های مدیریت سرمایه از جمله Martingale , Fixed Stake و بسیاری دیگر وجود دارد.

ربات تریدر پاکت آپشن ، آموزش کار با ربات پاکت آپشن ، دانلود رایگان ربات پاکت آپشن
جهت دریافت لینک دانلود رایگان ربات پاکت آپشن و اجرای ربات پاکت اپشن مخصوص گوشی میتوانید از لینک زیر به صفحه ی این بروکر مراجعه نمایید.

 

آیا معامله با ربات باینری اپشن به معامله گران کمک میکند؟

ربات های معامله گر باینری اپشن (ربات تریدر باینری آپشن) مانند هر روش معاملاتی دیگری بدلیل غیر قابل پیشبینی بودن بازار های مالی دارای نوساناتی هستند؛ به همین ترتیب، الگوریتم و تنظیمات ربات ها نیز میتواند به دلیل این نوسانات در طول زمان تاثیرات متغیری در معاملات داشته باشد که درصد پیشبینی صحیح یا سود دهی آن را تحت تاثیر قرار دهد. به همین دلیل ربات تریدر باینری آپشن نیاز به نظارت دائمی توسط تیم پشتیبانی دارد.

معاملات خودکار بدون شک همانطور که میتواند درصد موفقیت شما را افزایش دهد، در مقابل دارای ریسک از دست رفتن سرمایه نیز میباشد. اما بطور کلی این ریسک برای کاربرانی که علم یا وقت کافی برای معامله ندارند و ممکن است ضرر های بیشتری را متحمل شوند، کاملا منطقی میباشد.عملکرد یک ربات باینری مطمئن وابسته به الگوریتم ها و ساختار هایی است که در زمان ساخت ربات باینری آپشن بکار رفته است.

 

✅نظر متخصصان تاپ بروکر ایران

ربات‌های باینری آپشن ابزارهای معاملاتی هستند که می‌توانند در تحلیل بازار و ارائه سیگنال های ورود و خروج از بازار به معامله گران کمک کنند و بصورت خودکار در حساب ها مشغول به معامله و سودآوری شوند بخصوص در گزینه های باینری می تواند کارایی و سرعت معاملات را افزایش دهد.

با این حال، نمیتوان درصدی برای ریسک و خطرات احتمالی آن در نظر نگرفت چه این ربات جزء ربات های رایگان باشد چه برای دسترسی به آن نیاز به خرید اشتراک یا اکانت ربات باینری آپشن پرمیوم باشد. باید قبل از شروع، از نحوه ی معامله و سرمایه ی اولیه مورد نیاز آن مطلع باشید.

ربات تریدر باینری آپشن امروزه به واسطه ی توسعه ی تکنولوژی محبوبیت بیشتری پیدا کرده‌اند و در کنار یادگیری میتواند به موفقت در باینری آپشن ختم گردد.

سوالات متداول

 • ربات باینری آپشن چیست ؟

  ربات باینری آپشن برنامه و الگوریتم هایی هستند که عموما در 2 نسخه برای دانلود رایگان ربات باینری آپشن و نسخه اشتراکی سیگنال های معاملاتی و کپی تریدینگ باینری را بر روی حساب های کاربران اعمال میکنند. همچنین میتوانید از طریق مقاله ی مربوط به بهترین بروکر های باینری آپشن برای انتخاب بهترین بروکر مراجعه نمایید.

  🌟بروکر های باینری آپشن

 • چگونه یک ربات باینری آپشن ایجاد کنم؟

  برخی از بروکر ها ابزارهایی را برای ایجاد یک ربات معاملاتی از طریق دانلود رایگان ربات باینری آپشن ارائه می دهند، که شما دیگر نیازی به افزودن ربات دیگر ندارید برای مثال در بروکر دریو شما میتوانید دارایی های مد نظر را بهمراه تنظیمات آن وارد کنید تا در زمان های مشخص شده شروع به معامله کند همچنین میتوانید برای دریافت ربات های باینری آپشن و راهنمایی های مربوط به آنها از طریق تلگرام و واتس اپ با ما در ارتباط باشید.

  ☎️پشتیبانی تاپ بروکر ایران در تلگرام

 • آیا ربات های باینری آپشن ایمن هستند؟

  معامله در بازار های مالی بویژه گزینه های باینری دارای خطراتی است اما به این معنا نیست که همیشه نا امن هستند با سرمایه گذاری در یک بروکر رگوله و مطمئن و انتخاب یک ربات مطمئن میتوانید از سرمایه ی خود محافظت کنید.

   

 • چگونه می توانم از امن بودن ربات گزینه های باینری مطمئن شوم؟

  یک راه عالی برای بررسی امنیت یک ربات باینری آپشن مشاهده نظرات سایر معامله گران است. انجمن ها روشی عالی برای تعیین عملکرد، محبوبیت و میزان موفقیت یک ربات هستند اما یکی از پیشنهادات ما استفاده از ربات پاکت اپشن مخصوص گوشی برای دریافت سیگنال و کپی ترید در بازار های معاملاتی باینری میباشد.

  🔥افتتاح حساب پاکت آپشن

 • هنگام جستجوی ربات های باینری آپشن چه چیزی را باید مقایسه کنم؟

  عوامل زیادی درباره ی ربات باینری آپشن جود دارد که معامله گران باید در نظر داشته باشند؛ از جمله ابزارها و تنظیمات، هزینه ی اشتراک، بازارهای معاملاتی و پشتیبانی مشتری از مهمترین آن ها است. همچنین برای دانلود رایگان ربات باینری آپشن وربات معامله گر خودکار میتوانید از طریق پیامرسان ها با تاپ بروکر ایران همراه باشید.

  ☎️پشتیبانی تاپ بروکر ایران در تلگرام

 • آیا ربات های باینری آپشن قابل اطمینان هستند ؟

  اطمینان و اعتبار یک ربات باینری آپشن به شرکت ارائه کننده و بازاریابی آن بستگی دارد که با انجام تحقیقات اصولی میتوانید به یک ربات معتبر برسید. همچنین میتوانید با دانلود رایگان ربات پاکت آپشن در یکی از معتبر ترین ربات سیگنال باینری آپشن سرمایه گذاری نمایید.

  🔥افتتاح حساب پاکت آپشن

   

 • جایگزین ایده آل برای ربات ها چیست؟

  بطور قطع هیچ رباتی نمی تواند بعنوان استراتژی 100 درصد باینری آپشن برای جایگزینی تجربه معامله گران که نتیجه سال ها تحقیق و تجربه در بازار کسب شده باشد. ربات باینری آپشن تنها ابزار های مکمل معاملاتی برای سهولت و کاهش ریسک است، پس هیچ گاه نمیتوان به طور کامل به آن ها اعتماد کرد.

   

 • ربات باینری آپشن کلاهبرداری است؟

  در بازار های مالی در صورت نداشتن اطلاعات کافی و عدم مشورت و درخواست راهنمایی از مشاوران همواره خطر کلاهبرداری وجود دارد؛ اما میتوان با شروع اصولی و انتخاب ربات معامله گر خودکار معتبر این خطر را کاهش داد در باره ی ربات ها نیز چنین است. اگر با ربات اشتباه بدون کسب اطلاعات معامله کنید احتمال از دست رفتن سرمایه وجود دارد.

 • ربات باینری آپشن قانونی است؟

  ربات های باینری آپشن انواع مختلفی دارند که در بعضی از بروکر ها با ممنوعیت هایی مواجه هستند که این مورد بیشتر درمورد ربات های کپی ترید صادق است.

نظرات (3)
طناز
22/01/2024 18:47

گفتید که ربات سیگنال دهی پاکت آپشن در تلگرام قابلیت های متنوعی داره. اما من متوجه نشدم منظورتون از این قابلیت های متنوعی که داره چیه؟ ممنون میشم راهنمایی کنید.

پاسخ
گلناز
22/01/2024 18:45

فرق اصلی تو چیه؟
اخه میگن ربات های باینری آپشن دارای انواع متفاوت با درصد سود، ضرر و مبالغ خرید اشتراک متفاوتی هستند. حالا شما به من بگید فرق اصلی چیه؟

پاسخ
ضرغام
22/01/2024 18:44

چه کسانی یا مجموعه هایی ربات تریدر باینری آپشن رو ارائه میکنند؟

پاسخ
درج نظر

فهرست مطالب
مطالب پیشنهادی
🏦معرفی صرافی های ارز دیجیتال خارجی - لیست صرافی های ارز دیجیتال خارجی بدون تحریم
💱بهترین صرافی ارز دیجیتال ایرانی - بهترین صرافی ایرانی برای خرید و فروش ارز دیجیتال
📈معرفی اندیکاتور سیگنال دهی ارز‌ دیجیتال - اندیکاتور سیگنال ارز‌ دیجیتال چیست؟
📅بهترین تقویم اقتصادی ارز دیجیتال - تقویم اقتصادی کریپتو
جدیدترین مطالب
🏦معرفی صرافی های ارز دیجیتال خارجی - لیست صرافی های ارز دیجیتال خارجی بدون تحریم
💱بهترین صرافی ارز دیجیتال ایرانی - بهترین صرافی ایرانی برای خرید و فروش ارز دیجیتال
📈معرفی اندیکاتور سیگنال دهی ارز‌ دیجیتال - اندیکاتور سیگنال ارز‌ دیجیتال چیست؟
📅بهترین تقویم اقتصادی ارز دیجیتال - تقویم اقتصادی کریپتو
📊بررسی تکنیک اسکالپ در فارکس - تکنیک scalp در فارکس