🎗️معرفی و بررسی بروکر آرون گروپس – Aron Groups

09:56 06/02/2023 -

🎗️آموزش بروکر آرون گروپس – بررسی بروکر آرون گروپس

یکی دیگر از بروکر های آفشور فارکس ، کارگزاری آرون گروپس است که از جمله نام های جدید بحساب می آید و به دلیل شرایط ویژه ای از جمله وبسایت فارسی، معامله فارکس با تومان و واریز و برداشت ریالی آرون گروپس توجه کاربران ایرانی را برای سرمایه گذاری در بازار فارکس به خود جلب نموده است.

به همین دلیل قصد داریم تا بررسی نماییم که آیا بروکر آرون گروپس معتبر است و میتوان آن را در لیست بروکر فارکس برای ایرانی ها در نظر گرفت یا خیر همچنین ثبت نام در بروکر آرون گروپس و محیط معاملاتی آن را نیز مورد بررسی قرار خواهیم داد با تاپ بروکر ایران همراه باشید .

ورود به بروکر آرون گروپس ، کارگزاری آرون گروپس ، آموزش ثبت نام در بروکر آرون گروپس

 

بروکر آرون گروپس چیست؟

بروکر های آفشور اغلب در سنت وینسنت و گاردین به ثبت میرسند که بروکر aaron groups نیز در سال 2020 دفتر رسمی خود را در این کشور به ثبت رسانید ، تمرکز بروی بازار فارکس ایران و بونوس های معاملاتی آرون گروپس را میتوان یک بروکر فارکس ایرانی دانست و با هدف توسعه فعالیت خود پس از کسب رگولاتوری آرون گروپس را میتوان به یکی از جدی ترین رقبا در این بازار برای بروکرهای برتر فارکس ایرانیان ، از جمله بروکر آلپاری و بروکر لایت فایننس دانست اگرچه راه طولانی در پیش دارد .

در جدول زیر به خلاصه ویژگی های بروکر آرون گروپس خواهیم پرداخت :

بروکر آرون ورود ، پشتیبانی آرون گروپس ، آموزش بروکر آرون گروپس
بروکر Aaron Groups
🔥افتتاح حساب آرون گروپس
پستیبانی فارسی فارکس ، پشتیبانی ارز دیجیتال ، پشتیبانی بروکرهای فارکس برای ایرانیان ، پشتیبان آرون گروپس ☎️تلگرام فارسی
پستیبانی فارسی فارکس ، پشتیبانی ارز دیجیتال ، پشتیبانی بروکرهای فارکس برای ایرانیان ، راهنمای افتتاح حساب ❇️پیامرسان واتس اپ
🏦 ادرس دفتر مرکزی سنت وینسنت و گرنادین
🌟 رگولاتوری ندارد
🖥 پلتفرم متاتریدر 5
🚀حداقل مبلغ افتتاح حساب 💲10 دلار
امکان افتتاح اکانت دمو ✅ دارد
💰 حداقل معامله از0 پیپ شناور
🔱 حداکثر بازگشت سرمایه 1:1000 حداکثر
💱معاملات فارکس ✅ دارد
معاملات در روز های تعطیل(OTC) ✅ دارد
🤖 کپی ترید/معاملات اجتمایی ✅ دارد
🕋حساب اسلامی ✅ دارد
🥇 امتیاز 3/5

 

برترین ویژگیهای بروکر آرون گروپس Aron Groups

در این بخش میتوان خصوصیات منحصر به فردی را مورد بررسی قرار داد ، ویژگی هایی نظیر تقویم اقتصادی ، مطالب آموزشی و وبینار ها و کپی تریدینگ که در دیگر بروکر ها میتوان به آن دسترسی داشت در بروکر آرون گروپ در نظر گرفته شده است .

اما در کنار این ها امکان معامله بیش از 100 ارز دیجیتال ، معامله با تومان، دریافت وام فوری و صندوق های سرمایه گذاری مواردیست که قابل توجه میباشد .

در صورتی که قصد سرمایه گذاری در بروکر های معتبر فارکس برای ایرانیان میباشید میتوانید به بروکر های پیشنهادی تاپ بروکر ایران مراجعه نمایید .

آموزش کامل بروکر آلپاری ، بررسی بروکر آلپاری ، کارگزاری آلپاری فارکس ، ثبت نام Alpari

مقاله بررسی بروکر آلپاری

بررسی بروکر LITEFOREX ، مشخصات بروکر لایت فارکس ، بررسی لایت فارکس

مقاله بررسی بروکر لایت فایننس

 

مزایا و معایب بروکر ارون گروپس

از جمله مزایای بروکر آرون گروپس میتوان به امکان واریز و برداشت ریالی با تاپ چنج اشاره نمود که پس از تکمیل شارژ حساب Aron Group معامله گران قادر خواهند بود با انتخاب بین 4 حساب معاملاتی در بازار های فارکس ، سهام و ارز دیجیتال معامله نمایند

لوریج معاملاتی بالا 1:1000 ، نماد های معاملاتی متعدد و امکان بهره مندی از کپی تریدینگ بروکر آرون گروپس شرایط معاملاتی مناسبی را در اختیار سرمایه گذاران قرار میدهد اما در مقابل آن معامله گران با شرایطی نظیر عدم فعالیت تحت رگولاتوری معتبر ، محدودیت پشتیبانی پلتفرم های معاملاتی و سابقه ی پایین نیز مواجه میباشند .

در جدول زیر خلاصه مزایا و معایب بروکر Aron Groups آورده شده است :

✅مزایا ❌معایب
بیش از 300 نماد معاملاتی عدم داشتن رگولاتوری
ارائه خدمات به ایرانیان سابقه ی پایین در بازار فارکس
حساب های معاملاتی مناسب بدون کمیسیون پشتیبانی تنها از پلتفرم متاتریدر 5
کپی تریدینگ و سیگنال های معاملاتی
واریز و برداشت ریالی

 

انواع حساب های معاملاتی بروکر Aron Groups

کارگزاری آرون گروپس 4 نوع حساب معاملاتی را در اختیار معامله گران قرار میدهد که هر یک ویژگی های متناسب با خود را ارائه میدهد
که به هر یک خواهیم پرداخت :

 • حساب استاندارد

این دسته از حساب ها برای افرادی که سطح آشنایی مناسبی با بازار های فارکس دارند طراحی شده است ،
برای افتتاح حساب استاندارد آرون اف ایکس نیاز به 50 دلار واریز اولیه میباشد و امکان معامله با حداکثر اهرم 1:500 برای معامله
با نماد های تومان و بین المللی را فراهم آورده است ، همچنین در این حساب ها سالانه 5 % بعنوان سود سپرده گذاری بروی حساب ها اعمال میگردد .

 

 • حساب VIP

این نوع حساب با افزایش واریز اولیه به 100 دلار برای معامله گرانیست که به دنبال حجم بالاتری از معاملات میباشند و به دنبال تجربه ی شرایط معاملاتی حرفه ای تر میباشند ، به همین دلیل اهرم ها تا حدکثر 1:200 برای کاهش ریسک در نظر گرفته شده و سود سپرده سالانه نیز به 10 درصد افزایش یافته است .

 

 • حساب نانو

حساب های نانو یا ماکرو آرون گروپس جزء مناسب ترین گزینه ها برای معامله گران مبتدی است که تنها با 1 دلار افتتاح حساب در آن انجام شده و معامله گران بر پایه سنت انجام میشود همچنین حداکثر لوریج نیز 1:100 در نظر گرفته شده است .

 

 • حساب نقدی
  اگر از جمله معامله گرانی هستید که قصد دارید تا معاملات خود را برای طولانی مدت باز نگه دارید این حساب با 500 دلار حداقل واریز اولیه گزینه ی مناسبی بحساب می آید و 2 درصد نیز بعنوان سود سالانه بروی سپرده ها اعمال میشود .

بروکر آلپاری فارسی ، افتتاح حساب بروکر آلپاری ، بهترین بروکر فارکس برای ایرانیان

افتتاح حساب در آلپاری

 

مقایسه ی حساب های بروکر آرون گروپس

برای مقایسه بهتر میان حساب های معاملاتی Aron Groups و انتخاب مناسب ترین گزینه در جدول زیر هر 4 حساب را در مقابل یکدیگر بررسی نموده ایم :

✴️نوع حساب 🌟حساب نانو ✨حساب استاندارد ⭐حساب سواپ فری 💫حساب VIP
حداقل افتتاح حساب 1 دلار💲 50 دلار💲 500 دلار💲  1000 دلار💲
لوریج 1:1000 1:500 1:2 1:1
اسپرد 🚀شناور
سود سپرده سالانه ❌ندارد 0.5 % 2 % 1 %
نماد های معاملاتی فارکس ، ارز دیجیتال و سهام
بونوس خوش آمدگویی ✅دارد

 

‌لوریج معاملاتی در بروکر ارون گروپس

مقدار اهرم ها در هر یک از حساب ها متغییر است همانطور که در جدول بالا لوریج هر یک از حساب ها آورده شده است ، این مقدار از 1:1 تا 1:1000 در حساب های نانو در دسترس سرمایه گذاران قرار گرفته است اما میبایست به این موضوع توجه داشت که معامله با لوریج بالا با ریسک سرمایه گذاری همراه میباشد .

 

کارمزد و اسپرد در بروکر Aron Groups

کارمزد معاملاتی بروکر آرون گروپس طبق اطلاعیه ی بروکر ، صفر در نظر گرفته شده و هیچ گونه هزینه ای بعنوان کمیسیون بروی واریز و برداشت معامله گران اعمال نمیگردد ، همچنین امکان معامله با حساب اسلامی آرون گروپس در حساب سواپ فری (Swap-Free)  در نظر گرفته شده که کارمزد شبانه را کاهش میدهد.

از بابت اسپرد ها مقدار مشخصی اعلام نشده اما به دلیل ECN بودن 3 نوع حساب استاندارد ، سواپ فری و VIP میتوان انتظار اسپرد های پایین را به دلیل ارتباط مستقیم به بازار را داشته باشیم که در صورتی که مقادیر مشخصی اعلام گردد ما در این قسمت به اطلاع شما عزیزان خواهیم رساند .

معرفی حساب ecn آمارکتس ، حساب ECN آمارکتس ، حساب ecn آمارکتس

افتتاح حساب در آمارکتس

 

 

لیست نمادهای معاملاتی بروکر آرون گروپس

در فهرست نماد های معاملاتی بیش از 360 نماد معاملاتی در اختیار معامله گران قرار گرفته که از تنوع بالایی برخوردار است که هر یک را بهمراه تعداد آن در جدول زیر آورده ایم :

نماد های معاملاتی تعداد نماد ها
بازار تومان 15 جفت
فارکس + 100 جفت ارز
فلزات نقطه ای 14 جفت
شاخص ها 18 شاخص
انرژی نقطه ای 3 شاخص
ارز دیجیتال 100 رمز ارز

 

پلتفرم معاملاتی آرون گروپس

در این بخش مطلب زیادی برای مطرح نمودن وجود ندارد زیرا تنها یک پلتفرم یعنی متاتریدر 5 در دسترس میباشد ، این پلتفرم بروی تلفن همراه ، برنامه دسکتاپ و نسخه تحت وب پشتیبانی میشود اگرچه تمام نیاز های هر معامله گر را برطرف میکند اما برخی از معامله گران ممکن است ترجیح به داشتن تنوع بیشتری در این بخش داشته باشند .

 • دانلود پلتفرم متاتریدر 5

پلتفرم متاتریدر 5 نسخه پیشرفته و حرفه ای تر MT4 بحساب می آید که قابلیت های معاملاتی مناسبی را در اختیار معامله گران قرار میدهد تا در بالاترین سرعت به بیشترین تعداد نماد های معاملاتی دسترسی پیدا کنند و به وسیله ی اندیکاتور ها و ابزار های تحلیل و بررسی در کنار کپی تریدینگ معاملات خود را بهبود بخشند .

خلاصه ویژگی های متاتریدر 5 بروکر آرون گروپس:

  • 38 اندیکاتور معاملاتی
  • 21 تایم فریم
  • تقویم اقتصادی
  • قابلیت های پیشرفته اکسپرت معاملاتی (EA)
  • اسکالپ و هدجینگ
  • دسترسی از طریق نسخه تحت وب ، دسکتاپ و تلفن همراه
دنلود مستقیم ایکس ام متاتریدر5 ، دانلود متاتریدر 5 ایکس ام برای اندروید ،نرم افزار متاتريدر 5 برای iPhone و Android

💻 برای دانلود برنامه متاتریدر 5 ایکس ام بروکر میتوانید بروی لینک سیستم عامل خود کلیک کنید .

بروکر آرون گروپس 3 بروکر آرون گروپس 5 بروکر آرون گروپس 4

 

آموزش ثبت نام در بروکر آرون گروپس

پیش از آن که به نحوه افتتاح حساب دربروکر آرون گروپس لازم میدانیم تا مجدد اشاره نموده که اگر چه این بروکر فارکس ویژگی های خوبی را برای معامله در فارکس فراهم کرده اما بهتر است تا برای کاهش ریسک سرمایه گذاری پیش از ثبت نام به مقایسه سرمایه گذاری در بروکر آرون گروپس با دیگر بروکر های فارکس برای ایرانیان بپردازید.

برای ثبت نام بروکر ارون ابتدا میبایست از طریق لینک وارد سایت اصلی بروکر آرون شوید ، که میتوان با تغییر زبان به فارسی به راحتی هر مرحله را طی نمایید ، در صفحه ی اصلی گزینه ی ثبت را انتخاب نمایید .

افتتاح حساب آرون گروپ ، سایت اصلی بروکر آرون ، ثبت نام در بروکر آرون گروپس

برای تکمیل مراحل افتتاح حساب آرون گروپ میتوانید از طریق راهنمایی های واقع در تصویر زیر پیش روید ، تنها تعدادی از اطلاعات اولیه مورد نیاز است.

افتتاح حساب آرون گروپ ، سایت اصلی بروکر آرون ، ثبت نام در بروکر آرون گروپس

در آخر نیز میبایست تیک مربوط به قوانین را پر کرده و بروی گزینه ی ادامه کلیک نمایید

 

آموزش تصویری احراز هویت در آرون گروپس

برای تکمیل احراز هویت Aron Group در کابین شخصی و بخش پروفایل ، گزینه ی احراز هویت را انتخاب نمایید، در صفحه ی جدید شرایط پردازش اطلاعات شخصی را با پر نمودن تیک مربوط تایید نموده تا به صفحه ی بعد انتقال پیدا کنید .

تکمیل احراز هویت Aron Group ، آموزش تصویری احراز هویت در آرون گروپس ، افتتاح حساب آرون گروپ

در صفحه ی جدید ابتدا کشور صادر کننده ی مدارک خود را انتخاب نموده سپس بروی بعدی کلیک کنید.

تکمیل احراز هویت Aron Group ، آموزش تصویری احراز هویت در آرون گروپس ، ورود به آرون گروپ

2 روش برای بارگذاری مدارک در اختیار معامله گران قرار دارد روش اول مربوط به ذخیره تصاویر از طریق دوربین تلفن همراه میباشد که با انتخاب گزینه ی ادامه با تلفن امکان پذیر میشود و دیگر روش ، احراز هویت سنتی با بارگذاری دستی میباشد.

احراز هویت Aron Group برای ایرانیان ، آموزش تصویری احراز هویت در آرون گروپس ، اورود به آرون گروپ

ابتدا مدرک مورد نظر را انتخاب نموده سپس تصویر 2 طرف مدرک را در بخش مشخص شده بارگذاری نمایید تا به صفحه ی مربوط به تصویر سلفی هدایت شوید .

 

آموزش نحوه افتتاح حساب در بروکر آرون گروپس

پس از تکمیل مراحل و ورود مجدد به کابین شخصی برای شروع معاملات ، معامله گران میبایست ابتدا یک حساب دمو یا ریل در ارون گروپس ایجاد نمایند ، در بخش حساب ها میتوان حساب دمو یا حساب ریل را انتخاب نمایید یا از طریق گزینه ی دسترسی سریع یکی از آن ها را انتخاب نمایید .

برای افتتاح حساب واقعی آرون گروپس میبایست ابتدا نوع حساب را انتخاب نمایید .

افتتاح حساب واقعی آرون گروپس ، ایجاد حساب معاملاتی AronGroups ، حساب دمو یا ریل در ارون گروپس

در ادامه میبایست گزینه ی لوریج را بهمراه ارز پایه انتخاب نموده سپس گزینه ی ادامه را انتخاب نمایید .

در صورتی که قصد دارید با تومان اقدام به معامله نمایید گزینه ی ارز را بروی XTS قرار دهید .

افتتاح حساب تومان آرون گروپس ، ایجاد حساب معاملاتی AronGroups ، معامله با تومان در فارکس در ارون گروپس

پس از نمایش تصویر زیر ایجاد حساب تکمیل شده و میتوانید با استفاده از اطلاعات وارد حساب معاملاتی بروکر AronGroup خود شوید .

حساب معاملاتی بروکر AronGroup ، افتتاح حساب واقعی آرون گروپس ، حساب ریل در ارون گروپس

 

روش های واریز و برداشت وجه در بروکر آرون گروپس

برای شارژ حساب آرون گروپ از طریق کابین کاربری گزینه ی دارایی سپس وجوه واریزی را انتخاب نمایید، در میان گزینه ها واریز و برداشت ریالی آرون گروپ نیز دیده میشود که از طریق صرافی تاپ چنج صورت میگیرد .

طریق صرافی تاپ چنج ، واریز و برداشت ریالی آرون گروپ ، شارژ حساب آرون گروپ

در ادامه ابتدا میبایست حساب معاملاتی مورد نظر را انتخاب نموه سپس مبلغ مورد نظر را وارد کرده و بروی گزینه ی ادامه کلیک نمایید، واحد XTS به معنای تومان میباشد و مبلغ مورد نظر را میبایسیت به تومان حساب نمایید .

طریق صرافی تاپ چنج ، واریز و برداشت ریالی آرون گروپ ، شارژ حساب آرون گروپ

در آخر پس از تایید مشخصات و تکمیل پروسه انتقال تصویر واریز خود را بارگذاری نموده و بروی ادامه کلیک نمایید .

طریق صرافی تاپ چنج ، واریز و برداشت ریالی آرون گروپ ، شارژ حساب آرون گروپ

 

پلتفرم کپی تریدینگ در بروکر آرون گروپس

کپی تریدینگ در آرون گروپس مرکز توجه ویژه ای بوده زیرا برای هر سطح از سرمایه گذاران امکان کسب درامد را فراهم می آورد ، کپی تریدینگ فارکس عموما در قالب معاملات کپی یا سوشال ترید فارکس فراهم میشود که همان طور که مدیر آرون گروپس (فرزاد وجیهی) در نمایشگاه فارکس دبی 2022 به آن اشاره نمود حساسیت خاصی را برای انتخاب برترین معامله گران برای انتخاب کاربران به کار بسته اند و هدف اصلی را کاهش ریسک معامله گران قرار داده اند .

 • کپی تریدینگ آرون گروپس با زولو ترید

یکی دیگر از ویژگی های قابل توجه امکان اتصال حساب آرون گروپس به پلتفرم زولو ترید است، که یکی از برترین سایت های کپی تریدینگ فارکس و باینری آپشن با بیش از یک میلیون کاربر فعال و پشتیبانی از بیش از 2 میلیون نماد معاملاتی بازار های مالی میباشد و امکان کسب درآمد مطمئن در بازار فارکس را با استفاده از سوشال ترید در اختیار معامله گران قرار میدهد .

کپی تریدینگ در لایت فارکس ، بهترین کپی تریدر در لایت فارکس ، آموزش کپی ترید در بروکر لایت فارکس

افتتاح حساب در لایت فارکس

 

طرح های تشویقی و بونوس ارون گروپس

طرح های تشویقی و بونوس های بروکر آرون گروپس تنوع بالایی را ارائه میکند که فرصت های رقابت با دیگر معامله گران و کسب جوایز بالا را فراهم می آورد که به هر یک بطور خلاصه خواهیم پرداخت :

 • 25% بونوس ثبت نام آرون گروپس

معامله گران پس از تکمیل ثبت نام و واریز اولیه خود 25 درصد بونوس خوش آمد گویی آرون گروپس بروی سرمایه خود دریافت می نمایند که برای واریز های بیش از 25 دلار در نظر گرفته میشود که بروی حساب های نانو ، استاندارد و VIP اعمال میگردد و تا 1 ماه فرصت معامله در اختیار معامله گران قرار میگیرد .

 

 • مسابقه ولنتاین آرون گروپس

جدیدترین بونوس های بروکر آرون گروپس ، مسابقه ای به مناسبت روز ولنتاین میباشد که به مدت 2 هفته به 30 نفر از برترین معامله گران جوایز نفیسی تعلق میگیرد معامله گران در این مدت میبایست با حداقل 50 دلار واریز بیشترین مقدار سود را کسب نمایند.

 

 • 10% بونوس بینهایت آرون گروپس

این بونوس مشخصا در اختیار معامله گرانی که واریز خود را به حساب های نانو ، استاندارد و VIP انجام داده اند تعلق میگیرد که تا 1 ماه فرصت معامله و کاهش ریسک را در اختیار معامله گران قرار میدهد .

 

 • 20% بونوس واریز اولیه آرون گروپس

این بونوس برای معامله گرانی فعال میگردد که حساب آن ها صفر شده و فرصتی دوباره در اختیار معامله گران برای جبران ضرر خود قرار میدهد ، که تنها یک بار پس از دست رفتن سرمایه بروی اولین واریز اعمال میگردد .

 

 • هدیه تولد بروکر آرون گروپس

در سالروز تولد معامله گران از طرف آرون گروپس 50 درصد تخفیف کارمزد ها را بروی تمام معاملات خود تا سقف 1 میلیون تومان دریافت مینمایند ، که برای دریافت آن میبایست یک ویدئو برای مجموعه ارسال نمایید .

 

 • طرح تشویقی راک اند رول آرون گروپس

بونوس ماهانه آرون گروپس که (Rock and Roll) نام دارد بعنوان طرح وفاداری مطرح میگردد که به مدت یک ماه 3 نماد معرفی شده بدون کارمزد ، سواپ میباشد و اسپرد آن ها نیز به شکل چشم گیری کاهش میابد که فرصت مناسبی را برای کسب سود فراهم می آورد .

 

رگولاتوری بروکر آرون گروپس

در میان بروکر های تازه کار در بازار های فارکس تعداد بسیار معدودی موفق به کسب رگولاتوری میشوند که سایت بروکر آرون نیز از این قاعده مستثنی نمیباشد، در حال حاظر هیچ رگولاتوری بروکر آرون گروپس را تحت نظارت قرار نداده است و تنها در حوضه ی FSA نام خود را ثبت نموده که میتوان امید داشت که در آینده به یکی از زیر مجموعه های رگولاتوری FSA تبدیل شود.

درحال حاضر میبایست به اعتبار بروکر آرون گروپس برای سرمایه گذاری در آن بسنده کنیم، زیرا در این مدت شکایت و مواردی دال بر کلاهبرداری بروکر آرون گروپس به ثبت نرسیده است و یا به بروکر های معتبر فارکس برای ایرانیان از جمله بروکر آلپاری و بروکر آمارکتس روی آوریم در که در مقاله ی زیر به هر یک پرداخته ایم.

 

بروکر آرون گروپس اسپانسر اکسپو دبی

فارکس اکسپو دبی یکی از بزرگترین رویداد های بازار های مالی است که بطور سالانه برای گرد آوری بهترین بروکر های فارکس برگذار میگردد و جوایزی نیز به بهترین کارگذاری ها تعلق میگیرد.

در این نمایشگاه نیز بروکر آرون گروپس به عنوان اسپانسر این رویداد برجسته فارکس حضور داشت و موفق به کسب بهترین بروکر رو به رشد سال 2022 فارکس اکسپو نیز شد که نشان از آینده روشنی در میان برترین بروکر های فارکس برای ایرانیان دارد.

سوالات متداول

نظرات (2)
fateme
19/11/2023 12:26

سلام تو آرون گروپس برای طلا حساب باز کردم و بجز یک بار که خود بروکر هم با ایمیل اطلاع داد مشکل دیگه از نداشتم و از حساب معاملاتیم راضیم خواستم تجربه ام رو بنویسم

پاسخ
محمد حسین حسینی
26/11/2023 10:15

با سلام خدمت شما
بله، بروکر آرون گروپس از جمله بروکر های فارکس است که میتوان به آینده آن امیدوار بود اما به دلیل سابقه ی کم در مقایسه با دیگر بروکر های معتبر از جمله بروکر آلپاری و لایت فارکس در حال حاضر جزء بروکر های پیشنهادی تاپ بروکر ایران بحساب نمی آید.

درج نظر

فهرست مطالب
مطالب پیشنهادی
⛽نحوه معامله گاز در آلپاری - نماد گاز در بروکر آلپاری
📈شاخص داوجونز در آلپاری - نماد داوجونز در بروکر آلپاری
💵آموزش واریز ریالی به حساب آلپاری - نحوه شارژ ریالی آلپاری
🪙آموزش شارژ حساب آلپاری با نوبیتکس - واریز تتر از نوبیتکس به آلپاری
جدیدترین مطالب
⛽نحوه معامله گاز در آلپاری - نماد گاز در بروکر آلپاری
📈شاخص داوجونز در آلپاری - نماد داوجونز در بروکر آلپاری
💵آموزش واریز ریالی به حساب آلپاری - نحوه شارژ ریالی آلپاری
🪙آموزش شارژ حساب آلپاری با نوبیتکس - واریز تتر از نوبیتکس به آلپاری
🆚فرق حساب شخصی و تجاری در آلپاری