📶بهترین سایت سیگنال فارکس – سایت سیگنال رایگان فارکس

08:41 15/04/2024 -

📶لیست بهترین سایت سیگنال فارکس – سایت سیگنال رایگان فارکس

یکی از کاربردی ترین ویژگی های این بازار که در آموزش فارکس آن اشاره داشتیم، سایت سیگنال دهی فارکس است. در همین بین نیز در انتخاب بهترین سایت سیگنال دهی فارکس همواره نظرات متفاوت است.

به همین دلیل در این مقاله قصد داریم تا با بررسی لیست سایت ارائه سیگنال فارکس از میان آن «بهترین سایت سیگنال فارکس» را انتخاب نماییم. چنانچه شما نیز از جمله معامله گرانی بوده که به دنبال سایت سیگنال رایگان فارکس بوده با تاپ بروکر ایران همراه باشید.

بهترین سایت سیگنال رایگان فارکس، بهترین سایت سیگنال فارکس، بهترین سایت سیگنال دهی فارکس

 

بهترین سایت سیگنال فارکس چیست؟

سایت ارائه سیگنال فارکس بستری است که کاربران میتوانند از طریق آن نسبت به دریافت سیگنال معاملاتی فارکس اقدام نمایند. بهترین سایت سیگنال فارکس بصورت رایگان و با پرداخت اشتراک دوره ای در اختیار تریدر ها قرار میگیرد.

سایت ارائه سیگنال فارکس همانطور که از نام آن بر می آید، تنها از طریق سایت ارائه کنندگان منتشر میشود. در ادامه به بهترین سایت سیگنال دهی فارکس اشاره خواهیم داشت.

سایت سیگنال فارکس، سایت های سیگنال دهی فارکس، سایت ارائه سیگنال فارکس، سایت سیگنال دهی فارکس

برای آشنایی بیشتر با ویژگی ها و مزایای سایت سیگنال دهی فارکس بروی لینک زیر کلیک نمایید.

سایت سیگنال فارکس

 

لیست بهترین سایت سیگنال دهی فارکس

برای انتخاب بهترین سایت سیگنال فارکس قبل از هر چیزی باید هدف خود را از این انتخاب مشخص کنید. گاهی اوقات اکتفا کردن به یک سایت سیگنال رایگان فارکس می تواند شرایط مناسبی را برای تریدرهای فارکس به دنبال داشته باشد.

کسانی که به تحلیل تکنیکال فارکس تسلط داشته و تنها با دریافت سیگنال های اولیه می توانند دست به خرید و فروش بزنند، چنین شرایطی خواهند داشت. گاهی اوقات هم نیاز است تا از خدمات سایت های اشتراکی سیگنال فارکس استفاده شود. در ادامه سعی می کنیم تا بهترین سایت سیگنال دهی فارکس را معرفی نماییم.

در معرفی بهترین سایت های سیگنال فارکس تلاش ما بر این است تا هم گزینه های برتر و مناسب رایگان را به شما معرفی کرده باشیم. همچنین شما را با سایت هایی آشنا کنیم که برای استفاده از خدمات آنها نیاز به پرداخت هزینه های اشتراک دارید، اما می توانید خدمات کاملا حرفه ای دریافت کنید:

 

سیگنال در تریدینگ ویو | TradingView

اولین سایتی که در لیست بهترین سایت سیگنال فارکس قرار میگیرد، سایت معتبر و محبوب تریدینگ ویو (tradingview) است. بسیاری از کاربران، تریدینگ ویو را تنها یک سایت معمولی برای استفاده از ابزارهای تحلیل تکنیکال می‌شناسند.

اما سایت tradingview خدمات بسیار گسترده‌ ای دارد که یکی از آنها نیز سایت ارائه سیگنال فارکس است. شما می‌ توانید ایده‌ های معاملاتی کاربران از سرتاسر دنیا را در این سایت به صورت رایگان مشاهده کرده و از آنها برای سیگنال گرفتن از تریدینگ ویو استفاده کنید.

البته در تریدینگ ویو خدمات غیر رایگان هم وجود دارد که شما برای استفاده از آنها نیاز است تا هزینه خرید نسخه‌ های پولی تریدینگ ویو را پرداخت کنید. البته سایت تریدینگ ویو بعنوان سایت سیگنال رایگان فارکس هم کیفیت قابل توجهی داشته و اگر شما به درک صحیحی نسبت به روش‌های تحلیل تکنیکال در بازار فارکس رسیده باشید، امکان استفاده از این سیگنال ها را نیز خواهید داشت!

جدول مزایا و معایب سیگنال های تریدینگ ویو

مزایا و معایب سیگنال های تریدینگ ویو

مزایا سیگنال تریدینگ ویو معایب سیگنال تریدینگ ویو
✅بهترین سایت سیگنال رایگان فارکس ❌دسترسی تنها بعنوان سایت ارائه سیگنال فارکس
✅تنوع بالای کاربران ارائه دهنده سیگنال ❌نیاز به بررسی دائمی در طول روز برای دریافت سیگنال
✅امکان کنترل کیفیت سیگنال فارکس ❌نداشتن زمان بندی مشخص برای ارائه سیگنال

 

سایت سیگنال 1000pip

از دیگر گزینه های بهترین سایت سیگنال فارکس، سایت سیگنال 1000pip است. این سایت سیگنال دهی فارکس سابقه بسیار طولانی در ارائه سیگنال های فارکس داشته و کاربران بسیار زیادی در حال استفاده از خدمات آن هستند. بررسی سابقه فعالیت این کانال نشان از این دارد که کیفیت قابل قبولی را می ‌توانیم بعنوان بهترین سایت سیگنال دهی فارکس در نظر بگیریم.

نکته بسیار جالب درباره سایت سیگنال دهی فارکس 1000pip Builder این است که این سایت تا حدی به کیفیت خدمات و سیگنال های خود اطمینان دارد که امکان ردیابی نتایج سیگنال های خود در “سایت myfxbook” را فراهم کرده است. این مهم نشان از اطمینان بسیار بالای این گروه به سیگنال های فارکس خود دارد.

جدول مزایا و معایب سایت سیگنال 1000pip

مزایا و معایب سایت سیگنال 1000pip

مزایا سیگنال 1000pip
معایب سیگنال 1000pip
✅سابقه طولانی بعنوان سایت سیگنال فارکس ❌هزینه های بالای خرید اشتراک
✅پشتیبانی یک به یک کاربران
✅امکان ردیابی کیفیت در سایت Myfxbook

 

سایت سیگنال Trade With Pat

یکی دیگر از بهترین سایت سیگنال دهی فارکس سایت TWP است. البته امکان استفاده از خدمات این سایت به صورت رایگان وجود ندارد؛ اما به هر حال کیفیت بالای سیگنال های آن می‌ تواند حتی هزینه‌ های پرداخت شده از بابت اشتراک ماهیانه را نیز به شما بازگرداند.

این مجموعه خدمات خود را در قالب سایت ارائه سیگنال فارکس ارائه می‌ کند. نکته بسیار مهم درباره سیگنال های آن این است که کاربران فرصت کافی برای استفاده از آنها در بازار را خواهند داشت.

جدول مزایا و معایب سایت سیگنال TWP

مزایا و معایب سایت سیگنال TWP

مزایا سیگنال TWP
معایب سیگنال TWP
✅سیگنال های با کیفیت ❌هزینه های بالای خرید اشتراک
✅ارائه خدمات آموزش رایگان همراه با سیگنال
✅ارسال تحلیل کامل همراه با سیگنال

 

نکات مهم در انتخاب بهترین سایت سیگنال فارکس

اما کدام یک از موارد بالا می توانند بهترین سایت سیگنال دهی فارکس باشند؟ برای اینکه در نهایت شما هم در وقت خود صرفه جویی کنید و هم اینکه هزینه های خود را هدر ندهید، لازم است تا سراغ سایت هایی بروید که از هر نظر کیفیت خدمات قابل توجهی داشته باشند.

صرفا ارزان بودن یا سایت سیگنال رایگان فارکس خدمات یک سایت تضمینی برای کیفیت آن نیست و از این گذشته شما نمی توانید سرمایه های گران قدر خود را صرف استفاده از سایت هایی با ضعف های مختلف نمایید.

با توجه به این شرایط، لازم دانستیم تا شما را با نکاتی درباره نحوه انتخاب بهترین سایت سیگنال فارکس آشنا کنیم. این نکات باعث می شود تا حتی اگر تجربه خیلی بالایی در استفاده از خدمات چنین سایت هایی نداشته باشید، باز هم در این باره عملکرد خوبی داشته و شرایط مناسبی برای تریدهای خود در فارکس رقم بزنید.

 

بررسی کیفیت سایت سیگنال دهی فارکس

قبل از هر چیزی شما باید کیفیت بهترین سایت سیگنال فارکس را بررسی کنید. برای این منظور از سابقه سایت و کانال مورد نظر کمک بگیرید. معمولا هم سایت ها و هم کانال های تلگرامی در کنار صفحه اصلی غیر رایگان، دارای خدمات رایگان نیز هستند.

شما می توانید سابقه فعالیت آنها را بررسی کرده و در نهایت تصمیم بگیرید که آیا از نظر کیفیت شرایط مناسبی دارند یا خیر!

 

ارزیابی نظرات سایت سیگنال فارکس

یکی از مهم ترین فاکتورهای انتخاب بهترین سایت سیگنال فارکس استفاده از نظریات کاربرانی است که قبلا از این خدمات بهره برده اند. این افراد به خوبی نسبت به کیفیت سیگنال ها احاطه داشته و می توانند بهترین راهنمایی ها را به شما ارائه کنند.

اتفاق صحبت درباره این دست از کانال ها و سایت ها در شبکه های مجازی زیاد است و اگر شما به جامعه تریدرهای فارکس متصل شوید، می توانید از تجربیات آنها در باره “بهترین سایت سیگنال دهی فارکس” استفاده کنید.

 

نحوه ارائه خدمات بهترین سایت سیگنال فارکس

در قدم بعدی برای انتخاب بهترین سایت سیگنال فارکس باید ارزیابی کنید که آیا خدمات ارائه شده در حد انتظار شما است یا خیر. مثلاً ممکن است منتظر دریافت سیگنال ها از طریق شبکه‌ های اجتماعی مانند تلگرام باشید، اما این خدمات تنها از طریق سایت اینترنتی در اختیار شما قرار بگیرد. از این گذشته زمان ارسال سیگنال ها و امکان اخذ آنها در بازار نکته دیگری است که در این موضوع باید مورد بررسی قرار بگیرد.

 

سایت سیگنال رایگان فارکس یا اشتراکی

به عنوان یکی از مهم‌ ترین فاکتورهای انتخاب بهترین سایت سیگنال دهی فارکس باید سراغ بررسی هزینه ‌های اشتراک هم بروید. گاهی اوقات ممکن است سرمایه اولیه ای در دسترس یک کاربر برای خرید اشتراک یک سایت کافی نباشد.

مثلاً فرض کنید که شما به دنبال ورود به بازار فارکس با سرمایه اولیه ۱۰۰ دلاری هستید، در این شرایط استفاده از خدمات سایت ارائه سیگنال فارکس خود را با هزینه ۸۰ دلاری در اختیار شما قرار می‌دهد، آیا منطقی خواهد بود؟

پس در این باره هم باید بررسی کنید که هزینه ‌های اشتراک سایت مورد نظر شما خیلی بالا نباشد و از این گذشته متناسب با سرمایه اولیه شما برای ترید در بازار فارکس هم باشد.

برخی از بهترین سایت سیگنال فارکس به جای دریافت هزینه ‌های اشتراک، از شما می‌ خواهند تا با رفرال کد آنها در یک بروکر ثبت نام نمایید. عملاً چنین شرایطی باید برای شما مقدور باشد تا بتوانید از خدمات این سایت استفاده نمایید.

 

تضمین بازگشت پول

یکی دیگر از نکات و خدماتی که ممکن است در انتخاب بهترین سایت سیگنال فارکس به شما کمک کند، تضمین بازگشت پول در صورت نبود کیفیت در سیگنال های ارائه شده است.

البته کمتر کانال و کمتر سایتی را می ‌توان پیدا کرد که چنین خدمتی را در دسترس کاربران خود قرار دهد؛ اما به هر حال برخی از آنها هستند که با ارائه تضمین بازگشت پول در واقع در حال ایجاد اطمینان خاطر برای کاربران خود از نظر کیفیت سیگنال فارکس هستند.

 

سایت سیگنال فارکس؛ کدام سایت را انتخاب کنیم؟!

چالش بسیار مهمی که ذهن اکثر کاربران را به خود مشغول می‌ کند این است که “بهترین سایت سیگنال فارکس کدام است؟” پاسخ این سوال به شرایط خود شما در معاملات بازار فارکس دارد.

در بسیاری از مواقع تبلیغاتی که توسط سایت های سیگنال فارکس انجام می ‌پذیرد، خیلی واقعی نیست و ممکن است نتایج سیگنال های آنها دستکاری شده باشد. بهترین سایت سیگنال دهی فارکس می ‌توانند کیفیت بالایی داشته باشند که هشدارهای به موقع برای استفاده از سیگنال ها بدهند و فرصت کافی برای استفاده از سیگنال ها در اختیار کاربران قرار بگیرد.

اگر شما هزینه قابل توجهی برای ترید در بازار فارکس در اختیار ندارید، پرداخت هزینه‌ های خیلی بالا برای حق عضویت یک سایت چندان برای شما منطقی نیست. اما از طرف دیگر رفتن سراغ سایت سیگنال رایگان فارکس که کیفیت پایینی داشته و استفاده از خدمات آنها ارزان ‌تر است هم گزینه مطلوبی برای شما نخواهد بود.

به عنوان یک راهنمایی شما می‌توانید از خدمات سایت سیگنال دهی فارکس استفاده کنید که چند روز امکان استفاده از سیگنال های خود را به صورت رایگان در اختیار شما قرار دهد. در این شرایط شما می‌توانید ارزیابی خوبی روی کیفیت آنها داشته و در نهایت تصمیم به استفاده از سیگنال هایی بگیرید که از هر نظر مطلوب باشد.

 

✅نظر کارشناسان تاپ بروکر ایران

درباره بهترین سایت سیگنال دهی فارکس با هم صحبت کردیم و سعی کردیم تا شما را در این باره راهنمایی کنیم. برخی از افراد به دلیل نداشتن دانش کافی در تحلیل تکنیکال فارکس و برخی هم به دلیل نداشتن فرصت کافی برای تحلیل گری در این بازار، به دنبال استفاده از سایت سیگنال رایگان فارکس و غیر رایگان هستند.

متاسفانه استقبال بسیار بالای کاربران ایرانی از استفاده از خدمات سیگنال فارکس باعث شده تا افراد زیادی حتی بدون داشتن دانش و مهارت اولیه لازم، در حال ارائه این خدمات باشند.

از این جهت توصیه می‌ کنیم که اگر به دنبال استفاده از «بهترین سایت سیگنال فارکس» هستید، حتماً سابقه فعالیت سایت مورد نظر را مورد بررسی قرار دهید. در نهایت هزینه‌ های گزافی را برای استفاده از سیگنال های فارکس در اختیار هر کسی قرار ندهید!

سوالات متداول

درج نظر

فهرست مطالب
مطالب پیشنهادی
📈آموزش اکسپرت نویسی در متاتریدر - نحوه اکسپرت نویسی متاتریدر
💻اموزش صفر تا صد متاتریدر 4 - آموزش متاتریدر 4 فارکس
📈آموزش اکسپرت نویسی در متاتریدر 5 - بررسی اکسپرت برای متاتریدر 5
🧑‍💻اکسپرت نویسی در متاتریدر 4 - اموزش اکسپرت نویسی متاتریدر 4
جدیدترین مطالب
📜نماد شاخص نزدک در الپاری - نزدک در آلپاری چیست؟
📊بهترین استراتژی بدون اندیکاتور - لیست استراتژی بدون اندیکاتور فارکس
📈آموزش اکسپرت نویسی در متاتریدر - نحوه اکسپرت نویسی متاتریدر
📊استراتژی باند بولینگر در فارکس - استراتژی فارکس با اندیکاتور بولینگر باند
💻اموزش صفر تا صد متاتریدر 4 - آموزش متاتریدر 4 فارکس