💰کسب درآمد دلاری با کپی تریدینگ بازار های مالی

07:48 17/02/2023 -

💰کسب درامد با کپی تریدینگ بدون معامله

چگونه درآمد دلاری داشته باشیم ؟ سوالی که امروزه در اینترنت به وفور جستجو میشود ، اگر شما نیز از جمله افرادی هستید که به دنبال بهترین درامد دلاری هستید ، کسب درآمد از کپی تریدینگ در فارکس و ارز های دیجیتال یکی از روش های محبوب درامد زایی است که به سرمایه گذاران فرصت افزایش درامد در بازار مالی را بدون معامله میدهد برای آشنایی بیشتر با روش کپی تریدینگ تا انتهای این مقاله با تاپ بروکر ایران همراه باشید .

درامد از کپی تریدینگ ، درامد دلاری با کپی ترید ، کسب درآمد دلاری

در جدول زیر بهترین بروکر های فارکس و صرافی های ارز دیجیتال برای کپی تریدینگ آورده شده است :

نام بروکر و صرافی ها لینک ثبت نام و بررسی
🪩بروکر آلپاری افتتاح حساب آلپاری
🚀بروکر آمارکتس افتتاح حساب آمارکتس
✴️بروکر لایت فایننس افتتاح حساب لایت فایننس
🔮بروکر پاکت آپشن افتتاح حساب پاکت آپشن
🎱صرافی بینگ ایکس افتتاح حساب بینگ ایکس
پستیبانی فارسی فارکس ، پشتیبانی ارز دیجیتال ، پشتیبانی بروکرهای فارکس برای ایرانیان ، پشتیبان فارسی پیامرسان تلگرام
پستیبانی فارسی فارکس ، پشتیبانی ارز دیجیتال ، پشتیبانی بروکرهای فارکس برای ایرانیان ، راهنمای کپی ترید پیامرسان واتس اپ

 

سیستم کپی تریدینگ چیست و چگونه کار میکند ؟

کپی تریدینگ در فارکس و دیگر بازار های مالی یک استراتژی سرمایه گذاری است که از طریق کپی معامله گران حرفه ای با کاهش ریسک معاملات کسب درامد نمایند ، همچنین معامله گران با تجربه نیز میتوانند از کپی ترید و سوشال تریدینگ به عنوان راهکار های افزایش سود استفاده نمایند .

کپی تریدینگ ، معاملات اجنماعی ، بهترین بروکر های کپی تریدینگ
جهت آشنایی بیشتر با کپی تریدینگ در فارکس میتوانید از طریق لینک به مقاله ی مربوط به آن هدایت شوید .
آموزش کپی تریدینگ و سوشال تریدینگ در بروکرهای فارکس

 

کپی تریدینگ بهتر است یا خودمان معامله کنیم ؟

ابتدا باید به این سوال پاسخ دهیم که چگونه به یک معامله گر موفق در فارکس تبدیل شویم؟ در جواب این سوال مقالات فراوانی از سوی بهترین اساتید فارکس جهان به زبان های مختلف منتشر شده است .

حال اگر شما تمام این مقالات را مشاهده نمایید و دوره های آموزش معامله در فارکس یا ارزدیجیتال را تکمیل نمایید مدت ها زمان خواهد برد علاوه بر آن که مقادیر زیادی را میبایست پیش از تسلط کامل در بازار متضرر شوید .

حال اگر قصد کسب درامد از طریق فارکس و رمزارز ها را دارید اما فرصت کافی برای معامله و انجام تحلیل تکنیکال بازار های مالی را ندارید میتوانید به معاملات کپی روی آورید که روشی پر سود برای معامله گران جدید بحساب می آید.

 

نکات موفقیت با کپی تریدینگ در بازار مالی

مزایای کپی تریدینگ افزایش سود معاملات فارکس است بسیاری از معامله گران و سرمایه گذاران در بازار به دنبال کسب سود ثابت در فارکس یا ارز دیجیتال هستند کپی تریدینگ نیز بر مبنای کپی از معامله گران موفق است پس نکته ی اصلی انتخاب معامله گر موفق است.

اما باید در نظر داشت که معامله گران موفق فارکس و کریپتو کارنسی که تاریخچه ی معاملات موفقی را در پرتفولیوی خود دارند تضمینی بر مطلق بودن این سود ها نمیباشد بنابر این یکی دیگر از نکات ضروری که باید قبل از شروع کپی ترید بدانیم تقسیم سرمایه گذاری میان چند معامله گر موفق میباشد .

 

مدیریت ریسک معامله با کپی تریدینگ

خطر از دست رفتن سرمایه در هر معامله و بازاری وجود دارد و هیچ گاه نمیتوان معامله گری را پیدا کرد که تمام معاملات وی با سود همراه باشد اما همچنان میتوان با مدیریت ریسک معاملات نسبت سود به ضرر را مثبت نگاه داشت .

معامله گران حرفه ای که برای کپی مورد انتخاب قرار میگیرند نیز با استفاده از تکنیک های مدیریت ریسک معامله سعی در مثبت نگاه داشتن نسبت سود و ضرر سرمایه شما میباشد اما همچنان میتوان انتظار از دست رفتن سرمایه در صورت نوسانات ناگهانی بازار و یا انتخاب معامله گر نامناسب برای کپیی ترید را انتظار داشت .

 

چگونه کپی تریدر شویم ؟

حال اگر در سوی دیگر بازار قرار دارید و شما خود در دسته ی معامله گران موفق در فارکس و ارز دیجیتال قرار میگیرید بنابر این میتوانید معاملات و استراتژی خود را با دیگر معامله گران برای کپی به اشتراک بگذارید و در مقابل بتوانید به سود مرکب فارکس برسید .

باید در نظر داشت که پیش از آن که اقدام به شروع معاملات برای کپی ترید نمایید میبایست از موفقیت سرمایه گذاری در بازار های مالی مطمئن شوید تا بتوانید اعتماد سرمایه گذاران را به خود جلب نمایید .

 

کسب درامد در فارکس با کپی ترید

سود مستمر فارکس از طریق کپی ترید امکان پذیر است ، روش های کپی ترید در فارکس بنا به بروکر انتخابی متفاوت است برخی از بروکر های فارکس علاوه بر سیستم کپی تریدینگ ، حساب های پم فارکس را نیز ارائه میکنند که از دیگر روش های کسب مطمئن در بازار های مالی بحساب می آید .

در صورتی که به دنبال کسب سود با کپی تریدینگ فارکس میباشید برای انتخاب بهترین بروکر های فارکس جهت سرمایه گذاری مقاله ی بررسی معاملات کپی بروکر ها را مطالعه نمایید .

 

 • مزایای کپی ترید در فارکس

همانطور که گفتیم کپی تریدینگ برای معامله گران تازه کار امکان کسب درامد ضمن آموزش مراحل ابتدایی فارکس را در کنار ویژگی های دیگری فراهم میآورد  و برای معامله گران حرفه ای با افزایش سود ، صرفه جویی در زمان لازم برای تجزیه و تحلیل همچنین معاملات همزمان همراه میباشد .
حال معاملات فارکس به دلیل پیشرو بودن در بازار های مالی و سابقه ی طولانی مدت حجم معاملات بالا تری را نسبت به دیگر بازار ها داشته و تعدد معامله گران حرفه ای برای انتخاب از میان آن ها نیز بیشتر است .

 

 • بهترین بروکر های کپی تریدینگ فارکس
  در حال حاضر اغلب برترین بروکر های فارکس سیستم کپی ترید را ارائه میکنند اما انتخاب مناسب ترین آن ها ابتدا به ویژگی های معاملاتی بروکر سپس به شرایط معامله گران برتر هر یک بستگی دارد که در زیر به 3 تا از بهترین آن ها اشاره خواهیم نمود .
بهترین سایت های کپی تریدینگ ، آموزش کپی تریدینگ فارکس ، بهترین بروکر فارکس برای ایرانی ها
برای مراجعه به لینک آموزش کپی تریدینگ در فارکس برای ایرانیان از طریق لینک زیر به مقاله ی آن مراجعه نمایید .

 

🪩 کپی معاملات در بروکر آلپاری Alpari

بروکر آلپاری در کابین خود امکان دسترسی به مدیران حرفه ای با سابقه ی مثبت فعالیت ارائه میکند که میتوان در پنجره ی سیگنال های معاملاتی آلپاری اقدام به کپی ترید نمایید ، از سویی تنوع بالای نماد های معاملاتی آلپاری از جمله جفت ارز های فارکس ، ارز های دیجیتال ، فلزات و بسیاری دیگر تنوع بالایی برای کسب سرمایه با احتساب بهره مندی از لوریج تا 1:3000 در اختیار تریدر ها قرار میدهد .

🌟ویژگی های بروکر آلپاری :

  • واریز اولیه 1 دلار
  • بیش از 300 نماد معاملاتی
  • تعداد زیاد معامله گران برتر
  • حساب مدیریتی آلپاری (پم)
  • واریز و برداشت ریالی
کپی معاملات در بروکر آلپاری Alpari ، حساب PAMM در آلپاری ، کپی تریدینگ در بروکر آلپاری

برای آشنایی بیشتر و آموزش کپی تریدینگ بروکر آلپاری به مقاله ی مربوط به آن مراجعه نمایید .

لینک ثبت نام الپاری مقاله بررسی بروکر آلپاری

 

✴️کپی تریدینگ در بروکر لایت فایننس

از دیگر بروکر های مناسب برای ایرانیان ، بروکر لایت فارکس است که با فراهم آوردن محیطی امن با رگوله ی معتبر و بونوس های معاملاتی شرایط مناسبی را در اختیار معامله گران خود قرار میدهد .

از دیگر دلایل انتخاب بروکر لایت فایننس ، تنوع بالای نماد های معاملاتی آن میباشد که از طریق لوریج بالای تا 1:1000 فرصت های معاملاتی مناسبی را در اختیار سرمایه گذاران قرار میدهد .

🌟ویژگی های بروکر لایت فایننس :

  • واریز اولیه 50 دلار
  • بیش از 250 نماد معاملاتی
  • معاملات خودکار به API
  • فیلتر های متنوع برای بررسی تریدر ها
  • سوشال تریدینگ
  • واریز و برداشت ریالی
بهترین تنظیمات کپی ترید در لایت فارکس ، آموزش کپی ترید در لایت فارکس ، کپی تریدینگ در لایت فارکس

برای آموزش کپی ترید در لایت فارکس و مشاهده بهترین تنظیمات کپی ترید در لایت فارکس از طریق لینک به مقاله ی مربوط به آن مراجعه نمایید .

لینک ثبت نام لایت فایننس مقاله‌ی بررسی بروکر لایت فارکس

 

🚀 سیستم کپی تریدینگ بروکر آمارکتس

بروکر آمارکتس برای سهولت سرمایه گذاری معامله گران خود امکانات متنوعی را ارائه نموده است ، حساب پم PAMM آمارکتس در کنار حساب رم RAMM در قالب حساب های کپی ترید فارکس بهمراه ربات های معاملاتی این فرصت را در اختیار معامله گران قرار میدهد تا با کاهش ریسک و بدون نیاز به تسلط بر معاملات به کسب درامد مشغول شوند .

🌟ویژگی های بروکر Amarkets :

  • واریز اولیه 100 دلار
  • بیش از 400 نماد معاملاتی
  • معاملات خودکار به API
  • حساب های مدیریتی (RAMM)
  • ربات معاملات خودکار
  • واریز و برداشت ریالی
فعالسازی کپی ترید در Amarkets ، حساب های پم آمارکتس ، حساب های رم آمارکتس ، سیستم کپی ترید در بروکر آمارکتس

برای آشنایی با بروکر Amarkets و نحوه ی کپی تریدینگ آمارکتس به مقاله ی مربوط به آن مراجعه نمایید .

لینک ثبت نام آمارکتس مقاله ی بررسی بروکر آمارکتس

 

سیستم کپی ترید در باینری آپشن

کسب درامد دلاری از باینری آپشن از طریق کپی ترید در اغلب بروکر های برتر باینری آپشن فراهم شده است این سیستم بصورت خودکار و دستی معاملات را در حساب کاربران اعمال می نماید .

کپی ترید در پاکت آپشن در حال حاضر در میان بهترین بروکر ها برای ایرانیان قرار گرفته که علاوه بر آن امکان سوشال ترید را نیز برای معاملات دستی امکان پذیر نموده.

مزایای کپی ترید یا سوشال ترید در باینری آپشن مشخص بودن مقدار سود و ضرر هر معامله به واسطه ی نحوه ی کار مهعاملات باینری آپشن است که بدون نیاز به محاسبه ی سود معامله گر از پیش میتواند در صورت موفقیت ترید از مقدار آن مطلع باشد .

در صورتی که تمایل به مطالعه ی بیشتر در مورد سیستم کپی ترید در بروکر های باینری آپشن میتوانید به مقاله ی زیر مراجعه نمایید .

کپی ترید در باینری آپشن ،تجارت گزینه های دودویی ، بهترین بروکر های باینری آپشن برای ایرانیان

از طریق لینک زیر میتوانید به مقاله ی آموزش کپی تریدینگ باینری آپشن مراجعه نمایید .

بهترین بروکر های کپی تریدینگ در باینری آپشن

 • مزایای کپی ترید در باینری آپشن
  سوشال تریدینگ باینری آپشن این امکان را به معامله گران میدهد تا با اتصال حساب خود در زمان کم موفق به کسب سود های بالا شوند و یا با استفاده از سیگنال های معاملاتی باینری آپشن ها اقدام به کپی تریدینگ دستی معاملات نمایند .
 • بهترین بروکر های کپی تریدینگ باینری آپشن

بروکر های باینری آپشن مانند بروکر های فارکس از تنوع بالایی برخوردار نمیباشند و از این تعداد نیز تنها 2 بروکر باینری آپشن برای ایرانیان از گزینه های مناسب بحساب می آیند ، برای مشاهده ی لیست تمام بروکر های باینری آپشن به لینک زیر مراجعه نمایید .

 

🔮کپی ترید و سیگنال ترید در پاکت آپشن

بروکر پاکت آپشن را میتوان از بهترین بروکر های باینری آپشن دانست که علاوه بر سیستم کپی تریدینگ کاربردی کاربران امکان استفاده از سیگنال های تلگرام پاکت آپشن را نیز برای بهبود معاملات خود دارند .

حداقل واریز 50 دلار ، ربات معاملاتی ، سیستم جوایز متنوع و امکان معامله ایرانیان در پاکت آپشن آن را به بهترین گزینه تبدیل نموده است .

🌟ویژگی های بروکر پاکت اپشن :

  • واریز اولیه 50 دلار
  • بیش از 100 نماد معاملاتی
  • تعداد زیاد معامله گران برتر
  • ربات پاکت آپشن
  • سیستم بونوس و مسابقات متعدد
سیگنال ترید در پاکت آپشن ، سیگنال های تلگرام پاکت آپشن ، معامله ایرانیان در پاکت آپشن

برای افتتاح حساب و آموزش کپی ترید در پاکت آپشن از طریق لینک های زیر به مقاله ی آن مراجعه نمایید

لینک ثبت نام پاکت آپشن مقاله ی بررسی بروکر پاکت آپشن

 

کپی تریدینگ در ارز دیجیتال | کریپتوکارنسی

معامله با ارز دیجیتال که در ایران نیز استقبال فراوانی از آن شده است از آخرین روش های کسب درامد است که در کنار آن بسیاری برنامه ها ایجاد شده که حتی امکان کسب درامد ارز دیجیتال با بازی را نیز ممکن ساخته است ، ورود به دنیای ارز دیجیتال پیچیدگی هایی داشته که معامله گران تازه کار بازار را به سوی ربات های کپی ترید ارز دیجیتال سوق میدهد .

به همین منظور برنامه های متعددی بعنوان پلتفرم های کپی تریدینگ طراحی و ارائه شده اگر چه برخی از آن ها برای معامله گران ایرانی با محدودیت هایی همراه است میتوانید برای آشنایی با نحوه معامله ارز دیجیتال در فارکس با کپی ترید و دیگر صرافی های ارز دیجیتال به مقاله ی آن مراجعه نمایید .

کپی تریدینگ رمز ارز های ، ربات‌های معاملاتی ارزهای دیجیتال ، کپی تریدینگ ارز دیجیتال در ایران

برای دریافت آموزش کپی تریدینگ ارز دیجیتال بروی لینک زیر کلیک نمایید .

بهترین پلتفرم کپی تریدینگ ارز های دیجیتال

 

 

 •  مزایای کپی ترید در ارز دیجیتال

بازار کریپتوکارنسی ها به دلیل هیجانات بالا و تاثیر پذیر بودن بازار بر اساس معامله گرانی که حجم بالایی از توکن ها را دارند زمان زیادی را برای یادگیری تکنیک های معاملات ارز دیجیتال لازم دارد به همین دلیل میتوان با استفاده از کریپتو کپی تریدینگ حتی در زمان یادگیری نیز به کسب سود مشغول شد .

 

 • بهترین صرافی های کپی تریدینگ کریپتو کارنسی ها

پس از وارد شدن سیستم کپی ترید در صرافی های ارزدیجیتال به عنوان یکی از روش های کسب درامد از ارز های دیجیتال بدون نیاز به ترید کردن ارائه شده که از بهترین صرافی های ارز دیجیتال برای ایرانیان میتوان به صرافی بینگ ایکس اشاره نمود که در زیر به آن پرداخته ایم :

 

🎱کپی ترید صرافی بینگ ایکس برای ایرانیان

با کپی ترید در بینگ آیکس معامله گران قادر خواهند بود تا از میان میلیون ها سرمایه گذار از بیش از 100 کشور معامله گر منتخب خود را انتخاب نموده و با کپی معاملات آن ها به کسب درامد ثابت ماهانه با کریپتوکارنسی برسند

🌟ویژگی های بروکر بینگ ایکس :

  • واریز اولیه 1 دلار (تتر)
  • بیش از 400 نماد معاملاتی
  • تعداد زیاد معامله گران برتر
  • پیشرو در کپی ترید ارز دیجیتال
  • سیستم بونوس و مسابقات متعدد
کپی ترید صرافی بینگ ایکس برای ایرانیان ، کپی ترید ارز دیجیتال ، ترید خودکار BingX

برای افتتاح حساب و آموزش کپی ترید در بینگ ایکس از طریق لینک های زیر به مقاله ی آن مراجعه نمایید

لینک ثبت نام بینگ ایکس مقاله ی بررسی صرافی بینگ ایکس

 

✅جمع بندی

درامد کپی ترید ارز دیجیتال و فارکس یکی از آسان ترین راه های درامد زایی دلاری است که با کمترین آموزش کپی تریدینگ بروی حساب ها فعال میشود
با استفاده از این سیستم تا حدی مشکل آنکه چرا معامله گران در فارکس ضرر میکنند رفع میشود زیرا برای کاهش ریسک میتوان با کپی بهترین معامله گران فارکس و ارزدیجیتال نسبت سود به ضرر را افزایش داد .

با این حال جنس سرمایه گذاری همواره با ریسک و ضرر همراه بوده اما با مدیریت سرمایه گذاری پیشرفته میتوان به موفقت در بازار های مالی نزدیک شد .

سوالات متداول

درج نظر

فهرست مطالب
مطالب پیشنهادی
💰حساب پراپ لایت فارکس چیست؟ - بررسی حساب پراپ بروکر لایت فارکس
🗣️نظرات درباره بروکر آلپاری برای ایرانیان - بروکر آلپاری خوبه؟
📜نماد شاخص نزدک در الپاری - نزدک در آلپاری چیست؟
📜بررسی نماد داوجونز در ارانته - نماد داوجونز در بروکر ارانته چیست؟
جدیدترین مطالب
📊استراتژی نوسان گیری با اندیکاتور atr - استراتژی atr در فارکس
💰حساب پراپ لایت فارکس چیست؟ - بررسی حساب پراپ بروکر لایت فارکس
📈بهترین اندیکاتور برای نوسان گیری فارکس - لیست بهترین اندیکاتور نوسانگیری
🗣️نظرات درباره بروکر آلپاری برای ایرانیان - بروکر آلپاری خوبه؟
💻آموزش متاتریدر ۵ فارکس - آموزش کامل متاتریدر 5