💻لینک دانلود اپلیکیشن ارانته – آموزش دانلود متاتریدر ارانته [متاتریدر 4 و 5]

06:12 05/06/2024 -

💻آموزش دانلود اپلیکیشن ارانته – دانلود متاتریدر ارانته با لینک مستقیم

دانلود بروکر ارانته از جمله خدمات بروکر در قالب پلتفرم های معاملاتی بروکر ارانته بحساب می آید. اپلیکیشن ارانته برای تلفن های همراه (بصورت اختصاصی) و در قالب دانلود متاتریدر ارانته و البته پلتفرم سی تریدر در دسترس معامله گران قرار گرفته است.

در این مقاله قصد داریم تا علاوه بر بررسی نرم افزار ارانته به لینک مستقیم دانلود متاتریدر 4 ارانته و کنار دیگر پلتفرم ها نظیر سی تریدر و دانلود متاتریدر 5 ارانته بپردازیم. چنانچه شما نیز به دنبال دانلود اپلیکیشن بروکر ارانته بوده، تا انتها تاپ بروکر ایران را همراهی نمایید.

ثبت نام در بروکر ارانته

نرم افزار ارانته, اپلیکیشن ارانته, اپلیکیشن بروکر ارانته, دانلود ارانته, دانلود بروکر ارانته, دانلود متاتریدر ارانته, دانلود متاتریدر 4 ارانته, دانلود متاتریدر 5 ارانته

پیش آنکه به “دانلود بروکر ارانته” بپردازیم، در جدول زیر بطور خلاصه به اطلاعات لازم جهت دانلود متاتریدر ارانته و اپلیکیشن ارانته اشاره داشته ایم:

بروکر ارانته, اپلیکیشن ارانته, ورود به ارانته
بروکر Errante
🔥ثبت نام در بروکر ارانته
پستیبانی فارسی فارکس ، پشتیبانی ارز دیجیتال ، پشتیبانی بروکرهای فارکس برای ایرانیان ،  پشتیبانی ارانته ☎️تلگرام فارسی
💻دانلود متاتریدر 4 ارانته ✅ دارد
💻دانلود متاتریدر 4 ارانته ✅ دارد
🧲 سی تریدر ارانته ✅ دارد
📲اپلیکیشن ارانته موبایل ✅ دارد [اندروید و IOS]
⭐امتیاز اپلیکیشن بروکر ارانته 4/8 از 5

 

اپلیکیشن بروکر ارانته چیست؟

اپلیکیشن یا نرم افزار ارانته بستری است که از طریق آن کاربران قادر به اتصال حساب معاملاتی به بازار فارکس و آغاز معاملات خود خواهند بود. در بخش دانلود بروکر ارانته کاربران به تنوع بالایی از پلتفرم های معاملاتی دسترسی خواهند داشت که در این مقاله بعنوان آموزش و بررسی اپلیکیشن ارانته به آن ها خواهیم پرداخت.

از جمله اپلیکیشن بروکر ارانته میتوان به موارد زیر اشاره داشت:

 • دانلود متاتریدر ارانته (MT4 و MT5)
 • دانلود ارانته برای موبایل (اندروید و IOS)
 • دانلود سی تریدر ارانته

 

مزایا و معایب اپلیکیشن ارانته

بروکر ارانته، به عنوان یکی از کارگزاری های معتبر در بازار فارکس، سعی در ارائه بهترین خدمات و امکانات از جمله نرم افزار ارانته برای معامله گران دارد. با این حال، علارقم امکان دانلود بروکر ارانته برای تمام پلتفرم ها و سیستم عامل ها معایبی نیز بر این بروکر وارد است که در ادامه به آن ها اشاره داشته ایم:

جدول مزایا و معایب بروکر ارانته
✅مزایا نرم افزار ارانته ❌معایب نرم افزار ارانته
امکان دانلود متاتریدر ارانته عدم وجود اپلیکیشن ارانته برای کامپیوتر
متاتریدر تحت وب (بدون نیاز به دانلود ارانته) عدم پشتیبانی زبان فارسی در نرم افزار ارانته
امکان دانلود سی تریدر ارانته طراحی اپلیکیشن ارانته بر اساس cTrader
پشتیبانی از معامله خودکار با استفاده از ربات های معاملاتی

 

دانلود بروکر ارانته با لینک مستقیم

حال نوبت به آن رسیده تا به موضوع اصلی یعنی دانلود ارانته برای پلتفرم های مختلف بپردازیم. در ادامه، لینک های دانلود اپلیکیشن بروکر ارانته آورده شده که برای دریافت آن کافیست تا بروی گزینه ی مربوط به سیستم عامل خود کلیک نمایید.

 

دانلود متاتریدر 4 ارانته

دانلود متاتریدر 4 ارانته و نصب آن روی سیستم، یکی از اولین مراحلی است که معامله‌گران مبتدی یا حرفه‌ای برای انجام معاملات با اپلیکیشن بروکر ارانته باید انجام دهند. در ادامه، لینک دانلود متاتریدر 4 ارانته برای سیستم عامل های مختلف را آورده ایم.

آلپاری متاتریدر 4 ، دانلود متاتریدر 4 آلپاری برای اندروید ،نرم افزار متاتريدر 4 برای iPhone و Android ، دانلود الپاری mt4

💻 برای دانلود متاتریدر 4 ارانته بروی نسخه ی مورد نظر خود کلیک نمایید.

دانلود متاتریدر ارانته vecteezy get it on play store button and apple app store icon 1 دانلود متاتریدر ارانته vecteezy get it on play store button and apple app store icon tt دانلود متاتریدر ارانته 4 دانلود متاتریدر ارانته Download on the mac app store 01

 

دانلود متاتریدر 5 ارانته

متاتریدر 5، نسخه پیشرفته متاتریدر 4 است. می توانید برای دانلود متاتریدر 5 ارانته که یکی از اپلیکیشن های بروکر ارانته می باشد از طریق لینک هایی که برایتان قرار داده ایم با توجه به سیستم عامل مورد نظرتان استفاده نمایید.

amarkets mt5 ، متاتریدر امارکتس ،دانلود متاتریدر امارکتس

💻 برای دانلود متاتریدر 5 بروکر ارانته بروی نسخه ی مورد نظر خود کلیک نمایید.

دانلود متاتریدر ارانته vecteezy get it on play store button and apple app store icon 1 دانلود متاتریدر ارانته vecteezy get it on play store button and apple app store icon tt دانلود متاتریدر ارانته 4 دانلود متاتریدر ارانته Download on the mac app store 01

 

دانلود سی تریدر ارانته

سی تریدر ارانته که یک پلتفرم برای انجام معاملات در بازارهای مالی مانند فارکس و ارز دیجیتال است. سی تریدر ظاهری ساده، اما مدرن دارد و برای افراد تازه کار یک پلتفرم قابل فهم و جذاب می باشد. لینک دانلود سی تریدر ارانته، برای سیستم عامل های مختلف را در ادامه قرار داده ایم.

سی تریدر ارانته, اپلیکیشن ارانته, اپلیکیشن بروکر ارانته

💻 برای دانلود سی تریدر ارانته برای اندروید و IOS، همچنین نسخه ی سی تریدر ویندوز و سیستم عامل مک میتوانید بروی گزینه ی سیستم عامل مورد نظر خود کلیک نمایید:

دانلود متاتریدر ارانته vecteezy get it on play store button and apple app store icon 1 دانلود متاتریدر ارانته vecteezy get it on play store button and apple app store icon tt دانلود متاتریدر ارانته 4 دانلود متاتریدر ارانته vecteezy get it on play store button and apple app store icon tt

 

دانلود اپلیکیشن بروکر ارانته

اپلیکیشن ارانته برنامه ی اختصاصی این بروکر برای دسترسی به کابین شخصی و تمامی ویژگی های وب سایت بروکر در قالب تلفن همراه است. با دانلود ارانته برای اندروید و آی او اس کاربران قادر بوده تا در محیط آشنای کابین شخصی ارانته اما در تلفن همراه به مدیریت حساب معاملاتی خود بپردازند.

نرم افزار ارانته, اپلیکیشن ارانته, اپلیکیشن بروکر ارانته, دانلود ارانته, دانلود بروکر ارانته, دانلود متاتریدر ارانته, دانلود متاتریدر 4 ارانته, دانلود متاتریدر 5 ارانته, دانلود اپلیکیشن بروکر ارانته, دانلود سی تریدر ارانته

💻برای دانلود اپلیکیشن ارانته کافیست بروی سیستم عامل مورد نظر خود کلیک نمایید.

دانلود متاتریدر ارانته vecteezy get it on play store button and apple app store icon 1 دانلود متاتریدر ارانته vecteezy get it on play store button and apple app store icon tt

 

آموزش نصب اپلیکیشن ارانته برای کامپیوتر و موبایل

برای نصب هر یک از برنامه های متاتریدر یا سی تریدر می توانید مراحل زیر را طی نمایید؛ این مراحل به صورت کلی توضیح داده شده اند و در صورت بروز هر گونه مشکل می توانید با «پشتیبانی بروکر ارانته» در تماس باشید.

 

آموزش نصب متاتریدر 4 ارانته برای ویندوز

پس از دانلود متاتریدر 4 ارانته و یا نسخه ی MT5 کاربران برای نصب این برنامه بروی سیستم عامل ویندوز میتوانند مطابق مراحل زیر پیشروند:

 

گام اول – دانلود متاتریدر ارانته

ابتدا فایل نصب مربوط به پلتفرم مورد نظر (متاتریدر 4، متاتریدر 5 یا سی تریدر) را از وب سایت ارانته دانلود نمایید و طبق مراحل زیر برای نصب اپلیکیشن ارانته اقدام کنید.

 

گام دوم – مراحل نصب متاتریدر 4 ارانته

 پس از اتمام دانلود هر یک از پلتفرم های متاتریدر ارانته (4 یا 5)، سی تریدر ارانته، فایل اجرایی را باز کرده و روند نصب را دنبال نمایید.

دانلود متاتردر 4 ارانته, دانلود متاتردر 5 ارانته, اپلیکیشن ارانته
گام #2 نصب متاریدر 4 ارانته

 

گام سوم – تنظیمات پیش فرض متاتریدر

در صورت نیاز، می توانید تنظیمات پیش فرض متاتریدر که شامل مسیر نصب اپلیکیشن ارانته و غیره می باشد را به دلخواه خود تغییر دهید.

دانلود متاتردر 4 ارانته, دانلود متاتردر 5 ارانته, اپلیکیشن ارانته, بروکر ارانته
گام #3 نصب متاتریدر 4 ارانته

 

گام چهارم – اتصال حساب معاملاتی به متاتریدر

پس از اتمام نصب اپلیکیشن بروکر ارانته، متاتریدر 4 ارانته، متاتریدر 5 ارانته یا سی تریدر ارانته را اجرا نموده و اطلاعات حساب معاملاتی خود را در ارانته وارد نمایید.

دانلود متاتردر 4 ارانته, دانلود متاتردر 5 ارانته, اپلیکیشن ارانته, ارانته
گام #4 نصب متاتریدر 4 ارانته

 

آموزش نصب اپلیکیشن ارانته برای اندروید و ios

از فروشگاه گوگل پلی، برنامه مربوط به پلتفرم مورد نظر (متاتریدر 4، متاتریدر 5 یا سی تریدر) را دانلود و نصب نمایید.

اپلیکیشن ارانته, اپلیکیشن بروکر ارانته, دانلود اپلیکیشن بروکر ارانته, دانلود متاتریدر 4 ارانته, دانلود متاتریدر 5 ارانته, دانلود سی تریدر ارانته
دانلود اپلیکیشن بروکر ارانته

 

آموزش نصب متاتریدر ارانته برای مک

با انجام مراحل زیر، شما می توانید اپلیکیشن ارانته را بر روی سیستم مک نصب کرده و از امکانات اپلیکیشن بروکر ارانته برای انجام معاملات در بازار فارکس استفاده نمایید.

 1. گام اول – از وب سایت ارانته، فایل نصب مربوط به پلتفرم مورد نظر (متاتریدر 4، متاتریدر 5 یا سی تریدر) را دانلود کنید.
 2. گام دوم – پس از اتمام دانلود، فایل را باز کرده و روند نصب را دنبال کنید.
 3. گام سوم – در صورت نیاز، تنظیمات پیش فرض را به دلخواه خود تغییر دهید.
 4. گام چهارم – پس از اتمام نصب، برنامه را اجرا کنید و اطلاعات حساب معاملاتی خود را در ارانته وارد نمایید.

 

آموزش کار با اپلیکیشن ارانته

برای استفاده از خدمات این بروکر ارانته، می توانید یکی از پلتفرم های معاملاتی آن مانند متاتریدر ارانته (4 یا 5) یا سی تریدر ارانته را نصب نمایید. پس از نصب پلتفرم، ابتدا باید اطلاعات حساب معاملاتی ارانته خود را در آن وارد نمایید. سپس می توانید از امکانات مختلف این پلتفرم ها مانند نمودارهای قیمتی، اندیکاتورها و ابزارهای تحلیلی برای تجزیه و تحلیل بازار و انجام معاملات استفاده کنید.

همچنین، امکان استفاده از ربات های معاملاتی و معامله خودکار نیز در این پلتفرم ها وجود دارد. علاوه بر این، می توانید تنظیمات مختلف را شخصی سازی کرده و محیط کاربری را متناسب با نیازهای خود سفارشی کنید.

 

✅نظر کارشناسان تاپ بروکر ایران

اگرچه بروکر ارانته از اپلیکیشن اختصاصی برخوردار نیست، اما این کارگزاری معتبر پلتفرم های معاملاتی متنوعی مانند متاتریدر ارانته (4 یا 5) و سی تریدر ارانته را برای سیستم عامل های مختلف ارائه می دهد.

معامله گران می توانند با دانلود و نصب اپلیکیشن ارانته، بر روی دستگاه های خود به امکانات و ابزارهای تحلیلی قدرتمند ارانته دسترسی پیدا کنند و از اپلیکیشن بروکر ارانته برای انجام معاملات حرفه ای در «بازار فارکس» استفاده نمایند.

سوالات متداول

 • انواع اپلیکیشن بروکر ارانته چیست؟

  معامله گرانی که قصد معامله از طریق پلتفرم های بروکر ارانته را داشته میتوانند در بخش دانلود بروکر ارانته به پلتفرم های زیر دسترسی داشته باشند:

  • دانلود نرم افزار ارانته (اختصاصی موبایل)
  • دانلود متاتریدر ارانته
  • دانلود cTrader ارانته
 • چه پلتفرم هایی برای دسترسی به محیط کاربری ارانته وجود دارد؟

  متاتریدر 4 (MT4)، متاتریدر 5 (MT5) و سی تریدر (cTrader) از جمله پلتفرم های معاملاتی قابل دانلود ارانته برای کاربران و معامله گران بحساب می آید.

 • آیا امکان نصب پلتفرم های معاملاتی ارانته بر روی گوشی های هوشمند وجود دارد؟

  بله، نسخه های قابل دانلود بروکر ارانته برای سیستم عامل های زیر در دسترس است:

  • اپلیکیشن ارانته برای اندروید
  • اپلیکیشن ارانته برای ios
  • متاتریدر 4 ارانته موبایل
  • متاتریدر 5 ارانته موبایل
  • سی تریدر ارانته موبایل
 • نحوه دانلود متاتریدر ارانته چگونه است؟

  برای دانلود متاتریدر ارانته، کافیست تا مطابق مراحل زیر پیشروید:

  1. ابتدا باید به وب سایت «بروکر ارانته» مراجعه کنید.
  2. بروی لینک دانلود متاتریدر 4 و 5 برای ویندوز، مک، اندروید و iOS کلیک نمایید.
  3. فایل نصب متاتریدر ارانته را پس از نصب اجرا نمایید.
  4. پس از نصب، مراحل اتصال حساب ارانته به متاتریدر دنبال کنید.
 • مراحل نصب اپلیکیشن ارانته برای اندروید چیست؟

  دانلود اپلیکیشن ارانته برای اندروید و نصب آن، طبق مراحل زیر صورت می گیرد:

  1. از فروشگاه گوگل پلی، برنامه مربوط به پلتفرم مورد نظر (متاتریدر 4، متاتریدر 5 یا سی تریدر) را جستجو و دانلود کنید.
  2. پس از اتمام دانلود، برنامه را باز کنید و روند نصب را تکمیل کنید.
  3. در صفحه اصلی برنامه، گزینه افتتاح حساب ارانته را انتخاب کرده و اطلاعات لازم را وارد نمایید.
  4. یا در صورت داشتن حساب قبلی، اطلاعات آن را در قسمت مربوطه وارد کنید.
 • مراحل نصب اپلیکیشن ارانته برای iOS به چه صورت است؟

  جهت دانلود و نصب اپلیکیشن ارانته برای ios طبق مراحل زیر را گام به گام اجرا نمایید:

  • از فروشگاه اپ استور، برنامه مربوط به پلتفرم مورد نظر (متاتریدر 4، متاتریدر 5 یا سی تریدر) را جستجو و دانلود نمایید.
  • پس از اتمام دانلود، برنامه را باز کرده و روند نصب را تکمیل کنید.
  • در صفحه اصلی برنامه، گزینه افتتاح حساب ارانته را انتخاب کرده و اطلاعات لازم را وارد نمایید. یا در صورت داشتن حساب قبلی، اطلاعات آن را در قسمت مربوطه وارد کنید.
درج نظر

فهرست مطالب
مطالب پیشنهادی
💼کپی ترید ارانته چیست؟ - آموزش افتتاح pamm در ارانته
🗣️نظرات در مورد بروکر فیبوگروپ - بررسی نظرات فیبوگروپ
💻لینک دانلود اپلیکیشن ارانته - آموزش دانلود متاتریدر ارانته [متاتریدر 4 و 5]
💸آموزش واریز و برداشت ارانته - شارژ حساب ارانته برای ایرانیان
جدیدترین مطالب
💲معرفی نماد شاخص دلار در تریدینگ ویو - چارت دلار در تریدینگ ویو
🛢️معرفی نماد نفت در تریدینگ ویو - نمودار نماد نفت خام در تریدینگ ویو
💻آموزش نماد نزدک در متاتریدر - نماد شاخص نزدک در متاتریدر 4
📝آموزش افتتاح حساب واقعی فارکس - چگونه باید در فارکس حساب باز کنیم؟
📑آموزش معامله در فارکس - چگونه از ایران در فارکس معامله کنیم؟