💼کپی ترید ارانته چیست؟ – آموزش افتتاح pamm در ارانته

14:31 05/06/2024 -

💼نحوه کپی ترید ارانته – حساب pamm در ارانته چیست؟

کپی تریدینگ یکی از بهترین روش های معامله گری به ویژه در بازار فارکس است که در بروکر ارانته نیز در نظر گرفته شده است. کپی ترید ارانته این فرصت را در اختیار معامله گران قرار داده تا با کمترین ضرر نسبت به کسب درامد مشغول شوند.

افتتاح حساب pamm در ارانته یکی از جنبه های مثبت این بروکر برای تریدر ها بحساب می آید. در این مقاله مفصلا به بررسی و آموزش کپی ترید ارانته خواهیم پرداخت، چنانچه شما نیز قصد سرمایه گذاری از طریق کپی تریدینگ در ارانته را داشته با تاپ بروکر ایران همراه باشید.

ثبت نام در بروکر ارانته

کپی ترید ارانته، pamm در ارانته، کپی تریدینگ در بروکر ارانته

پیش از آنکه به نحوه افتتاح حساب pamm در ارانته بپردازیم، در جدول زیر بطور خلاصه اطلاعاتی درباره ی کپی ترید ارانته آورده شده است:

کپی ترید ارانته irtfxb errante icon png
بروکر Errante
🔥ثبت نام در بروکر ارانته
پستیبانی فارسی فارکس ، پشتیبانی ارز دیجیتال ، پشتیبانی بروکرهای فارکس برای ایرانیان ، پشتیبانی ارانته ☎️پشتیبان تلگرام
🪙حداقل واریز اولیه 50 دلار
🌟حساب دمو ✅ دارد
📜کپی ترید ارانته ✅ دارد
🥇حساب سرمایه گذاری ❌ ندارد
📝افتتاح حساب pamm در ارانته ✅ دارد

 

کپی ترید در ارانته چیست؟!

کپی ترید ارانته در قالب حساب های پم و تحت عنوان حساب pamm در ارانته در اختیار معامله گران قرار گرفته شده است. به طور کلی، کپی تریدینگ در ارانته فرصت اتصال حساب به یک مدیر حساب حرفه ای را برای کسب سود فراهم می نماید.

با افتتاح حساب pamm در ارانته معامله گران علاوه بر کاهش ریسک معاملات امکان مدیریت بهتر سرمایه در فارکس را نیز در دسترس خواهند داشت. البته توجه داشته باشید که هر اندازه کپی ترید ارانته می تواند سود ده و کم ریسک باشد، ممکن است گاهی اوقات زیان ده هم باشد و شما را متحمل ضرر کند.

 

ویژگی های کپی ترید ارانته

در بروکر ارانته امکان استفاده از کپی تریدینگ وجود دارد. روش معاملاتی pamm در ارانته به شما کمک می کند تا بدون نیاز به صرف وقت برای تحلیل بازار، معاملات خود را انجام دهید. این بروکر در مورد کپی تریدینگ ویژگی های خوبی هم دارد و به شما کمک می کند تا معاملات خوبی داشته باشید و به سود برسید. در ادامه به تعدادی از ویژگی های کپی ترید بروکر ارانته اشاره می کنیم:

 • معرفی بهترین تریدر ها برای کپی معاملات
 • نظارت بر روی استراتژی های معاملاتی تریدر های موفق
 • تریدر به صورت خودکار یا دستی
 • بدون نیاز به مهارت های معامله
 • امکان تریدر در حداقل زمان
 • انتخاب تریدر ها با توجه به حجم معاملات و سود دریافتی آن ها

 

مزایا و معایب کپی ترید ارانته

قبل از آموزش کپی ترید در ارانته باید با مزایا و معایب این روش و همچنین این بروکر آشنایی داشته باشید. تمام بروکر ها خوبی ها و بدی هایی دارند که قبل از انتخاب باید آن ها را بررسی کنید.

بروکر ارانته یک کارگزاری معتبر و پرطرفدار است که معاملات کپی تریدینگ را در قالب حساب pamm در ارانته نیز ارائه می دهد. در جدول زیر به مزایا و معایب کپی ترید ارانته در این بروکر اشاره می کنیم:

جدول مزایا و معایب کپی ترید ارانته 
✅مزایای کپی ترید با ارانته ❌معایب کپی ترید در ارانته
رابط کاربری آسان تعداد محدود معامله گران حرفه ای
امکان بررسی وضعیت معامله گران قبل از انتخاب آن ها تازه کار برودن بروکر
معرفی تریدر های حرفه ای
کاهش ریسک

 

آموزش افتتاح حساب pamm در ارانته

برای انجام کپی ترید ارانته باید مراحل را به صورت دقیق دنبال کنید. توجه داشته باشید که بروکر ارانته با دو دامنه ثبت شده است. اگر شما می خواهید کپی ترید ارانته  انجام دهید باید دامنه ای را انتخاب کنید که کپی تریدینگ در آن ارائه شده است.

ثبت نام در بروکر ارانته

شما می توانید از طریق لینک پایین مراحل ثبت نام در ارانته را در دامنه مخصوص به ایرانیان تکمیل نمایید. سپس مطابق مراحل آموزش کپی ترید ارانته پیشروید:

 1. ثبت نام در ارانته
 2. تکمیل مراحل احراز هویت در بروکر ارانته
 3. واریز و شارژ حساب ارانته
 4. انتخاب بهترین مدیر حساب pamm در ارانته
 5. اجرای کپی ترید ارانته

 

گام اول – افتتاح حساب در ارانته

در مرحله اول از نحوه انجام کپی ترید در ارانته باید در این بروکر عضو شوید. به این منظور به لینکی که در بالا برای شما آورده ایم مراجعه کنید. سپس از قسمت بالای سمت راست سایت گزینه «Register» را انتخاب کنید.

در ادامه به صفحه جدید می روید که باید اطلاعات خود ار وارد کنید. همچنین باید یک ایمیل فعال را وارد کنید و یک پسورد هم برای خودتان تعیین کنید.  در آخر هم بر روی گزینه «Continue» کلیک کنید.

ثبت نام در بروکر ارانته ، افتتاح حساب در بروکر ارانته ، افتتاح حساب در بروکر ارانته

برای مطالعه بیشتر و نکات مهم پیش از آموزش ثبت نام در بروکر ارانته میتوانید با کلیک بروی لینک زیر به صفحه ی مربوط هدایت شوید.

آموزش ثبت نام در بروکر ارانته

 

گام دوم – انتخاب مدیر حساب pamm در ارانته

در مرحله ی دوم از کپی ترید ارانته، سرمایه گذاران میبایست مدیر مناسب برای سرمایه گذاری را انتخاب نمایند. بهترین مدیر pamm در ارانته بسته به شرایط سرمایه گذاران متفاوت است!

کپی ترید ارانته، pamm در ارانته، کپی تریدینگ در بروکر ارانته
انتخاب مدیر حساب pamm در ارانته

 

گام سوم – انجام کپی ترید ارانته

در آخرین مرحله از کپی ترید ارانته کافیست سرمایه مورد نظر خود را به مدیر حساب پم ارانته اختصاص داده و سرمایه گذاری خود را آغاز نمایید.

 

چگونه بهترین مدیر pamm در ارانته را انتخاب کنیم؟

مهمترین نکته در معاملات کپی ترید ارانته  انتخاب مدیر حسابی است که می خواهید معاملات او را کپی کنید. برای انتخاب مدیر pamm در ارانته باید خیلی دقت داشته باشید و جنبه های مختلف را در نظر بگیرید. در ادامه به نکات مهمی که در انتخاب این شخص باید به آن ها توجه داشته باشید اشاره می کنیم:

 • بالا بودن سابقه معاملاتی تریدر (حداقل ۶ ماه)
 • بررسی کردن میزان ریسک فرد (بیشتر از ۱% در روز نباشد)
 • میانگین ضرر ماهیانه تریدر (بیشتر از ۱۵% در ماه نباشد)
 • کسب سود متعادل و متداول
 • بررسی تعداد نفرات کپی کننده از تریدر
 • خواندن نظرات سرمایه گذاران در مورد تریدر
 • قرار دادن نقاط حد سود و ضرر برای معاملات توسط تریدر

شما باید شرایط خود و میزان سرمایه تان را نیز برای انتخاب تریدر در نظر بگیرید. شرایط شما باید با استراتژی و نحوه معامله تریدر تناسب داشته باشد.

 

کپی ترید بروکر ارانته برای چه کسانی مناسب است؟

بروکر ارانته کپی تریدینگ را به افرادی ارائه می دهد که قصد سرمایه گذاری در بازار های مالی مختلف مانند فارکس و ارز دیجیتال دارند. کپی ترید ارانته معمولا برای گروه های زیر مناسب است:

 • افرادی که نمی توانند برای تجزیه و تحلیل بازاز وقت بگذارند.
 • افرادی که دانش انجام معاملات را ندارند.
 • افرادی که دانش سرمایه گذاری در بازار دارند، اما هنوز تجربه کافی برای انجام این کار به دست نیاورده اند.

افرادی که در بازار های مالی تجربه کافی ندارند هم می توانند از روش pamm در ارانته برای کاهش ریسک و افزایش سود استفاده کنند. این افراد می توانند قبل از انجام معامله آن را بررسی کنند و در صورتی که خودشان هم معامله را تایید کردند آن را به انجام برسانند. به این ترتیب در زمان صرفه جویی می شود، زیرا نیازی نیست که فرد تمام بازار را تحلیل کند تا بتواند بهترین معامله را پیدا کند.

 

✅نظر کارشناسان تاپ بروکر ایران

کپی ترید ارانته یکی از روش های رایج برای سرمایه گذاری در بازار های مالی است. افتتاح حساب pamm در ارانته ریسک را کاهش می دهد و به شما کمک می کند تا بدون دانش و تجربه معاملاتی بتوانید در بازار هایی مانند فارکس و ارز دیجیتال سود کسب کنید.

بروکر ارانته یک بروکر تقریبا تازه تاسیس است، اما با امکانات و ویژگی هایی که دارد توانسته تا کاربران زیادی را جذب کند. اگر شما هم به معاملات کپی تریدینگ ارانته علاقه دارید می توانید در این بروکر عضو شوید و به انجام معاملات بپردازید.

سوالات متداول

 • کپی ترید ارانته چیست؟

  کپی ترید ارانته در واقع یک روش معاملاتی بسیار محبوب است. بازار های مالی نوسانات زیادی دارند و بنابراین شما به جای این که خودتان بخواهید بازار را تحلیل کنید می توانید به راحتی از معاملات یک تریدر حرفه ای الگو برداری کنید.

   

 • افتتاح حساب pamm در ارانته برای چه کسانی است؟

  کپی ترید ارانته برای افرادی مناسب است که زمان کافی برای تجزیه و تحلیل بازار ندارند یا این که نمی توانند بازار را تحلیل کنند، چون در مورد معاملات چیز زیادی نمی دانند.

  برای استفاده از این روش تنها کافیست در یک بروکر که کپی تریدینگ را ارائه می دهد عضو شوید. کپی ترید بروکر ارانته روشی بسیار مناسب برای افرادی است که خودشان توانایی تحلیل بازار و انجام معاملات را ندارند.

 • بهترین زمان برای استفاده از کپی ترید ارانته چه زمانی است؟

  زمانی که شما دانش معامله در بازار را ندارید یا این که نمی توانید برای تجزیه و تحلیل بازار وقت بگذارید بهترین زمان استفاده از معاملات کپی ترید ارانته است.

 • مزایای کپی ترید ارانته چیست؟

  انجام کپی ترید ارانته باعث کاهش ریسک معاملات می شود و در زمان شما نیز صرفه جویی می کند.

درج نظر

فهرست مطالب
مطالب پیشنهادی
💼کپی ترید ارانته چیست؟ - آموزش افتتاح pamm در ارانته
🗣️نظرات در مورد بروکر فیبوگروپ - بررسی نظرات فیبوگروپ
💻لینک دانلود اپلیکیشن ارانته - آموزش دانلود متاتریدر ارانته [متاتریدر 4 و 5]
💸آموزش واریز و برداشت ارانته - شارژ حساب ارانته برای ایرانیان
جدیدترین مطالب
💲معرفی نماد شاخص دلار در تریدینگ ویو - چارت دلار در تریدینگ ویو
🛢️معرفی نماد نفت در تریدینگ ویو - نمودار نماد نفت خام در تریدینگ ویو
💻آموزش نماد نزدک در متاتریدر - نماد شاخص نزدک در متاتریدر 4
📝آموزش افتتاح حساب واقعی فارکس - چگونه باید در فارکس حساب باز کنیم؟
📑آموزش معامله در فارکس - چگونه از ایران در فارکس معامله کنیم؟