✅مزایا و معایب ارانته چیست؟ – بررسی معایب بروکر ارانته

09:45 28/03/2024 -

✅مزایا و معایب ارانته – بررسی مزایای بروکر ارانته

بروکر ارانته در زمان کوتاهی توانسته توجه تعداد زیادی از معامله گران را به خود جلب نماید. اما همچنان همانند بسیاری از بروکر های فارکس در مقابل مزایا میتوان به تعدادی از معایب بروکر ارانته برای معامله گران نیز اشاره داشت.

پیش از ثبت نام در ارانته کاربران میبایست “مزایا و معایب ارانته” را بررسی نمایند. در این مقاله قصد داریم تا مفصلا به مزایای ارانته و معایب بروکر ارانته با توجه به نظرات بروکر ارانته از سوی کاربران ایرانی بپردازیم. چنانچه شما نیز به مزایا و معایب ارانته علاقه مند بوده، با تاپ بروکر ایران همراه باشید.

ثبت نام در بروکر ارانته

مزایا و معایب ارانته، معایب بروکر ارانته، نظرات بروکر ارانته

پیش از آنکه به مزایا و معایب ارانته بپردازیم، در جدول زیر بطور خلاصه اطلاعاتی درباره ی بروکر ارانته [Errante] آورده شده است:

مزایا و معایب ارانته irtfxb errante icon png
بروکر Errante
🔥ثبت نام در بروکر ارانته
پستیبانی فارسی فارکس ، پشتیبانی ارز دیجیتال ، پشتیبانی بروکرهای فارکس برای ایرانیان ، پشتیبانی ارانته ☎️پشتیبان تلگرام
🪙حداقل واریز اولیه 50 دلار
⚠️ کلاهبرداری ارانته ❌ندارد
📜اعتبار و رگوله بین المللی CySec و FSA
🥇سابقه فعالیت 6 سال (2018)
📝افتتاح حساب برای ایرانیان ✅ دارد

 

مزایا و معایب ارانته برای ایرانیان

بروکر ارانته به عنوان یکی از جوان ترین کارگزاری های بازار فارکس محسوب می شود که از سال 2018 فعالیت خود را آغاز نمود. با وجود اینکه سابقه طولانی مدتی در این بازار پر نوسان ندارد. اما به واسطه خدمات مناسبی که برای کاربران خود ارائه کرده است، توانسته جایگاه ویژه ای بین معامله گران پیدا کند.

بروکر ارانته دارای سه شرکت مجزا می باشد که برای هر کدام توانسته رگوله های معتبر از سازمان های بین المللی مانند CySec و FSA دریافت کند. یکی از ویژگی های خوب بروکر ارانته که کاربران ایرانی را ترغیب به استفاده از این کارگزاری می کند؛ پشتیبانی فارسی زبان، واریز و برداشت ریالی و …. است. در ادامه به بررسی جزئیات کامل در ارتباط با «مزایا و معایب ارانته» خواهیم پرداخت.

 

جدول کامل‎ مزایا و معایب ارانته

در جدول زیر به بررسی مزایا و معایب ارانته می پردازیم:

جدول مزایا و معایب ارانته
✅مزایا ❌معایب
✅پشتیبانی فارسی زبان عدم ارائه حساب سنتی
✅رگوله معتبر فاقد اسپرد ثابت
✅اسپرد مناسب تازه تاسیس
✅واریز و برداشت ریالی
✅حساب های معاملاتی متنوع
✅ورود به سایت نیاز به فیلتر شکن ندارد
✅سرعت قابل قبول در معاملات

 

✅مزایای بروکر ارانته

با وجود آنکه تنها 6 سال از فعالیت بروکر ارانته در بازار مالی فارکس می گذرد، ولی توانسته رگوله های معتبری را کسب کند. از دیگر مزایا و معایب ارانته می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • مدارک قانونی دارد؛
 • برای معامله گران امنیت سرمایه گذاری دارد؛
 • دارای بیمه سرمایه گذاری می باشد؛
 • حساب اسلامی دارد.

ثبت نام در بروکر ارانته

 

رگوله و اعتبار بروکر ارانته

یکی از مهمترین موارد مورد بررسی در مزایا و معایب ارانته رگوله های نظارتی است. قانونی بودن مدارکی که بروکر ها ارائه می دهند، یکی از مهترین ویژگی هایی که کارگزاری هایی معتبر در بازار فارکس می باشد.

از این رو اسناد حقیقی و حقوقی می توانند ثابت کنند یک کارگزاری معتبر و قانونی است. در این صورت معامله گر به راحتی اعتماد می کند و سرمایه خود را در اختیار آن بروکر قرار می دهد.

مزایا و معایب ارانته متعدد است، ارائه اسناد حقوقی در وب سایت این کارگزاری باعث جلب توجه بسیاری از مشتریان شده است. در مقاله ی کلاهبرداری ارانته مفصلا به آن اشاره شده است.

کلاهبرداری بروکر ارانته ، کلاهبرداری ارانته ، ارانته کلاهبردای

جهت بررسی اعتبار و رگوله های ارانته کافیست بروی لینک زیر کلیک نمایید.

کلاهبرداری بروکر ارانته

 

امنیت سرمایه گذاری بروکر ارانته

در بازار مالی فارکس بانک ها، شرکت های بزرگ، رهبران و سرمایه گذاران بزرگ (نهنگ ها) نقش پررنگی دارا می باشد. از این رو اگر اشخاص مهم در یک کار گزاری سرمایه گزاری کنند و یا اینکه بروکر اعلام همکاری با یک بانک را کند، اعتبار خوبی را می تواند برای خود کسب می کند.

بروکر ارانته برای امنیت مالی سرمایه گذاران با بانک های درجه یک مشارکت می کند، علاوه بر این به صورت کامل تمامی حساب های معاملاتی را با شفافیت به شما نشان می دهد.

کارگزاری ارانته اعلام کرده است که یکی از دغدغه های اصلی ما حفاظت از سرمایه مشتریان می باشد و می خواهیم یک فضای امن و قابل اعتماد را برای کاربران خود ایجاد کنیم. این موضوع تبدیل به یکی از بزرگترین مزایای بروکر ارانته شده است.

 

بیمه سرمایه گذاری بروکر ارانته

بروکر ارانته در سایت خود اداعا می کند که “تجارت و امنیت، هر دو برای ما مهم و شخصی است.” یکی از شیوه های مهم بازاریابی جلب اعتماد مشتریان به شیوه های مختلف است که در قالب بیمه سرمایه گذاری ارانته ارائه شده است.

از این رو بروکر ارانته برای اینکه بهترین خدمات را به مشتریان خود بدهد و از دارای های کاربران خود محافظت کند یک شیوه مطمئن به کارگزاری خود اضافه کرده است.

بروکر ارانته از پوشش بیمه سرمایه گذاری برای حساب های معاملاتی مشتریان استفاده می کند، جالب است بدانید مبلغ ای بیمه 1.000.000 یورو می باشد و توسط Lloyds of London بهترین بیمه انگلستان مجوز را دریافت کرده است. در صورت بروز موارد زیر پرداخت می شود:

 • مشکلات سیستم کارگزاری ارانته؛
 • موارد جا افتاده شده از سیستم های ارانته؛
 • سهل انگاری ها و مشکلات بروکر ارانته؛
 • تقلب از سوی بروکر ارانته؛
 • تمام ریسک هایی که منجر به ضرر مالی برای مشتریان می شود.

 

حساب اسلامی بروکر ارانته

آخرین مزایای مورد بررسی در مزایا و معایب ارانته مربوط به حساب های بدون سواپ است. مسلمانان بسیاری زیادی وجود دارند که در بازار فارکس مشغول به انجام معامله هستند؛ ولی از کارگزاری ها زیادی نمی توانند، استفاده کنند چرا که سواپ یا نرخ بهره دارن و این از نظر اسلام حرام است.

بروکر ارانته علاوه بر اینکه امنیت مشتریان خود را در دستور کار خود لحاظ کرده است و دارایی های مشتریان خود را بیمه می کند. در کنار تمام مزایایی که کارگزاری ارانته دارد، برای مشتریان مسلمان خود ارزش قائل می باشد و حساب اسلامی یا بدون سواپ برای آن ها ایجاد کرده است.

حساب اسلامی ارانته، حذف سواپ ارانته، حساب بدون بهره شبانه در بروکر ارانته

برای مطالعه ی آموزش افتتاح حساب اسلامی ارانته و معامله درحساب بدون سواپ ارانته کافیست بروی لینک زیر کلیک نمایید.

حساب اسلامی ارانته

 

❌معایب بروکر ارانته

حال که با مزایای این بروکر فارکس آشنا شدیم در تکمیل بررسی مزایا و معایب ارانته نوبت به بررسی معایب بروکر ارانته رسیده است. از آنجایی که تنها 6 سال است که بروکر ارانته در بازار مالی فارکس مشغول به کار شده، نمی توان گفت که نداشتن حساب سنتی و عدم وجود اسپرد ثابت به عنوان معایب محسوب می شود.

به این دلیل که ممکن است در سال های آتی مشکلات حساب های خود را بررسی کند و پارامترهای جدید تری به آن ها اضافه کند. در حال حاضر، بروکر ارانته فاقد حساب نانو و اسپرد ثابت است و همین عوامل به عنوان نقص برای این کارگزاری محسوب می شود. از جمله معایب بروکر ارانته میتوان به موارد زیر اشاره داشت:

 • فاقد حساب سنتی یا نانو؛
 • فاقد اسپرد ثابت.

ثبت نام در بروکر ارانته

 

بروکر ارانته فاقد حساب سنتی است!

معامله گرانی که تازه وارد بازار کار فارکس شده اند، غالباً ترس از دست دادن سرمایه خود را دارند و ترجیح می دهند که با کمترین میزان دارایی وارد عرصه ترید کردن بشوند. اگر شما هم یک معامله گر مبتدی هستید، به شما پیشنهاد می کنیم که از حساب نانو یا Cent در ابتدای کار خود استفاده کنید.

بروکر ارانته با اینکه حساب های معاملاتی متفاوتی برای مشتریان خود درنظر گرفته اما فاقد حساب سنتی برای معامله گران مبتدی است که از بزرگترین معایب بروکر ارانته نیز در نظر گرفته میشود. البته برای کاربران تازه کار در همه حساب های معاملاتی شرایط افتتاح حساب مجازی یا “DEMO” را فراهم کرده است.

 

بروکر ارانته فاقد اسپرد ثابت است!

معامله گرانی که سال های زیادی است که در بازار فارکش مشغول به کار هستند، از این موضوع آگاهی دارند که باید برای انجام معاملات خود به بروکر هزینه ای را پرداخت کنند. کارگزاری ها این هزینه ها را در غالب اسپرد و یا کمیسیون از معامله گران می گیرند.

اسپرد در کارگزاری ها به دو صورت ثابت و شناور وجود دارد، برخی از بروکر ها یک میزان مشخص از معامله گران هزینه دریافت می کنند که به اسپرد ثابت گفته می شود. اما اکثر بروکر ها مانند ارانته اسپرد به صورت متغیر یا شناور حساب می شود که برای معامله گران کم تجربه بعنوان معایب بروکر ارانته در نظر گرفته میشود.

 

نظرات بروکر ارانته برای ایرانیان

همانطور که در ابتدای مقاله اشاره داشتیم مزایا و معایب ارانته مورد بررسی تاثیر گرفته از نظرات بروکر ارانته از سوی کاربران ایرانی است. بررسی نظرات بروکر ارانته البته نیازمند مقاله ای اختصاصی میباشد اما در زیر به 2 نمونه از نظرات کاربران درباره ی بروکر ایرانته اشاره داشته ایم:

مزایا و معایب ارانته، معایب بروکر ارانته، نظرات بروکر ارانته
نظرات بروکر ارانته

 

✅نظر کارشناسان تاپ بروکر ایران

در این مقاله سعی داشتیم تا مفصلا به بررسی مزایا و معایب ارانته بپردازیم. علاوه بر، ویژگی های گفته شده کارگزاری ارانته دارای حساب های معاملاتی متنوع می باشد که با حداقل $50 می توانید در آن حساب افتتاح کنید و به معامله کردن بپردازید.

با وجود آنکه بروکر ارانته از سال 2018 تا کنون فعالیت خود را در بازار های مالی آغاز کرده است، توانسته مجوز های متعدد را کسب کند و شرایط معاملاتی مناسبی را برای کاربران خود ایجاد نماید.

با در نظر گرفتن معایب بروکر ارانته همچنان یک کارگزاری مناسب برای تریدر های ایرانی محسوب می شود چرا که دارای پشتیبانی فارسی زبان است. علاوه بر این، امکان واریز و برداشت ریالی هم برای ایرانی ها وجود دارد.

سوالات متداول

درج نظر

فهرست مطالب
مطالب پیشنهادی
☎️تماس با پشتیبانی آلپاری فارسی - ارتباط با پشتیبانی آلپاری در ایران
💼کپی ترید ارانته چیست؟ - آموزش افتتاح pamm در ارانته
🗣️نظرات در مورد بروکر فیبوگروپ - بررسی نظرات فیبوگروپ
💻لینک دانلود اپلیکیشن ارانته - آموزش دانلود متاتریدر ارانته [متاتریدر 4 و 5]
جدیدترین مطالب
📉معرفی اندیکاتور باینری آپشن - بهترین اندیکاتور برای باینری آپشن
💢ریسک کپی ترید کلاهبرداری - کلاهبرداری کپی تریدینگ چگونه است؟
©آیا کپی ترید خوب است یا خیر؟ - بررسی کپی ترید
🏦معرفی صرافی های ارز دیجیتال خارجی - لیست صرافی های ارز دیجیتال خارجی بدون تحریم
💱بهترین صرافی ارز دیجیتال ایرانی - بهترین صرافی ایرانی برای خرید و فروش ارز دیجیتال