🎏معرفی و بررسی بروکر FBS برای ایرانیان

12:37 30/12/2022 -

🎏معرفی و آموزش افتتاح حساب در بروکر FBS

بروکر FBS از دیگر بروکر های جهانی و خوشنامی است که معاملات CFD ، بازارهای فارکس ، سهام و شاخص ها را در بستری با چندین رگولاتوری ارائه میدهد اگرچه بیشتر تمرکز فعالیت این بروکر در حوضه ی اتحادیه ی اروپا بوده و امکان ثبت نام در FBS برای ایرانیان مقدور نمیباشد .

در این مقاله قصد داریم تا افتتاح حساب در بروکر fbs را قدم به قدم انجام داده و با ویژگی های سایت بروکر اف بی اس بیشتر آشنا میشویم، همچنین به بررسی بروکر fbs برای ایرانیان جهت یافتن مناسب ترین جایگزین آن در میان بهترین بروکرهای فارکس می پردازیم .

سایت بروکر fbs ، آموزش بروکر fbs ، ثبت نام در بروکر اف بی اس

 

بروکر FBS چیست؟

بروکر FBS ، از سال 2009 به عنوان یک بروکر بین المللی فارکس فعالیت خود را آغاز نموده و تا کنون موفق به کسب بیش از 70 جایزه با عنوان بهترین شرایط معاملاتی ، بهترین بروکر فارکس ، بهترین بروکر سال و بسیاری از این قبیل شده که همه تاییدی بر معتبر بودن این بروکر دارند .

💎 دامنه FBS.com
پستیبانی فارسی فارکس ، پشتیبانی ارز دیجیتال ، پشتیبانی بروکرهای فارکس برای ایرانیان ، پشتیبان ی FBS تلگرام فارسی
پستیبانی فارسی فارکس ، پشتیبانی ارز دیجیتال ، پشتیبانی بروکرهای فارکس برای ایرانیان ، راهنمای افتتاح حساب پیامرسان واتس اپ
🌟 رگولاتوری
 • FCA (United Kingdom)
 • CySEC (Cyprus)
 • FSCA (South Africa)
🖥 پلتفرم
 • متاتریدر 4
 • متاتریدر 5
 • برنامه ی تلفن همراه
🚀حداقل مبلغ افتتاح حساب 💲1 دلار
امکان افتتاح اکانت دمو ✅ دارد
💰 حداقل معامله از 0 پیپ (شناور)
🔱 حداکثر لوریج 1:3000 حداکثر
💱معاملات فارکس ✅ دارد
معاملات در روز های تعطیل(OTC) ❌ ندارد
🤖 کپی ترید/معاملات اجتمایی ❌ ندارد
🕋حساب اسلامی ✅ دارد
🥇 امتیاز 4/5
ثبت نام بروکر FBS

 

برترین ویژگی های بروکر اف بی اس

در این بخش قصد داریم تا به خلاصه ای از برترین ویژگی های بروکر اف بی اس پرداخته ایم :

 • اسپرد و کارمزد های معاملاتی مناسب :
  از 6 نوع حساب FBS ، سه نوع از آنها حساب شامل کمیسیون میشوند .
  حساب های ECN ، Zero-Spread به ترتیب 20 دلار و 6 دلار به ازای هر لات معامله از معامله گران کسر میکند و در مقابل کمترین اسپرد های معاملاتی را نیز ارائه میکنند ، برای معامله گران در حساب کریپتو نیز 0.05 % برای معامله ها با اسپرد شناور 1 پیپ در نظر گرفته شده است .

 

 • لوریج های بالا تا 1:3000:

برای مناطق تحت مقررات IFCA و FSCA ، اهرم در حساب های استاندارد، میکرو و صفر اسپرد تا 1:3000 اجرا می شود که یکی از بالاترین ها در جهان است، همه حساب های دیگر دارای اهرمی تا 1:1000 هستند
به جز حساب ECN که تا 1:500 را ارائه می دهد برای مناطق تحت مقررات ASIC ، اهرم تا 1:30 است، در حالی که برای اتحادیه اروپا و بریتانیا ، تا 1:500 برای یک دسته حرفه ای است.

 

 • تنوع روش های واریز و برداشت :
  روش های شارژ حساب FBS
  شامل کارت های بانکی ، Skrill ، Neteller ، STICPAY ، پرفکت مانی ، کیف پول های ارزدیجیتال و بسیاری دیگر است که البته تنها 2 تا از آن ها قابل استفاده برای کاربران ایرانی است ، اما تنوع بالای آن ها جزء برتری های این بروکر به حساب می آید .

 

 • تنوع حساب های معاملاتی:
  تنوع بالا در حساب های معاملاتی برای پوشش نیاز های هر سطح از معامله گران در سطوح متفاوت
  یکی دیگر از ویژگی های مثبت بروکر اف بی اس بحساب می آید .

 

مزایا و معایب بروکر اف بی اس | FBS

هر بروکر همواره مزایا و معایبی را با خود بهمراه دارد که درباره ی بروکر fbs نیز این چنین است .

علاوه بر تمام مزایای FBS نظیر لوریج بالا تا 1 به 3000 ، رگولاتوری های متعدد ، کارمزد های پایین و تنوع حساب های معاملاتی که تمام نیاز های معامله گران را پوشش میدهد مواردی است که تا کنون مقداری با آن ها آشنا شده ایم اما بزرگترین معایب FBS را میتوان عدم ارائه خدمات به ایرانیان و کشور های آمریکا ، ژاپن ، کانادا و چندی دیگر دانست در جدول زیر به خلاصه مزایا و معایب بروکر اف بی اس را آورده ایم :

✅ مزایا ❌ معایب
رگولاتوری های متعدد ❌ عدم ارائه خدمات به ایرانیان
✅ کارمزد های بسیار پایین ❌نداشتن وبسایت و پشتیبانی فارسی
✅ لوریج های بالا تا 1:3000 ❌ عدم ارائه رگولاتوری برای خارج از اتحادیه اروپا
بونوس های خوش آمدگویی
✅ تنوع حساب معاملاتی

 

انواع حساب های معاملاتی بروکر FBS

برای افتتاح حساب کاربران بین 6 نوع حساب متفاوت قدرت انتخاب دارند کاربرانی که تجربه ی کمتری در بازار های فارکس را دارند میتوانند از بین حساب استاندارد ، حساب کریپتو و حساب سنت که بیشتر مناسب آن ها میباشد سرمایه گذاری خود را انجام دهند .

از آنجایی که بروکر FBS تحت رگولاتوری های متفاوتی فعالیت میکند جزئیات حساب ها در بعضی مناطق متفاوت است .

معامله گران بین المللی 6 نوع حساب را با اهرم بالا تا 1:3000 ، بونوس خوش آمدگویی ، برنامه های کش بک و موارد دیگر در اختیار دارند .

 

بروکر FBS itfxb045 fbs irantopfxbrokers pic 02 حساب استاندارد FBS

این نوع حساب ها برای معامله گرانی طراحی شده که تجربه ی نسبی در معاملات فارکس داشته و به دنبال کسب سود بیشتر در بازار فارکس هستند . این حساب ها شامل کارمزد نشده و اسپرد های رقابتی با لوریج  1:3000 برای معامله در نماد های جفت ارز های فارکس ، انرژی ، سهام ، فلزات گرانبها و شاخص ها در اختیار کاربران قرار گرفته است حداقل واریز اولیه در این حساب 100 دلار یا معادل آن در نظر گرفته شده است .

 

بروکر FBS itfxb045 fbs irantopfxbrokers pic 03 حساب سنت FBS

معامله گران مبتدی اصلی ترین مخاطبان حساب سنت FBS بحساب می آیند این حساب ها علاوه بر معاملات فارکس ، امکان کپی ترید را نیز فراهم آورده و تنها 1 دلار را برای افتتاح حساب در نظر گرفته است .

در حساب cent FBS مجموع دارایی ها با واحد سنت نمایش داده شده و حداکثر لوریج 1:1000 امکان سرمایه گذاری را برای معامله گران فراهم میسازد .

 

بروکر FBS itfxb045 fbs irantopfxbrokers pic 04 حساب میکرو FBS

حساب میکرو اف بی اس برای آن دسته از معامله گرانی است که بصورت روزانه اقدام به معامله میکنند و ابزار های معاملاتی پیشرفته و ماشین حساب های معاملاتی پس از واریز تنها 5 دلار در اختیار معامله گران قرار میگیرد .

از دیگر ویژگی های حساب های میکرو FBS میتوان به امکان معاملات سوشال ترید ، دریافت کش بک و 100% بونوس پاداش برای معامله با اسپرد شناور تا 1 پیپ ، حداکثر 1:3000 اشاره نمود .

 

بروکر FBS itfxb045 fbs irantopfxbrokers pic 05 اکانت اسپرد صفر اف بی اس | Zero Spread

حساب Zero Spread برای معامله گرانی است که با استراتژی اسکالپ به معامله میپردازند .
این حساب به دلیل اسپرد صفر و سرعت بالای معاملات مناسبترین گزینه برای این دست از معاملات است .
در حالی که هیچ اسپردی برای معامله وجود ندارد ، معامله گران میبایست به ازای هر لات معامله 20 دلار به عنوان کمیسیون کسر میگردد از دیگر ویژگی های این حساب امکان کپی ترید به همراه بونوس 100% خوش آمدگویی است که در معاملات جفت ارز های فارکس ، فلزات گرانبها و از این قبیل قابل معامله است .

 

بروکر FBS itfxb045 fbs irantopfxbrokers pic 06 حساب ECN اف بی اس

حساب های ECN FBS امکان معامله بدون دخالت کارگزاری را فراهم می آورد و معامله گران میتوانند مستقیم در بازار معامله نمایند ، این حساب بیشتر برای سرمایه گذارانیست که حجم بالایی برای معامله در نظر گرفته اند و حداقل افتتاح حساب 1000 دلار مقرر شده است از دیگر مزایای حساب ECN می‌توان به اسپرد پایین 1 پیپ بدون محدودیت سفارشات همزمان اشاره کرد ، همچنین 6 دلار به عنوان هر 1 لات معامله از حساب معامله گران به عنوان کارمزد کسر میشود .

 

بروکر FBS itfxb045 fbs irantopfxbrokers pic 07 حساب کریپتو FBS

سرمایه گذارانی که به دنبال معامله در ارزهای دیجیتال با اسپرد پایین هستند ، میتوانند از این حساب ها جهت معامله در بیش از 100 کوین از جمله بیت کوین، اتریوم و آلت کوین ها با اسپرد 1 پیپ که به صورت شناور است استفاده نمایند لوریج حساب Crypto اف بی اس ، بصورت ثابت 1:5 در نظر گرفته شده است .

 

مقایسه انواع حساب در بروکر FBS

در مقایسه ی حساب های بروکر FBS میتوانیم آن ها را به 3 دسته تقسیم نماییم

دسته ی اول که مناسب معامله گران مبتدی است شامل :

  • حساب استاندارد FBS
  • حساب سنت FBS

است که شرایط آن ها با حداقل واریز پایین و شرایط معاملاتی با ریسک پایین طراحی شده است .

دسته ی دوم حساب های حرفه ای FBS است که 3 حساب :

  • حساب اسپرد زیرو FBS
  • حساب میکرو FBS
  • حساب ECN

شامل آن میشود و بنا به کمترین اسپرد های معاملاتی  طراحی شده است و در نهایت دسته ی آخر حساب های ارز دیجیتال FBS است ، که مختص معامله گرانیست که قصد سرمایه گذاری در بیش از 100 نماد کریپتو را دارند .

در جدول زیر به ما به مقایسه ی حساب های FBS پرداخته ایم :

🌟 نوع حساب بروکر FBS itfxb045 fbs irantopfxbrokers pic 02حساب سنت بروکر FBS itfxb045 fbs irantopfxbrokers pic 03حساب استاندارد بروکر FBS itfxb045 fbs irantopfxbrokers pic 04حساب میکرو بروکر FBS itfxb045 fbs irantopfxbrokers pic 05حساب زیرو اسپرد بروکر FBS itfxb045 fbs irantopfxbrokers pic 06حساب
ECN
بروکر FBS itfxb045 fbs irantopfxbrokers pic 07حساب کریپتو
💰 ارز پایه حساب USD USD, EUR, JPY USD, EUR USD, EUR, JPY USD USDT
🔱 حداکثر لوریج 1:1000 1:3000 1:3000 1:3000 1:500 1:5
🚀 حداقل واریز 💲1 دلار  💲100 دلار 💲100 دلار 💲500 دلار 💲1000 دلار 💲1 دلار
📊شروع اسپرد شناور از 1 پیپ 0.1 پیپ ثابت از 3 پیپ از 0 پیپ ثابت (fixed) 0 پیپ 1 point
✨ کمیسیون ❌ ندارد ❌ ندارد ❌ ندارد از $20 به ازای هر لات $6 به ازای هر لات 0.05%
💱 نماد های معاملاتی جفت ارز های فارکس ، سهام ، شاخص ها ، فلزات گرانبها و CFD بیش از 100 نماد معاملاتی
🕋 سواپ فری ✅ دارد ✅ دارد ✅ دارد ✅ دارد ✅ دارد ❌ ندارد
📑 لینک افتتاح حساب ثبت نام بروکر FBS

 

اهرم یا لوریج معاملاتی اف بی اس

اهرم یا لوریج در فارکس یکی از ابزار های کاربردی برای افزایش سود های معاملاتی است که از محبوبیت بالایی برخوردار بوده و یکی از ملاک های انتخاب بروکر های فارکس به حساب می آید معامله گران بین المللی میتوانند از لوریج 1:3000 در بروکر FBS برخوردار شوند که از این بابت تنها رقیب جدی بروکر آلپاری بحساب می آید.

اما از سویی کاربرانی که از مناطقی که تحت رگولاتوری های خاص در کارگزاری اف بی اس است اقدام به افتتاح حساب مینمایند
با محدودیت هایی مواجه هستند که به عبارت زیر است  :

  • حداکثر اوریج FBS در حوضه ی اتحادیه ی اروپا 1:30
  • حداکثر اوریج FBS در استرالیا و آمریکای جنوبی 1:30
  • حداکثر اوریج FBS در حوضه های بین المللی تا 1:3000

در حساب Crypto، حداکثر لوریج تا 1:50 در نظر گرفته شده که مشابه دیگر بروکر ها میباشد .

لازم به یادآوری مجدد است که لوریج در فارکس و هر بازار معاملاتی دیگر مشابه شمشیر دو لبه است ، همانقدر که استفاده از آن میتواند سود را چند برابر کند در صورت ضرر نیز میتواند زیان های جبران نا پذیری را به معامله گران تحمیل نماید

 

اسپرد و کارمزد در بروکر FBS

در این بخش قصد داریم تا به کارمزد ها و اسپرد های معاملاتی بروکر FBS بپردازیم ، درباره ی کارمزد ها یا اسپرد که در حساب های حرفه ای بروکر اف بی اس اعمال میگردد ضمن این که واریز و برداشت ها نیز شامل هزینه نمیشوند میتوان نمره ی قابل قبولی را به این بروکر اختصاص داد .

در حساب های استاندارد نیز مقدار اسپرد رقابتی اعمال شده و در جفت ارز اصلی یورو به دلار در حساب استاندارد 0.9 پیپ و در حساب سنت نیز 3 پیپ در نظر گرفته شده است کارمزد های شبانه FBS یا سواپ نیز در مقایسه با دیگر بروکر های فارکس مقدار قابل قبولیست که بنا به جفت ارز های انتخابی متفاوت است و پس از نگهداری معامله بیش از یک شب بروی حساب معامله گران اعمال میگردد .

 

لیست نمادهای معاملاتی در بروکر اف بی اس

بروکر FBS در لیست خود پشتیبانی از طیف خوبی از بازار های مختلف همچون جفت ارز های فارکس و CFD سهام، شاخص ها ، کالاها و ارزهای دیجیتال را جای داده است،در ادامه تعداد نماد های معاملاتی ارائه شده در کارگزاری FBS را با هم بررسی خواهیم کرد :

 • جفت ارزهای فارکس :

بیش از 50 جفت ارز از نماد های اصلی و فرعی در بازار فارکس در این بروکر ارائه میشود

 

 • کالا (Commodities)

5 نماد اصلی از کالا ها مانند طلا و نفت خام در دسترس میباشد.

 

 • سهام :
  99 سهام در قالب معاملات CFD در FBS پشتیبانی میشود که از برترین آن ها میتوان به سهام شرکت آمازون و اپل اشاره نمود .

 

 • شاخص بورس :

11 شاخص از بازار های استرالیا تا آلمان در این فهرست جای داده شده .

 

 • ارز دیجیتال :
  بیش از 100 کوین از ارزهای رمزنگاری ماژور نظیر بیت کوین و  اتریوم از جمله نماد های قابل معامله میباشند .

 

بررسی پلتفرم های بروکر FBS

پلتفرم های معاملاتی بروکر های فارکس ابزار و بستری است که به معامله گران اجازه ی اتصال به بازار های مالی را میدهد ، این پلتفرم ها عموما در قالب نسخه های دسکتاپ ، برنامه ی تلفن همراه و پلتفرم محبوب متاتریدر ارائه میشود

بروکر FBSنیز از این قاعده مستثنی نبوده و هر 3 نسخه را در اختیار معامله گران خود قرار داده است که در زیر به تمام آن ها خواهیم پرداخت :

نسخه ی تحت وب متاتریدر

معامله تحت نسخه ی وب FBS بدون نیاز به دانلود یا نصب برنامه امکان دسترسی به محیط معاملات را فراهم آورده است این نسخه حساب کاربری معامله گران را به نسخه ی متاتریدر با یک محیط آشنا برای راحتی تریدر ها متصل نموده با این حال، میتوان انتظار داشت که تمام ابزار ها و ویژگی های متاتریدر در این نسخه در دسترس نمیباشد و این تنها یک نسخه ی ساده تر از آن میباشد .

 

دانلود متاتریدر 4 بروکر FBS

پلتفرم متاتریدر 4 که بدون شک بهترین بستر برای معامله در بازار های مالی میباشد بروکر FBS نیز از متاتریدر به عنوان پلتفرم اصلی خود با چند نسخه ی وب ، دسکتاپ و تلفن همراه پشتیبانی می نماید ، این پلتفرم از نظر قابلیت‌ها پیشرو ، ویژگی‌های معاملاتی متعدد خود و با توجه به امنیت بالا فرصت‌های متعددی را در اختیار معامله گران بروکر FBS برای کسب درامد فراهم آورده است .

در زیر برخی از بارز ترین ویژگی های متاتریدر 4 را آورده ایم :

 • 33نمودار ها و ابزار متعدد با قابلیت سفارشی سازی
 • دسترسی از طریق نسخه ی دسکتاپ ، تحت وب و تلفن همراه
 • بیش از 50 اندیکاتور و شاخص فنی
 • دسترسی به اکسپرت های معامله گر
 • سرعت بالا در اجرای معاملات
 • 8 تایم فریم برای مشاهده ی عمق بازار
دانلود پلتفرم متاتریدر 4 در اکسنس ، پلتفرم های معاملاتی exness MT4 ،

📱برای دانلود متاتریدر 4 FBS میتوانید بروی لینک مربوطه کلیک کنید :

بروکر FBS 4 صرافی کوکوین ورود ، صرافي كوكوين ثبت نام ، صرافی کوکوین در موبایل بروکر FBS 5

 

دانلود متاتریدر 5 بروکر FBS

بروکر FBS متاتریدر 5 را نیز در لیست پلتفرم های خود جای داده این پلتفرم که نسخه ی پیشرفته تر متاتریدر 4 بحساب می آید تمام ویژگی های نسخه ی قبلی خود را با بسیاری موارد دیگر ارائه میکند که خلاصه برخی از آن ها را ذکر خواهیم کرد :

 • شخصی سازی بیشتر در محیط معاملاتی
 • بیش از 38 اندیکاتور و اسیلاتور
 • ابزار های معاملاتی برای اجرای دستورات
 • تقویم اقتصادی
 • 21 تایم فریم برای مشاهده ی عمق بازار

 

دانلود پلتفرم متاتریدر 4 در اکسنس ، پلتفرم های معاملاتی exness MT4 ،

📱برای دانلود متاتریدر 5 FBS میتوانید بروی لینک مربوطه کلیک کنید :

بروکر FBS 4 صرافی کوکوین ورود ، صرافي كوكوين ثبت نام ، صرافی کوکوین در موبایل بروکر FBS 5

 

دانلود برنامه FBS Trader برای اندروید

برنامه ی موبایل FBS علاوه بر امکان معامله و مدیریت سرمایه قابلیت هایی نظیر دسترسی به نمودارها، موارد دلخواه برای شخصی سازی بیشتر و ابزاری نظیر تقویم های اقتصادی فارکس را در یک برنامه در اختیار معامله گران قرار میدهد.

یکی دیگر از ویژگی های اپلیکیشن FBS Trader رابط کاربری جذابی آن است که توسعه دهندگان اهمیت ویژه ای برای راحتی کاربران و دسترسی آسان و سریع به ابزارهای مختلف قائل بوده اند ، انواع دستورات معامله نظیر سفارشات محدود و استاپ لاس ، فعالسازی اعلان و هشدار نیز در برنامه تعبیه شده است .

اپلیکیشن FBS Trader ، برنامه ی موبایل FBS ، دانلود برنامه FBS Trader برای اندروید

برای دانلود fbs trader میتوانید بروی لینک سیستم عامل خود کلیک کنید

بروکر FBS 5 صرافی کوکوین ورود ، صرافي كوكوين ثبت نام ، صرافی کوکوین در موبایل

 

آموزش ثبت نام در بروکر اف بی اس

ثبت نام بروکر fbs یکی از راحت ترین و سریع ترین مراحل را در میان بروکر های فارکس دارا میباشد ، ابتدا میبایست به سایت بروکر اف بی اس مراجعه نمایید.

در صفحه ی اصلی مشابه تصویر زیر میتوانید بروی گزینه ی افتتاح حساب یا Open Account کلیک کرده تا مراحل ثبت نام آغاز گردد .

تریدر FBS ثبت نام ، آموزش ثبت نام در بروکر اف بی اس ، ثبت نام بروکر fbs

سپس به صفحه ی زیر هدایت خواهید شد در این صفحه تنها کافیست یک آدرس ایمیل فعال و نام کامل خود را وارد نموده تا به عنوان یک تریدر FBS ثبت نام شوید .

سایت بروکر اف بی اس ، fbs broker ، fbs trader چیست

در ادامه مراحل احراز هویت برای کاربران نمایان میشود که میتوان آن را تکمیل یا بروی گزینه ی SKIP یا پرش از این مرحله کلیک نمایید و در بخش بعد به احراز هویت FBS خواهیم پرداخت .

ثبت نام در بروکر اف بی اس، ثبت نام بروکر fbs ، حساب های بروکر fbs

در آخرین مرحله لازم است تا نوع حساب کاربری مد نظر خود را انتخاب نمایید این حساب بصورت پیش فرض حساب استاندارد در نظر گرفته شده که میتوانید آن را تغییر دهید .

برای تکمیل این بخش مطابق راهنمایی کافیست تا ابتدا ارز پایه را انتخاب ، سپس متاتریدر مورد نظر و در آخر لوریج خود را انتخاب و بروی افتتاح حساب کلیک نمایید .

افتتاح حساب در بروکر fbs ، بروکر fbs برای ایرانیان ،ثبت نام بروکر fbs

پس از تکمیل این مرحله صفحه ای برای تایید اطلاعات و تنظیمات برای کاربران نمایش داده شده و در صورتی که در بخشی نیاز به تغییر باشد میتوانید از گزینه ی اصلاح یا EDIT استفاده نمایید در غیر این صورت اطلاعات مربوط جهت اتصال به متاتریدر نظیر آدرس سرور ، نام کاربری و رمز عبور به همراه لینک دانلود در اختیار کاربران قرار میگیرد.

ثبت نام بروکر fbs ، اتصال حساب به متاتریدر ،بروکر اف بی اس FBS,

در صورتی که قصد واریز و شارژ حساب خود را دارید میتوانید گزینه ی نارنجی رنگ را انتخاب و در غیر این صورت دیگر گزینه را برای هدایت به کابین کاربری FBS انتخاب نمایید .

 

احراز هویت اف بی اس برای ایرانیان

همانطور که در بخش قبل اشاره شد در این قسمت قصد داریم تا به آموزش احراز هویت بروکر FBS بصورت تصویری بپردازیم ، در صورتی که در زمان ثبت نام از این گزینه گذشته اید میتوانید از کابین کاربری خود مشابه تصویر زیر گزینه ی احراز را انتخاب نماید.

کابین کاربری FBS ، آموزش احراز هویت بروکر FBS ، احراز هویت اف بی اس برای ایرانیان

در بخش احراز هویت اف بی اس ، اطلاعاتی نظیر نام کامل ، شماره ی آی دی یا پاسپورت و تاریخ تولد خود را به ترتیب وارد نمایید.

کابین کاربری FBS ، آموزش احراز هویت بروکر FBS ، احراز هویت اف بی اس برای ایرانیان

سپس نوبت به تصویر مدارک شناسایی میرسد ، برای تکمیل مراحل تنها نیاز به بارگذاری تصویری از یکی از مدارک زیر است :

 • پاسپورت
 • کارت شناسایی
 • گواهینامه

پس از بررسی نحوه ی صحیح بارگذاری مدارک و آپلود آن میبایست گزینه ی درخواست وریفیکیشن را انتخاب نمایید.

کابین کاربری FBS ، آموزش احراز هویت بروکر FBS ، احراز هویت اف بی اس برای ایرانیان

 

نحوه واریز و برداشت بروکر FBS

بروکر FBS طیف وسیعی از پرکاربردترین گزینه های واریز و برداشت را  در دسترس معامله گران قرار داده است اگر چه که دسترسی به بعدی از آن ها بسته به رگولاتوری حوضه ی فعالیت سرمایه گذاران میتواند متفاوت باشد ، اما با این حال بروکر اف بی اس با کمترین مقدار واریز در طریق درگاه های زیر :

 • کارت های اعتباری
 • ارز های دیجیتال
 • کیف پول های دیجیتال
 • پرفکت مانی

به طیف وسیعی از نماد های معاملاتی دسترسی پیدا کنند .

 

 • واریز در بروکر FBS

جهت واریز و شارژ حساب FBS در کابین شخصی خود گزینه ی واریز یا Deposit را انتخاب نمایید .

آموزش خرید دلار بروکر اف بی اس ، واریز و شارژ حساب FBS ، نحوه واریز و برداشت بروکر FBS

پس از آن تمام روش ها و درگاه ها برای انتخاب در دسترس قرار میگیر.

شارژ حساب FBS ، آموزش واریز در بروکر FBS ، واریز و برداشت ریالی بروکر اف بی اس FBS

برای مثال ما گزینه ی شارژ حساب FBS با تتر را انتخاب میکنیم ، که بلافاصله ما را به صفحه ای با یک کد QR و آدرس کیف پول جهت انتقال سرمایه هدایت میکند ،پیش از تایید و تکمیل واریز لازم است تا مقدار مورد نظر جهت واریز را وارد نمایید.

نحوه برداشت پول از FBS ، والت های ذخیره سازی FBS ، آموزش واریز در بروکر FBS

 • برداشت از حساب بروکر FBS

برای برداشت وجه خود از کابین گزینه ی برداشت یا Withdraw را انتخاب نمایید و سپس یکی از روش های زیر را برای تکمیل برداشت انتخاب نمایید .

 رداشت از حساب بروکر FBS ، نحوه برداشت پول از FBS ، واریز و برداشت ریالی بروکر اف بی اس FBS

 

پلتفرم کپی ترید در بروکر اف بی اس

سرویس کپی تریدینگ FBS یکی از خدماتی بود که در این بروکر ارائه میشد و برنامه ای بروی تلفن همراه نیز با نام FBS Copy Trade : Mobile App به آن اختصاص داده شده بود .

کپی تریدینگ در بروکر اف بی اس ، معاملات کپی تریدینگ ، سرویس کپی تریدینگ FBS ، FBS Copy Trade : Mobile App

اما طبق اعلامیه از سپتامبر 2022 خدمات دهی این سرویس متوقف شده و دیگر امکان انجام کپی تریدینگ در بروکر اف بی اس میسر نمیباشد.

در صورتی که از دسته معامله گرانی هستید که به دنبال معاملات کپی تریدینگ برای کاهش ریسک و افزایش سود معاملاتی خود میباشید میتوانید از طریق لینک زیر به مقاله ی اختصاص داده شده هدایت شوید .

کپی تریدینگ ، معاملات اجنماعی ، بهترین بروکر های کپی تریدینگ

برای بررسی بروکر های برتر کپی تریدینگ فارکس میتوانید به مطالعه ی مقاله ی آن بپردازید.

بهترین بروکر های فارکس برای کپی ترید

 

بررسی بونوس های معاملاتی FBS

پلتفرم معاملاتی FBS در حال حاضر 3 برنامه خوش آمدگویی را به کاربرانی که به تازگی ثبت نام نموده اند ارائه می کند.

محبوب ترین بونوس معاملاتی FBS ، بررسی بونوس های معاملاتی FBS ، بونوس خوش آمدگویی فارکس

 • بونوس لول آپ FBS

محبوب ترین بونوس معاملاتی FBS، بونوس Level Up است که کاربران میتوانند پس از تکمیل مراحل خواسته شده و کسب امتیاز تا 140 دلار به عنوان پاداش دریافت نمایند .

مراحل دریافت بونوس لول آپ FBS پس از افتتاح حساب آغاز میشود .

کاربران میبایست مراحل زیر را تکمیل نمایند :

  • افتتاح حساب
  • تایید ایمیل
  • 70 دلار سپرده هدیه را دریافت کنید
  • حساب فیسبوک خود را متصل نمایید
  • انجام تست های آموزشی FBS
  • شروع معامله

پس از تکمیل مراحل شما 40 روز روز فرصت دارید تا با معامله تا 140 دلار بونوس بدون واریز دریافت نمایید .

 

پاداش خوش آمدگویی FBS ، بونوس خوش آمد گویی 100 % ، بونوس خوش آمد گویی 100 %

 • بونوس خوش آمد گویی 100 %
  پاداش خوش آمدگویی FBS به کاربران امکان کاهش ریسک معاملات و افزایش 2 برابری سرمایه ی خود را فراهم میکند .

بلافاصله پس از تکمیل مراحل واریز 2 برابر مقدار واریز شده به حساب کاربران منتقل میشود .

 

کش بک فارکس ، کش بک در بروکر FBS ، دریافت بونوس معاملاتی بروکر اف بی اس

 • کش بک

با فعال کردن این گزینه معامله گران میتوانند تا 15 دلار به ازای هر لات از معاملات خود در بروکر FBS  به عنوان کش بک دریافت نمایند .

برنامه ی وفاداری FBS ، دریافت بونوس با FBS

 • برنامه ی وفاداری FBS
  کاربران میتوانند با کسب و جمع آوری امتیاز ، آنها را با جوایزی در سطوح مختلف مبادله نمایید .

این امتیاز ها که شامل جواز نقدی و غیر نقدی میباشد بر اساس حجم معاملات و واریز های کاربران به دست می آید در نتیجه حجم معاملات بیشتر شانس کسب جوایز ارزنده تری را فراهم
می آورد .

 

مشکلات و کلاهبرداری بروکر FBS

مشکلاتی که عموما در بروکر ها برای کاربران رخ میدهد ، مواردیست نظیر مشکلات برداشت از بروکر ، کلاهبرداری و یا تعلل در اجرای دستورات معاملات اما مواردی از این قبیل بخصوص گزارشی دال بر کلاهبرداری بروکر FBS منتشر نشده و اغلب معامله گران نظرات مثبتی را درباره ی این بروکر به ثبت رسانده اند.

اما در نهایت لازم به ذکر است که بروکر اف بی اس برای ایرانیان در دسترس نمیباشد و آن را برای این دسته از کاربران بزرگترین مشکل بروکر های فارکس دانست .

 

رگولاتوری بروکر اف بی اس

FBS بروکر نظارت 4 سازمان رگولاتوری را بر فعالیت های خود دارد ، که هر کدام از آن ها بروی خدمات این کارگزاری فارکس در مناطق مختلف دنیا نظارت دارند ، شرکت FBS Markets در بلیز به ثبت رسیده است و رگولاتوری های IFSC و FSCA را برای فعالیت در  حوزه های خارج از اتحادیه اروپا، بریتانیا و استرالیا در واقع برای کاربران بین المللی خود بدست آورده است.

اما در حوضه ی اتحادیه اروپا و بریتانیا ، این شرکت با نام TradeStone Ltd به ثبت رسیده که در دفتری در کشور قبرس مستقر شده و تحت رگوله ی  CySEC مجاز به ارائه ی خدمات به کاربران این حوضه میباشد، در این میان بروكر fbs برای پوشش و حمایت بیشتر از سرمایه گذاران خود به عضویت سازمان ICF درامده و صندوقی به ارزش 20 هزار یورو برای جبران خسارات سرمایه گذاران بعنوان بیمه در این صندوق ذخیره نموده است.

این صندوق در صورت ورشکستگی این بروکر به معامله گران داده خواهد شد و در آخر رگولاتوری بروکر FBS در استرالیا نیز با نام Intelligent Financial Markets Pty Ltd به ثبت رسیده و با رگوله ی AFS بستر مطمئنی را برای معامله گران خود فراهم آورده است .

خلاصه رگوله ی بروکر اف بی اس به شرح زیر است :

 • رگولاتوری CySEC (کمیسیون بورس و اوراق بهادار قبرس)
 • رگولاتوری ASIC (کمیسیون اوراق بهادار و سرمایه گذاری استرالیا)
 • رگولاتوری FSCA (ارائه دهنده خدمات مالی مجاز)
 • رگولاتوری IFCA(کمیسیون خدمات مالی بین المللی)

 

مقایسه بروکر FBS با آلپاری و هات فارکس

در ابتدای معرفی بروکر fbs گفتیم که از جهاتی بروکر FBS را نزدیک ترین رقیب از لحاظ ویژگی های معاملاتی به بروکر آلپاری دانست با این تفاوت که تنها یکی از آن ها جزء بروکر های فارکس برای ایرانیان قرار دارد به همین دلیل قصد داریم تا به بررسی بروکر FBS با بروکر Alpari و Hotforex در قالب جدول زیر بپردازیم

نام بروکر بروکر FBS چیست؟ ، افتتاح حساب در بروکر FBS ، ررسی بروکر fbs برای ایرانیان

اف بی اس | FBS

ثبت نام الپاری ، الپاری فارسی ورود ، سایت الپاری بدون فیلتر

آلپاری | Alpari

بروکر FBS irtfxb hfm icon png

هات فارکس | HFM

©️ رگولاتوری برای ایرانیان ❌ندارد FSASVG ❌ندارد
⏲️تاسیس 2009 1998 2010
💱نماد های معاملاتی 150 340 3500
جفت ارزهای فارکس 28 46 47
 💼کپی تریدینگ / سوشیال ترید ❌ندارد ✅دارد ✅دارد
💲حداقل افتتاح حساب 1دلار 1 دلار 5 دلار
🚀 واریز و برداشت ریالی ❌ندارد ✅دارد ❌ندارد
📱 پلتفرم معاملاتی  متاتریدر 4 و 5 ، برنامه گوشی متاتریدر 4 و 5 ، برنامه گوشی متاتریدر 4 ، برنامه گوشی
آموزش فارکس ✅دارد ✅دارد ✅دارد
پشتیبانی فارسی ❌ندارد ✅دارد ❌ندارد
📝لینک ثبت نام افتتاح حساب FBS افتتاح حساب آلپاری افتتاح حساب هات فارکس

 

بخش آموزش در بروکر اف بی اس

از لحاظ آموزش FBS موارد قابل قبولی را در وبسایت خود ارائه کرده که شامل، برنامه های آموزشی متعدد ، کتابچه های آموزش فارکس ، مقالات تجزیه و تحلیل و بسیاری دیگر میشود .

از دیگر ویژگی های ارائه شده ماشین حساب FBS برای محاسبه ی صحیح میزان سود قرار داده شده همچنین تقویم اقتصادی که پیشتر در مقاله مربوط به بهترین تقویم های اقتصادی فارکس به آن پرداخته شده نیز در اختیار معامله گران است ، مدیریت و دسته بندی این حجم از اطلاعات آسان نبوده به همین دلیل میتوان بروکر FBS را یکی از بروکر های مناسب برای کاربران مبتدی دانست

 

✅نتیجه گیری

بروکر FBS یکی از محبوب ترین بروکر ها برای معامله در بازار های  سهام ، فارکس ،  CFD و ارز های دیجیتال است که عمده مشتریان پلتفرم خود را  در حوضه ی اتحادیه اروپا و استرالیا دارد .

اهرم بالا ، اسپرد های پایین و تنوع بالای حساب های معاملاتی از دیگر دلایل محبوبیت بروکر اف بی اس در میان سرمایه گذاران است اما هیچ کدام از ویژگی های این بروکر شامل حال کاربران ایرانی نشده و میبایست به دنبال گزینه ی دیگر در میان بهترین بروکر های فارکس باشند .

بروکر FBS 01 BrokersList Irantopfxbrokers pic 01
برای بررسی دیگر بروکر های فارکس برای ایرانیان میتوانید از طریق لینک زیر به مقاله ی مربوط بپردازید

سوالات متداول

 • آیا FBS به کاربران ایرانی خدمات می‌دهد؟

  خیر ، بروکر FBS افتتاح حساب برای ایرانیان را مانند بروکر های دیگر متوقف نموده اگرچه میتوانید برای یافتن مناسب ترین جایگزین بروکر FBS از میان بهترین بروکر های فارکس میتوانید از طریق پیامرسان های واتس اپ و تلگرام با مشاورین ما در ارتباط باشید .

 • ثبت نام در بروکر FBS چگونه است ؟

  افتتاح حساب بروکر اف بی اس تنها در 5 دقیقه صورت میگیرد در صورتی که از ایرانیان ساکن خارج از کشور میباشید میتوانید از طریق لینک افتتاح حساب بروکر FBS اقدام به ثبت نام نمایید .

 • ایا بروکر FBS کلاهبردار است ؟

  در میان بروکر ها همیشه نظرات منفی در مورد کلاهبرداری بروکرهای فارکس مطرح میشود اما اغلب به دلیل عدم داشتن اطلاعات کافی در مورد نحوه ی معاملات و قوانین بروکر ها میباشد همچنین تا کنون هیچ موردی از کلاهبرداری بروکر FBS گزارش نشده است .

 • بهترین بونوس FBS کدام است ؟

  تمام بونوس های اف بی اس را میتوان کاربردی دانست اما بونوس لول آپ FBS را میتوان از بهترین آن دانست که پس از تکمیل ثبت نام در بروکر FBS قابل دسترس است .

 • لوریج بروکر FBS چقدر است ؟

  حداکثر لوریج معاملاتی بروکر FBS حداکثر تا 1 به 3000 بسته به حوضه ی فعالیت کاربران متغییر است البته این مقدار در منطقه ی اتحادیه ی اروپا حداکثر مقدار 1 به 30 است .

 • احراز هویت FBS برای ایرانیان امکان پذیر است ؟

  خیر ، احراز هویت ایرانیان در بروکر اف بی اس امکان پذیر نمی باشد ضمن این که گزینه ی ملیت کشور ایران نیز از لیست این بروکر حذف گردیده است ، برای انتخاب بهترین بروکر فارکس برای ایرانیان به مقاله ی تاپ بروکر ایران در این مبحث مراجعه نمایید .

درج نظر

فهرست مطالب
مطالب پیشنهادی
💰حساب پراپ لایت فارکس چیست؟ - بررسی حساب پراپ بروکر لایت فارکس
🗣️نظرات درباره بروکر آلپاری برای ایرانیان - بروکر آلپاری خوبه؟
📜نماد شاخص نزدک در الپاری - نزدک در آلپاری چیست؟
📜بررسی نماد داوجونز در ارانته - نماد داوجونز در بروکر ارانته چیست؟
جدیدترین مطالب
💰حساب پراپ لایت فارکس چیست؟ - بررسی حساب پراپ بروکر لایت فارکس
📈بهترین اندیکاتور برای نوسان گیری فارکس - لیست بهترین اندیکاتور نوسانگیری
🗣️نظرات درباره بروکر آلپاری برای ایرانیان - بروکر آلپاری خوبه؟
💻آموزش متاتریدر ۵ فارکس - آموزش کامل متاتریدر 5
📊استراتژی با وین ریت 100 درصد - استراتژی وین ریت 100% فارکس