📜بهترین بروکر معاملات نزدک در فارکس – بهترین بروکر برای نزدک

11:02 29/02/2024 -

📜بهترین بروکر برای نزدک – بروکر معاملات نزدک در فارکس

نماد نزدک در فارکس یکی از محبوب ترین نماد های قابل معامله در فارکس بحساب می آید که در بخش آموزش فارکس نیز به آن پرداخته شد. اما در کنار ویژگی های معاملات نزدک در فارکس شرایط بروکر ها برای معامله از دیگر ملاک های پر اهمیت بحساب می آید.

در این مقاله قصد داریم تا با بررسی مقایسه در انتخاب بهترین بروکر معامله نزدک در فارکس به معامله گران کمک نماییم. چنانچه شما نیز از جمله معامله گرانی بوده که بدنبال بهترین بروکر برای نزدک میباشید، تا انتها با تاپ بروکر ایران همراه باشید.

بهترین بروکر معاملات نزدک در فارکس، بهترین بروکر برای نزدک، بهترین بروکرهای نماد نزدک

پیش از آن که به بررسی بهترین بروکر برای نزدک در فارکس بپردازیم، در جدول زیر اشاره مختصری به بهترین بروکر نزدک داشته ایم:

نام بروکر لینک ثبت نام
بروکر آلپاری، لوگوی جدید آلپاری، کارگزاری الپاری فارسی
بروکر Alpari
🔥ثبت نام در بروکر الپاری
🚀بروکر آلپاری
شارژ حساب لایت فارکس ، ثبت نام لایت فارکس ، لایت فارکس بدون فیلتر
بروکر liteForex
🔥ثبت نام در لایت فارکس
🚀بروکر لایت فارکس
سایت بدون فیلتر امارکتس ، amarkets ورود ، دانلود متاتریدر 4 آمارکتس
بروکر AMarkets
🔥ثبت نام در بروکر آمارکتس
🚀بروکر آمارکتس
بررسی بروکر ویندزور ، شارژ بروکر ویندزور با تاپ چنج ، نحوه واریز و برداشت در بروکر ویندزور ، نحوه واریز و برداشت در بروکر ویندزور
بروکر Windsor
🔥ثبت نام در بروکر ویندزور
🚀بروکر ویندزور
پستیبانی فارسی فارکس ، پشتیبانی ارز دیجیتال ، پشتیبانی بروکرهای فارکس برای ایرانیان ، پشتیبان فارسی ☎️پیامرسان تلگرام

 

بهترین بروکر برای نزدک کدام است؟

انتخاب بهترین بروکر برای نزدک در فارکس به دلیل شرایط متفاوت معامله در این نماد تاثیر بسزایی در روند معاملات برای تریدر ها خواهد داشت. بنابر این در انتخاب بهترین بروکر برای معاملات نزدک در فارکس میبایست معیار های متعددی را مورد بررسی قرار داد.

در ادامه مقاله بصورت مفصل این موارد از جمله اسپرد، کمیسیون را در کنار دیگر معیار های اساسی در انتخاب بهترین بروکر برای نزدک در فارکس را مورد بررسی قرار خواهیم داد.

 

ویژگی های نماد شاخص نزدک در فارکس

شاخص نزدک (NASDAQ) یا (NQ100)، دومین رتبه بازار بورس سهام نیویورک را دارد. همچنین در جهان به عنوان یکی از برترین شاخص ها شناخته شده است. درواقع نزدک یکی از اولین بازار های بورسی بود که به صورت آنلاین فعالیتش را آغاز کرد.

معامله گرانی که به ترید شاخص نزدک [Nasdaq index] علاقه مند هستند دلایل مختلفی دارند. از مهم ترین دلایل می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • نقدینگی بالا
 • معامله بر اساس اخبار فاندامنتال
 • نیاز به حداقل سرمایه برای انجام معامله
 • تحلیل پذیر بودن
 • نوسانات بالا
 • عمق زیاد معاملات
 • بالا بودن میزان عرضه و تقاضا
نماد نزدک در فارکس چیست؟، nas100 چیست؟، نماد شاخص نزدک در فارکس، علامت اختصاری نزدک در فارکس، سهام نزدک در فارکس

برای مطالعه و آشنایی بیشتر با آنکه “شاخص نزدک چیست؟” میتوانید از لینک زیر به مقاله اختصاصی در این باره مراجعه نمایید.

نماد نزدک در فارکس

 

عوامل مهم در انتخاب بهترین بروکر برای نزدک

همانطور که اشاره داشتیم معیار های متنوعی در انتخاب بهترین بروکر برای نزدک دخیل میباشد. از فاکتور هایی که بهترین بروکر نماد شاخص نزدک را تعیین می کند می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 1. اسپرد پایین
 2. کمیسیون
 3. حداقل سرمایه
 4. سواپ شبانه

 

اسپرد نزدک در فارکس

از بابت اسپرد نزدک، بهترین بروکر برای نزدک، بروکر آلپاری است! این کارگزاری کمترین اسپرد را بر روی نماد نزدک بین دیگر بروکرها در نظر می گیرد. به طوری که اسپرد در حساب پرو ای سی ان آلپاری (“PRO ECN”) از 0 پیپ (PIP) شروع می شود.

 

کمیسیون نزدک فارکس

از کارگزاری هایی که کمیسیون کمتری بر روی نماد نزدک می گیرند، می توان به بروکر لایت فارکس و آلپاری اشاره کرد. با بررسی حساب های مختلف این کارگزاری ها می توان به این موضوع پی برد که کمیسیون در انواع حساب های این بروکر ها در مقایسه با بروکر های دیگر (مانند ویندزور) کمتر است.

 

حداقل واریز معامله نزدک در فارکس

در بروکر آلپاری و لایت فایننس می توان با سرمایه کم ترید کرد. به دلیل آنکه این کارگزاری ها امکان افتتاح حساب و شروع معاملات را با سرمایه $20 فراهم کرده اند.

این یک ویژگی مثبت برای معامله گرانی است که کمترین سرمایه را برای ترید شاخص نزدک دارند. به همین دلیل نیز این بروکر ها را میتوان از بهترین بروکر برای نزدک از لحاظ حداقل سرمایه گذاری در نظر داشت.

 

سواپ نماد نزدک در فارکس

از دیگر موارد مهم در انتخاب بهترین بروکر برای نزدک مقادیر سواپ یا بهره شبانه است. یکی از بروکر هایی که هیچ گونه نرخ بهره و سوآپ شبانه بر روی شاخص نزدک دریافت نمی کند کارگزاری آمارکتس می باشد.

در حالی که بروکر آلپاری نرخ بهره شبانه را بر اساس میزان حجم معاملات و میزان باز ماندن معامله تغییر می دهد.

 

بهترین بروکر برای نزدک در فارکس

حال که با ملاک های بهترین بروکر برای نزدک در فارکس آشنا شدیم، نوبت به بررسی بروکر های معتبر فارکس در ایران بپردازیم. کارگزاری ها معمولا بر روی شاخص های بازار فارکس اسپرد بالایی قرار می دهند.

برای جستجو بهترین بروکر برای شاخص نزدک باید دنبال بروکری باشیم که اسپرد و کمیسیون کمتر داشته باشد. در ادامه به برخی از بهترین بروکر نماد نزدک که شرایط مناسبی را برای معامله بر روی نماد نزدک (NASDAQ) فراهم کرده اند اشاره خواهیم داشت:

 

نماد نزدک در بروکر آلپاری

یکی از بهترین بروکر برای نزدک، “نماد نزدک در آلپاری” است. شرایط ویژه ای برای شاخص نزدک در آلپاری در مقایسه با سایر کارگزاری ها، وجود دارد.

اندازه لات در این شاخص 10 لات در روز و کمیسیون معاملات آن، 1.6 دلار در هر معامله از معامله گران دریافت می گردد. علاوه بر آن شروع اسپرد نزدک در آلپاری از 0 و نرخ سواپ در معاملات خرید 9.910000، و در معاملات فروش 29.170000- دلار می باشد.

 

نماد نزدک در آمارکتس

اسپرد شاخص نزدک در بروکر آمارکتس بصورت شناور [از حداقل 90 پیپ] قرار داده شده است. کمیسیون این نماد در حساب حرفه ای این بروکر صفر می باشد؛ همچنین در صورت حساب اسلامی نرخ بهره شبانه یا سواپ از معامله گران دریافت نمی گردد.

اگر حساب اسلامی نداشته باشید نرخ سواپ در معاملات خرید $15513.67 و در معاملات فروش $15511.03 می باشد.

نماد نزدک در آمارکتس، نزدک آمارکتس، nasdaq امارکتس، معامله نماد نزدک در بروکر امارکتس
برای آشنایی با نماد نزدک در آمارکتس کافیست بروی لینک زیر کلیک نمایید.

نماد نزدک در آمارکتس

 

نماد نزدک در لایت فارکس

از دیگر بهترین بروکر برای نزدک، شاخص نزدک در لایت فارکس است. کمترین اسپرد بروکر لایت فایننس بر روی نماد نزدک [در حساب ECN ] از 0.9 پیپ (pip) اعلام شده است.

از دیگر ویژگی های قابل توجه نماد نزدک در لایت فایننس امکان باز نمودن معامله به مقدار 10 لات است. همچنین، این بروکر برای هر معامله نزدک 6$  کارمزد دریافت می کند؛ در صورت اسلامی بودن حساب هیچ گونه نرخ بهره شبانه ای برای تریدر ها محاسبه نمی شود.

 

نماد نزدک در بروکر ویندزور

شاخص نزدک در بروکر ویندزور با شرایط ویژه ای در اختیار معامله گران این شاخص قرار گرفته شده است که آن را از دیگر گزینه های بهترین بروکر برای نزدک معرفی می نماید.

معامله با نماد نزدک در ویندزور وقتی حساب اسلامی باشد هیچ  نرخ بهره شبانه ای از معامله گران دریافت نخواهد کرد. میزان اسپرد بخش معاملات (CFD)، در نماد نزدک پایین تر است، اما میزان کمیسیون و کارمزد نماد نزدک در هر پوزیشن دریافت می گردد. [فقط در حساب زیرو کمیسیون دارد!]

 

نماد نزدک در بروکر IFC

اسکالپ نزدک یکی از روش ‌هایی است که می ‌توان در مدت زمان بسیار کوتاهی سود خوبی از آن دریافت کرد. بروکر (IFC) به دلیل وجود اسپرد و کارمزد های پایین یکی از بهترین کارگزاری ها برای روش اسکالپینگ بر روی شاخص نزدک می باشد.

همچنین اگر حساب اسلامی نداشته باشید نرخ سواپ در معاملات خرید در آن 10.24$ و در معاملات فروش 391.94$- است.

 

مقایسه بهترین بروکر برای نزدک در فارکس

حال که بصورت خلاصه با بهترین بروکر برای نزدک آشنا شدیم، در جدول زیر به مقایسه مشخصات بهترین بروکر ها برای نماد نزدک برای نتیجه گیری بهتر پرداخته ایم:

کارگزاری نماد نزدک در فارکس
بهترین حساب لوریج اسپرد کمیسیون
بروکر ارانته NQ VIP 1:200 28 $3
بروکر آمارکتس Nasdaq100 ECN 1:100 90 ندارد
بروکر ویندزور US100Cash Zero، Prime 1:1000 28 $8
بروکر آلپاری NQ100-m ECN MT5, Pro ECN 1:3000 22 $1.6
بروکر IFC 100Nasdaq ECN 1:1000 400 $0.5
بروکر اوتت USTEC.c CLASSIC 1:200 52 ❌ندارد
بروکر لایت فارکس NQ ECN 1:100 5.7 $5

 

✅نظر کارشناسان تاپ بروکر ایران

 در این مقاله بهترین بروکر های نماد نزدک را در کنار هم بررسی کردیم. بروکر آلپاری کمترین اسپرد ها را بر روی شاخص نزدک در نظر می گیرد. نحوه معامله بر روی این شاخص مانند نماد ‌های دیگر است؛ شما متناسب با استراتژی و برنامه معاملاتی خود، می ‌توانید روی شاخص نزدک نیز ترید کنید.

بهتر است جهت معامله روی شاخص نزدک آشنایی نسبی با شرکت‌ های تکنولوژی داشته باشید، زیرا شرکت‌ های بزرگ تکنولوژی مانند اپل تأثیر بزرگی بر روی این شاخص دارند.

با توجه به میزان ارزش پیپ [pip value] این شاخص / “index” باید در انتخاب بهترین بروکر برای نماد نزدک دقت کنید تا با داشتن اسپرد مناسب بر روی آن معامله کنید.

سوالات متداول

درج نظر

فهرست مطالب
مطالب پیشنهادی
📶آشنایی با برنامه سیگنال فارکس - بهترین برنامه سیگنال دهی فارکس
📶معرفی سیگنال نفت فارکس - بهترین سیگنال نفت برنت و خام
📶بررسی کانال سیگنال داوجونز - نکات مهم کانال سیگنال داوجونز
📶بهترین سایت سیگنال فارکس - سایت سیگنال رایگان فارکس
جدیدترین مطالب
📊آموزش استراتژی خط روند RSI - استراتژی خط روند RSI در فارکس
📶آشنایی با برنامه سیگنال فارکس - بهترین برنامه سیگنال دهی فارکس
📶معرفی سیگنال نفت فارکس - بهترین سیگنال نفت برنت و خام
📊استراتژی مخصوص طلا در فارکس - استراتژی طلا با rsi
📶بررسی کانال سیگنال داوجونز - نکات مهم کانال سیگنال داوجونز