📶سیگنال نزدک چیست؟ – بهترین کانال سیگنال نزدک در فارکس

08:58 18/04/2024 -

📶بهترین منبع برای سیگنال نزدک – دریافت سیگنال نزدک

معامله با سیگنال فارکس برای معامله در نماد نزدک در فارکس یکی از سود آور ترین روش ها بحساب می آید. دریافت سیگنال نزدک در فارکس از طریق مراجع معتبر میتواند تاثیر قابل توجهی در تحلیل شاخص نزدک و در نتیجه ی آن در معاملات نزدک در فارکس برای معامله گران به ارمغان آورد.

در این مقاله قصد داریم تا ابتدا با ویژگی های سیگنال نزدک در فارکس آشنا شویم. سپس به بررسی و معرفی بهترین کانال سیگنال نزدک نیز اشاره خواهیم داشت، با تاپ بروکر ایران همراه باشید.

بهترین کانال سیگنال نزدک، بهترین سایت سیگنال نزدک، دریافت سیگنال نزدک در فارکس

پیش از بررسی سیگنال نزدک فارکس، در قالب جدول زیر به تعدادی از بهترین بروکرهای فارکس که امکان معامله نزدک در فارکس را فراهم نموده اشاره داشته ایم:

نام بروکر لینک ثبت نام
بروکر آلپاری، لوگوی جدید آلپاری، کارگزاری الپاری فارسی
بروکر Alpari
🔥ثبت نام در بروکر الپاری
🚀بروکر آلپاری
شارژ حساب لایت فارکس ، ثبت نام لایت فارکس ، لایت فارکس بدون فیلتر
بروکر liteForex
🔥ثبت نام در لایت فارکس
🚀بروکر لایت فارکس
سایت بدون فیلتر امارکتس ، amarkets ورود ، دانلود متاتریدر 4 آمارکتس
بروکر AMarkets
🔥ثبت نام در بروکر آمارکتس
🚀بروکر آمارکتس
راهنمای معاملات طلا icmbrokers ، انواع حساب بروکر icm ، ثبت نام در بروکر icm
بروکر ICM
🔥ثبت نام در بروکر آی سی ام
🚀بروکر آی سی ام
پستیبانی فارسی فارکس ، پشتیبانی ارز دیجیتال ، پشتیبانی بروکرهای فارکس برای ایرانیان ، پشتیبان فارسی ☎️پیامرسان تلگرام

 

سیگنال نزدک چیست؟

همانطور که میدانید، شاخص نزدک مجموعه ای از ۱۰۰ شرکت بزرگ حوزه فناوری است که به بازار بورس نیویورک وزن دهی می کنند. به همین دلیل نیز تحلیل تکنیکال نزدک، همراه با بکارگیری سیگنال نزدک میتواند فرصت مناسبی را برای کسب درامد در بازار فارکس فراهم نماید.

سیگنال نزدک از طریق مراجع معتبر از جمله «کانال سیگنال نزدک» و سایت های ارائه دهنده ی «سیگنال نماد نزدک در فارکس» منتشر میشوند. این سیگنال ها بهمراه نقطه ورود، خروج و کسب سود و ضرر برای مدیریت بهتر معاملات میباشند.

نماد نزدک در فارکس چیست؟، nas100 چیست؟، نماد شاخص نزدک در فارکس، علامت اختصاری نزدک در فارکس، سهام نزدک در فارکس

برای آشنایی بیشتر با نماد شاخص نزدک در فارکس کافیست به مقاله ی زیر مراجعه نمایید.

نماد نزدک در فارکس

 

مزایا و معایب سیگنال نزدک در فارکس

سیگنال نزدک در فارکس همانند دیگر سیگنال های فارکس مزایا و معایبی را با خود برای تریدر ها بهمراه دارد. معامله گران باید توجه کنند که سیگنال نزدک نمی تواند به تنهایی به جای تحلیل شاخص نزدک استفاده شود و تنها در بهبود معاملات کاربران را یاری می نماید.در ادامه به بررسی مزایا و معایب سیگنال نزدک می پردازیم:

✅مزایای سیگنال نزدک فارکس

مزایای سیگنال نزدک را به می توان به سه دسته عمده تقسیم کرد. مهم ترین نکته این است که بسیاری از معامله گران وقت تحلیل تکنیکال نزدک را ندارند و در حوزه دیگری مشغول فعالیت هستند؛ بنابراین استفاده از سیگنال نزدک می تواند که فرصت خوبی را برای آن ها فراهم کند.

نکته بعدی این است که سیگنال نزدک به معامله گر نقطه ورود، حد سود و حد ضرر را ارائه می دهد و اگر سیگنال در بازار فیوچر باشد، قطعاً اهرم مناسب با شرایط بازار نیز ارائه می شود که معامله گران را تنها عامل جایگذاری آن ها می کند.

و در نهایت باید گفت که سیگنال های نزدک می توانند با کم ترین هزینه، بیشترین سود را به شما برسانند. به عنوان معامله گر نیاز نیست وقت زیادی را برای تحلیل شاخص نزدک بگذارید، به علت تحلیل غلط سرمایه زیادی را از دست بدهید و به صورت حرفه ای معامله می کنید.

❌معایب سیگنال نزدک فارکس

معایب سیگنال نزدک بیشتر در این حوزه هستند که اهداف و نیات افراد پشت پرده کانال ها مشخص نیست. برخی از کانال ها تنها تحلیل گر هستند و هیچ گونه معامله ای در بازار انجام نمی دهند که مشکلات بزرگی را برای معامله گران ایجاد می کند.

نکته بعدی به موقع نبودن سیگنال ها است. برخی از کانال ها سیگنال های بسیار خوبی را ارائه می دهند، اما زمانی که معامله گر می خواهد که از آن سیگنال استفاده کند، با تغییر شرایط بازار مواجه می شود. این که سیگنال ها در زمان مناسبی به دست معامله گر برسد، یکی از مهم ترین فاکتور های بازار است که متاسفانه بسیاری از کانال ها رعایت نمی کنند!

مشکل اساسی سیگنال نزدک این است که بیشتر کانال ها از استراتژی های قابل پیش بینی استفاده می کنند که صاحبان شرکت ها از آن ها خبر دارند و با یک نوسان کوچک، استاپ لاس های معامله گران را فعال می کنند و پس از آن مسیر خود را ادامه می دهند.

 

بهترین کانال سیگنال نزدک در فارکس

آشنایی با بهترین منابع سیگنال نزدک نیاز دارد تا ابتدا انتخاب کنید که سیگنال از یوتوب می خواهید یا تلگرام. کانال سیگنال نزدک در یوتوب به صورت زنده معاملات را انجام می دهند و معمولاً هیچ هزینه ای را دریافت نمی کنند.

در سوی دیگر، کانال سیگنال نزدک در تلگرام قرار دارند که در ازای دریافت هزینه ای جزئی به معامله گران سیگنال های روزانه می دهند. در ادامه با 3 نمونه از معروف ترین کانال های سیگنال شاخص نزدک آشنا خواهیم شد:

 

کانال سیگنال نزدک Nasdaq Elite

شاخص نزدک در فارکس بسیار بی ثبات است و برای معامله گران تازه کار دشوار است که به تنهایی وارد این بازار شوند؛ دقیقاً همین جاست که کانال سیگنال نزدک وارد بازی می شود.

کانال سیگنال نزدک بر اساس یک استراتژي اثبات شده عمل می کند. سیگنال ها به صورت روزانه با اطلاعات کامل قیمت دقیق ورود و خروج به معامله گران ارائه می شوند. این کانال به صورت روزانه همراه با ارائه سیگنال نزدک، نتایج سیگنال های روز پیش را نیز منتشر می کند تا معامله گران بتوانند ببینند که سیگنال ها در بازار معاملاتی به کار گرفته شده اند و نتایج قابل قبولی را دریافت کردند.

این کانال سیگنال نزدک دارای وین ریت بیش از ۸۰% است و دارای دو نسخه پولی و رایگان است. کانال پولی “Nasdaq Elite” دارای سه پکیج متفاوت است. اشتراک ماهانه این کانال ۱۰۰ دلار است و اشتراک سه ماهه ۲۰۰ دلار است؛ اما جذاب ترین گزینه ۳۰۰ دلار برای همیشه است که می توانید با پرداخت از طریق بیت کوین، پرفکت مانی و پی پل آن را پرداخت کنید.

بهترین کانال سیگنال نزدک، بهترین سایت سیگنال نزدک، دریافت سیگنال نزدک در فارکس
کانال سیگنال نزدک Nasdaq Elite

 

سیگنال نزدک در SureShotFX

این کانال سیگنال نزدک نیز از دیگر کانال های مشهور تلگرامی است که به صورت روزانه ۲ تا ۳ سیگنال رایگان را در کانال خود منتشر می کند. ارزش سیگنال های کانال SureShotFX به صورت هفتگی بیش از ۷۰۰ پیپ است که دقت آن ها را بیش از ۹۰% گزارش داده اند.

در این کانال تحلیل نزدک نیز بصورت رایگان در اختیار افراد علاقه مند قرار می گیرد. کانال سیگنال نزدک در SureShotFX یک پیشنهاد ویژه برای دنبال کنندگان خود نیز دارد.

این کانال به صورت محدود به معامله گران پیشنهاد داده است که در بروکر EightCap ثبت نام کنند و ۵۰۹ دلار اکانت خود را شارژ کنند. با این کار SureShotFX کانال وی آی پی را به صورت مادام العمر در اختیار معامله گران قرار می دهد. این پکیج شامل جوایز دیگری نیز مانند کتاب و اندیکاتور های وی ای پی و ربات معامله گر می شود.

 

سیگنال نزدک در تریدینگ ویو

آخرین گزینه بعنوان ارائه دهنده ی سیگنال نزدک در فارکس، بخش مربوط بهسیگنال های تریدینگ ویو [TradingView] است. بخش سیگنال در تریدینگ ویو شامل سیگنال نزدک نیز میباشد که بصورت رایگان از سوی متخصصین و تریدر های حرفه ای منتشر میشود.

سیگنال نزدک در تریدینگ ویو بصورت رایگان ارائه میشود که علاوه بر آن اغلب این سیگنال ها بهمراه تحلیل تکنیکال نزدک میباشند. این ویژگی خود به مقدار قابل توجهی در کسب تجربه و افزایش دانش معاملات نزدک در فارکس برای معامله گران تاثیر گذار است.

بهترین کانال سیگنال نزدک، بهترین سایت سیگنال نزدک، دریافت سیگنال نزدک در فارکس
سیگنال نزدک در تریدینگ ویو

 

نحوه استفاده از سیگنال نزدک به چه صورت است؟

اهمیت سیگنال نزدک از آن جایی مشخص می شود که در موقع استفاده نیز بتواند نتیجه قابل قبولی را به معامله گر نشان دهد. پیش بینی بورس با سیگنال نزدک تا حدودی ممکن است؛ چرا که سهام نزدک 100 شرکت بزرگ حوزه تکنولوژی را در بر می گیرد و بخش بزرگی از اقتصاد بازار در اختیار این شرکت ها است.

هنگام دریافت سیگنال نزدک شما با لیستی از قیمت ها مواجه هستید: قیمت ورودی، قیمت خروجی، حد سود و حد ضرر و در بازار فیوچر اهرم. پس از دریافت آن ها باید به حساب کاربری خود در بروکر مراجعه کنید و نمودار بازار نزدک را در جلوی خود بگذارید.

ابتدا دقت کنید که زمان استفاده از سیگنال نگذشته باشد و نزدک حرکت خود را آغاز نکرده باشد. سپس اعداد سیگنال نزدک را در بخش ثبت سفارش وارد کنید و معامله را انجام دهید.

 

نکات مهم معامله با سیگنال نزدک فارکس

معامله گران علاقه مند به استفاده از سیگنال نزدک باید با چندین نکته مهم آشنا شوند. این نکات در معامله با سیگنال نزدک کمک شایانی به معامله گران می کند. در ادامه با مهم ترین نکات این حوزه آشنا خواهیم شد:

 

آشنایی با شاخص نزدک

شاخص نزدک از 100 شرکت بزرگ حوزه فناوری آمریکایی تشکیل شده است. این شرکت ها شامل مایکروسافت، اپل و …. می شوند که هر کدام در تعیین وضعیت بورس نیویورک نقش اساسی دارند.

اگر از تحلیل فاندامنتال نزدک اطلاع دارید و علاقه مندید که در این حوزه سرمایه گذاری کنید؛ سیگنال نزدک را برای معامله انتخاب کنید. در غیر این صورت، ممکن است با بسیاری از سیگنال های غلط مواجه شوید و سرمایه خود را در این بازار از دست بدهید.

 

مدیریت سرمایه در فارکس

سیگنال نزدک میزان سرمایه شما را در نظر نمی گیرند و پیشنهاد خاصی نسبت به میزان سرمایه ای ندارند که باید در معامله بگذارید؛ بنابراین خودتان باید ریسک معامله را بسنجید و میزان منطقی سرمایه خودتان را وارد معامله کنید. معمولاً اکثر معامله گران با ۱۰ درصد از سرمایه خود وارد بازار نوسان گیری می شوند و اجازه می دهند که باقی سرمایه دست نخورده باقی بماند.

 

انتخاب کانال سیگنال نزدک معتبر

در این مقاله، 3 کانال معتبر سیگنال نزدک در یاست و تلگرام را به شما معرفی کردیم؛ اما نیاز است که بررسی بیشتر نسبت به دیگر کانال ها انجام شود. اگر کانالی تنها از سود دهی سیگنال های خود اسکرین شات می گذارد؛ از اعتبار کانال می کاهد.

علت این موضوع این است که هیچ کانال سیگنال نزدک نمی تواند ادعا کند که وین ریت صد درصد دارد و حرفه ای ترین معامله گران نیز در نهایت معاملات اشتباهی را انجام می دهند یا تحلیل هایشان درست از آب در نمی آید.

 

آموزش در کنار استفاده از سیگنال نزدک

معامله با سیگنال نزدک برای ابتدای کار بسیار خوب است؛ اما در طول زمان باید آرام آرام معامله در بازار نزدک را یاد بگیرید و با انواع تحلیل ها آشنا شوید تا بتوانید به تنهایی معامله انجام دهید.

در صورتی که تنها پول خود را به کانال های سیگنال نزدک دهید و انتظار داشته باشید که تا ابد سود کنید؛ با مشکلات عدیده ای رو به رو می شوید.

 

✅نظر کارشناسان تاپ بروکر ایران

سیگنال نزدک برای معامله گران تازه کار و افراد کم حوصله و پر مشغله بسیار مناسب است. این افراد پول اندکی را برای چنل های سیگنال در تلگرام پرداخت می کنند و پس از آن تنها کاری که باید انجام دهند، وارد کردن اعداد سیگنال در پلتفرم معاملاتی است.

چنل های یوتوب زیادی نیز وجود دارند که به صورت زنده شاخص نزدک را معامله می کنند. در این چنل ها نیز می توانید ضمن معامله همزمان با تریدر ها، آموزش تحلیل تکنیکال و معامله کردن در بازار فارکس را ببینید.

سوالات متداول

درج نظر

فهرست مطالب
مطالب پیشنهادی
📈آموزش اکسپرت نویسی در متاتریدر - نحوه اکسپرت نویسی متاتریدر
💻اموزش صفر تا صد متاتریدر 4 - آموزش متاتریدر 4 فارکس
📈آموزش اکسپرت نویسی در متاتریدر 5 - بررسی اکسپرت برای متاتریدر 5
🧑‍💻اکسپرت نویسی در متاتریدر 4 - اموزش اکسپرت نویسی متاتریدر 4
جدیدترین مطالب
📜نماد شاخص نزدک در الپاری - نزدک در آلپاری چیست؟
📊بهترین استراتژی بدون اندیکاتور - لیست استراتژی بدون اندیکاتور فارکس
📈آموزش اکسپرت نویسی در متاتریدر - نحوه اکسپرت نویسی متاتریدر
📊استراتژی باند بولینگر در فارکس - استراتژی فارکس با اندیکاتور بولینگر باند
💻اموزش صفر تا صد متاتریدر 4 - آموزش متاتریدر 4 فارکس