👤آموزش احراز هویت در فارکس – نحوه احراز هویت فارکس در ایران

16:21 16/01/2024 -

👤نحوه احراز هویت در فارکس – وریفای فارکس برای ایرانیان

در ادامه مقالات مربوط به آموزش فارکس معامله گرانی که در ابتدا مسیر شروع فارکس بتازگی مراحل ثبت نام در فارکس را تکمیل نموده اند، میبایست نسبت به احراز هویت حساب معاملاتی خود اقدام نمایند. احراز هویت در فارکس یا وریفای فارکس از جمله مواردی است که پس از تکمیل آن امکان دسترسی به بسیاری از ویژگی های بروکر های فارکس در اختیار معامله گران قرار خواهد گرفت.

در این مقاله قصد داریم تا با نگاهی کلی به نحوه احراز هویت در فارکس و نکات مهم پیش از آن بپردازیم. چنانچه شما نیز از جمله معامله گرانی بوده که قصد احراز هویت فارکس را داشته دعوت میکنیم تا انتها با تاپ بروکر ایران همراه باشید.

احراز هویت فارکس، احراز هویت در فارکس، نحوه احراز هویت در فارکس، وریفای فارکس

پیش از ان که به نحوه احراز هویت در فارکس بپردازیم؛ در جدول زیر به برخی از برترین بروکر ها که احراز هویت فارکس برای ایرانیان را امکان پذیر مینمایند، اشاره داشته ایم:

نام بروکر لینک ثبت نام
بروکر آلپاری، لوگوی جدید آلپاری، کارگزاری الپاری فارسی
بروکر Alpari
🔥ثبت نام در بروکر الپاری
🚀بروکر آلپاری
شارژ حساب لایت فارکس ، ثبت نام لایت فارکس ، لایت فارکس بدون فیلتر
بروکر liteForex
🔥ثبت نام در لایت فارکس
🚀بروکر لایت فارکس
سایت بدون فیلتر امارکتس ، amarkets ورود ، دانلود متاتریدر 4 آمارکتس
بروکر AMarkets
🔥ثبت نام در بروکر آمارکتس
🚀بروکر آمارکتس
بررسی بروکر ویندزور ، شارژ بروکر ویندزور با تاپ چنج ، نحوه واریز و برداشت در بروکر ویندزور ، نحوه واریز و برداشت در بروکر ویندزور
بروکر Windsor
🔥ثبت نام در بروکر ویندزور
🚀بروکر ویندزور
پستیبانی فارسی فارکس ، پشتیبانی ارز دیجیتال ، پشتیبانی بروکرهای فارکس برای ایرانیان ، پشتیبان فارسی ☎️پیامرسان تلگرام

 

احراز هویت فارکس چیست؟

احراز هویت در فارکس بخشی از مراحل ثبت نام و افتتاح حساب در فارکس کاربران میبایست مدارک هویتی خود را برای تایید مشخصات خود در اختیار بروکر قرار دهند. نحوه احراز هویت در فارکس بسته به بروکر انتخابی متفاوت است که در ادامه به آن خواهیم پرداخت.

احراز هویت فارکس عمدتا در 2 مرحله احراز مدارک هویتی و احراز آدرس محل سکونت صورت میگیرد که بسته به سیاست و قوانین بروکر متغیر است!

 

آیا احراز هویت فارکس الزامی است؟

بله، اگر چه تکمیل مراحل احراز هویت فارکس برای تعداد محدودی از بروکر ها الزامی نمیباشد، اما همچنان بهتر است تا پیش از شارژ حساب فارکس و برداشت از آن نسبت به بارگذاری مدارک و وریفای فارکس اقدام نمایید.

به دلیل محدودیت های اشاره شده در رابطه با احراز هویت ایرانیان عمده مشکل معامله گران عدم تایید و احراز هویت فارکس از سوی بروکر بخصوص در زمان برداشت پول از فارکس است که از این طریق میتوان نسبت به پیشگیری از آن اقدام نمود.

 

مدارک احراز هویت در فارکس

همانطور که اشاره داشتیم نحوه احراز هویت در فارکس بصورت کلی در دو بخش صورت میگیرد که برای تکمیل آن ها مدارک مورد نیاز به شرح زیر است:

مدارک احراز هویت در فارکس:
برای احراز هویت فارکسکاربران میتوانند از هر یک از مدارک شناسایی عکس دار خود برای تایید هویت خود استفاده نمایند. از جمله این مدارک قابل قبول برای احراز هویت ایرانیان جهت وریفای فارکس میتوان به موارد زیر اشاره داشت:

  • کارت ملی عکس دار
  • شناسنامه
  • گذرنامه (پاسپورت)
  • گواهینامه رانندگی
  • کارت اقامت (ID Card)
  • مدارک احراز محل سکونت در فارکس:
  • قبوض خدماتی [آب/برق/گاز]
  • سند ملکی
  • قرارداد یا اجاره نامه
  • صورتحساب بانکی

 

مراحل احراز هویت در فارکس

پیش از آن که به نحوه احراز هویت در فارکس بپردازیم، لازم دانستیم تا بصورت کلی به مراحلی که کاربران مبیاست در جهت تایید و وریفای حساب خود طی نمایند اشاره داشته باشیم. کاربرانی که قصد احراز هویت فارکس را داشته میبایست بصورت کلی به ترتیب مراحل زیر پیشروند:

احراز هویت فارکس، احراز هویت در فارکس، نحوه احراز هویت در فارکس، وریفای فارکس
مراحل احراز هویت در فارکس

 

نحوه احراز هویت در فارکس برای ایرانیان

همانطور که اشاره داشتیم نحوه احراز هویت در فارکس میتواند بسته به بروکر متفاوت باشد. به همین دلیل نیز در ادامه بصورت مختصر به نحوه احراز هویت فارکس در بهترین بروکر های فارکس در ایران که این امکان را در اختیار سرمایه گذاران قرار داده تا با بارگذاری مدارک هویتی نسبت به وریفای فارکس اقدام نمایند، اشاره داشته ایم:

 

احراز هویت در لایت فارکس

بروکر لایت فایننس از جمله بروکر های معتبر  فارکس در ایران است که امکان احراز هویت در لایت فایننس را با مدارک ایران را فراهم نموده است. نحوه احراز هویت در لایت فارکس مشابه بسیاری از بروکر ها با بارگذاری یک مدرک هویتی و محل سکونت صورت میگیرد.

نحوه احراز هویت در لایت فایننس، احراز هویت بروکر لایت فارکس، آموزش احراز هویت در لایت فارکس
برای مطالعه مقاله و ویدئو اموزش احراز هویت در لایت فارکس کافیست تا بروی لینک زیر کلیک نمایید.

 

احراز هویت آلپاری

احراز هویت در آلپاری نیز از دیگر گزینه های معامله گران ایرانی است که علاوه بر ثبت نام، امکان احراز هویت با مدارک ایرانی را برای سرمایه گذاران فراهم نموده است. احراز هویت بروکر آلپاری با هر یک از مدارکی که بالاتر به آن ها اشاره شد امکان پذیر بوده و پس از آن کاربران میتوانند نسبت به برداشت از حساب آلپاری اقدام نمایند.

احراز هویت در بروکر الپاری، اموزش احراز هویت در الپاری، احراز هویت آلپاری، احراز هویت در آلپاری
برای مطالعه مقاله و ویدئو آموزش احراز هویت در آلپاری کافیست تا بروی لینک زیر کلیک نمایید.

 

احراز هویت در اپو فارکس

بروکر Opofinance از دیگر بروکر هایی است که علاوه بر خدمات رسانی به ایرانیان این امکان را در اختیار معامله گران قرار داده تا با مدارک ایرانی خود نسبت به احراز هویت در اوپو فایننس اقدام نمایند. اگرچه کاربران بدون نیاز به احراز هویت در اپو فارکس همچنان قادر به استفاده از امکاناتی نظیر حساب دمو خواهند بود.

احراز هویت اوپو فایننس، احراز هویت در اپو فارکس، احراز هویت در اوپو فایننس، احراز هویت opofinance
جهت مشاهده آموزش احراز هویت در اوپو فایننس کافیست بروی لینک زیر کلیک نمایید.

 

احراز هویت آمارکتس

بروکر آمارکتس همواره از جمله بروکر های معتبر در ایران بحساب می آید. به همین دلیل نیز امکان احراز هویت در آمارکتس در سریع ترین زمان و بصورت خودکار در اختیار معامله گران قرار گرفته شده است. از دیگر مزایای احراز هویت آمارکتس عدم نیاز به احراز محل سکونت در این بروکر است.

احراز هویت در فارکس itfxb285 amarkets verificiation irantopfxbrokers pic 01
جهت مشاهده آموزش احراز هویت آمارکتس کافیست بروی لینک زیر کلیک نمایید.

 

احراز هویت در بروکر ویندزور

بروکر ویندزور در ایران از جمله بروکر های قدیمی فارکس بحساب می آید. به همین دلیل نیز فراهم بودن امکان احراز هویت در ویندزور بروکر برای ایرانیان خارج از انتظار نمی باشد. همچنین از دلایل اهمیت بالای احراز هویت ویندزور دسترسی به «حساب 30 دلاری ویندزور» پس از تکمیل مراحل تایید حساب می باشد.

آموزش احراز هویت در ویندزور بروکر برای ایرانیان ، آموزش احراز هویت در ویندزور ، احراز هویت در بروکر Windsor
جهت مشاهده آموزش احراز هویت در بروکر ویندزور کافیست بروی لینک زیر کلیک نمایید.

 

✅نظر کارشناسان تاپ بروکر ایران

در این مقاله بطور کلی به نحوه احراز هویت در فارکس و موارد مربوط به احراز هویت فارکس برای کاربران ایرانی اشاره داشتیم. شرایط تایید و وریفای فارکس بسته به هر بروکر متفاوت است اما بصورت کلی کاربران میتوانند با طی نمودن مراحل کلی و بارگذاری مدارک ایرانی خود (البته در بروکر های فارکس برای ایرانیان!) نسبت به سرمایه گذاری در فارکس و کسب درامد دلاری اقدام نمایند.

سوالات متداول

نظرات (2)
اشکان
20/01/2024 09:23

احرازهویت را می بایست دقیقا در چه مرحله ای انجام داد من الان معامله هم انجام دادم ولی احرازهویتم رادر آمارکتس تکمیل نکردم ایا باموردی مواجه میشم ؟

پاسخ
محمد حسین حسینی
22/02/2024 16:02

با سلام
بهتر است تا در اسرع وقت به جهت پیشگیری از مشکلات در آینده نسبت به احراز هویت در آمارکتس اقدام نمایید. در غیر این صورت در زمان برداشت از حساب نیاز به تکمیل آن خواهید داشت!

درج نظر

فهرست مطالب
مطالب پیشنهادی
🛢️بهترین بروکر نفت در فارکس - بهترین بروکر برای معاملات نفت در فارکس
🧮نحوه محاسبه سود و زیان در فارکس - محاسبه حد سود و ضرر در فارکس
🛢️آشنایی با شاخص نفت در فارکس - نماد نفت در فارکس چیست؟
📈آموزش استراتژی اسکالپ فارکس - بهترین استراتژی های اسکالپ
جدیدترین مطالب
📊نحوه معامله با استراتژی ایچیموکو در باینری آپشن
🛢️بهترین بروکر نفت در فارکس - بهترین بروکر برای معاملات نفت در فارکس
📊آموزش استراتژی پرایس اکشن باینری آپشن - معامله با پرایس اکشن باینری اپشن
🧮نحوه محاسبه سود و زیان در فارکس - محاسبه حد سود و ضرر در فارکس
🛢️آشنایی با شاخص نفت در فارکس - نماد نفت در فارکس چیست؟