🛢️بهترین نماد های معاملاتی فارکس در ICM بروکرز

13:01 15/04/2023 -

🛢️بررسی نمادهای قابل معامله در ICM Brokers

معامله گرانی که مراحل ثبت نام در بروکر آی سی ام را تکمیل می نمایند ، قادر هستند تا از نماد های فارکس ، سهام ، شاخص ها و ارز های دیجیتال برای کسب درآمد در فارکس بهره ببرند ، البته که شهرت این بروکر بیشتر به سبب معامله طلا با کارگزار ICM پیشنهاد میشود که به دلیل آن خواهیم پرداخت .

در این مقاله اما در ادامه بررسی بروکر آی سی ام قصد داریم تا با جزئیات بیشتر به نمادهای قابل معامله در آی سی ام بروکرز و نحوه معامله در هر یک بپردازیم ، از ما دعوت میکنیم تا انتهای این مقاله با تاپ بروکر ایران همراه باشید .

بهترین نماد های معاملاتی فارکس در ICM بروکرز ، بررسی نمادهای قابل معامله در ICM Brokers ، معرفی نمادهای ای سی ام ICM Brokers

پیش از شروع بررسی بروکر آی سی ام بروکرز بهتر است تا به خلاصه ای از اطلاعات کلی از این بروکر بپردازیم :

راهنمای معاملات طلا icmbrokers ، انواع حساب بروکر icm ، ثبت نام در بروکر icm
بروکر ICMBrokers
ثبت نام بروکر ICM Brokers
پستیبانی فارسی فارکس ، پشتیبانی ارز دیجیتال ، پشتیبانی بروکرهای فارکس برای ایرانیان ، پشتیبان ICM پشتیبان تلگرام
پستیبانی فارسی فارکس ، پشتیبانی ارز دیجیتال ، پشتیبانی بروکرهای فارکس برای ایرانیان ، راهنمای معامله ICM پشتیبان واتس اپ
🚀حداقل مبلغ افتتاح حساب 💲300 دلار
⭐امکان افتتاح اکانت دمو ❎ندارد
💱معامله فارکس ✅ دارد
🪙معامله طلا و نفت ✅ دارد
🤖 معامله ارزدیجیتال ❎ندارد
بررسی آی سی ام بروکرز

 

لیست نمادهای مورد معامله در بروکر ICM

نماد های معاملاتی آی سی ام بروکرز همانطور که گفتیم شامل نماد های فارکس ، سهام ، فلزات و ارزدیجیتال است که نیاز های معامله گران را بخوبی پوشش میدهد ، اگرچه لازم به ذکر است که معاملات انرژی و شاخص ها تنها در قالب معاملات فیوچرز آی سی ام بروکرز ارائه میشود ، در جدول زیر تمام نماد های این بروکر آورده شده است :

نماد های معاملاتی تعداد ارز ها
💱جفت ارزهای فارکس 32 جفت ارز
🥈فلزات طلا و نقره
🛢️انرژی نفت و گاز
📜شاخص ها 5 شاخص
📜سهام 8 سهام
🪙ارز های دیجیتال ❎ندارد

 

معاملات طلا در آی سی ام بروکرز

از دلایل محبوبیت این بروکر در میان معامله گران شرایط بخصوص معاملات طلا است که آن را به یکی از بهترین بروکر های فارکس در ایران تبدیل کرده است که در اینجا دلیل آن را بررسی خواهیم نمود .

معاملات طلا در icm brokers و در فارکس از پر درامد ترین نماد های معاملاتی بحساب می آید و روش های متعددی نیز برای ترید آن مورد استفاده قرار میگیرد ، نماد معاملاتی طلا در فارکس XAUUSD است که از نقدینگی بالایی برخوردار است و البته که تنها در متاتریدر 4 آی سی ام بروکرز قابل معامله میباشد .

اسپرد طلا در ICM از 0.3 پیپ است که یکی از کمترین اسپرد معاملات طلا در فارکس بحساب می آید و علاوه بر آن معامله گران قادر هستند تا حداکثر لوریج 1:400 سود حاصله را بهبود بخشند .

 

معاملات نفت ICM brokers

این دسته نیز یکی دیگر از نماد های معاملاتی آی سی ام بروکرز بحساب می آید که معامله گران توجه خاصی به آن دارند ، اسپرد معاملات نفت آی سی ام نیز مقدار قابل قبولیست که در حساب های پرایم بروکر آی سی ام بطور شناور از 1.2 پیپ شروع میشود .

این مقدار همچنین در حساب استاندارد ICM بطور ثابت 3 پیپ در نظر گرفته شده است اما همچنان جهت بهبود معاملات حداکثر لوریج 1:400 در هر دو حساب لحاظ گردیده است .

 

اصول ترید سهام در بروکر ای سی ام ICM Brokers

برخی از معامله گران حرفه ای فارکس که سابقه ی طولانی مدت در فعالیت فارکس و همکاری با بروکر ICM دارند بر این باورند که آی سی ام بروکرز بهترین بروکر برای معاملات شاخص ها میباشد و دلیل آن را اغلب اسپرد های پایین و نقدینگی بالای این نماد ها ذکر میکنند .

اسپرد ثابت در بروکر معتبر ای سی ام بیشتر مورد توجه معامله گران مبتدی و محافظه کار است که کمتر بدنبال ریسک بالا میباشند اما اسپرد های شناور فرصت خوبی را نصیب معامله گران حرفه ای که بروکر آی سی ام را از بهترین بروکر های فارکس برای ایرانیان میدانند فراهم میکند تا در بهترین شاخص های سهام از جمله سهام شرکت های معتبر مایکروسافت و اپل و شاخص های بزرگی مانند S&P ، نزدک و داوجونز در آی سی ام با اسپرد شناور از 1.2 پیپ معامله نمایند .

 

معامله ارزهای دیجیتال در آی سی ام بروکرز

رمز ارزها در آی سی ام بروکرز هنوز ارائه نشده است و امکان معامله با این نماد حال حاضر وجود ندارند و اگر چه ممکن است در اینده ای نزدیک شاهد ارائه رمز ارز ها در ICM بروکرز باشیم اما همچنان نمیتواند به سرعت به رقیب جدی از لحاظ تعدد نماد های ارزدیجیتال در آلپاری و لایت فایننس باشد .

بروکر icm brokers حل مشکل ، icm brokers بروکر ، بررسی بروکر icm

برای مطالعه ی بیشتر درباره ی معرفی و بررسی تخصصی آی سی ام بروکرز میتوانید از طریق لینک زیر به مقاله ی این بروکر مراجعه نمایید .

بررسی آی سی ام بروکرز ثبت نام بروکر ICM Brokers

سوالات متداول

درج نظر