🎁بونوس واریز بروکر آی سی ام تا 20% – ICM Brokers

08:56 12/05/2023 -

🎁دریافت بونوس ثبت نام در بروکر ICM – بونوس 20% آی سی ام

همانطور که در مجموعه مقالات بررسی بروکر آی سی ام بروکرز بار ها به آن اشاره کردیم این بروکر را میتوان به واسطه ی خدمات معاملاتی خود از بهترین بروکر های فارکس برای ایرانیان دانست، حال برای سهولت کاربران فرصت سرمایه گذاری در فارکس با بونوس جذاب 20 درصدی خود را مجددا در اختیار معامله گران قرار داده است .

در این مقاله نیز قصد داریم تا با بررسی شرایط و نحوه دریافت بونوس قابل برداشت آی سی ام بروکرز معامله گران را در مسیر کسب درامد از معاملات در فارکس همراهی نماییم ، دعوت میکنیم تا انتهای این مقاله با تاپ بروکر ایران همراه باشید .

دریافت بونوس ثبت نام در بروکر ICM ، ونوس 20% آی سی ام بروکرز ، شرایط بونوس قابل برداشت بروکر آی سی ام

پیش از شروع بررسی بروکر آی سی ام بروکرز بهتر است تا به خلاصه ای از اطلاعات کلی از این بروکر بپردازیم :

راهنمای معاملات طلا icmbrokers ، انواع حساب بروکر icm ، ثبت نام در بروکر icm
نام بروکر
بررسی بروکر ای سی ام بروکرز
پستیبانی فارسی فارکس ، پشتیبانی ارز دیجیتال ، پشتیبانی بروکرهای فارکس برای ایرانیان ، پشتیبان ICM پشتیبان تلگرام
پستیبانی فارسی فارکس ، پشتیبانی ارز دیجیتال ، پشتیبانی بروکرهای فارکس برای ایرانیان ، راهنمای ICM پشتیبان واتس اپ
🚀حداقل مبلغ افتتاح حساب 💲300 دلار
⭐بونوس واریز تا 20 درصد
💱قابلیت برداشت بونوس ✅دارد
🪙مدت اعتبار بونوس 1 ماه (با قبلیت تمدید)
🤖 تاریخ شروع بونوس از 25 اردیبیهشت
ثبت نام بروکر ICM Brokers

 

بونوس قابل برداشت بروکر آی سی ام | ICM Brokers

همانطور که گفتیم این بونوس یا پاداش بروکر ICM از طرح های قدیمی این بروکر به حساب می آید که به دلیل درخواست مشتریان مجددا در دسترس قرار گرفته است ، طی آخرین اخبار آی سی ام بروکرز ، این طرح از 15 ماه می (25 اردیبهشت) فعال میگردد و به مدت 1 ماه معتبر است .

اگرچه پیشنهاد میکنیم تا فرصت را از دست نداده و همین حالا اقدام به ثبت نام در بروکر آی سی ام نمایید و اولین واریز خود را انجام دهید تا از این بونوس جذاب بهره مند شوید ، اما میتوان انتظار داشت که پس از 1 ماه این بونوس مجددا تمدید شود تا معامله گران بتوانند واریز خود را افزایش دهند .

پشتیبانی فارسی الپاری ، پشتیبانی فارسی لایت فارکس ، پشتیبانی فارسی پاکت آپشن ، پشتیبانی آمارکتس ، تاپ بروکر ایران

جهت دریافت آخرین اخبار درمورد طرح بونوس 20 درصدی آی سی ام بروکرزمیتوانید مجددا به این صفحه مراجعه کرده و یا از طریق پشتیبانی آی سی ام بروکرز در ایران کسب اطلاع نمایید .

آی سی ام بروکرز itfxb support telegram icon mki آی سی ام بروکرز itfxb support whatsapp icon mki

 

بونوس 20% حساب پرایم بروکر آی سی ام

بونوس 20 درصدی آی سی ام تنها بروی حساب های PRIME این بروکر در دسترس است و بروی واریز هایی که در بازه ی طرح پاداش واریز اعمال میگردد ، یعنی تمام معامله گرانی که در حساب حقیقی خود احراز هویت انجام داده و در حال انجام معامله میباشند شامل این طرح ویژه میباشند .

همچنین حداقل واریز برای دریافت بونوس 300 دلاری از سوی بروکر اعلام گردیده که با رعایت شرایط که در ادامه به آن ها اشاره نمودیم امکان برداشت بونوس تا سقف 10 هزار دلار فراهم شده است .

 

بونوس 10 درصدی حساب استاندارد آی سی ام بروکرز

برای تمام حساب های Standard در بروکر آی سی ام نیز یک بونوس 10 درصدی قابل برداشت در نظر گرفته شده ، این مقدار نیز بروی واریز های بیشتر از 300 دلار اعمال میگردد اما تنها قادر هستید تا 5000 دلار از سود حاصل شده را در طول طرح پاداش برداشت نمایید .

 

شرایط برداشت بونوس بروکر آی سی ام

همانطور که با شرایط دریافت بونوس آشنا شدیم حال نوبت به پرداختن به نحوه برداشت پاداش واریز ای سی ام میرسد ، طبق قوانین و ضوابط اعلام شده از سوی بروکر معامله گرانی که حداقل 1 لات به ازای هر 5 دلار از بونوس واریزی خود معامله نموده اند بر اساس نوع حساب تا سقف 5 یا 10 هزار دلار امکان برداشت سود حاصله را دارا میباشند .

مثال:
برای ساده تر شدن موضوع فرض میکنیم یک معامله گر مبلغ 1000 دلار را جهت دریافت بونوس ICM بروکرز در حساب پرایم واریز نموده است ، با احتساب پاداش 20 درصدی مبلغ 200 دلار به عنوان پاداش اعتباری به حساب وی واریز خواهد شد .

$1000 x 20% = $200

حال معامله گر میبایست به ازای هر 5 دلار از 200 دلار مبلغ بونوس 1 لات معامله نماید ، بنابر این با یک تقسیم ساده متوجه میشویم که برای دریافت 200 دلار بونوس معامله گر میبایست مقدار 40 لات معامله نماید .

$200/$5=40

خلاصه شرایط دریافت بونوس اعتباری آی سی ام بروکرز

  • حداقل واریز 300 دلار
  • تکمیل شرایط برداشت تا 11 آگوست (20 مرداد)
  • حساب ها احراز هویت شده باشند
  • دارندگان حساب افراد حقیقی باشند
  • امکان معامله بروی نماد های OTC و CFD

*در صورتی که جزء معامله گران اسکالپ در آی سی ام می باشید میباست معاملات شما حداقل 10 پیپ اختلاف قیمت در حداقل 10 دقیقه معامله داشته باشد تا بتوانید نسبت به دریافت بونوس اقدام نمایید.

 

نحوه دریافت بونوس آی سی ام بروکرز

معامله گرانی که در حال حاضر در بروکر آی سی ام معامله مینمایند و همچنین افرادی که به تازگی قصد افتتاح حساب در بروکر آی سی ام بروکرز را دارند میتوانند با تکمیل مراحل واریز به حساب در ICM بروکرز از 25 اردیبیهشت مقدار بونوس را پس از تایید تراکنش در متاتریدر خود مشاهده نمایند .

واریز برداشت ریالی تاپ چنج در آی سی ام ، شارژ حساب ICM ،شارژ آی سی ام با وب مانی

🔖شارژ حساب آی سی ام بروکرز با بونوس

در صورتی که از جمله مشتریان جدید در این بروکر میباشید میتوانید برای آشنایی با روش های واریز و برداشت در آی سی ام بروکرز جهت واریز و برداشت بونوس ICM بصورت ریالی ، مستقیم و یا از طریق وبمانی بوسیله ی لینک زیر به مقاله آموزش تصویری مربوط به آن مراجعه نمایید .

سوالات متداول

درج نظر