💰آموزش شارژ مستقیم حساب بروکر آی سی ام بروکرز

10:42 15/04/2023 -

💰شارژ حساب آی سی ام بروكرز برای ایرانیان

بروکر آی سی ام چند روش را برای سهولت معامله گران خود در نظر گرفته که از بهترین آن ها واریز و برداشت ریالی در آی سی ام بروکرز با تاپ چنج است ، که تقریبا تمام معامله گران ایرانی در فارکس از این روش برای شارژ حساب بروکر آی سی ام خود بهره میبرند.

در این مقاله نیز به دلیل نیاز معامله گران قصد داریم تا به آموزش تصویری شارژ مستقیم حساب در بروکر آی سی ام از طریق تاپ چنج و دیگر روش های در دسترس بپردازیم ، برای مطالعه ی بیشتر همچنین میتوانید به مقاله ی معرفی icm brokers فارسی مراجعه نمایید .

افتتاح حساب در بروکر ICM

واریز برداشت ریالی تاپ چنج در آی سی ام ، شارژ حساب ICM ،شارژ آی سی ام با وب مانی

پیش از شروع بررسی بروکر آی سی ام بروکرز بهتر است تا به خلاصه ای از اطلاعات کلی از این بروکر بپردازیم :

راهنمای معاملات طلا icmbrokers ، انواع حساب بروکر icm ، ثبت نام در بروکر icm
بروکر ICM
🔥ثبت نام بروکر ICM Brokers
پستیبانی فارسی فارکس ، پشتیبانی ارز دیجیتال ، پشتیبانی بروکرهای فارکس برای ایرانیان ، پشتیبان ICM ☎️پشتیبان تلگرام
پستیبانی فارسی فارکس ، پشتیبانی ارز دیجیتال ، پشتیبانی بروکرهای فارکس برای ایرانیان ، راهنمای افتتاح حساب ❇️پیامرسان واتس اپ
🚀حداقل مبلغ افتتاح حساب 💲300 دلار
⭐امکان افتتاح اکانت دمو ❎ندارد
💱واریز و برداشت ریالی ✅ دارد
🪙واریزو برداشت با تتر ✅ دارد
🤖 واریز و برداشت با وبمانی ✅ دارد
🚀بررسی ای سی ام بروکرز

 

روش های واریز و برداشت ICM بروکر

واریز و برداشت از فارکس عموما شامل درگاه های مشترکیست که از سوی بروکر ها ارائه میشود، بروکر های فارکس در ایران نیز در ارائه درگاه صرافی تاپ چنج برای واریز و برداشت ریالی به همین صورت عمل نموده اند که بیش از دیگر روش ها مورد نظر معامله گران است .

در این بخش علاوه به ذکر تمام روش های روش‌های واریز و برداشت ICM brokers خواهیم پرداخت :

  • واریز ریالی با صرافی تاپ چنج
  • واریز و برداشت با تتر
  • پی پال (PayPal)
  • نتلر (Neteller)

 

شارژ حساب ای سی ام بروكرز

همانطور که بالاتر به تمام روش ها اشاره نمودیم حال نیز در اینجا قصد داریم تا بهترین روش شارژ حساب بروکر آی سی ام برای ایرانیان و آموزش هر یک بپردازیم ، لازم به ذکر است که واریز و برداشت مستقیم به بروکر آی سی ام تنها صرافی تاپ چنج است اما ما 2 روش غیر مستقیم را نیز برای سهولت بیشتر معامله گران را معرفی خواهیم نمود .

افتتاح حساب در بروکر ICM

 

واریز و برداشت ریالی آی سی ام بروکرز

برای شارژ آی سی ام بروکرز بصورت ریالی ابتدا میبایست از طریق واتس اپ و تلگرام با پشتیبانی در ارتباط باشید و شماره کیف پول ICMBrokers خود را دریافت نمایید و همچنین افتتاح حساب در تاپ چنج نیز الزامیست .

ابتدا وارد حساب تاپ چنج خود شوید و در نوار سمت راست صفحه گزینه ی حساب بانکی را انتخاب نمایید و در صفحه ی نمایش داده شده اطلاعات مربوط به حساب خود را وارد نمایید

لازم به ذکر است که حساب هایی که در بانک های ملت ، سامان ، شهر و بلو بانک مورد قبول صرافی نمیباشد .

شارژ ریالی icm ، شارژ آی سی ام با تاپ چنج ، واریز و برداشت ریالی آی سی ام بروکرز

پس از وارد نمودن مشخصات درخواست شده و تکمیل آن این بار در سربرگ ارسال ، گزینه ی درخواست جدید را انتخاب نمایید ، در اینجا شماره کیف پول ICM Brokers خود را که پیشتر از پشتیبانی دریافت نموده اید وارد کرده و گزینه ی بعدی را انتخاب نمایید .

شارژ ریالی icm ، شارژ آی سی ام با تاپ چنج ، واریز و برداشت ریالی آی سی ام بروکرز

در ادامه میبایست ارز پایه حساب را بهمراه مبلغ مورد نظر خود را وارد نمایید ، همچنان بصورت همزمان میتوانید مبلغ نهایی خود به دلار را مشاهده نمایید.

شارژ ریالی icm ، شارژ آی سی ام با تاپ چنج ، واریز و برداشت ریالی آی سی ام بروکرز

در قسمت تایید می بایست تمام موارد وارد شده را مجدد مورد بررسی قرار دهید و با تایید آن کد ارسال شده به آدرس ایمیل خود را وارد نموده و بروی گزینه ی بعدی کلیک کنید .

شارژ ریالی icm ، شارژ آی سی ام با تاپ چنج ، واریز و برداشت ریالی آی سی ام بروکرز

3 مرحله ی نهایی واریز تاپ چنج به ICM بروکر شامل مراحل پرداخت است و نیازی به توضیح نداشته تنها مورد آن است که پس از تکمیل و دریافت رسید واریز آن را برای تیم پشتیبانی آی سی ام بروکرز ارسال نمایید تا حساب شما شارژ گردد .

پشتیبانی فارسی الپاری ، پشتیبانی فارسی لایت فارکس ، پشتیبانی فارسی پاکت آپشن ، پشتیبانی آمارکتس ، تاپ بروکر ایران

برای دریافت فرم شارژحساب بروکر آی سی ام بروکرز میتوانید از طریق پیام رسان ها با پشتیبانی تاپ بروکر ایران در ارتباط باشید .

آی سی ام itfxb support telegram icon mki آی سی ام itfxb support whatsapp icon mki

 

شارژ آی سی ام با وب مانی از طریق تاپ چنج

اگر چه وب مانی در تاپ چنج یکی از روش های محبوب پس از شارژ ریالی در این صرافی بود اما هم اکنون این امکان در دسترس معامله گران قرار ندارد اما همچنان میتوان ووچر های وب مانی در تاپ چنج را خریده و به وسیله ی آن اقدام به شارژ حساب بروکر آی سی ام با وب مانی اقدام نمایید .

شارژ حساب بروکر آی سی ام با وب مانی ، شارژ آی سی ام با وب مانی از طریق تاپ چنج

در نظر داشته باشید که در صورتی که قصد شارژ آی سی ام با وب مانی را دارید میبایست در قالب ووچر هایی از 10 دلار تا 200 دلار اقدام نمایید .

همچنین در صورتی که پیش تر اقدام به ایجاد کیف پول وب مانی در تاپ چنج نموده اید همچنان میتوانید از طریق ارز وب مانی کیف پول تاپ چنج خود را شارژ نمایید .

افتتاح حساب در بروکر ICM

 

واریز پرفکت مانی در ICMBrokers با تاپ چنج

واریز برداشت ریالی تاپ چنج TopChange با پرفکت مانی نیز مقدور شده به همین دلیل میتوان آن را بعنوان یکی دیگر از روش های غیر مستقیم شارژ بروکر ICM معرفی نمود ، نحوه ی واریز پرفکت مانی در ICMBrokers مشابه دیگر روش ها می باشد و نیازمند توضیحات خاصی نیست و تنها لازم است تا در قسمت شارژ ، گزینه ی درخواست جدید را انتخاب نمایید.

در صفحه ی جدید نیز گزینه ی پرفکت مانی را در بخش پول الکترونیک انتخاب نمایید و دیگر مراحل را مشابه مراحل قبل پیش روید .

واریز پرفکت مانی در ICMBrokers با تاپ چنج ، واریز برداشت ریالی تاپ چنج TopChange با پرفکت مانی ، واریز پرفکت مانی در ICMBrokers

همچنین میتوانید شارژ حساب ICM بروکرز خود را از طریق ووچر های پرفکت مانی نیز انجام دهید .

سوالات متداول

نظرات (2)
qcnfcgwj
14/07/2023 10:10

شارژ مستقیم حساب در بروکر آی سی ام بروکرز کارمزد کم میکنه ؟

پاسخ
محمد حسین حسینی
15/07/2023 12:49

با سلام
خیر ، شارژ آی سی ام بروکرز با تاپ چنج همانطور که اشاره داشتیم از روش صرافی تاپ چنج صورت میگیرد و تنها درگاه آن در کابین بروکر ای سی ام اضافه گردیده و دیگر جزئیات تغییری نداشته است .

درج نظر