⚠️تخلفات و کلاهبرداری بروکر آی سی ام | ICMBrokers

10:26 17/04/2023 -

⚠️بررسی تخلف و مشکلات آی سی ام بروکرز – کلاهبرداری بروکر icm

با توسعه ی بازار های مالی و رشد بروکر های کم اعتبار موضوع کلاهبرداری در بازار فارکس به یکی از نگرانی های اصلی معامله گران تبدیل شده که به ویژه کاربران فارکس ایرانی را تحت تاثیر خود قرار داده است ، تیم تاپ بروکر ایران همواره سعی داشته با بررسی بهترین بروکر های فارکس ایرانیان راه کارهایی را برای جلوگیری از کلاهبرداری در بازار فارکس در اختیار مخاطبین خود قرار دهد.

این بار در ادامه بررسی بروکر آی سی ام بروکرز نوبت به پرداختن معایب و مشکلات آی سی ام بروکرز رسیده است که اگرچه یکی از معتبر ترین و قدیمی ترین بروکر های فارکس است اما به دلیل متفاوت بودن خدمات بروکر آی سی ام بسیار از معامله گران اعتبار بروکر ICM Brokers را زیر سوال برده یا با عناوینی نظری کلاه برداری آی سی ام بروکرز درباره آن مطالبی را منتشر میکنند که تمام آن ها را مورد بررسی قرار خواهیم داد .

افتتاح حساب در بروکر ICM

کلاهبرداری بروکر آی سی ام ، مشکلات آی سی ام بروکرز ، اعتبار بروکر ICM Brokers

پیش از شروع بررسی بروکر آی سی ام بروکرز بهتر است تا به خلاصه ای از اطلاعات کلی از این بروکر بپردازیم :

راهنمای معاملات طلا icmbrokers ، انواع حساب بروکر icm ، ثبت نام در بروکر icm
بروکر ICM
🔥ثبت نام بروکر ICM Brokers
پستیبانی فارسی فارکس ، پشتیبانی ارز دیجیتال ، پشتیبانی بروکرهای فارکس برای ایرانیان ، پشتیبان ICM ☎️پشتیبان تلگرام
پستیبانی فارسی فارکس ، پشتیبانی ارز دیجیتال ، پشتیبانی بروکرهای فارکس برای ایرانیان ، راهنمای ICM ❇️پیامرسان واتس اپ
🚀حداقل مبلغ افتتاح حساب 💲300 دلار
⭐امکان افتتاح اکانت دمو ❎ندارد
💱رگولاتوری ICM بروکرز VFSC
🪙سابقه کلاهبرداری ❎ندارد
🤖 پشتیبانی از ایرانیان ✅دارد
🚀بررسی ای سی ام بروکرز

 

اعتبار بروکر ICM Brokers

پیش از هر چیز میبایست به این سوال بپردازیم که آیا بروکر آی سی ام معتبر است ؟ در جواب باید گفت بله زیرا همان طور که بار ها گفتیم معیار انتخاب بروکر معتبر برای ایرانیان سابقه ی فعالیت آن ها میباشد.

از این سو کارگزاری ای سی ام بروکرز را میتوان یکی از قدیمی ترین بروکرهای فعال در بازار ایران در نظر بگیریم که خدمات منحصر بفرد خود را در طول 16 سال فعالیت در اختیار معامله گران خاص خود قرار دهد .

 

کلاهبرداری بروکر ICMBroker

دلیل مصنون شدن فعالان بازار فارکس به کلاه برداری در بروکر آی سی ام را میتوان فعالیت ضعیف این بروکر در جذب مشتریان و کار بروی کاربر پسند نمودن محیط کاربری سایت بروکر icm brokers دانست.

با تمام این اوصاف اما نمیتوان نام بروکر آی سی ام را جز بروکر های کلاهبردار فارکس دانست زیرا تمام خدمات معاملاتی از سوی نماینده بروکر ای سی ام بروکرز ایران صورت میگیرد و در واقع تمام مراحل ثبت نام و شارژ در ICM بروکرز بطور مستقیم صورت گرفته و احتمال کلاهبرداری را به مقدار قابل توجهی کاهش میدهد .

 

بروکر آی سی ام بروکرز ICMBROKERS ، معاملات طلا در icm brokers ، معامله طلا در بازار فارکس

افتتاح حساب در بروکر ICM

 

مقابله با كلاهبرداري در معاملات ICMBrokers

اولین اقدام جهت جلوگیری از کلاهبرداری در فارکس انتخاب یک بروکر معتبر برای سرمایه گذاری در فارکس است ، از سوی دیگر به جهتی که افتتاح حساب و مراحل واریز برداشت تنها از سوی نماینده رسمی بروکر آی سی ام بروکرز انجام میگردد .

از سوی دیگر این بروکر سابقه ی خوبی در ارائه خدمات به ایرانیان دارد و میتوان اعتبار بروکر ICM را برای سرمایه گذاری و شروع معاملات در فارکس تایید نمود .

 

بررسی امنیت و رگولاتوری در بروکر ICM

در این بخش میبایست امنیت و رگوله ی این بروکر را بصورت جداگانه مورد بررسی قرار دهیم.

آی سی ام بروکرز در پورت ویلا واقع شده ، به همین دلیل رگولاتوری این بروکر نیز از سازمان مالی این کشور صادر شده است که بصورت خلاصه توسط نماد (VFSC) درباره ی این بروکر ذکر می گردد ، این سازمان نظارتی فارکس فعالیت بوکر آی سی ام را برای خدمات رسانی به بیش از 20 کشور و خدمات معاملاتی در بازار های فارکس ، OTC و نماد های معاملاتی دیگر نظیر شاخص ها و سهام تایید مینماید.

امنیت بروکر فارکس ای سی ام از سوی خود کارگزاری تامین میگردد به همین سبب هیچگونه تراکنش یا ثبت نامی بدون تایید پشتیبانی آی سی ام بروکرز صورت نمیگیرد و همین موضوع یکی از دلایلی ست که معامله گران را آسوده خاطر میسازد .

 

چرا بروکر ICM را انتخاب نکنیم ؟

تا به اینجا به تمام مسائلی که معامله گران را نسب به افتتاح حساب در بروکر آی سی ام مردد میسازد پرداخته و توضیحاتی را نسب به هر یک مطرح نمودیم ، بنابر این عدم انتخاب این بروکر برای معامله تنها به سبب مناسب نبودن شرایط معاملاتی icm بروکرز برای استراتژی معامله گران بوده است و یا ترجیح داده تا در بروکر آلپاری و لایت فایننس به دلیل زیبایی بصری آن ها سرمایه گذاری نمایند .

بروکر icm brokers حل مشکل ، icm brokers بروکر ، بررسی بروکر icm

برای مطالعه ی بیشتر درباره ی معرفی و بررسی تخصصی آی سی ام بروکرز میتوانید از طریق لینک زیر به مقاله ی این بروکر مراجعه نمایید .

بررسی بروکر ای سی ام بروکرز افتتاح حساب در بروکر ICM

 

سوالات متداول

درج نظر