🎯بررسی بروکر اینگات – بروکر ingot فارسی

13:06 16/12/2023 -

🎯آموزش کارگزاری اینگات – بررسی بروکر اینگات

بروکر اینگات از جمله بروکر های فارکس است که از سال 2006 در حال خدمات رسانی در این بازار به بیشتر کشور ها از جمله ایران است. این بروکر که در ایران کمتر شناخته شده است با پشتیبانی از زبان فارسی، امکان ثبت نام و واریز و برداشت ریالی سعی داشته تا توجه معامله گران را به خود جلب نماید.

به همین جهت در مقاله بررسی بروکر اینگات قصد داریم تا با پرداختن به ویژگی های اینگات بروکرز دریابیم که آیا ثبت نام بروکر اینگات برای ایرانیان گزینه ی مناسبی بحساب می آید، یا خیر!؟ اگر شما نیز قصد آشنایی با بروکر اینگات را داشته دعوت میکنیم تا انتهای این مقاله با تاپ بروکر ایران همراه باشید.

ثبت نام بروکر اینگات

بررسی بروکر اینگات، کارگزاری اینگات، بررسی بروکر ingot، اینگات بروکرز

پیش از آنکه به بررسی بروکر اینگات بپردازیم، در جدول زیر خلاصه ای از ویژگی های بروکر Ingot گردآوری شده است:

بروکر اینگات، بروکر ingot، اینگات بروکرز
بروکر Ingot
🔥ثبت نام بروکر اینگات
پستیبانی فارسی فارکس ، پشتیبانی ارز دیجیتال ، پشتیبانی بروکرهای فارکس برای ایرانیان ، پشتیبانی بروکر اینگات ☎️پشتیبان تلگرام
🌟 رگولاتوری ASIC، FSCA
🖥 پلتفرم
 • MT4
 • MT5
🚀حداقل مبلغ افتتاح حساب 💲$100
✅امکان افتتاح اکانت دمو ✅ دارد
💰 شروع اسپرد از 0.0 پیپ (شناور)
🔱 حداکثر لوریج 1:500 حداکثر
💱معاملات فارکس ✅دارد
معاملات در روز های تعطیل (OTC) ✅ دارد
🤖 کپی تریدینگ ✅دارد
🕋حساب اسلامی ✅دارد
🥇 امتیاز 3.8/5

 

بروکر اینگات چیست؟ – بروکر ingot

بروکر اینگات [اینگات بروکرز] همانطور که اشاره داشتیم فعالیت خود را از سال 2006 با دفاتر متعدد در سراسر جهان فعالیت خود را آغاز نمود. پلتفرم های معاملاتی بهمراه بیش از 1000 نماد معاملاتی قابل توجه است.

اما مهمترین دلیلی که بروکر ingot را در اروپا محبوب ساخته رگولاتوری های استرالیا (ASIC) و کمیسیون مالی بریتانیا (UK FCA) است که احتمال کلاهبرداری بروکر اینگات را به میزان قابل توجهی کاهش میدهد.(این رگولاتوری ها برای کاربران ایرانی در دسترس نمیباشد!)

 

ویژگی های بروکر ingot

در بررسی بروکر اینگات میبایست ابتدا به ویژگی های این بروکر که در ادامه مفصلا به آن ها پرداخته خواهد شد در این بخش بصورت خلاصه اشاره داشته باشیم:

 • واریز اولیه از 100 دلار
 • سابقه فعالیت از 2006
 • حداکثر لوریج 1:500
 • بیش از 1000 نماد معاملاتی
 • پشتیبانی اینگات بروکرز فارسی
 • 3 حساب معاملاتی بر پایه متاتریدر 4 و 5
 • ثبت نام بروکر اینگات برای ایرانیان
 • واریز و برداشت ریالی
بررسی بروکر اینگات، کارگزاری اینگات، بررسی بروکر ingot، اینگات بروکرز
همکاری بروکر اینگات با فوتبالیست های برتر (یاهو فایننس)

 

انواع حساب اینگات بروکرز

حساب های معاملاتی ابزاری است که از طریق آن میتوان به ویژگی های بروکر اینگات دسترسی داشت. به همین دلیل نیز ابتدا به بررسی حساب های معاملاتی بروکر اینگات خواهیم پرداخت.

در حال حاضر حساب های بروکر اینگات به 3 دسته تقسیم شده که تمام آن ها بیشتر با تمرکز بر معامله گران حرفه ای طراحی شده است.

حساب حرفه ای بروکر اینگات – Professional

این حساب، گزینه ی ابتدایی برای ورود به فارکس از طریق ثبت نام بروکر اینگات است که در آن معامله گران بدون پرداخت کارمزد، با شروع اسپرد از 1 پیپ برای معامله در تمام نماد ها با لوریج حداکثر تا 1:500 قادر به ترید و سرمایه گذاری خواهند بود.

همچنین در حساب حرفه ای اینگات استفاده از قابلیت هدجینگ و کپی ترید در کنار حساب اسلامی در نظر گرفته شده که قابل ذکر است. در جدول زیر بصورت خلاصه به ویژگی های حساب حرفه ای بروکر اینگات اشاره شده است:

نوع حساب حساب حرفه ای بروکر اینگات
💸حداقل واریز 100 دلار
💻پلتفرم معاملاتی متاتریدر 4 و 5
⚖️حداکثر لوریج 1:500
🚀شروع اسپرد از 1 پیپ
💰کارمزد ❌ندارد
💹نماد های معاملاتی بیش از 1000 نماد
🕋حساب اسلامی ✅دارد
💼کپی تریدینگ ✅دارد
📝لینک افتتاح حساب
📝ثبت نام بروکر اینگات

 

حساب ای سی ان اینگات – ECN

حساب ecn اینگات همانطور که از نام آن مشخص است، حساب حرفه ای فارکس در کارگزاری اینگات بحساب می آید. در این حساب کاربران به تمام ویژگی های حساب قبل با این تفاوت که حداکثر لوریج به 1:200 و اسپرد نیز به صفر کاهش داشته دسترسی خواهند داشت.

همچنین در این حساب به ازای هر لات معامله 7 دلار کارمزد لحاظ خواهد شد و امکان سواپ فری (حساب اسلامی) وجود نداشته، امکان معاملات ارزدیجیتال نیز از لیست نماد های معاملاتی حذف شده است. در جدول زیر بصورت خلاصه به ویژگی های حساب ای سی ان بروکر اینگات اشاره شده است:

 

نوع حساب حساب ECN بروکر اینگات
💸حداقل واریز 100 دلار
💻پلتفرم معاملاتی متاتریدر 4 و 5
⚖️حداکثر لوریج 1:200
🚀شروع اسپرد از 0 پیپ
💰کارمزد 7 دلار به ازای هر لات
💹نماد های معاملاتی فارکس، فلزات، شاخص و سهام
🕋حساب اسلامی ❌ندارد
💼کپی تریدینگ ✅دارد
📝لینک افتتاح حساب
📝ثبت نام بروکر اینگات

 

حساب پرایم اینگات – Prime

حساب Prime در بروکر اینگوت، یک حساب ویژه برای افرادی است که تمایل داشته به تمام ویژگی های مثبت هر دو حساب پیشین این بروکر را البته با پرداخت 20 هزار دلار واریز اولیه دسترسی پیدا نمایند.

حساب پرایم مشابه شرایط معاملاتی خاص خود برای معامله گران خاص نیز طراحی شده که در جدول زیر مختصر به آنها پرداخته خواهد شد:

نوع حساب حساب پرایم بروکر اینگات
💸حداقل واریز 20 هزار دلار
💻پلتفرم معاملاتی متاتریدر 4 و 5
⚖️حداکثر لوریج 1:200
🚀شروع اسپرد از 0 پیپ
💰کارمزد ❌ندارد
💹نماد های معاملاتی بیش از 1000 نماد
🕋حساب اسلامی ❌ندارد
💼کپی تریدینگ ✅دارد
📝لینک افتتاح حساب 📝ثبت نام بروکر اینگات

 

لوریج بروکر اینگات

لوریج در فارکس از جمله مواردی است که از سوی سازمان های رگولاتوری معتبر بعنوان خط قرمز بحساب می آید. به دلیل رگولاتوری های اینگات بروکرز نمیتوان انتظار نسبت اهرم بیش از 1:500 داشت.

همانطور که در مشخصات حساب های کارگزاری اینگات نیز به میزان حداکثر هر یک اشاره شد. معامله گران قادر بوده از میزان 1:1 تا 1:500 (در حساب حرفه ای Ingot) از لوریج برای بهبود شرایط معاملاتی خود بهره مند گردند.

سوالات متداول

 • امکان ثبت نام بروکر اینگات امکان پذیر است؟

  بله، امکان ثبت نام بروکر اینگات در شعب بین المللی (آفشور) از طریق لینک زیر در اختیار معامله گران قرار گرفته شده است.

  🔥ثبت نام بروکر اینگات

 • بروکر ingot چیست؟

  کارگزاری اینگات بروکرز از جمله بروکر های قدیمی (2006) است که با اعتبار شعبات اصلی خود در استرالیا و انگلستان بخصوص در اروپا به محبوبیت بالایی رسیده است. این بروکر با ارائه شرایط معاملاتی مناسب خود موفق شده تا در لیست بروکر های فارکس برای ایرانیان قرار گیرد.

 • کلاهبرداری بروکر اینگات حقیقت دارد؟

  خیر، به واسطه ی سازمان های نظارتی رده اول بروکر Ingto، این بروکر معتبر فارکس را میتوان از جمله بروکر هایی دانست که احتمال کلاهبرداری در آنها بسیار پایین در نظر گرفته میشود.

 • کارگزاری اینگات بروکرز خوبه؟

  بروکر اینگات به واسطه ی سابقه و اعتبار قابل قبول خود و البته پشتیبانی و فراهم آوردن امکان ثبت نام بروکر اینگات برای ایرانیان در میان بروکر های فارکس در ایران قرار گرفته است.

  اما شرایط معاملاتی از جمله واریز اولیه بالا، لوریج و حساب های معاملاتی محدود افتتاح حساب در فارکس را در این بروکر بیشتر به معامله گران حرفه ای محدود میسازد.

  🔥ثبت نام بروکر اینگات

نظرات (2)
Amir
01/02/2024 01:13

سلام.
نمیدونم چرا نظرات اینگات کم هست.شاید ثبت نام کننده کم داره. به هر حال.تجربه خودم در اینگات تجربه خوبی بود تا اینکه این اواخر، معاملات زیر 1 دقیقه اگر مثبت می‌بستم، منفی می‌بست. تا پیگیر شدم، گفتن جز قوانین بروکر معاملات زیر 1 دقیقه مجاز نیست. اما در حالی که در ابتدای فعالیت 3 ماهه خودم این مشکل نبود. تنها راه کمک ما سایت های معرفی کننده بروکرها مثل سایت خوب irantopfxbrokers هست، چرا این موارد رو تو توضیحات بروکر اطلاع نمیدن که اسکلپ در بروکر اینگات مجاز نیست. لطفا بروزرسانی کنید ممنون

پاسخ
محمد حسین حسینی
02/02/2024 17:45

با سلام
از حسن نظر شما متشکریم و همچنین بابت تجربه این مشکلات رایج در بروکر ها متاسفیم. معامله اسکالپ در فارکس از جمله خطوط قرمز بروکر ها است که کمتر در بخش قوانین نیز به آن اشاره شده و پس از پیگیری میتوان به آن پی برد، به همین دلیل نیز در انتخاب بروکر فارکس همواره بررسی گزینه ها بر اساس نیاز کاربران را متذکر میشویم.

درج نظر

فهرست مطالب
مطالب پیشنهادی
💼کپی ترید ارانته چیست؟ - آموزش افتتاح pamm در ارانته
🗣️نظرات در مورد بروکر فیبوگروپ - بررسی نظرات فیبوگروپ
💻لینک دانلود اپلیکیشن ارانته - آموزش دانلود متاتریدر ارانته [متاتریدر 4 و 5]
💸آموزش واریز و برداشت ارانته - شارژ حساب ارانته برای ایرانیان
جدیدترین مطالب
💲معرفی نماد شاخص دلار در تریدینگ ویو - چارت دلار در تریدینگ ویو
🛢️معرفی نماد نفت در تریدینگ ویو - نمودار نماد نفت خام در تریدینگ ویو
💻آموزش نماد نزدک در متاتریدر - نماد شاخص نزدک در متاتریدر 4
📝آموزش افتتاح حساب واقعی فارکس - چگونه باید در فارکس حساب باز کنیم؟
📑آموزش معامله در فارکس - چگونه از ایران در فارکس معامله کنیم؟