🛢️معرفی نماد نفت در تریدینگ ویو – نمودار نماد نفت خام در تریدینگ ویو

14:06 16/06/2024 -

🛢️بررسی نماد نفت در تریدینگ ویو – نماد نفت خام در تریدینگ ویو

نماد نفت در تریدینگ ویو، از جمله موارد پر اهمیت در بین نماد های معاملاتی فارکس به شمار می رود. معاملات نفت در فارکس، شامل موارد مهمی از جمله نماد نفت در تریدینگ ویو می باشد که برای معاملات نفتی نیازمند کسب اطلاعات درباره آن ها هستید.

با این حال، همچون هر فعالیت مالی دیگری، تحلیل نماد نفت در تریدینگ ویو و سپس معامله با نماد خام در تریدینگ ویو نیازمند آگاهی از مزایا و معایب، فرصت ها و چالش های آن است تا بتوان تصمیمات آگاهانه ای اتخاذ کرد، پس همراه تاپ بروکر ایران باشید.

نماد نفت برنت در تریدینگ ویو، نماد نفت خام در تریدینگ ویو، نماد نفت تگزاس در تریدینگ ویو، نماد نفت در تریدینگ ویو، نمودار نفت در تریدینگ ویو

 

نماد نفت در تریدینگ ویو چیست؟

نوسانات قیمت نفت خام می تواند پیامد های قابل توجهی بر اقتصاد جهانی داشته باشد. به عنوان مثال، افزایش ناگهانی قیمت ها می تواند منجر به تورم، افزایش هزینه های حمل و نقل و کاهش رشد اقتصادی شود.

از سوی دیگر، کاهش قیمت ها می تواند به نفع مصرف کنندگان باشد و منجر به افزایش تقاضا برای کالاها و خدمات شود. تریدینگ ویو این امکان را برای کاربران فراهم کرده است تا بتوانند از طریق چند نماد، نوسانات قیمت نفت را دنبال کنند و با توجه به آن معاملات خود را انجام دهند.

شاخص نفت در فارکس، نفت در بازار فارکس، نماد نفت در فارکس چیست؟، نماد شاخص نفت در فارکس

برای آشنایی با نماد نفت در فارکس می توانید به لینک زیر مراجعه نمایید.

نماد نفت در فارکس

 

مشخصات نماد نفت خام در تریدینگ ویو

در تریدینگ ویو، نمادهای مختلفی برای معاملات نفتی وجود دارد که هر کدام به نوع خاصی از نفت خام یا قرارداد آتی آن اشاره می کنند. دو نماد نفت خام در تریدینگ ویو که برای معاملات نفت در فارکس پرکاربرد هستند عبارتند از:

 • BRENT:
  این نماد نفت در تریدینگ ویو به معاملات آتی نفت خام برنت اشاره دارد که در دریای شمال استخراج می شود.
 • WTI:
  این نماد به معاملات آتی نفت خام وست تگزاس اینترمدیت اشاره می کند که در ایالات متحده استخراج می شود. نفت WTI به دلیل سهولت دسترسی و حجم بالای معاملات، از نقدینگی بالایی در بازار برخوردار است.

علاوه بر این دو نماد برای معاملات نفت، نمادهای دیگری مانند USO و OIL نیز در تریدینگ ویو وجود دارند که معامله گران می توانند در بورس معاملات نفت از آن ها استفاده نمایند.

 

افزودن نماد نفت در تریدینگ ویو

برای یافتن نماد نفت در تریدینگ ویو، می توانید در ساعات معاملات نفت طبق مراحل زیر عمل کرده و به نمودار نفت جهانی در تریدینگ ویو به راحتی دسترسی داشته باشید:

 • نوار جستجو:
  در نوار جستجوی بالای صفحه، نام نماد مورد نظر خود (BRENT ،WTI ،USO ،OIL) را وارد نمایید.
 • استفاده از بخش بازارها:
  در منوی سمت چپ صفحه تریدینگ ویو، روی بازارها کلیک کرده و در بخش کالاها، نفت را انتخاب کنید.
 • بخش نمادها:
  با کلیک کردن بر روی نمادها از نوار ابزار پایین صفحه نیز می توانید نماد نفت مورد نظر خود را بیابید. در بخش کالا روی نفت کلیک کنید تا لیستی از نمادهای نفت خام موجود نمایش داده شود.
نماد نفت برنت در تریدینگ ویو, نماد نفت خام در تریدینگ ویو, نماد نفت تگزاس در تریدینگ ویو, نماد نفت در تریدینگ ویو, نمودار نفت در تریدینگ ویو
نماد نفت در تریدینگ ویو

 

مزایا و معایب معامله نفت در تریدینگ ویو

پیش از شروع معامله نفت خام در تریدینگ ویو، به دقت مزایا و معایب آن را بررسی کنید و از ریسک‌های آن آگاه باشید. جدول زیر مزایا و معایب معامله نفت در پلتفرم تریدینگ ویو را خلاصه کرده است.

جدول مزایا و معایب نماد نفت در تریدینگ ویو
✅مزایای نماد نفت در تریدینگ ویو
❌معایب نماد نفت در تریدینگ ویو
✅دسترسی به طیف گسترده ای از نمادهای نفت خام ❌ریسک بالا معامله نفت
✅ابزارهای تحلیل تکنیکال پیشرفته ❌ نیاز به دانش و تخصص
✅امکان معاملات شبانه روزی ❌درک اطلاعات پیچیده بازار نماد نفت در تریدینگ ویو و تحلیل های تکنیکال چالش برانگیز است
✅جامعه فعال معامله گران ❌نیاز به اشتراک پریمیوم برای دسترسی به تمامی قابلیت های نمودار نفت در تریدینگ ویو

 

آموزش معامله با نماد نفت در تریدینگ ویو

حالا که با شرایط و مشخصات نماد نفت در تریدینگ ویو آشنا شدید. نوبت به نحوه ی اضافه نمودن نمودار نفت در تریدینگ ویو رسیده است. اگر قصد دسترسی به نماد نفت جهانی در تریدینگ ویو را دارید مراحل زیر را دنبال نمایید:

 

گام اول – ایجاد حساب و ورود به تریدینگ ویو

در مرحله نخست برای اضافه نمودن نماد نفت جهانی در تریدینگ ویو باید در سایت TradingView مراحل ثبت نام را تکمیل کنید.

 

گام دوم – یافتن نماد نفت در تریدینگ ویو

برای پیدا کردن نماد نفت در تریدینگ ویو، ابتدا باید نرم افزار تریدینگ ویو را باز کنید؛ سپس در نوار جستجو می توانید یکی از عبارات BRENT ،WTI ،USO OIL را جستجو نمایید. تریدینگ ویو لیستی از انواع قرارداد های نفت را در بازار های مختلف نشان خواهد داد.

نماد نفت برنت در تریدینگ ویو, نماد نفت خام در تریدینگ ویو, نماد نفت در تریدینگ ویو, نمودار نفت در تریدینگ ویو, شاخص نفت در فارکس, نماد نفت فارکس
نماد نفت جهانی در تریدینگ ویو

 

گام سوم – آشنایی با نمودار نفت در تریدینگ ویو

بعد از انتخاب نماد مورد نظرتان، نمودار نفت در تریدینگ ویو به همراه ابزار های تحلیلی و  قیمت آن در پنجره اصلی نمایش داده می شود. همچنین می توانید تنظیمات نمودار مانند بازه زمانی و اندیکاتور ها را سفارشی کنید. در تصویر زیر نمودار نماد نفت برنت در تریدینگ ویو را آورده ایم:

نماد نفت برنت در تریدینگ ویو, نماد نفت در تریدینگ ویو, نمودار نفت در تریدینگ ویو, شاخص نفت در فارکس, نماد نفت فارکس
نمودار نفت در تریدینگ ویو

 

گام چهارم – ایجاد استراتژی نفت در تریدینگ ویو

نمودار نفت جهانی در تریدینگ ویو ابزارهای تحلیلی گوناگونی برای تجزیه و تحلیل نماد نفت فارکس ارائه می دهد. شما می توانید از انواع اندیکاتور های تکنیکال مانند میانگین متحرک، استوکاستیک، RSI و غیره در نمودار نفت در تریدینگ ویو استفاده نمایید.

تحلیل تکنیکال را می توان با تحلیل بنیادی تلفیق کرد و از داده های اقتصادی و اخبار مرتبط با شاخص نفت در فارکس بهره برد. همچنین امکان مقایسه نمودار نفت در تریدینگ ویو با دیگر نماد ها و شاخص های مرتبط وجود دارد.

 

✅نظر کارشناسان تاپ بروکر ایران

در این مقاله به بررسی نماد نفت در تریدینگ ویو پرداختیم. با روش های اسپات و فیوچرز می توان در تریدینگ ویو معامله کرد که مراحل آن به طور کامل توضیح داده شد. تریدینگ ویو می‌تواند پلتفرم مفیدی برای معامله‌گران باتجربه جهت بررسی قیمت نفت در معاملات و همچنین برای معاملات نفت باشد.

با این حال، معامله گران مبتدی باید قبل از شروع معاملات نفت در فارکس، از ریسک ها آگاه باشند و از استراتژی های معاملاتی مناسب استفاده کنند. از اینکه تا پایان این مقاله همراه ما بودید سپاسگزاریم.

سوالات متداول

درج نظر

فهرست مطالب
مطالب پیشنهادی
📊بررسی تکنیک اسکالپ در فارکس - تکنیک scalp در فارکس
📊لیست پر نوسان ترین نماد های فارکس – بهترین نماد برای نوسان گیری فارکس
🔰بررسی راز موفقیت در فارکس - نحوه موفقیت در فارکس
📆آموزش تقویم اقتصادی فارکس فکتوری - تقویم اقتصادی فارکس فکتوری چیست؟
جدیدترین مطالب
🏦معرفی صرافی های ارز دیجیتال خارجی - لیست صرافی های ارز دیجیتال خارجی بدون تحریم
💱بهترین صرافی ارز دیجیتال ایرانی - بهترین صرافی ایرانی برای خرید و فروش ارز دیجیتال
📈معرفی اندیکاتور سیگنال دهی ارز‌ دیجیتال - اندیکاتور سیگنال ارز‌ دیجیتال چیست؟
📅بهترین تقویم اقتصادی ارز دیجیتال - تقویم اقتصادی کریپتو
📊بررسی تکنیک اسکالپ در فارکس - تکنیک scalp در فارکس