🎁بونوس باینری اپشن کوتکس – معامله با 30% بونوس کوتکس

13:04 25/04/2023 -

🎁نحوه دریافت بونوس بروکر کوتکس برای ایرانیان – کد بونوس کوتکس

یکی از جذابیت های معامله در بازار باینری آپشن، استفاده از جوایز و بونوس های معاملاتی در بروکر های باینری آپشن بحساب می آید که لازمه ی دریافت آن در برخی از بروکر ها مستلزم واریز اولیه است که بونوس بروکر Quotex نیز از این دسته میباشد.

در ادامه ی بررسی بروکر کوتکس لازم دانستیم تا به معرفی بخش بازار کوتکس بهمراه هر یک از قابلیت های آن همچنین نحوه ی دریافت بونوس 30 درصدی کوتکس بپردازیم از شما دعوت میکنیم تا انتهای این مقاله با تاپ بروکر ایران همراه باشید.

افتتاح حساب کوتکس

فعالسازی جوایز و بونوس کوتکس ، نحوه دریافت بونوس 30 % بروکر کوتکس ، کد پاداش بروکر کوتکس

پیش از پرداختن به یکی از بروکر های ارائه کننده ی بونوس باینری اپشن لازم دانستیم تا در جدول زیر بطور خلاصه به ویژگی های بروکر کوتکس بپردازیم:

quotex چیست ، quotex بروکر ، بروکر کوتکس
بروکر Quotex
🔥ثبت نام در بروکر کوتکس
پستیبانی فارسی فارکس ، پشتیبانی ارز دیجیتال ، پشتیبانی بروکرهای فارکس برای ایرانیان ، پشتیبان کوتکس ☎️تلگرام فارسی
🚀حداقل مبلغ افتتاح حساب 💲10 دلار
 🔒نیاز به فیلتر شکن ✅ دارد
⚡بونوس واریز ✅ دارد
💥امکان برداشت بونوس ❌ندارد

 

انواع بونوس های کوتکس – کد پاداش بروکر کوتکس

در کنار بونوس خوش آمد گویی کوتکس، این بروکر 4 طرح تشویقی دیگر را نیز در نظر گرفته که درصد های آن و همچنین حداقل واریز هر یک متفاوت است. این پاداش ها برای معامله گرانیست که برای چندمین بار قصد شارژ حساب بروکر کوتکس را دارند و میتوانند بدون محدودیت از آن ها بهره مند گردند.

افتتاح حساب کوتکس

پیش تر معامله گران میتوانستند با وارد نمود کد نسبت به دریافت 50% پاداش واریز در بروکر کوتکس اقدام کنند اما در حال حاضر این رقم تا 35% محدود شده است؛ در جدول زیر میتوانید تمام پاداش ها را به همراه کد پاداش بروکر کوتکس ملاحظه نمایید:

مقدار بونوس کد پاداش حداقل واریز اولیه
🎁پاداش 20 درصدی DEPOSIT20 10 دلار
🎁پاداش 25 درصدی DEPOSIT25 25 دلار
🎁پاداش 30 درصدی DEPOSIT30 45 دلار
🎁پاداش 35 درصدی DEPOSIT35 105 دلار

 

▶️ویدئو دریافت بونوس کوتکس

 

بخش بازار یا جوایز بروکر کوتکس

این بخش در کابین شخصی بروکر کوتکس به ویژگی هایی که از سوی بروکر برای بهبود شرایط معاملاتی برای تریدر ها اختصاص داده شده است که 3 تا از مهمترین آن ها را در ادامه معرفی خواهیم نمود.

معاملات ریسک فری کوتکس ، بونوس خوش آمدگویی کوتکس ، دریافت کش بک و ریبیت کوتکس

 

بونوس خوش آمدگویی کوتکس

همانطور که بالاتر به آن پرداخته شد در این بخش میتوانید بونوس سپرده فعال در بروکر کوتکس خود را مشاهده نمایید و یا در صورتی که کد جدیدی دریافت نمودید در همین بخش وارد کرده و در اولین واریز از آن بهره مند شوید.

پشتیبانی فارسی الپاری ، پشتیبانی فارسی لایت فارکس ، پشتیبانی فارسی پاکت آپشن ، پشتیبانی آمارکتس ، تاپ بروکر ایران

برای دریافت آخرین کد پاداش بروکر کوتکس از طریق تیم پشتیبانی بروکر کوتکس در ایران از طریق پیامرسان های واتس اپ و تلگرام اقدام نمایید.

بونوس کوتکس itfxb support telegram icon mki بونوس کوتکس itfxb support whatsapp icon mki

 

دریافت کش بک و ریبیت کوتکس

بازپرداخت نقدی یا همان کشبک و ریبیت در بروکر کوتکس و دیگر بروکر های باینری آپشن امکان آن را در اختیار تریدر ها قرار میدهد تا درصدی از معاملات خود را که جه با سود و چه با ضرر بسته شده است را از بروکر دریافت نمایند.

اغلب معامله گران حرفه ای در باینری آپشن بوسیله ی این ویژگی فرصتی برای افزایش سود حاصل از معاملات در کنار کاهش ضرر استفاده مینمایند.

 

معاملات ریسک فری کوتکس

معاملات بدون ریسک در کوتکس نیز یکی دیگر از روش های جذب مشتری و به همان نسب کاهش ریسک معاملات باینری آپشن بحساب می آید که بوسیله ی آن میتوانید تا سقف 3 دلار از جبران ضرر بهره مند شوید.

افتتاح حساب کوتکس

 

شرایط دریافت بونوس بروکر کوتکس | Quotex

بونوس ها همواره با شرایط دشواری از سوی بروکر ها ارائه میگردند، در این کارگزاری باینری نیز شرایط مشابهی تعیین گردیده است؛ اگر چه هدیه جذاب بروکر کوتکس برای ایرانیها میتواند به بهبود معاملات آن ها کمک کند اما میبایست در نظر داشت که این مقادیر قابل برداشت نمیباشند و تنها میتوان از آن ها در معاملات استفاده نمود.

بونوس خوش آمدگویی کوتکس نیز تنها 1 بار قابلیت فعالسازی داشته و نمیتوان از آن مقدار در دقعات بعدی واریز استفاده نمود؛ اما میتوان با دریافت کد بونوس کوتکس از مقادیر متغیری در واریز ها بهره جست.

 

نحوه دریافت بونوس 30 % بروکر کوتکس

پیش از بررسی جوایز کوتکس لازم دانستیم تا با هم نحوه ی دریافت بونوس واریز کوتکس را مورد بررسی قرار دهیم؛ بونوس های واریز باینری آپشن  همانطور که گفتیم یکی از قابلیت هاییست که معامله گران را به سرمایه گذاری ترغیب میکند.

در حال حاضر در این بروکر نیز به عنوان بونوس یا پاداش سپرده Quotex بسته به مبلغ واریز اولیه یک پاداش 30 درصدی معین شده است، یعنی هر معامله گر 30 درصد از مبلغ واریز به بروکر کوتکس را به عنوان پاداش از سوی بروکر دریافت میکند.

 

گام اول – افتتاح حساب در کوتکس

برای دریافت بونوس کوتکس، میبایست پیش از هر چیز مراحل افتتاح حساب در کوتکس را تکمیل نمایید؛ به همین منظور میتوانید برای شروع مراحل را به کمک راهنمایی های زیر به مقاله ی زیر تکمیل نمایید، سپس به ادامه مراحل بپردازید.

آموزش ثبت نام در بروکر کوتکس، نحوه ثبت نام در کوتکس، ثبت نام بروکر کوتکس

برای مراجعه به مقاله ی آموزش ثبت نام در بروکر کوتکس کافیست تا بروی لینک زیر کلیک نمایید.

آموزش ثبت نام در بروکر کوتکس

 

گام دوم – انتخاب نحوه شارژ کوتکس

همانطور که اشاره شد معامله گران پس از تکمیل مراحل ثبت نام و احراز هویت در کوتکس میتوانند در زمان واریز اولیه خود نسبت به دریافت 30 درصد بونوس باینری آپشن اقدام نمایند؛ بنابر این ابتدا میبایست وارد کابین شخصی بروکر کوتکس خود شوید. و روش مورد نظر برای شارژ حساب کوتکس را انتخاب نمایید.

پاداش سپرده Quotex ، نحوه دریافت بونوس 30 % بروکر کوتکس ، کد پاداش بروکر کوتکس

 

گام سوم – دریافت بونوس کوتکس

در گام آخر، پس از انتخاب روش مورد نظر به بخش مربوط به شارژ حساب بروکر باینری آپشن کوتکس مشابه تصویر زیر هدایت خواهید شد.

در این بخش بصورت خودکار کد پاداش بروکر کوتکس با عنوان بونوس خوش آمد گویی قرار گرفته شده که معامله گران تنها با وارد نمودن مبلغ شارژ میتوانند مقدار واریزی نهایی خود را پس از اعمال بونوس مشاهده نمایند.

پاداش سپرده Quotex ، نحوه دریافت بونوس 30 % بروکر کوتکس ، کد پاداش بروکر کوتکس
نحوه دریافت بونوس کوتکس

پس از تایید مبلغ بونوس بروی «سپرده» برای تکمیل مراحل و دریافت بونوس کوتکس کلیک نمایید.

 

✅نظر کارشناسان تاپ بروکر ایران

در قالب جمع بندی بونوس بروکر کوتکس را نمیتوان از بهترین مقادیر بونوس باینری آپشن دانست اما همچنان یکی از ویژگی های جذابی است که در اختیار سرمایه گذاران قرار گرفته شده است؛ بونوس Quotex در حال حاضر تا 35% درصد در صورتی که 105 دلار بعنوان واریز اولیه این بروکر باینری آپشن انجام دهید به حساب شما واریز خواهد شد که بیشترین این میزان می باشد.

سوالات متداول

 • چگونه بونوس 100 دلاری کوتکس را فعال کنم؟

  پاداش بروکر Quotex بصورت دوره ای تغییر میکند و در حال حاضر امکان دریافت صد دلار بونس از کوتکس وجود ندارد اما برای اطلاع و دریافت بیشترین بونوس باینری آپشن در بروکر کوتکس میتوانید از طریق پیامرسان تلگرام با تیم پشتیبانی در تماس باشید.

  ☎️پشتیبانی کوتکس در تلگرام

 • نحوه استفاده از پاداش یا بونوس بروکر کوتکس چگونه است؟

  برای فعالسازی بونوس خوش آمدگویی کوتکس ابتدا میبایست از طریق لینک زیر افتتاح حساب و احراز هویت در بروکر باینری کوتکس را تکمیل نموده سپس در زمان واریز دریافت بونوس را فعال نمایید.

  🔥ثبت نام در بروکر کوتکس

 • آخرین کد بونوس کوتکس چیست؟

  معامله گرانی که به تازگی ثبت نام خود را انحام داده و قصد شارژ حساب کوتکس را داشته میتوانند با وارد نمودن هریک از کد بونوس کوتکس نسبت به دریافت بونوس باینری آپشن خود اقدام نمایند:

  مقدار بونوس کد پاداش حداقل واریز اولیه
  🎁پاداش 20 درصدی DEPOSIT20 10 دلار
  🎁پاداش 25 درصدی DEPOSIT25 25 دلار
  🎁پاداش 30 درصدی DEPOSIT30 45 دلار
  🎁پاداش 35 درصدی DEPOSIT35 105 دلار
نظرات (2)
حامد
07/11/2023 10:09

درود
بونوس خوش امد گویی که 30 درصد هست اگر دریافت کنیم ، موقع برداشت وجه ازمون پس میگیره ؟

پاسخ
محمد حسین حسینی
16/11/2023 08:44

با سلام، بله بونوس خوش آمدگویی کوتکس قابل برداشت نمیباشد. مگر در شرایطی که سود حاصل از معاملات شما 50 برابر مبلغ دریافت شده در قالب بونوس باشد.

درج نظر

فهرست مطالب
مطالب پیشنهادی
📉افتتاح حساب دمو کوتکس - آموزش کوتکس ترید دمو
🚩بررسی قوانین بروکر کوتکس - قوانین کارگزاری کوتکس
☎️نحوه ارتباط با پشتیبانی کوتکس – نحوه ثبت درخواست در کوتکس
✔️آموزش احراز هویت کوتکس بصورت تصویری - تایید حساب کوتکس
جدیدترین مطالب
💰حساب پراپ لایت فارکس چیست؟ - بررسی حساب پراپ بروکر لایت فارکس
📈بهترین اندیکاتور برای نوسان گیری فارکس - لیست بهترین اندیکاتور نوسانگیری
🗣️نظرات درباره بروکر آلپاری برای ایرانیان - بروکر آلپاری خوبه؟
💻آموزش متاتریدر ۵ فارکس - آموزش کامل متاتریدر 5
📊استراتژی با وین ریت 100 درصد - استراتژی وین ریت 100% فارکس