⚠️بررسی احتمال کلاهبرداری بروکر کوتکس – اعتبار کوتکس

12:11 22/04/2023 -

⚠️آیا بروکر کوتکس معتبر است یا کلاهبرداری؟ – رگولاتوری کوتکس

بروکر های باینری آپشن از مورد توجه ترین نوع معاملات در بازار های مالی بحساب می آید اگرچه به دلیل محدودیت های زیاد در میان بهترین بروکر های باینری آپشن برای ایرانیان، انتخابات زیادی برای ورود به باینری آپشن وجود ندارد.

اما پس از ورود بروکر کوتکس به بازار ایران حال این موضوع در حال تغییر است، همانطور که در مقاله ی بررسی بروکر کوتکس به آن پرداختیم، این بار قصد داریم تا با تمرکز بیشتری بروکر باینری آپشن کوتکس را از لحاظ اعتبار و احتمال کلاهبرداری بروکر کوتکس در آینده مورد بررسی قرار دهیم.

افتتاح حساب کوتکس

کلاهبرداری بروکر کوتکس ، اعتبار بروکر باینری آپشن کوتکس ، امنیت بروکر کوتکس ، باینری آپشن کوتکس

پیش از آن که به اعتبار و مبحث کلاهبرداری بروکر کوتکس بصورت خلاصه در جدول زیر به اطلاعاتی درباره ی quotex بروکر پرداخته ایم:

quotex چیست ، quotex بروکر ، بروکر کوتکس
بروکر Quotex
🔥ثبت نام در بروکر کوتکس
پستیبانی فارسی فارکس ، پشتیبانی ارز دیجیتال ، پشتیبانی بروکرهای فارکس برای ایرانیان ، پشتیبان کوتکس ☎️تلگرام فارسی
پستیبانی فارسی فارکس ، پشتیبانی ارز دیجیتال ، پشتیبانی بروکرهای فارکس برای ایرانیان ، راهنمای ترید باینری ❇️پیامرسان واتس اپ
🚀حداقل مبلغ افتتاح حساب 💲10 دلار
👮‍♂️رگولاتوری ✅دارد
💵حداقل معامله 1 دلار
✅احراز هویت برای ایرانیان ✅دارد
🚨گزارش کلاهبرداری ❌ندارد

 

بروکر باینری آپشن کوتکس چیست ؟

پیش از شروع بهتر است تا بطور خلاصه ابتدا به آنکه بروکر کوتکس چیست ؟ بپردازیم، کارگزاری Quotex از سال 2020 فعالیت خود را آغاز نموده و دفتر مرکزی آن در سنت وینسنت و گرنادین واقع شده است.

در پلتفرم معاملات دیجیتال Quotex معامله در بیش از 100 نماد در نظر گرفته شده و این فرصت را در اختیار معامله گران باینری آپشن قرار داده تا تنها با 10 دلار حساب خود را افتتاح نموده و تا 98 درصد از سود معاملات بهره مند گردند.

 

ویژگی های بروکر باینری کوتکس

بصورت خلاصه در ادامه به برخی از برجسته ویژگی ها و مزایای بروکر باینری کوتکس اشاره شده است:

  • ویژگی های بروکر کوتکس
  • حداقل واریز 10 دلار
  • حداکثر بازدهی تا 95%
  • معامله بدون کمیسیون
  • معامله از 1 دقیقه تا 4 ساعت
  • احراز هویت برای ایرانیان

 

سیگنال سایت کوتکس ، دریافت سیگنال رایگان باینری آپشن کوتکس ، بروکر کوتکس Quotex

افتتاح حساب کوتکس

 

امنیت و رگولاتوری بروکر کوتکس

بررسی رگولاتوری در بروکر های باینری همواره موردی بوده که مباحث زیادی درباره ی آن مطرح میشود اما بر خلاف بروکر های فارکس، نمیتوان انتظار نام های بزرگ نظارتی را همراه با این بروکر ها داشت زیرا این سبک از معاملات همواره به دلیل ریسک بالا مورد تایید آن ها نمیباشد.

به همین دلیل از لحاظ نظارت و امنیت بروکر Quotex تنها مجوز ثبت در سنت وینسنت و گرنادین‌ها را با خود بهمراه دارد اما میتوان مشابه رقیب مستقیم خود یعنی بروکر پاکت آپشن انتظار اضافه شدن رگولاتوری های باینری آپشن باشیم.

 

اعتبار بروکر باینری آپشن کوتکس

سابقه ی کوتاه مدت بروکر باینری آپشن کوتکس قضاوت درباره ی آن را دشوار میسازد، به همین دلیل تنها نظرات مشتریان درباره ی بروکر کوتکس را میتوان به عنوان معیار بررسی در نظر گرفت.

درباره ی بروکر کوتکس در ایران تا کنون موردی دال بر کلاهبرداری یا مشکلات در واریز و برداشت گزارش نشده که خود میتواند یک نکته ی مثبت بحساب آید.

از سوی دیگر در سایت تراست پایلوت (TrustPilot)، که از بزرگترین مرجع معامله گران بازار های مالی بحساب می آید، بروکر Quotex توانسته از حدود 5 هزار نظر امتیاز 4.9 را کسب نماید که میتوان با اطمینان از معتبر بودن بروکر کوتکس به معامله در آن مشغول گردید.

افتتاح حساب کوتکس

 

پشتیبانی و خدمات مشتری بروکر کوتکس

ارتباط با پشتیبانی از طریق ثبت سوال در کابین شخصی کوتکس امکان پذیر است و در صورتی که تمایل به ارتباط مستقیم باپشتیبانی بروکر کوتکس به زبان فارسی دارید قادر هستید تا از طریق تاپ بروکر ایران، نماینده ی بروکر کوتکس در ایران بروی پیامرسان های زیر  اقدام نمایید.

همچنین از طریق پشتیبانی میتوانید نسبت به دریافت آموزش های مربوط به ثبت نام و احراز هویت، دریافت ریبیت کوتکس در کنار خدمات معامله در باینری آپشن اقدام نمایید.

پشتیبانی فارسی الپاری ، پشتیبانی فارسی لایت فارکس ، پشتیبانی فارسی پاکت آپشن ، پشتیبانی آمارکتس ، تاپ بروکر ایران

برای دریافت آموزش بروکر کوتکس و معاملات باینری آپشن میتوانید از طریق پشتیبانی فارسی بروکر کوتکس بروی پیامرسان های واتس اپ و تلگرام کلیک نمایید.

پشتیبانی فارکس ، پشتیبانی فارسی کریپتوکارنسی ، پشتیبانی تاپ بروکر ایران پشتیبانی فارکس ، پشتیبانی فارسی کریپتوکارنسی ، پشتیبانی تاپ بروکر ایران

 

✅آیا کوتکس کلاهبرداری است یا خیر؟

در آخر با توجه به تمام بررسی های انجام شده در مورد کلاهبرداری بروکر کوتکس و همچنین نظرات مثبت معامله گران کوتکس، نمیتوان اعتبار بروکر باینری آپشن کوتکس را زیر سوال برد، همچنین در صورتی که بتواند روند گسترش خدمات خود را حفظ نماید میتوان انتظار بهبود خدمات این بروکر را در آینده ای نزدیک داشت.

از آن جایی که نام این بروکر در میان لیست بروکرهای کلاهبردار باینری آپشن دیده نمیشود، ادامه ی فعالیت بروکر کوتکس در ایران میتواند نوید بخش بهبود و افزایش سرمایه گذاری و معامله در بازار باینری آپشن باشد و میتواند به رقابت بین بروکر های پاکت آپشن و کوتکس جذابیت بخشد.

آموزش ثبت نام در بروکر کوتکس، نحوه ثبت نام در کوتکس، ثبت نام بروکر کوتکس

برای دریافت راهنمایی و نحوه ثبت نام در بروکر کوتکس میتوانید با کلیک بروی لینک زیر به صفحه ی مربوط به آن مراجعه نمایید.

آموزش ثبت نام در بروکر کوتکس

 

سوالات متداول

درج نظر