🏆مسابقات بروکر کوتکس – مسابقه باینری آپشن در کوتکس

11:42 10/05/2023 -

🏆شرکت در مسابقات کوتکس – مسابقه رایگان کوتکس

یکی از جذابیت های معامله در بروکر های باینری آپشن امکان شرکت در مسابقات باینری آپشن است؛ همانطور که در مقاله ی بررسی بروکر کوتکس بطور مختصر به آن اشاره شد. این بروکر نیز فرصت رقابت و کسب جوایز متعدد را در اختیار معامله گران خود قرار داده است.

مسابقه بروکر Quotex در دوره زمانی کوتاه بصورت روزانه تکرار میشود و شرکت کنندگان میتوانند بدون محدودیت زمانی “موفق ترین استراتژی مسابقات کوتکس” را پیدا کرده و شانس برنده شده خود را افزایش دهند. در ادامه به آن ها خواهیم پرداخت؛ با تاپ بروکر ایران همراه باشید.

ثبت نام در بروکر کوتکس

موفق ترین استراتژی مسابقات کوتکس ، موفق ترین استراتژی مسابقات کوتکس ، نحوه شکرت در مسابقات باینری کوتکس

در جدول زیر پیش از پرداختن به جوایز و نحوه شرکت در مسابقات باینری آپشن در کوتکس بطور خلاصه به اطلاعاتی درباره ی این بروکر پرداخته ایم:

quotex چیست ، quotex بروکر ، بروکر کوتکس
بروکر Quotex
🔥ثبت نام در بروکر کوتکس
پستیبانی فارسی فارکس ، پشتیبانی ارز دیجیتال ، پشتیبانی بروکرهای فارکس برای ایرانیان ، پشتیبان کوتکس ☎️تلگرام فارسی
💲حداقل مبلغ افتتاح حساب $10
 🔒مسابقه رایگان ✅ دارد
📱مسابقه هفتگی ✅ دارد
💻رقابت بدون ثبت نام ❌ ندارد

 

ویژگی های مسابقه بروکر کوتکس

مسابقات باینری آپشن یکی از جذاب ترین و البته مهیج ترین نوع از مسابقه بازارهای مالی بحساب می آید؛ بروکر باینری کوتکس نیز از این لحاظ سعی داشته تا تنوع بالا و البته جوایز هیجان انگیز شرکت کنندکان را به رقابت در مسابقه ترید کوتکس تهییج نماید.

در ادامه ویژگی های هر یک از مسابقات برگذار شده از سوی بروکر کوتکس را مورد بررسی قرار خواهیم داد. اما از ویژگی های اصلی این مسابقات شرکت در آن ها بصورت رایگان و یا پرداخت تنها 1 دلار ورودی، تریدر ها میتوانند بر سر صندوق های جوایز 3 هزار دلاری مسابقات کوتکس با یکدیگر به رقابت بپردازند.

 

انواع مسابقات در بروکر کوتکس

مسابقات کوتکس همواره بطور روزانه در حال برگذاری است و معامله گران در بروکر کوتکس میتوانند در 3 دسته از مسابقات با یکدیگر بر سر جوایز نقدی به رقابت بپردازند؛ در ادامه به هر یک از مسابقات باینری کوتکس، شرایط و جوایز آن ها خواهیم پرداخت.

توجه داشته باشید پیش از آن که قادر به شرکت در مسابقات دمو کوتکس باشید میبایست مراحل ثبت نام در بروکر کوتکس را تکمیل نمایید، در صورتی که همچنان موفق به این کار نشده اید کافیست تا از طریق لینک زیر به صفحه ی مربوط به راهنمایی ثبت نام در کوتکس مراجعه نمایید.

آموزش ثبت نام در بروکر کوتکس، نحوه ثبت نام در کوتکس، ثبت نام بروکر کوتکس

جهت مراجعه به مقاله ی مربوط به  آموزش ثبت نام در کوتکس بروی لینک کلیک کنید.

آموزش ثبت نام بروکر کوتکس

 

مسابقه ی چهارشنبه دیوانه در کوتکس

اولین مسابقه مورد بررسی ما مسابقه چهارشنبه دیوانه! (Crazy!Wednsday) در کوتکس است که بییشترین مقدار جایزه یعنی 5 هزار دلار را در میان 5 معامله گر برتر خود به نسبت به رتبه کسب شده تقیسم مینماید.

برای ثبت نام در مسابقه Quotex میبایست مبلغ 10 دلار را واریز نمایید تا فرصت رقابت با دیگر معامله گران در مدت 1 روز در اختیار شما قرار گیرد. همچنین در صورتی که سرمایه اولیه شما از دست برود میتوانید تا 10 باز اقدام به شارژ مجدد حساب معاملاتی خود نمایید.

ثبت نام در بروکر کوتکس

در صفحه مسابقه نیز میتوانید آخرین رتبه بندی رقابت و نحوه تقسیم جوایز مسابقه کوتکس که در حال برگزاری میباشد را در ستون وسط که در تصویر مشخص شده ملاحضه نمایید.

مسابقه Quotex ، مسابقه Crazy!Wednsday ، مسابقه ی چهارشنبه دیوانه در کوتکس

 

انواع بونوس بروکر کوتکس ، بونوس 30 % خوش آمدگویی کوتکس ، دریافت بونوس 30 دلاری کوتکس

ثبت نام در بروکر کوتکس

 

مسابقه ی رقابت آخر هفته در کوتکس

این مسابقه بر خلاف دیگر مسابقات کوتکس، مسابقات آخر هفته باینری آپشن «Weekend Battle» در بازه ی 2 روز برگزار میشود و تنها 1 دلار جهت شرکت در آن مورد نیاز میباشد؛ 5 معامله گر برتر میتوانند برای کسب جوایز از صندوق “3000 دلاری” این مسابقه با یکدیگر به رقابت بپردازند.

مسابقه ی رقابت آخر هفته در کوتکس ، مسابقات کوتکس ، مسابقه Weekend Battle

در صفحه مسابقه نیز میتوانید آخرین رتبه بندی رقابت و نحوه تقسیم جوایز مسابقه کوتکس که در حال برگزاری میباشد را در ستون وسط که در تصویر مشخص شده ملاحضه نمایید.

 

مسابقات جمعه رایگان باینری آپشن در بروکر کوتکس

مسابقه Free Friday همانطور که از نام آن میتوان حدس زد فرصت شرکت در مسابقه رایگان بروکر کوتکس را با جایزه 300 دلاری در اختیار معامله گران خود قرار میدهد. این مسابقه هر جمعه برگزار میشود و معامله گران در مدت 1 روز به رقابت با یکدیگر خواهند پرداخت.

ثبت نام در بروکر کوتکس

صندوق جوایز مسابقه کوتکس بین 3 معامله گر برتر به تناسب تقسیم خواهد شده و معامله گران همچنان امکان استفاده از فرصت بازخرید را تا 10 مرتبه با مبلغ 1 دلار جهت افزایش شانس برنده شدن جایزه Quotex را دارا میباشند

مسابقه رایگان بروکر کوتکس ، مسابقه Free Friday ، جوایز مسابقه کوتکس

در صفحه مسابقه نیز میتوانید آخرین رتبه بندی رقابت و نحوه تقسیم جوایز مسابقه کوتکس که در حال برگزاری میباشد را در ستون وسط که در تصویر مشخص شده ملاحضه نمایید.

پشتیبانی فارسی الپاری ، پشتیبانی فارسی لایت فارکس ، پشتیبانی فارسی پاکت آپشن ، پشتیبانی آمارکتس ، تاپ بروکر ایران

جهت اطلاع از آخرین مسابقات باینری آپشن Quotex و اخبار بروکر کوتکس میتوانید به پشتیبانی فارسی تاپ بروکر ایران مراجعه نمایید.

مسابقات بروکر کوتکس itfxb support telegram icon mki

 

نحوه شرکت در مسابقات بروکر Quotex

معامله گرانی که قصد شرکت در مسابقه کوتکس دارند میتوانند پس از تکمیل افتتاح حساب در بروکر کوتکس، مطابق مراحل زیر اقدام به شرکت در مسابقه مورد نظر خود اقدام نمایند.

ثبت نام در بروکر کوتکس

گام اول – ورود به کابین کوتکس

پس از آن که وارد سایت کوتکس و پس از آن کابین شخصی خود در این بروکر شده اید. برای شرکت در مسابقه کوتکس کافیست تا گزینه ی مشخص شده در تصویر را برای دسترسی به انواع مسابقات در حال اجرا انتخاب نمایید.

نحوه شرکت در مسابقات بروکر Quotex ، مسابقات باینری کوتکس ، مسابقه Quotex
مسابقات باینری آپشن در بروکر کوتکس

 

گام دوم – شرکت در مسابقات کوتکس

پس از انتخاب مسابقه مد نظر کافیست تا گزینه ی جزئیات را انتخاب و در صفحه ی جدید گزینه ی ملحق شدن را که با پشت زمینه ی سبز مشخص شده را انتخاب کرده. در مرحله ی بعد بروی تایید کلیک نمایید تا به محیط مسابقات هدایت شوید.

نحوه شرکت در مسابقات بروکر Quotex ، مسابقات باینری کوتکس ، مسابقه Quotex

 

✅نظر کارشناسان تاپ بروکر ایران

بطور کلی بخش مسابقات کوتکس را به واسطه ی جوایز نقدی قابل توجه آن میتوان یک فرصت مناسب برای کسب درامد و البته محک زدن استراتژی مسابقه باینری آپشن در کوتکس برای معامله گران دانست. تا علاوه بر داشتن فرصت کسب جوایز دلاری بتوانند در رقابت با دیگر معامله گران بر تجریات خود نیز بیافزایند.

سوالات متداول

نظرات (2)
جواد
24/12/2023 13:55

مسابقه بزرگ هشتاد هزار دلاری چی؟
چ تایما برگزار میشه

پاسخ
محمد حسین حسینی
29/12/2023 16:01

در حال حاضر خبری از این مسابقه کوتکس در دسترس نمی باشد و تنها مسابقات آخر هفته “Weekend Battle” با جایزه 3 هزار دلاری و چهارشنبه های دیوانه “Crazy Wednesday” با جایزه 5 هزار دلاری در حال برگذاری میباشد.

درج نظر

فهرست مطالب
مطالب پیشنهادی
📉افتتاح حساب دمو کوتکس - آموزش کوتکس ترید دمو
🚩بررسی قوانین بروکر کوتکس - قوانین کارگزاری کوتکس
☎️نحوه ارتباط با پشتیبانی کوتکس – نحوه ثبت درخواست در کوتکس
✔️آموزش احراز هویت کوتکس بصورت تصویری - تایید حساب کوتکس
جدیدترین مطالب
📊استراتژی نوسان گیری با اندیکاتور atr - استراتژی atr در فارکس
💰حساب پراپ لایت فارکس چیست؟ - بررسی حساب پراپ بروکر لایت فارکس
📈بهترین اندیکاتور برای نوسان گیری فارکس - لیست بهترین اندیکاتور نوسانگیری
🗣️نظرات درباره بروکر آلپاری برای ایرانیان - بروکر آلپاری خوبه؟
💻آموزش متاتریدر ۵ فارکس - آموزش کامل متاتریدر 5