⚠️کلاهبرداری بروکر آرون گروپس حقیقت دارد؟ – بررسی اعتبار بروکر آرون گروپس

09:32 06/02/2024 -

⚠️بررسی کلاهبرداری آرون گروپس – آیا بروکر آرون معتبر است؟

از جمله معیار های اصلی برای سرمایه گذاری در بروکر های فارکس، بررسی و اعتیار سنجی آن ها میباشد. تنها پس از آن کاربران بر اساس اعتبار بروکر آرون گروپس قادر به سرمایه گذاری و معامله در فارکس خواهند بود.

در این مقاله قصد داریم تا با بررسی جزئیات این بروکر فارکس بدانیم که آیا “احتمال کلاهبرداری بروکر آرون گروپس” وجود خواهد داشت یا میتوان این بروکر را در ردیف بروکر های معتبر فارکس قرار داد، با تاپ بروکر ایران همراه باشید.

کلاهبرداری آرون گروپس، آیا بروکر آرون معتبر است؟، اعتبار بروکر آرون گروپس، کلاهبرداری بروکر آرون گروپس

پیش از آن که به بررسی اعتبار و کلاهبرداری آرون گروپس بپردازیم، در جدول زیر بطور خلاصه به بروکر Aaron Groups پرداخته شده است:

بروکر آرون ورود ، پشتیبانی آرون گروپس ، آموزش بروکر آرون گروپس
بروکر Aaron Groups
🔥ثبت نام در آرون گروپس
پستیبانی فارسی فارکس ، پشتیبانی ارز دیجیتال ، پشتیبانی بروکرهای فارکس برای ایرانیان ، پشتیبانی آرون گروپس ☎️پشتیبان تلگرام
🪙حداقل واریز اولیه $1
📜رگولاتوری ✅ دارد (FSA)
⚠️سابقه کلاهبرداری ❌ ندارد
📝افتتاح حساب برای ایرانیان ✅ دارد

 

آیا بروکر آرون معتبر است؟

برای بررسی شرایط کلاهبرداری بروکر آرون گروپس ابتدا باید به فرایند فعالیتی این بروکر بپردازیم. در آغاز فعالیت، آرون گروپس با همکاری شرکت مستقل دیگری با نام طلای آرون (با نام رسمی آرون دریک رخشان) خدمات خود را ارائه و طلای آرون امکان خرید و فروش آنلاین طلا را فراهم می‌ کرد.

با توجه به اینکه افراد مسئول در این شرکت معتقد بودند که خرید و فروش طلا باعث نوسانات قیمت طلا و متشنج‌ شدن بازار می ‌شود، فعالیت طلای آرون نیز تحت تأثیر قرار گرفت و پرونده ‌هایی برای این شرکت تشکیل شد. علاوه ‌بر این، برخی از رسانه‌ ها اعلام کردند که قیمت طلا در معاملات طلای آرون به‌ شکل دلخواه دستکاری می ‌شد. اینکه این ادعا صحت دارد یا خیر، مشخص نیست.

به ‌همین ‌دلیل، آرون گروپس تصمیم گرفت همکاری خود را با طلای آرون قطع کند و به‌ طور مستقل از طریق دفتر خود در ترکیه به ارائه خدمات بپردازد. در حال ‌حاضر، داشتن رگولاتوری آفشور FSA می ‌تواند نشان ‌دهنده اعتبار بروکر آرون گروپس این کارگزاری باشد و به ‌پایان ‌رسیدن داستان کلاهبرداری بروکر آرون گروپس را نشان دهد. همچنین تا کنون هیچ شکایت رسمی از آرون گروپس نشده است و مشکلی در روند کار این بروکر وجود ندارد!

 

اعتبار بروکر آرون گروپس

برای بررسی اعتبار یا کلاهبرداری بروکر آرون گروپس و دیگر کارگزاری های فعال در بازار فارکس معیار های مهمی مورد بررسی قرار می‌ گیرند که عبارتند از:

 1. وضعیت رگولاتوری؛
 2. وضعیت تیم پشتیبانی بروکر؛
 3. روش‌ های واریز و برداشت؛
 4. شکایت‌ های رسمی از بروکر.

 

وضعیت رگولاتوری آرون گروپس

آرون گروپس یک کارگزاری آفشور است که در سال (2020) تاسیس شد و دفتر آن در قبرس قرار دارد. اعتبار بروکر آرون گروپس بر اساس رگوله (جزایر مارشال) است که چندان معتبر نیست، اما بسیاری از بروکر های فارکس آن را برای ارائه خدمات به ایرانیان دریافت می کنند.

بروکر آرون گروپس از طریق شعبه قبرس خود با نام (Aron Markets Ltd) این رگوله را دریافت کرد، اما متاسفانه نمی توان آن را به عنوان یک مرجع معتبر حساب کرد.

آرون گروپس تمرکز اصلی اش را روی ارائه خدمات به ایرانیان گذاشته است و به همین دلیل برای دریافت مجوز باید به سراغ نهاد های آفشور می رفت؛ چرا که نهاد بزرگ و معتبر جهان به دلیل تحریم ها امکان ارائه خدمات به ایرانیان را ندارند. در نتیجه بسیاری از کارگزاری ها برای ارائه خدمات به ایرانیان به سراغ رگوله های آفشور مانند (جزایر مارشال) می روند. البته نداشتن رگوله معتبر به تنهایی دلیلی بر کلاهبرداری آرون گروپس نیست.

 

اعتبار بروکر آرون گروپس

کلاهبرداری بروکر آرون

کلاهبرداری آرون گروپس

کلاهبرداری بروکر آرون گروپس

 

وضعیت تیم پشتیبانی آرون گروپس

یکی از معیار هایی که می تواند وضعیت اعتبار بروکر آرون گروپس یا هر بروکر دیگری را مشخص کند، بررسی وضعیت پشتیبانی آن است. اگر بروکر تیم پشتیبانی خوبی نداشته باشد و به سوالات و مشکلات کاربران به درستی پاسخ ندهند، احتمال کلاهبرداری آن بروکر بالا می رود.

تیم پشتیبانی آرون گروپس به ‌صورت ۲۴ ساعته و در ۷ روز هفته آماده پاسخگویی به سوالات و مشکلات تریدر ها است. این تیم از کارشناسان مجرب و با تجربه تشکیل شده است که به زبان فارسی پاسخگوی تریدرها هستند. تیم پشتیبانی آرون گروپس از طریق روش‌ های مختلفی قابل دسترسی است، از جمله:

 • چت زنده؛
 • تلگرام؛
 • ایمیل.

 

روش‌های واریز و برداشت

تنوع روش های واریز برداشت یکی دیگر از معیار های مهم در بررسی کلاهبرداری بروکر آرون گروپس است. به طور کلی اگر یک بروکر روش های محدودی برای واریز و برداشت داشته باشد، باید به آن شک کرد.

آرون گروپس امکان واریز برداشت از طریق روش های زیر را ایجاد کرده است. دقت کنید که محدودیت روش های واریز و برداشت در این بروکر به دلیل آن است که روش هایی مانند کارت اعتباری و پی پال در ایران کاربرد ندارند. روش های واریز و برداشت آرون گروپس:

 • ریالی
 • تتر
 • بیت کوین و دیگر ارز های دیجیتال.

 

شکایت‌های رسمی از بروکر آرون گروپس

براساس بررسی‌های انجام‌ شده، تاکنون شکایت رسمی و قابل استناد از کارگزاری آرون گروپس در هیچ یک از نهادهای نظارتی معتبر ثبت نشده است. با این‌ حال، برخی از ‌تریدر ها در شبکه‌ های اجتماعی از این کارگزاری شکایت کرده ‌اند.

این شکایت‌ ها عمدتا مربوط به مسائل زیر هستند که با پیگیری های تیم پشتیبانی بروکر رفع شده اند.

 • عدم پرداخت سود؛
 • مشکلات در واریز و برداشت؛
 • عدم ارائه آموزش‌های کافی.

 

✅نظر کارشناسان تاپ بروکر ایران

در این مقاله سعی داشتیم تا با بررسی اعتبار بروکر آرون گروپس در قالب جمع بندی به این موضوع رسیده که آیا احتمال کلاهبرداری بروکر آرون گروپس در آینده وجود دارد یا خیر!؟

بصورت کلی نمیتوان پاسخ قاطعانه ای به این پرسش داد اما به دلیل سابقه کم این بروکر علارقم عدم گزارش کلاهبرداری آرون گروپس تا به این لحظه برای انتخاب بهتر پیشنهاد تاپ بروکر ایران معامله با بروکر های معتبر فارکس میباشد.

سوالات متداول

درج نظر

فهرست مطالب
مطالب پیشنهادی
💼کپی ترید ارانته چیست؟ - آموزش افتتاح pamm در ارانته
🗣️نظرات در مورد بروکر فیبوگروپ - بررسی نظرات فیبوگروپ
💻لینک دانلود اپلیکیشن ارانته - آموزش دانلود متاتریدر ارانته [متاتریدر 4 و 5]
💸آموزش واریز و برداشت ارانته - شارژ حساب ارانته برای ایرانیان
جدیدترین مطالب
💲معرفی نماد شاخص دلار در تریدینگ ویو - چارت دلار در تریدینگ ویو
🛢️معرفی نماد نفت در تریدینگ ویو - نمودار نماد نفت خام در تریدینگ ویو
💻آموزش نماد نزدک در متاتریدر - نماد شاخص نزدک در متاتریدر 4
📝آموزش افتتاح حساب واقعی فارکس - چگونه باید در فارکس حساب باز کنیم؟
📑آموزش معامله در فارکس - چگونه از ایران در فارکس معامله کنیم؟