📝ثبت نام باینری آپشن در بروکر آلپاری – ورود به باینری آپشن آلپاری

13:08 21/08/2023 -

📝آموزش افتتاح حساب باینری آپشن آلپاری – ورود به حساب فیکس کانترکت الپاری

پلتفرم Fix-ContractsTrader یا با عنوانی دیگر بستر معاملات باینری آپشن در بروکر آلپاری بطور اختصاصی برای دسترسی سرمایه گذاران به معامله در باینری اپشن ها طراحی و توسعه یافته است. در مقاله معرفی بروکر آلپاری بطور مفصل به آن پرداخته شده است.

در این مقاله اما قصد داریم تا به نحوه ی ورود به باینری آپشن در بروکر آلپاری بپردازیم و برای آن دسته از معامله گران که به تازگی قصد سرمایه گذاری در این بروکر معتبر فارکس را دارند. آموزش ثبت نام باینری آپشن در بروکر آلپاری را مورد بررسی قرار میدهیم، با تاپ بروکر ایران همراه باشید.

افتتاح حساب در آلپاری

ثبت نام در باینری اپشن الپاری، آموزش ثبت نام در بروکر آلپاری باینری آپشن، آموزش افتتاح حساب باینری آپشن آلپاری، ورود به باینری اپشن الپاری

پیش از آنکه به ثبت نام در باینری اپشن الپاری بپردازیم، در جدول زیر بطور خلاصه اطلاعاتی درباره ی بروکر Alpari آورده شده است:

بروکر آلپاری، لوگوی جدید آلپاری، کارگزاری الپاری فارسی
بروکر Alpari
🔥ثبت نام در بروکر الپاری
پستیبانی فارسی فارکس ، پشتیبانی ارز دیجیتال ، پشتیبانی بروکرهای فارکس برای ایرانیان ، پشتیبانی آلپاری ☎️تلگرام فارسی
🚀حداقل مبلغ افتتاح حساب 💲1 دلار
امکان افتتاح اکانت دمو ✅ دارد
💰بیشترین میزان بازپرداخت 100%
⏰معاملات OTC باینری ✅ دارد

 

معاملات باینری آپشن در بروکر آلپاری آپشن

پیش از هرچیز ابتدا میبایست مختصری به حساب فیکس کانترکت الپاری بپردازیم، اغلب معامله گران بروکر آلپاری را به معاملات فارکس آن میشناسند، اما پس از اجرایی شدن بستر معاملات باینری آپشن در بروکر آلپاری آپشن دسته ای جدید از سرمایه گذاران به سمت این بروکر سرازیر شدند.

 

آموزش باینری آپشن آلپاری

به دلیل گسترده بودن موضوع باینری آپشن آلپاری Alpari پیشنهاد میکنیم تا برای آشنایی بیشتر با این دسته از معاملات، از طریق لینک زیر به مقاله اختصاصی آموزش باینری آپشن آلپاری مراجعه نمایید.

در این مقاله علاوه بر آموزش باینری آلپاری، پلتفرم های معاملاتی این بروکر و بهترین استراتژی باینری آپشن آلپاری پرداخته ایم تا پس از مطالعه، معامله گران قادر باشند با دانش و تجربه ی کافی نسبت به اجرای معاملات خود اقدام نمایند.

اموزش الپاری باینری ، سایت آلپاری باینری آپشن ، معاملات باینری اپشن در الپاری ، باینری آپشن آلپاری

برای مطالعه آموزش کامل باینری آپشن بروکر آلپاری کافیست تا بروی لینک زیر کلیک نمایید.

باینری آپشن بروکر آلپاری

 

▶️ویدئو اموزش ثبت نام در باینری اپشن الپاری

 

ثبت نام باینری آپشن در بروکر آلپاری

اگر از کاربران قدیمی آلپاری میباشید، بدون نیاز به انجام مجدد مراحل ثبت نام باینری آپشن در بروکر آلپاری، میتوانید با اطلاعات حساب به مای آلپاری خود وارد شوید، اما اگر به تازگی تصمیم بر افتتاح حساب باینری آپشن آلپاری دارید کافیست تا مطابق مراحل زیر پیشروید.

به جهت تکمیل ثبت نام در باینری اپشن الپاری میبایست تا مراحل مشابهی با پلتفرم فارکس آلپاری را دنبال نماید، برای شروع بروی لینک زیر کلیک کرده تا به صفحه ی ثبت نام هدایت شوید.

افتتاح حساب در آلپاری

مرحله اول – تکمیل فرم ثبت نام

در اولین گام برای آموزش ثبت نام در بروکر آلپاری باینری آپشن کاربران میبایست فرم ثبت نام را مشابه راهنمایی های داخل تصویر تکمیل کرده و پس از تایید توافقنامه بروی گزینه ی ادامه کلیک نمایند.

ثبت نام در کارگزاری آلپاری ، آموزش افتتاح حساب آلپاری ، ثبت نام alpari
آموزش ثبت نام در باینری اپشن الپاری

 

مرحله دوم – اطلاعات مربوط به محل سکونت

در گام بعد میبایست ابتدا کشور مربوط به تابعیت خود را انتخاب کرده و پس از تعیین شهر محل سکونت برای تکمیل مراحل مجددا بروی گزینه ی ادامه کلیک نمایید.

مراحل ثبت نام در آلپاری ، ثبت نام در کارگزاری آلپاری ، ورود به سایت آلپاری
ثبت نام در باینری اپشن الپاری

 

مرحله سوم – تایید آدرس ایمیل یا شماره تلفن

پیش از ورود به آلپاری در آخرین مرحله کاربران میبایست یکی از روش هایی که در مرحله اول از آن برای ثبت نام استفاده نموده اند (شماره تلفن یا آدرس ایمیل) را انتخاب کرده سپس کد ارسال شده را در بخش مشخص شده برای تکمیل مراحل ثبت نام در باینری اپشن الپاری وارد نمایند.

افتتاح حساب باینری آپشن آلپاری، ثبت نام باینری آپشن در بروکر آلپاری، ثبت نام در باینری اپشن الپاری
دریافت کد تایید ثبت نام در باینری اپشن الپاری

 

آموزش ساخت حساب باینری آپشن آلپاری

یکی از مواردی که بعضا کاربران در بروکر آلپاری را با مشکل مواجه مینماید، تفاوت حساب معاملاتی فارکس و باینری آپشن در آلپاری است، در پلتفرم باینری آپشن آلپاری بر خلاف معاملات فارکس کاربران نیازی به افتتاح حساب باینری آپشن آلپاری برای معاملات ندارند.

تنها یک حساب ریل و حساب دمو باینری آلپاری برای معاملات واقعی و آزمایشی در اختیار تریدر ها قرار گرفته است که پس از ثبت نام و شارژ حساب میتوان از آن در معاملات باینری آپشن بروکر الپاری استفاده نمود.

آلپاری فیکس کانترکت ، fix contract alpari چیست ، بروکر آلپاری باینری آپشن

افتتاح حساب در آلپاری

افتتاح حساب باینری آپشن در آلپاری

برای افتتاح حساب ریل باینری آپشن پس از ورود به سایت آلپاری، از نوار ابزار سمت راست در کابین گزینه ی Fix-contract را انتخاب کرده تا به صفحه ی افتتاح حساب هدایت شوید.

اموزش الپاری باینری ، سایت آلپاری باینری آپشن ، حساب فیکس کانترکت آلپاری
ورود به باینری اپشن الپاری

 

انتخاب حساب باینری آپشن

در این مرحله همانطور که اشاره داشتیم، تنوع زیادی در اختیار معامله گران نیست و تنها میتوان حساب واقعی باینری آپشن را با ارز پایه دلار و یا یورو افتتاح نمود.

Alpari Fix-Contract ، ثبت نام در باینری آپشن آلپاری ، ورود به باینری اپشن الپاری ، باینری آپشن در آلپاری
ورود به باینری اپشن الپاری

 

آموزش ورود به باینری اپشن الپاری

پس از تکمیل مراحل ثبت نام نوبت به آن رسیده که نحوه ورود به باینری اپشن الپاری را مورد بررسی قرار دهیم، برای دسترسی به بخش معاملات باینری در آلپاری میبایست از طریق کابین شخصی آلپاری و یا برنامه موبایل باینری آپشن آلپاری اقدام نمایید.

 فضای باینری آپشن بروکر آلپاری ، معاملات باینری آلپاری ، کابین شخصی آلپاری ، باینری آپشن در آلپاری

برای ورود میبایست مجدد از طریق نوار ابزار سمت راست این بار از دسته بندی پلتفرم های الپاری، گزینه ی ورود به پلتفرم Fix-ContractsTrader را به جهت ورود به پلتفرم معاملات باینری آپشن آلپاری کلیک نمایید.

 

✅نظر تخصصی تاپ بروکر ایران

در قالب جمع بندی میتوان معاملات باینری آپشن در بروکر آلپاری آپشن را یکی از ویژگی های این بروکر فارکس به منظور بهبود تجربه معاملاتی در نظر داشت که بیشتر معامله گرانی که از پیش اقدام به ثبت نام در آلپاری نموده، به آن مراجعه مینمایند.

همچنین کاربران علاوه بر پلتفرم تحت وب، میتوانند از برنامه موبایل آلپاری فیکس کانترکت برای اجرای معاملات باینری، ثبت نام در باینری اپشن الپاری و مدیریت حساب خود اقدام نمایند.

سوالات متداول

درج نظر

فهرست مطالب
مطالب پیشنهادی
🗣️نظرات درباره بروکر آلپاری برای ایرانیان - بروکر آلپاری خوبه؟
📜نماد شاخص نزدک در الپاری - نزدک در آلپاری چیست؟
🆚تفاوت حساب استاندارد و ecn آلپاری - مقایسه حساب کلاسیک و ecn آلپاری
📜بررسی رگوله بروکر آلپاری - رگوله های الپاری کدام اند؟
جدیدترین مطالب
📊استراتژی نوسان گیری با اندیکاتور atr - استراتژی atr در فارکس
💰حساب پراپ لایت فارکس چیست؟ - بررسی حساب پراپ بروکر لایت فارکس
📈بهترین اندیکاتور برای نوسان گیری فارکس - لیست بهترین اندیکاتور نوسانگیری
🗣️نظرات درباره بروکر آلپاری برای ایرانیان - بروکر آلپاری خوبه؟
💻آموزش متاتریدر ۵ فارکس - آموزش کامل متاتریدر 5