📍بروکر آلپاری کجاست؟ – بروکر آلپاری برای چه کشوری است؟

08:43 19/03/2024 -

📍بروکر آلپاری مال کدام کشور است؟ – بروکر آلپاری کجاست؟

دفتر مرکزی الپاری مسئولیت خدمات رسانی بروکر آلپاری در تمام شعبات بین المللی این بروکر معتبر فارکس را بر عهده دارد. به همین دلیل جستجو برای “آدرس الپاری” و اینکه “بروکر آلپاری در کدام کشور است؟” بین کاربران ایرانی کارگزاری آلپاری از محبوبیت بالایی برخوردار است.

از این رو در مقاله «بروکر آلپاری کجاست؟»  قصد داریم به سوالاتی مانند دفتر مرکزی الپاری و بروکر آلپاری مال کدام کشور است؟ پاسخ دهیم.
چنانچه شما نیز به دانستن ادرس الپاری و یا کارگزاری آلپاری کجاست؟ علاقه دارید در این مقاله با تیم تاپ بروکر ایران همراه باشید.

افتتاح حساب در آلپاری

بروکر آلپاری برای چه کشوری است؟، بروکر آلپاری در کدام کشور است؟، بروکر آلپاری کجاست؟، دفتر مرکزی الپاری

پیش از آنکه به ادامه مطلب بروکر آلپاری برای چه کشوری است؟ بپردازیم. در جدول زیر به خلاصه اطلاعاتی در مورد بروکر آلپاری می پردازیم:

بروکر آلپاری، لوگوی جدید آلپاری، بروکر Alpari
بروکر Alpari
🔥ثبت نام در بروکر الپاری
پستیبانی فارسی فارکس ، پشتیبانی ارز دیجیتال ، پشتیبانی بروکرهای فارکس برای ایرانیان ، پشتیبانی آلپاری ☎️تلگرام فارسی
📝افتتاح حساب برای ایرانیان ✅ دارد
📈شروع فعالیت 1998
📃رگوله آلپاری SVG FSC, FSC/FSA
🏦دفتر مرکزی آلپاری جزیره موهلی

 

درباره ی بروکر آلپاری

در کشور روسیه آقای اندری والریویچ داشین اولین دفتر آلپاری را در سال 1998 تاُسیس کرد. 26 سال از فعالیت بروکر آلپاری در بازار مالی فارکس می گذرد و خدمات بی شماری برای کاربران خود فراهم کرده است. علاوه بر این، موفقیت های زیادی طی این سال ها کسب نموده که عبارتند از:

  1. کسب رگوله های معتبر از سوی نهاد های داخل کشور و همچنین سازمان های بین المللی؛
  2. آلپاری اولین بروکری بود که از پلتفرم معاملاتی متاتریدر برای انجام معاملات استفاده کرد؛
  3. آلپاری طی ده سال ابتدایی کار خود شاهد فعالیت بیش از ده هزار معامله گر بوده است؛
  4. آلپاری با احداث مرکز خیریه برای کودکان کم توان ذهنی و جسمی توانست جایگاه ویژه ای بین کاربران خود باز کند.

 

بروکر آلپاری مال کدام کشور است؟

معامله گران با استفاده از واسطه هایی مانند بروکر ها می توانند در بازار فارکس برروی جفت ارز ها، فلزات گران بها، CDF و شاخص ها معاملات خود را انجام بدهند. یکی از کارگزاری های قدیمی که برای تریدر های ایرانی خدمات و پشتیبانی به زبان فارسی در نظر گرفته است؛ بروکر آلپاری می باشد.

در پاسخ به این سوال که بروکر آلپاری مال کدام کشور است؟ باید بگوییم که، دفتر مرکزی الپاری در کشور سرد روسیه از سال 1998 فعالیت کاری خود را تحت عنوان یک شرکت کوچیک آغاز کرد و تا کنون با موفقیت توانسته به فعالیت خود ادامه بدهد.

افتتاح حساب در آلپاری

 

آدرس دفتر مرکزی الپاری

کارگزاری آلپاری پس از مدتی فعالیت در بازار های مالی روسیه تصمیم گرفت، کارگزاری خود را گسترش بدهد و آن را جهانی کند. سال 2002 در سایت خود با ایجاد زبان انگلیسی رسماً اعلام کرد که از این پس فعالیت خود را به صورت بین المللی در بازار مالی فارکس ادامه خواهد داد.

در جواب سوال “کارگزاری آلپاری کجاست؟” باید بگوییم در حال حاضر دفتر مرکزی بروکر آلپاری در جزیره موهلی [Mohéli] با شماره HY00423015 به ثبت رسیده.

آدرس بروکر آلپاری شعبه کشور کومور

Alpari (Comoros) Ltd, Bonovo Road – Fomboni, Island of Mohéli – Comoros Union

 

آلپاری در کدام کشور ها دفتر دارد؟

اگرچه اولین دفتر آلپاری در کشور روسیه تاُسیس شده است اما به واسطه فعالیت مناسب و ارائه مزایای جذاب توانست تا در سطح جهانی فعالیت خود را گسترش بدهد. از این رو که ارائه خدمات به برخی کشور ها همانند ایران محدود است، کارگزاری آلپاری توانسته با باز کردن دفاتر زیر مجموعه دفتر مرکزی الپاری در چندین کشور، کاربران بیشتری را تحت پوشش قرار دهد.

به همین دلیل پاسخ به سوال هایی همانند «بروکر آلپاری در کدام کشور است؟» برای کاربران سراسر دنیا می تواند کمی پیچیده تر باشد زیرا بستگی به کشور سکونت فرد، هر کاربر کارگزاری آلپاری با یک دفتر آلپاری می تواند در ارتباط باشد.

در پاسخ به این سوال که “دفتر های بروکر آلپاری کجاست؟” لازم به ذکر است که برخی از آدرس بروکر آلپاری شامل کشور; بلاروس، قبرس، موریس، موهلی، سنت وینسنت و لندن می باشند که بروکر آلپاری در آن ها دفتر نمایندگی ایجاد کرده است.

دفتر آلپاری واقع شده در گرانادیز و سنت وینسنت یکی از اصلی ترین دفتر های آلپاری می باشد، چراکه از گذشته تا به کنون فعالیت خود را ادامه داده است!

 

کاربران ایرانی چه تجربه ای از آلپاری دارند؟

پس از پاسخ به سوال «بروکر آلپاری برای چه کشوری است؟» به سراغ تجربه کاربران می رویم. آلپاری کاربران زیادی دارد و تعداد قابل توجهی از معامله گران ایرانی با این بروکر نسبتاً قدیمی کار می کنند. نظرات متفاوتی از سوی کاربران در ارتباط با کارگزاری آلپاری وجود دارد؛ به طور مثال:

نظرات در مورد الپاری

  • مهرداد یکی از کاربران قدیمی بروکر آلپاری است که می گوید:
“هیچ مشکلی با کارگزاری آلپاری ندارم و از نظر من کندل سازی، کلاهبرداری و… تماماً شایعات است؛”
  • هانیه می گوید:
” آلپاری به عنوان یکی از بروکر های معتبر دارای تنوع در پلتفرم معاملاتی، اسپرد شناور و کمیسیون کم است؛”
حمید رضا یکی دیگر از کابران آلپاری:

از بالا بودن اسپرد حساب نانو می گوید و آن را با حساب ECN مقایسه کرده است.

 

✅نظر کارشناسان تاپ بروکر ایران

اولین ادرس الپاری که بعنوان دفتر مرکزی الپاری فعالیت خود را در آن آغاز نمود در کشور روسیه میباشد. اما همانطور که در طول مقاله در پاسخ به این سوال که “بروکر آلپاری کجاست؟” اشاره داشتیم، بروکر دارای دفاتر نمایندگی مختلفی در کشورهای های بلاروس، قبرس، موریس و…. می باشد.

حدوداً 26 سال است که در بازار های مالی فارکس فعالیت دارد و در طی این سال ها فراز و نشیب های بسیاری را تجربه کرده است. با وجود آن که دچار ورشکستگی شد (در دفتر آلپاری انگلستان!)، اما با قدرت به کار خود ادامه داده و توانست رگوله ها و جوایز بسیاری از سوی سازمان های معتبر دریافت کند.

در حالی که بسیاری از کارگزاری ها فعالیت کاری خود را با مشتریان ایرانی قطع کرده اند. اما بروکر آلپاری با وجود اینکه رگوله معتبری برای ایرانی ها ندارد، همچنان ادرس الپاری در شعبات آفشور به مشتریان فارسی زبان پاسخ می دهد و همکاری خود را با آن ها حفظ کرده است.

سوالات متداول

درج نظر

فهرست مطالب
مطالب پیشنهادی
☎️تماس با پشتیبانی آلپاری فارسی - ارتباط با پشتیبانی آلپاری در ایران
🗣️نظرات درباره بروکر آلپاری برای ایرانیان - بروکر آلپاری خوبه؟
📜نماد شاخص نزدک در الپاری - نزدک در آلپاری چیست؟
🆚تفاوت حساب استاندارد و ecn آلپاری - مقایسه حساب کلاسیک و ecn آلپاری
جدیدترین مطالب
🏦معرفی صرافی های ارز دیجیتال خارجی - لیست صرافی های ارز دیجیتال خارجی بدون تحریم
💱بهترین صرافی ارز دیجیتال ایرانی - بهترین صرافی ایرانی برای خرید و فروش ارز دیجیتال
📈معرفی اندیکاتور سیگنال دهی ارز‌ دیجیتال - اندیکاتور سیگنال ارز‌ دیجیتال چیست؟
📅بهترین تقویم اقتصادی ارز دیجیتال - تقویم اقتصادی کریپتو
📊بررسی تکنیک اسکالپ در فارکس - تکنیک scalp در فارکس