🥇بررسی مسابقه آلپاری – نحوه شرکت در مسابقات آلپاری

10:39 09/01/2024 -

🥇بررسی مسابقه آلپاری – آشنایی با مسابقات الپاری

مسابقات فارکس همواره از قایلیت های جذاب بروکر ها میباشد، مسابقات آلپاری نیز از این قاعده مستثنی نیست. شرکت در مسابقه آلپاری و رقابت با دیگر معامله گران فرصت مناسبی را برای کسب تجربه و درامد در اختیار معامله گران بروکر آلپاری قرار میدهد.

در این مقاله به بررسی مسابقه آلپاری فعال و جوایز آن خواهیم پرداخت. چنانچه شما نیز قصد شرکت در مسابقات الپاری را داشته دعوت میکنیم تا انتها با تاپ بروکر ایران همراه باشید.

افتتاح حساب در آلپاری

مسابقات آلپاری، مسابقه دمو آلپاری، مسابقه آلپاری

پیش از آنکه به مسابقات الپاری بپردازیم، در جدول زیر به خلاصه ای از ویژگی های بروکر آلپاری اشاره داشته ایم:

بروکر آلپاری، لوگوی جدید آلپاری، بروکر Alpari
بروکر Alpari
🔥ثبت نام در بروکر الپاری
پستیبانی فارسی فارکس ، پشتیبانی ارز دیجیتال ، پشتیبانی بروکرهای فارکس برای ایرانیان ، پشتیبانی آلپاری ☎️تلگرام فارسی
💫مسابقات ریل آلپاری ✅ دارد
⭐مسابقه دمو آلپاری ✅ دارد
👤نیاز به احراز هویت ❌ندارد

 

مسابقه آلپاری چیست؟

مسابقه آلپاری از جمله مسابقات فارکس است که عموما در قالب حساب دمو و البته بصورت دوره ای برگذار میشود. مسابقات آلپاری این امکان را در اختیار بیش از 1 میلیون کاربر خود قرار داده تا بر سر کسب جوایز نفیس این بروکر به رقابت بپردازند.

 

شرایط شرکت در مسابقات الپاری

شرایط و نحوه شرکت در مسابقه آلپاری بسته به نوع مسابقه متفاوت است. بنابر این بهتر است تا پیش از شرکت در مسابقات الپاری در بخش ضوابط و قوانین شرایط هر مسابقه را پیش از شرکت در آن مطالعه نمایید.

اما بصورت کلی ثبت نام و احراز هویت در آلپاری تا کنون در تمام شرایط مربوط به مسابقات آلپاری یکسان بوده است!

افتتاح حساب در آلپاری

 

انواع مسابقات آلپاری

در حال حاضر بخش مسابقه آلپاری از سایت اصلی آلپاری حذف شده و اغلب مسابقات نیز پس از تکمیل دوره در حال حاضر تمدید نشده اند. اما در ادامه به تعدادی از مسابقات آلپاری که در گذشته برگذار شده و در آینده نیز میتوان انتظار آن را داشت خواهیم پرداخت:

 

مسابقه بزرگ بروکر آلپاری | 20 جایزه 20 تریدر

از جمله محبوب ترین مسابقات الپاری که اخیرا برگذار شد میتوان به عنوان “مسابقه بزرگ ابرتریدرهای آلپاری” اشاره داشت. این مسابقه آلپاری در بازه ی 30 روزه اجازه ی رقابت را در اختیار برترین معامله گران آلپاری قرار داده تا 20 تا از برترین آن ها جوایزی را دریافت نمایند.

جوایز آلپاری برای این مسابقه به شرح زیر است:

🥇نفر اول: یک دستگاه خودرو شاهین G

🥈نفر دوم: یک دستگاه موتورسیکلت لیفان

🥉نفر سوم: یک دستگاه مک بوک 13 اینچ

دوره ی مسابقات آلپاری که تنها برای معامله گران ایرانی آلپاری در دسترس بود، از 4 فروردین تا 4 اردیبهشت برگذار شد. برای شرکت در این مسابقه آلپاری نیز کاربران میبایست حداقل 300 دلار واریز اولیه داشته و تنها در نماد طلا آلپاری و SPX500-m برای رقابت با دیگر تریدر های آلپاری معامله نمایید.

 

مسابقه Formula FX الپاری

این دسته از مسابقه آلپاری در یک دوره برگذار شده و در آن تا 10 هزار دلار صندوق جوایز را برای 40 نفر از شرکت کنندگان در نظر گرفته است. از محتمل ترین گزینه های تکرار مسابقات الپاری این مورد است که میتوان انتظار برگذاری مجدد آن را در آینده داشت.

شرایط شرکت در مسابقه Formula FX الپاری:

 • طول دوره: 1
 • طول هر دوره: 1 هفته
 • تعداد برندگان: 40 نفر
 • مجموع جوایز: 1900 دلار یا 10000 ALP

 

مسابقه دمو آلپاری

مسابقه دمو آلپاری از جمله مسابقات فارکس در این بروکر است که بدون نیاز به پرداخت هزینه امکان شرکت در مسابقه را فراهم می نماید. در این مسابقات کاربران بدون نیاز به پرداخت ورودی قادر به شرکت و رقابت در مسابقات آلپاری خواهند بود.

مسابقه واقعیت مجازی الپاری

از محبوب ترین مسابقه دمو آلپاری میتوان به “مسابقه واقعیت مجازی الپاری” اشاره کرد. این مسابقات نیز در 12 دوره به مدت 3 هفته برگذار شد که برای شرکت در مسابقه دمو آلپاری کاربران بدون نیاز به پرداخت هزینه میتوانستند تا جزء 30 برنده هر دوره باشند.

شرایط شرکت در مسابقه واقعیت مجازی الپاری:

 • مسابقه دمو آلپاری
 • بدون نیاز به ورودی
 • طول دوره: 12
 • طول هر دوره: 3 هفته
 • تعداد برندگان: 30 نفر
 • مجموع جوایز: 1000 دلار یا 15600 ALP

 

نحوه شرکت در مسابقات آلپاری

همانطور که اشاره داشتیم مسابقات آلپاری در حال حاضر برگذار نمیشود. اما چنانچه در آینده در قالب مسابقه آلپاری امکان رقابت در اختیار معامله گران قرار گیرد؛ برای شرکت در مسابقه آلپاری کاربران میبایست تا مطابق مراحل زیر پیشروند:

 

گام اول – ثبت نام در آلپاری

همانطور که اشاره داشتیم برای شرکت در مسابقه آلپاری که با پرداخت ورودی برگذار شده و همچنین مسابقه دمو آلپاری (بدون نیاز به ورودی!) کاربران میبایست ابتدا ثبت نام و احراز هویت در آلپاری را تکمیل نمایند.

چگونه در آلپاری ثبت نام کنیم؟، آموزش ثبت نام آلپاری فارکس، آموزش ثبت نام در بروکر آلپاری، آموزش تصویری ثبت نام در آلپاری

برای دریافت راهنمایی نحوه ثبت نام در آلپاری کافیست بروی لینک زیر کلیک نمایید.

آموزش ثبت نام در آلپاری

 

گام دوم – انتخاب مسابقات الپاری

در مرحله ی بعد و ورود به کابین آلپاری میبایست در بخش مسابقات الپاری با توجه به شرایط هر مسابقه گزینه ی مورد نظر خود را انتخاب نمایید. پس از تایید «قوانین مسابقه آلپاری» بروی گزینه ی ثبت نام کلیک نمایید.

مسابقات آلپاری، مسابقه دمو آلپاری، مسابقه آلپاری
آموزش شرکت در مسابقات آلپاری

گام سوم – شرکت در مسابقه آلپاری

در مرحله ی آخر اطلاعات مربوط به حساب اختصاص داده شده برای شرکت در مسابقات آلپاری برای کاربران نمایش داده خواهد شد. پس از اتصال حساب آلپاری به متاتریدر میتوانید نسبت به شرکت در مسابقه آلپاری اقدام نمایید.

مسابقات آلپاری، مسابقه دمو آلپاری، مسابقه آلپاری

 

✅نظر کارشناسان تاپ بروکر ایران

در این مقاله بصورت مفصل به مسابقه آلپاری و نحوه ی شرکت در آن اشاره شد. اگر چه در حال حاضر امکان شرکت در مسابقات الپاری فراهم نمیباشد اما میتوان در آینده انتظار برگذاری این دسته از رقابت های جذاب را داشت.

سوالات متداول

 • شرایط مسابقات الپاری چیست؟

  مسابقات الپاری بصورت دوره ای برگذار میشود و بسته به هر یک شرایط شرکت در مسابقه آلپاری نیز متغیر است. اما ثبت نام و احراز هویت در آلپاری در تمام این مسابقات ثابت است.

 • مسابقه دمو آلپاری چیست؟

  مسابقه دمو آلپاری از جمله مسابقات فارکس در این بروکر است که بدون پرداخت هزینه یا ورودی امکان رقابت بر سر جوایز آلپاری را در اختیار معامله گران قرار میدهد. بهترین مسابقه دمو آلپاری را میتوان “مسابقه واقعیت مجازی الپاری” دانست.

 • نحوه شرکت در مسابقه آلپاری چگونه است؟

  برای شرکت در مسابقات الپاری کاربران میبایست ابتدا ثبت نام خود را انجام داده و پس از انتخاب مسابقه مورد نظر نسبت به شرکت در آن اقدام نمایند. برای کسب اطلاعات بیشتر برای شرکت در مسابقه آلپاری با پشتیبانی تماس حاصل فرمایید.

  ☎️پشتیبانی آلپاری در تلگرام

   

 • برای شرکت در مسابقات الپاری نیاز به احراز هویت است؟

  بله، برای شرکت در مسابقه آلپاری معامله گران میبایست ثبت نام در آلپاری و پس از آن احراز هویت خود را تکمیل نمایند.

  📝آموزش ثبت نام در آلپاری

 • آخرین مسابقه آلپاری چیست؟

  در حال حاضر در بخش مسابقات آلپاری هیچ رقابتی در حال برگذاری نمیباشد. اما آخرین دوره از مسابقات این بروکر مربوط به “مسابقه واقعیت مجازی الپاری” بود که از جمله مسابقه دمو آلپاری بحساب می آید.

درج نظر

فهرست مطالب
مطالب پیشنهادی
🗣️نظرات درباره بروکر آلپاری برای ایرانیان - بروکر آلپاری خوبه؟
📜نماد شاخص نزدک در الپاری - نزدک در آلپاری چیست؟
🆚تفاوت حساب استاندارد و ecn آلپاری - مقایسه حساب کلاسیک و ecn آلپاری
📜بررسی رگوله بروکر آلپاری - رگوله های الپاری کدام اند؟
جدیدترین مطالب
💰حساب پراپ لایت فارکس چیست؟ - بررسی حساب پراپ بروکر لایت فارکس
📈بهترین اندیکاتور برای نوسان گیری فارکس - لیست بهترین اندیکاتور نوسانگیری
🗣️نظرات درباره بروکر آلپاری برای ایرانیان - بروکر آلپاری خوبه؟
💻آموزش متاتریدر ۵ فارکس - آموزش کامل متاتریدر 5
📊استراتژی با وین ریت 100 درصد - استراتژی وین ریت 100% فارکس