🎏معرفی کمترین اسپرد در بروکرهای فارکس – کمترین اسپرد فارکس

11:43 24/02/2023 -

🎏بهترین بروکر فارکس با کمترین اسپرد در ایران

کمترین اسپرد فارکس یکی از معیار های مهم در انتخاب بهترین بروکر های فارکس برای معامله گران است، همچنین از سوی دیگر نیز از ابتدایی ترین مباحثی است که در آموزش فارکس آن را می آموزید، حال ما قصد داریم تا با بررسی لیست بروکر های فارکس، بهترین بروکر با کمترین اسپرد را بررسی نموده و مناسب ترین گزینه را به معامله گران ایرانی پیشنهاد کنیم پس از شما دعوت میکنیم تا انتهای این مقاله با تاپ بروکر ایران همراه باشید.

کمترین اسپرد جفت ارزها ، کمترین اسپرد فارکس ، اسپرد در فارکس چیست

در جدول زیر برخی از بهترین بروکر هایی که کمترین اسپرد در فارکس را ارائه میدهند گردآوری نموده ایم:

نام بروکر لینک ثبت نام بروکر ها
سایت آلپاری بدون فیلتر ، آلپاری ثبت نام ، دانلود متاتریدر 4 آلپاری
بروکر Alpari
🔥ثبت نام در بروکر الپاری
🚀بررسی بروکر آلپاری
شارژ حساب لایت فارکس ، ثبت نام لایت فارکس ، لایت فارکس بدون فیلتر
بروکر LiteFinance
🔥ثبت نام در لایت فارکس
🚀بررسی بروکر لایت فارکس
راهنمای معاملات طلا icmbrokers ، انواع حساب بروکر icm ، ثبت نام در بروکر icm
بروکر ICM
🔥ثبت نام بروکر ICM Brokers
🚀بررسی بروکر آی سی ام
سایت بدون فیلتر امارکتس ، amarkets ورود ، دانلود متاتریدر 4 آمارکتس
بروکر Amarkets
🔥ثبت نام در بروکر آمارکتس
🚀بررسی بروکر آمارکتس
بروکر فیبو گروپ ، ثبت نام در فیبو گروپ ، بررسی تخصصی اعتبار بروکر فیبوگروپ
بروکر FiboGroup
🔥ثبت نام در فیبو گروپ
🚀 
بررسی بروکر فیبوگروپ
کمترین اسپرد irtfxb errante icon png
بروکر Errante
🔥ثبت نام در بروکر ارانته
🚀بررسی بروکر ارانته
پستیبانی فارسی فارکس ، پشتیبانی ارز دیجیتال ، پشتیبانی بروکرهای فارکس برای ایرانیان ، پشتیبان فارسی ☎️پیامرسان تلگرام
پستیبانی فارسی فارکس ، پشتیبانی ارز دیجیتال ، پشتیبانی بروکرهای فارکس برای ایرانیان ، راهنمای اسکالپ ❇️پیامرسان واتس اپ

 

مفهوم اسپرد در فارکس چیست؟

اسپرد در فارکس اختلاف اندکی است که بین قیمت خرید و قیمت فروش در هر معامله اعمال میشود، که به آن اسپرد (Spread) گفته میشود، اسپرد معمولاً با پیپ اندازه گیری میشود اسپرد به زبان ساده قیمت عرضه و تقاضا در تمام بازار های مالی است که رابطه ی مستقیم با مقدار نقدینگی بازار دارد، اسپرد و کمیسیون منبع درامد بروکر ها در ازای فعالیت معامله گران است.

 

🔖نحوه محاسبه اسپرد در فارکس

همچنین در صورتی که تمایل به مطالعه بیشتر در رابطه با Spread و نحوه محاسبه میزان اسپرد در فارکس دارید، میتوانید به مقاله ی اختصاصی تاپ بروکر ایران در این باره مراجعه نموده و از طریق بخش نظرات نیز سوالات و موارد خود را با متخصصین ما مطرح نمایید.

در این مقاله علاوه بر آموزش کامل اسپرد به تعریف اسپرد در فارکس و موارد مربوط به آن پرداخته ایم تا کاربرانی که به تازگی قصد شروع معامله در فارکس را داشته بخوبی با مفهوم اسپرد در فارکس به عنوان یکی از اصلی ترین فاکتور ها در انتخاب بروکر و استراتژی های معاملاتی آشنا شوند.

نحوه محاسبه اسپرد در فارکس ، اسپرد در فارکس چیست ، کمیسیون در فارکس چیست؟

برای مطالعه بیشتر درباره ی معنای اسپرد در فارکس و تاثیر آن در معاملات کافیست بروی لینک زیر کلیک نمایید.

اسپرد در فارکس چیست؟

 

کمیسیون در فارکس چیست؟

همانطور که گفتیم منبع اصلی درامد بروکر ها از اعمال اسپرد است بنابر این، این سوال پیش می آید که بروکر های فارکس با اسپرد صفر چگونه درامد زایی میکنند؟ پاسخ این سوال ساده است کمیسیون یا کارمزد در فارکس!

هرچه میزان اسپرد فشرده تر شود کارمزد بالاتر میرود.

کمیسیون فارکس عمدا” به ازای هر لات معامله محاسبه میشود و اغلب نیز در حساب های حرفه ای فارکس یا حساب ECN اعمال میگردد.

 

حساب pro ecn الپاری ،حساب Pro ECN mt4 در بروکر آلپاری ، کمترین اسپرد آلپاری

افتتاح حساب در آلپاری

 

بررسی تفاوت کمیسیون و اسپرد در فارکس

اغلب بروکر ها برای جذب معامله گران حرفه ای حساب های اسپرد صفر را در نظر میگیرند که نماد ها با کمترین میزان اسپرد بصورت شناور در دسترس معامله گران است، اما در عوض مبلغی را بعنوان کارمزد یا کمیسیون معاملات کسر مینمایند.

کمیسیون و اسپرد در فارکس ، فرق اسپرد و کمیسیون ، کمترین اسپرد و کمیسیون در فارکس ،

این سیستم همچنین مورد توجه معامله گرانیست که با استراتژی اسکالپینگ معامله میکنند و بدنبال کمترین اسپرد در بروکر های فارکس به منظور کسب سود بیشتر هستند، نوع اسپرد ها میتواند متغیر باشد و در صورتی که حساب معاملاتی اسپرد شناور داشته باشد در زمان انتشار اخبار یا زمانی که نقدینگی پایین می آید، بطور غیر عادی دچار گستردگی میشوند که به آن اسپرد واید (Wide Spread) میگویند.

این در حالیست که برخی از معامله گران از حساب های استاندارد فارکس با اسپرد ثابت (Fix Spread) بیشتر استقبال میکنند زیرا در هر زمان و با هر نوسانی در بازار میزان اسپرد ثابت مانده و تغییر نمیکند بنابر این معاملات بدون کمیسیون صورت میگیرد.

بنابراین در جواب این سوال که کمیسیون بهتر است یا اسپرد؟ میتوان گفت که این موضوع فقط و فقط به استراتژی معاملاتی در فارکس یا دیگر بازار های مالی بستگی دارد و بسته به تریدر ها متفاوت است، معامله گران حرفه ای بیشتر ترجیح به معامله در حساب های اسپرد صفر دارند اما تریدر های تازه کار بیشتر بدنبال معاملات امن میباشند بنابر این بهتر میدانند تا بدلیل اسپرد واید متضرر نشوند بنابر این معامله در حساب اسپرد ثابت را مناسب تر میدانند.

 

در فارکس اسپرد ثابت بهتر است یا اسپرد شناور ؟

تا به اینجا با اسپرد در فارکس آشنا شدیم حال میبایست به تفاوت اسپرد ثابت و شناور بپردازیم:

 • اسپرد ثابت فارکس | Fixed Spread

اسپرد ثابت یا فیکس اسپرد بدون توجه به شرایط بازار همواره ثابت می ماند بروکرهایی با اسپرد ثابت معمولا در حساب هایی که عنوان بروکر های Dealing Desk ارائه میشود، از دیگر مزیت اسپردهای ثابت این است که بیشتر نیازمند سرمایه گذاری با پول کم میباشد و ریسک معاملات را کاهش میدهد.

 

 • اسپرد شناور فارکس | Variable Spread

اسپرد متغیر در فارکس که به آن اسپرد شناور نیز گفته میشود، همانطور که از نام آن میتوان حدس زد اختلاف قیمت خرید و فروش یا بید و اسک در فارکس متغیر است و در ازای دریافت کارمزد همواره کمترین مقدار ممکن را ارائه میکند، بروکر با اسپرد صفر عموما بهترین گزینه برای سرمایه گذاری در بروکر های بدون میز معاملاتی یا Non-Dealing Desk است که اغلب در حساب های حرفه ای یا ECN بروکر های فارکس در دسترس میباشند.

از تفاوت اسپرد ثابت و شناور در فارکس میتوان به همین تاثیر پذیری از اخبار و نوسانات بازار اشاره نمود، زیرا در حالی که حساب اسپرد ثابت هیچگاه دچار تغییر نمیشود، اسپرد شناور در حساب تجاری بشدت در زمان نوسانات بازار فارکس تغییر میکنند و در صورتی که از جمله تریدر هایی هستید که معامله بدون استاپ لاس را انجام میدهید، بزودی یکی از خطرات سرمایه‌ گذاری در بازار فارکس را تجربه خواهید نمود.

 

معرفی حساب ecn آمارکتس ، حساب ECN آمارکتس ، حساب ecn آمارکتس

افتتاح حساب در آمارکتس

 

در فارکس اسپرد چگونه محاسبه میشود؟

حال که با مبنای اسپرد آشنا شدیم میتوانیم به آموزش محاسبه اسپرد در فارکس بپردازیم، برای درک بهتر، میبایست با یک مثال شروع کنیم:

فرض کنیم که یک تریدر فارکس قصد معامله در جفت ارز های پوند به دلار را دارد، قیمت اسک (ASK) 1.3091 و قیمت بید (BID) 1.3089 مشخص شده است.

با یک جمع و تفریق سریع میتوان میزان اسپرد را محاسبه نمود بنابر این، معامله برای تریدر ها 2 پیپ هزینه خواهد داشت، که آن را اسپرد میدانند.

اسک و بید چیست ، اسپرد یعنی چه ، قیمت اسک و بید ، اسپرد در فارکس چیست

بهترین روش برای کاهش اسپرد در فارکس

موارد متفاوتی را میتوان به عنوان روش‌های کاهش اسپرد معرفی نمود، اما پیش از هرچیزی میبایست جفت ارز های فارکس با کمترین اسپرد را انتخاب نمایید، زیرا هرچه نقدینگی معاملات افزایش یابد به مراتب اسپرد نیز کاهش میباید.

از دیگر روش‌های کاهش اسپرد معامله در ساعتی از روز است که بازار بیشترین نقدینگی را دارد یعنی زمانی که 2 سشن فارکس با یکدیگر تداخل دارند. بازار کمترین اسپرد جفت ارز های اصلی را تجربه می کند، به همین دلیل معامله در این زمان ها بهترین زمان معامله فارکس است.

معامله بر اساس رویدادهای خبری در فارکس یکی از پر ریسک ترین اما همچنین پر سود ترین فرصت های معاملاتیست اما در صورتی که تمایل ندارید، تا جزء معامله گران ناموفق فارکس باشید، بهتر است در این زمان ها به عنوان یک ترفند کاهش اسپرد در بروکرهای فارکس از معامله اجتناب نمایید.

در آخر باید به نحوه کاهش اسپرد در معاملات فارکس با ریبیت بپردازیم که از پرطرفدار ترین روش های بازگشت رایگان کارمزد برای معامله گران بحساب می آید.

در این روش معامله گران قادر خواهند بود تا درصدی از کارمزد و اسپرد معاملاتی خود بدون توجه به سود مند بودن یا نبودن معاملات را از سوی بروکر ها دریافت نمایند، دریافت ریبیت بروکرهای فارکس از روش هایی امکان پذیر است که در این مقاله فرصت توضیح آن نمیباشد، به همین دلیل در صورتی که به ریبیت فارکس علاقه مند هستید میتوانید به مقاله ی زیر مراجعه نمایید.

کمترین اسپرد 01 RebateCashback Irantopbroker pic 06
برای آموزش دریافت ریبیت فارکس در بروکر های معتبر از طریق لینک زیر به مقاله مراجعه نمایید.

 

کمترین اسپرد را کدام بروکر فارکس دارد؟

هر یک از بهترین بروکر های فارکس همواره سعی داشته اند تا با ایجاد تعادل میان کسب درامد فارکس و اسپرد های معاملاتی ارائه شده برای معامله گران علاوه بر جذب بیشتر مشتریان رضایت آن ها را نیز جلب نمایند، به همین دلیل با کمی جستجو میتوان مقادیر متفاوتی را بنا به نماد های معاملاتی مورد نظر خود مشاهده نمایید. در ادامه به بررسی و مقایسه اسپرد بروکرهای فارکس پرداخته ایم:

 

بررسی اسپرد بروکر آلپاری | بروکر با کمترین اسپرد

از بهترین بروکر های فارکس برای ایرانیان میتوان به کارگزاری معتبر آلپاری اشاره نمود، اسپرد حساب‌های الپاری بصورت شناور و ثابت بسته به نوع حساب انتخاب شده متفاوت است، اما میتوان کمترین اسپرد آلپاری را در حساب های استاندارد و حساب ECN مشاهده نمود که به واسطه ی آن بروکر آلپاری را در میان لیست محدود بهترین بروکر با کمترین اسپرد در فارکس قرار داده است.

ثبت نام در بروکر الپاری

که در ادامه به مقادیر حداقل اسپرد بروکر آلپاری در تمام حساب های معاملاتی آن خواهیم پرداخت:

اسپرد بروکر آلپاری ،اسپرد آلپاری چقدر است ، اسپرد حساب نانو آلپاری ،اسپرد حساب pro ecn الپاری

 • اسپرد حساب Nano بروکر آلپاری

در این حساب ها که بر اساس سنت است که معامله گران میتوانند با پرداخت تنها 1 دلار افتتاح حساب آلپاری خود را تکمیل نمایند، کمترین میزان اسپرد حساب نانو آلپاری از 0.3 پیپ شروع میشود و هیچگونه کمیسیونی اعمال نمیگردد.

 

 • اسپرد حساب Standard بروکر آلپاری

حساب استاندارد در آلپاری در متاتریدر 4 حداقل 20 دلار و در متاتریدر 5، 100 دلار برای افتتاح حساب نیاز دارد، از لحاظ اسپرد آلپاری در این حساب نیز از 0.3 پیپ شروع میشود و هیچگونه کمیسیونی اعمال نمیگردد که آن را در مقایسه با حساب های استاندارد، کمترین اسپرد در بروکرها را ارائه میکند.

 

 • مقدار اسپرد حساب ECN بروکر آلپاری

حساب حرفه ای آلپاری در متاتریدر 4، حداقل 300 و در نسخه ی متاتریدر 5 حساب ECN آلپاری 500 دلار را برای افتتاح حساب معین نموده اما در مقابل شروع اسپرد نیز کاهش چشمگیری داشته است. اما شرایط خاصی را نیز در نظر گرفته، اسپرد حساب ECN آلپاری MT4 کارمزد ندارد و اسپرد آن نیز شناور از 0.1 پیپ است، اما در مقابل اسپرد حساب ECN MT5 آلپاری 6 دلار در ازای هر لات معامله طلب میکند، اما جزء حساب اسپرد صفر آلپاری قرار دارد.

 

 • مقدار اسپرد حساب Pro ECN بروکر آلپاری

در این حساب نیز کمترین اسپرد آلپاری ارائه میشود که مقدار آن از صفر شروع میشود و در مقابل 16 دلار به ازای هر 1 میلیون دلار معامله بروی حساب ها اعمال میگردد، برای افتتاح حساب حرفه ای آلپاری میزان 500 دلار واریز اولیه لازم است.

 

افتتاح حساب در آلپاری بررسی بروکر آلپاری

 

💸اسپرد بروکر لایت فارکس | کمترین اسپرد جفت ارزها

لایت فارکس اسپرد های مناسبی را در اختیار سرمایه گذاران قرار میدهد و این امکان را در اختیار تریدر ها قرار میدهد تا با کمترین مقدار واریز اولیه حساب لایت فایننس خود را افتتاح نمایند.

کمترین اسپرد itfxb067 bestfxlowspread irantopfxbrokers pic 05 1

 • اسپرد حساب کلاسیک لایت فارکس

این حساب با 50 دلار واریز اولیه اسپرد شناور را ارائه میکند که از 1.8 پیپ شروع میشود، معامله گران لایت فایننس کارمزدی را در حساب Classic اعمال نمیکند که مناسب ترین حساب لایت فایننس برای شروع فارکس است.

 • اسپرد حساب ECN لایت فارکس

حساب حرفه ای لایت فارکس با اسپرد صفر مخصوص تریدر های با تجربه است که تنها 50 دلار واریز اولیه لازم داشته و کارمزد این حساب نیز از 0.25 دلار به ازای هر لات شروع میشود.

افتتاح حساب در لایت فایننس بررسی لایت فارکس

 

🎭اسپرد بروکر آمارکتس | بروکر با اسپرد صفر

از دیگر بروکر های برتر فارکس برای ایرانیان میتوان به AMarkets اشاره نمود که شرایط مناسبی را برای معامله گران فراهم نموده است، اسپرد آمارکتس در انواع حساب‌های معاملاتی، برای هر سطح از معامله گران امکان شروع فارکس با 100 دلار را فراهم آورده است.

کمترین اسپرد itfxb067 bestfxlowspread irantopfxbrokers pic 06

 • اسپرد حساب استاندارد آمارکتس
  این حساب آمارکتس
  تنها نیاز به 100 دلار واریز اولیه دارد و کارمزدی بعنوان معاملات از تریدر ها کسر نمیکند، همچنین معامله گران قادر خواهند بود تا از اسپرد 1.3 پیپ بطور شناور بهره مند شوند.

 

 • اسپرد حساب ecn آمارکتس
  حساب حرفه ای آمارکتس
  نیاز به 200 دلار بعنوان واریز اولیه طلب میکند و در مقابل اسپرد در این حساب از صفر پیپ شروع میشود، تریدر ها به ازای هر 1 لات معامله 2.5 دلار در حساب ها اعمال میگردد.

 

 • اسپرد حساب فیکس آمارکتس
  این سطح از حساب معاملاتی برای معامله گران تازه کار شرایط مناسبی را فراهم میکند، علاوه بر واریز 100 دلار واریز اولیه اسپرد ثابت از 3 پیپ را بدون کارمزد در اختیار معامله گران قرار میدهد.
افتتاح حساب در آمارکتس بررسی بروکر آمارکتس

 

 

🧧اسپرد آی سی ام بروکرز | کمترین اسپرد طلا در بروکرها

یکی از دلایل محبوبیت این بروکر ویژگی های معاملاتی در نماد های با نقدینگی بالا است، از جمله ی این ویژگی ها میتوان به اسپرد ثابت طلا در بروکر آی سی ام در کنار دیگر نمادها از جمله ارز دیجیتال، کالا ها، و شاخص ها اشاره نمود.

بروکر آی سی ام بروکر ، بهترین بروکر برای ترید طلا ، کمترین اسپرد طلا

 • اسپرد حساب استاندارد بروکر ای سی ام
  در این حساب ها اسپرد ثابت در نظر گرفته شده که برای جفت ارز های دلار به یورو حدود 2 پیپ و برای طلا 0.3 پیپ در نظر گرفته شده است که تریدر ها قادر خواهند بود در بیش از 20 نماد معالاتی به معامله بپردازند.

 

 • اسپرد حساب پرایم بروکر ای سی ام
  حساب Prime بروکر ای سی ام بروکرز
  نیز اسپرد ثابت را برای معاملات اسپات طلا و دیگر نماد ها ارائه میکند، همچنین تارگت و استاپ لاس در انتهای هفته پاک میشود.
افتتاح حساب در آی سی ام بررسی آی سی ام بروکرز

 

 

🎈اسپرد و کمیسیون در فیبو گروپ | کمترین کمیسیون فارکس

این بروکر عمدا” به دلیل حساب های بدون کمیسیون فیبو گروپ در میان معامله گران محبوبیت دارد که البته شرایط مناسبی از لحاظ کارمزد و به ویژه ارائه اسپرد های پایین در حساب سنت فیبو گروپ نام خود را در میان بهترین بروکر ها با اسپرد پایین فارکس قرار داده است.

بروکر فیبو گروپ ، ثبت نام در فیبو گروپ ، بررسی تخصصی اعتبار بروکر فیبوگروپ

به دلیل تنوع بالای حساب های معاملاتی در بروکر فیبو گروپ، نمیتوان بطور اختصاصی به هر یک پرداخت به همین دلیل در قالب جدول قصد داریم تا به مقایسه اسپرد در حساب های فیبو گروپ بپردازیم:

🌟نوع حساب MT4 Cent MT4 Fixed MT4 NDD MT4 NDD بدون کارمزد cTrader NDD MT5 NDD
💰حداقل واریز اولیه 0 دلار 💲 50 دلار 💲
🚀شروع اسپرد از 0.6 پیپ 1 پیپ 0 پیپ 0.8 پیپ 0 پیپ 0 پیپ
💸کارمزد ❌ندارد 0.003 % ❌ندارد 0.003 % 0.005 %
💹حداکثر لوریج 1:1000 1:200 1:400

 

افتتاح حساب در فیبو گروپ مقاله ی بررسی بروکر فیبوگروپ

 

🎟️اسپرد بروکر ارانته | بروکر بدون کمیسیون فارکس

بروکر ارانته آخرین بروکر مورد بررسی ما میباشد که البته در تنوع حساب های معاملاتی آن شکی وجود ندارد اما در دسترس بودن آن برای هر سطح از معامله گران ممکن نمیباشد، همچنین از لحاظ اسپرد حساب های ارانته تنها در 1 حساب صفر است و در مابقی در مقابل عدم دریافت کمیسیون، حساب اسپرد ثابت در ارانته ارائه نمیشود و تمامی اسپرد ها مقادیر نزدیک و شناور اما متفاوت میباشند.

حساب اسپرد ثابت در ارانته ، حساب های معاملاتی ارانته ، بروکر Errante

 • اسپرد حساب ECN Standard ارانته
  افتتاح حساب استاندارد در Errante تنها 50 دلار در نظر گرفته شده که بدون کارمزد معامله گران قادر به معامله در فارکس میباشند، همچنین شروع اسپرد این حساب از 1.5 پیپ و حداکثر لوریج نیز 1:500 است.

 

 • اسپرد حساب ECN Premium ارانته
  اسپرد بروکر ارانته در حساب پریمیوم
  در حد متوسطی واقع شده و شروع آن از 1 پیپ است و دیگر شرایط معاملات مانند لوریج حداکثری 1:500 و عدم کسر کارمزد با دیگر حساب ها یکسان است اما حداقل واریز حساب Premium ارانته 1000 دلار در نظرگرفته شده است.

 

 • اسپرد حساب ECN VIP ارانته
  حساب VIP را بهترین حسابمعاملاتی Errante برای معامله گران حرفه ای میتوان در نظر گرفت زیرا کمترین اسپرد معاملاتی ارانته در این حساب ارائه شده که شروع آن از 0.8 پیپ است اما واریز اولیه آن نیز به 5 هزار دلار افزایش یافته و دیگر شرایط معاملاتی با دیگر حساب های بروکر Errante یکسان است.
افتتاح حساب در ارانته مقاله ی بررسی بروکر ارانته

 

مقایسه اسپرد در بروکرهای فارکس

برای انتخاب مناسب ترین گزینه با کمترین اسپرد فارکس در بروکر فارکس میبایست هر یک در مقابل یکدیگر مقایسه نماییم به همین منظور ما بهترین حساب های معاملاتی فارکس با کمترین اسپرد ها را بهمراه دیگر ویژگی های پر اهمیت هر یک در قالب جدول زیر گردآوری نموده ایم تا معامله گران قادر باشند مناسب ترین گزینه را برای شروع معاملات در فارکس انتخاب نمایند.

نام بروکر حداقل واریز اولیه شروع اسپرد از کارمزد حداکثر لوریج از واریز و برداشت ریالی بهترین حساب با کمترین اسپرد
سایت آلپاری بدون فیلتر ، آلپاری ثبت نام ، دانلود متاتریدر 4 آلپاری
بروکر آلپاری | Alpari
500 دلار💲 از 0.0 پیپ 1.6 دلار به ازای هر لات تا 1:3000 ✅دارد | تاپ چنج حساب ECN Pro آلپاری

افتتاح حساب در آلپاری

شارژ حساب لایت فارکس ، ثبت نام لایت فارکس ، لایت فارکس بدون فیلتر
بروکر لایت فارکس | LiteForex
50 دلار💲 از 00. پیپ  0.25دلار به ازای هر لات تا 1:500 ✅دارد | تاپ چنج حساب ECN لایت فارکس

افتتاح حساب در لایت فایننس

سایت بدون فیلتر امارکتس ، amarkets ورود ، دانلود متاتریدر 4 آمارکتس
بروکر آمارکتس | Amarkets
200 دلار💲 از 00. پیپ  2.5دلار به ازای هر لات تا 1:500 ✅دارد | تاپ چنج حساب ECN آمارکتس

افتتاح حساب ecn آمارکتس

راهنمای معاملات طلا icmbrokers ، انواع حساب بروکر icm ، ثبت نام در بروکر icm
بروکر آی سی ام | ICMBrokers
100 دلار💲 از 1.2 پیپ بدون کارمزد تا 1:400 ✅دارد | تاپ چنج حساب پرایم ICM  

افتتاح حساب در آی سی ام

بروکر فیبو گروپ ، ثبت نام در فیبو گروپ ، بررسی تخصصی اعتبار بروکر فیبوگروپ
بروکر فیبوگروپ | FiboGroup
50 دلار💲 از 00. پیپ 0.003 % تا 1:400 ✅دارد | تاپ چنج حساب MT4 NDD فیبو گروپس

افتتاح حساب در فیبو گروپ

کمترین اسپرد irtfxb errante icon png
بروکر ارانته | Errante
1000 دلار💲 از 1 پیپ بدون کارمزد تا 1:500 ✅دارد | آی آر پی حساب ECN Premium ارانته

افتتاح حساب در ارانته

 

✅نتیجه گیری

بروکر هایی که حساب معاملاتی با کمترین اسپرد را ارائه میدهند، عمدتا” مورد توجه معامله گران اسکالپ یا اسکالپر ها میباشد، در این مقاله با آنکه اسپرد چیست و کدام بروکر کمترین اسپرد را دارد پرداخته شد و در صورتی که به دنبال معامله با کمترین اسپرد ها در بروکر های فارکس ایرانیان هستید میتوانید با بررسی هر یک مناسب ترین گزینه برای خود انتخاب نمایید.

سوالات متداول

نظرات (6)
سارا
18/01/2024 18:50

امکانش هست در مورد اسپرد حساب استاندارد آمارکتس و اسپرد حساب فیکس آمارکتس برام توضیح بدید؟ خیلی ممنونم

پاسخ
محمد حسین حسینی
24/01/2024 17:56

با سلام
برای مطالعه بیشتر درباره ی اسپرد بروکر آمارکتس در هر یک از حساب های معاملاتی و مقایسه آن ها کافیست تا به مقاله ی زیر مراجعه نمایید:
اسپرد بروکر آمارکتس

سمیرا
18/01/2024 18:48

اگر بخواید با یک مثال محاسبه اسپرد در فارکس رو به من توضیح بدید چی میگید که کاملا متوجه قضیه بشم؟ ببخشید اخه من مبتدی هستم.

پاسخ
باقر
18/01/2024 18:47

اسپرد رو معمولا با پیپ اندازه گیری می‌کنند. چرا دلیلش چیه؟

پاسخ
bestforexscalper
21/06/2023 11:41

کمترین اسپرد طلا در بروکرها برای اسکالپ برای کدوم بروکر هست ؟

پاسخ
محمد حسین حسینی
21/06/2023 11:48

در حال حاضر بروکر آی سی ام را میتوان بهترین بروکر با کمترین اسپرد برای معاملات طلا دانست زیرا اسپرد طلا در ICM از 0.3 پیپ شروع میشود که از دلایل تبدیل آن به بهترین بروکر برای معاملات طلا است.
ثبت نام بروکر ICM Brokers

درج نظر

فهرست مطالب
مطالب پیشنهادی
☎️تماس با پشتیبانی آلپاری فارسی - ارتباط با پشتیبانی آلپاری در ایران
💼کپی ترید ارانته چیست؟ - آموزش افتتاح pamm در ارانته
🗣️نظرات در مورد بروکر فیبوگروپ - بررسی نظرات فیبوگروپ
💻لینک دانلود اپلیکیشن ارانته - آموزش دانلود متاتریدر ارانته [متاتریدر 4 و 5]
جدیدترین مطالب
📉معرفی اندیکاتور باینری آپشن - بهترین اندیکاتور برای باینری آپشن
💢ریسک کپی ترید کلاهبرداری - کلاهبرداری کپی تریدینگ چگونه است؟
©آیا کپی ترید خوب است یا خیر؟ - بررسی کپی ترید
🏦معرفی صرافی های ارز دیجیتال خارجی - لیست صرافی های ارز دیجیتال خارجی بدون تحریم
💱بهترین صرافی ارز دیجیتال ایرانی - بهترین صرافی ایرانی برای خرید و فروش ارز دیجیتال