🗣️نظرات در مورد بروکر ارانته چیست؟ – نظرات بروکر ارانته در ایران

09:17 02/06/2024 -

🗣️نظرات در مورد بروکر ارانته برای ایرانیان – بررسی نظرات بروکر ارانته

همواره بررسی تجربیات و نظرات در مورد بروکر ارانته بهترین روش برای بررسی یک بروکر فارکس است. به دلیل سابقه کمتر نسبت به دیگر بروکر های فارکس در ایران توجه به نظرات بروکر ارانته بخصوص از سوی کاربران ایرانی فرصتی برای بررسی “اعتبار بروکر ارانته” بحساب می آید.

در این مقاله قصد داریم تا به بررسی پر تعداد ترین نظرات در مورد بروکر ارانته فارسی بپردازیم. چنانچه شما نیز از جمله معامله گرانی بوده که قصد بررسی بروکر ارانته را داشته پیشنهاد میکنیم تا انتهای مقاله نظرات بروکر ارانته با تاپ بروکر ایران همراه باشید.

افتتاح حساب در بروکر ارانته

نظرات در مورد بروکر ارانته، نظرات بروکر ارانته، بروکر ارانته فارسی خوبه؟

پیش از آنکه به نظرات در مورد بروکر ارانته بپردازیم، در قالب جدول زیر به مختصری از اطلاعات درباره ی بروکر ارانته فارسی اشاره شده است:

نظرات در مورد بروکر ارانته irtfxb errante icon png
بروکر Errante
🔥ثبت نام در بروکر ارانته
پستیبانی فارسی فارکس ، پشتیبانی ارز دیجیتال ، پشتیبانی بروکرهای فارکس برای ایرانیان ، پشتیبانی ارانته ☎️پشتیبان تلگرام
🏛️رگوله ارانته Cysec ,FSA
📊امکان افتتاح اکانت دمو ✅ دارد
⚠️سابقه کلاهبرداری بروکر ارانته ❌ ندارد
☎️پشتیبانی فارسی ✅ دارد
⭐امتیاز بروکر ارانته 4 از 5

 

نظرات در مورد بروکر ارانته چیست؟

کارگزاری ارانته یکی از بروکر های جوان و نو پا در بازار فارکس است که در چند سال اخیر توانسته توجه معامله گران ایرانی و خارجی را به خود جلب کند. به همین دلیل نیز نظرات بروکر ارانته از طیف گسترده ای برخوردار است. برخی از کاربران از شرایط مناسب معاملاتی، اسپرد های رقابتی و سرعت بالای اجرای معاملات در این بروکر رضایت دارند.

اما برخی از نظرات در مورد بروکر ارانته به مشکلاتی مانند اسلیپیج بالا، مشکلات پشتیبانی و فرایند طولانی برداشت وجوه اشاره دارند. در کل، بروکر ارانته از سوی کاربران ایرانی و خارجی محبوبیت متوسطی دارد و نظرات در مورد بروکر ارانته متفاوت است.

 

مزایا و معایب بروکر ارانته از دیدگاه کاربران

پیش از بررسی نظرات بروکر ارانته بصورت خلاصه در قالب جدول مزایا و معایب ارانته به جمع بندی نظرات در مورد بروکر ارانته اشاره خواهیم داشت:

جدول مزایا و معایب بروکر ارانته
✅مزایا بروکر ارانته
❌معایب بروکر ارانته
✅رگوله و اعتبار مناسب ❌محدودیت لوریج (حداکثر 1:500)
✅پشتیبانی از زبان فارسی ❌عدم ارائه حساب سنت
✅امکان واریز و برداشت ریالی ❌حداقل واریز 50 دلار
✅ارائه انواع حساب های معاملاتی ❌پشتیبانی نسبتا ضعیف
✅امکان کپی ترید برای ایرانیان ❌قدمت کم در بازار فارکس
✅سرعت بالا در اجرای معاملات ❌محدودیت کپی ترید برای اروپاییان
✅پشتیبانی از پلتفرم های متنوع

 

نظرات در مورد بروکر ارانته برای ایرانیان

با توجه به نظرات بروکر ارانته از سوی کاربران میتوان گفت که تجریبات ضد و نقیضی در رابطه با این بروکر در میان تریدر های ایرانی وجود دارد. بیشتر نظرات در مورد بروکر ارانته از سوی کاربران ایرانی به اعتبار مناسب، پشتیبانی از زبان فارسی، امکان واریز و برداشت ریالی و کپی ترید ارانته اشاره دارد.

اما در مقابل محدودیت حساب های معاملاتی ارانته، پشتیبانی ضعیف و حداقل واریز اولیه بالا از جمله معایبی است که در نظرات بروکر ارانته به آنها اشاره شده است.

 

نظرات درباره شرایط معاملاتی ارانته

اسپرد بروکر ارانته از جمله مواردی است که در نظرات بروکر ارانته به دفعات به چشم میخورد. مقادیر اسپرد در این بروکر از [0 پیپ] شروع شده و در حساب استاندارد ارانته به [1 پیپ] افزایش میبابد.

از دیگر نظرات بروکر ارانته مربوط به محدود بودن انواع حساب بروکر ارانته است. بطور کلی تنها 4 حساب معاملاتی در اختیار تریدر ها قرار گرفته که در دسترس ترین آن ها حساب استاندارد با 50 دلار واریز اولیه است!

نظرات در مورد بروکر ارانته، نظرات بروکر ارانته، بروکر ارانته فارسی خوبه؟
نظرات درباره مارجین بروکر ارانته

 

نظرات درباره واریز ریالی ارانته

از دیگر مواردی که اغلب مثبت ترین نظرات بروکر ارانته را به خود اختصاص داده، شارژ حساب ارانته بصورت ریالی است. شارژ حساب ارانته بصورت ریالی از طریق صرافی IRPAY انجام میگردد. علاوه بر آن امکان واریز و برداشت را ارزهای دیجیتال را نیز در لیست درگاه ها در نظر گرفته است.

نظرات در مورد بروکر ارانته، نظرات بروکر ارانته، بروکر ارانته فارسی خوبه؟
نظرات درباره امکان واریز ریالی ارانته

 

نظرات درباره کپی ترید ارانته

از دیگر قابلیت هایی که نظر بسیاری را به خود جلب نموده امکان “کپی ترید ارانته” است. اگر چه این بروکر بعنوان «بهترین بروکر کپی ترید فارکس» در نظر گرفته نمیشود، اما همچنان این امکان در دامنه بروکر ارانته فارسی در اختیار سرمایه گذاران قرار گرفته است.

 

نظرات درباره اعتبار ارانته

بر اساس بررسی ها و نظرات بروکر ارانته، هیچ مدرک و شواهد قابل اتکایی مبنی بر کلاهبرداری یا فعالیت غیر قانونی از سوی بروکر ارانته وجود ندارد. این بروکر تحت نظارت رگولاتور های معتبری چون CySEC و FSA فعالیت می کند و تاکنون هیچ شکایت رسمی از آن به ثبت نرسیده است.

البته برخی  از کاربران در قالب نظرات در مورد بروکر ارانته در شبکه های اجتماعی به صورت غیر رسمی از مشکلاتی مانند اسلیپیج بالا، مسدود شدن حساب بانکی و کندی برداشت وجوه گلایه داشته اند.

اما در مجموع، ارانته یک بروکر معتبر و فاقد سابقه کلاهبرداری به شمار می رود. با این حال، نظارت و بررسی دقیق شرایط و قوانین آن پیش از انتخاب توصیه می شود.

کلاهبرداری بروکر ارانته ، کلاهبرداری ارانته ، ارانته کلاهبردای

برای بررسی اعتبار و رگوله ارانته کافیست به مقاله ی زیر مراجعه نمایید.

کلاهبرداری بروکر ارانته

 

آیا بروکر ارانته فارسی خوبه؟

بطور کلی با توجه به نظرات در مورد بروکر ارانته و آنچه کاربران به اشتراک گذاشته اند میتوان در آینده به اضافه شدن ارانته بروکر به لیست «بهترین بروکر فارکس برای ایرانیان» امیدوار بود.

اما همچنان لازم به ذکر است که نظرات بروکر ارانته همانند دیگر بروکر های تازه وارد در بازار فارکس معتبر ترین منبع بررسی است. به همین دلیل بهتر است تا پیش از ثبت نام جانب امنیت را رعایت نمایید!

اموزش ثبت نام در بروکر ارانته، نحوه ثبت نام در بروکر ارانته، آموزش ثبت نام در بروکر ارانته، ثبت نام errante

برای آموزش و اطلاع از نحوه ثبت نام در بروکر ارانته بروی لینک زیر کلیک نمایید.

آموزش ثبت نام بروکر ارانته

 

✅نظر کارشناسان تاپ بروکر ایران

نظرات بروکر ارانته نشان می دهد که این کارگزاری دارای مزایا و معایب متعددی است. از یک سو، اعتبار بالای رگوله ارانته، پشتیبانی از زبان فارسی، امکان واریز و برداشت ریالی و سرعت بالای اجرای معاملات از نقاط قوت آن به شمار می روند.

اما از سوی دیگر، محدودیت های لوریج، عدم ارائه حساب سنت، حداقل واریز بالا و پشتیبانی ضعیف از جملهم واردی است در نظرات در مورد بروکر ارانته مطرح شده است. در مجموع، ارانته می تواند یک گزینه مناسب برای معامله گران ایرانی و خارجی باشد، اما بررسی دقیق شرایط و توجه به نیاز های خاص هر معامله گر ضروری است.

سوالات متداول

درج نظر

فهرست مطالب
مطالب پیشنهادی
💼کپی ترید ارانته چیست؟ - آموزش افتتاح pamm در ارانته
🗣️نظرات در مورد بروکر فیبوگروپ - بررسی نظرات فیبوگروپ
💻لینک دانلود اپلیکیشن ارانته - آموزش دانلود متاتریدر ارانته [متاتریدر 4 و 5]
💸آموزش واریز و برداشت ارانته - شارژ حساب ارانته برای ایرانیان
جدیدترین مطالب
💲معرفی نماد شاخص دلار در تریدینگ ویو - چارت دلار در تریدینگ ویو
🛢️معرفی نماد نفت در تریدینگ ویو - نمودار نماد نفت خام در تریدینگ ویو
💻آموزش نماد نزدک در متاتریدر - نماد شاخص نزدک در متاتریدر 4
📝آموزش افتتاح حساب واقعی فارکس - چگونه باید در فارکس حساب باز کنیم؟
📑آموزش معامله در فارکس - چگونه از ایران در فارکس معامله کنیم؟