📊آموزش سایت اکسپرت آپشن – نحوه ورود به اکسپرت اپشن

12:50 11/10/2023 -

📊ورود به اکسپرت اپشن – ترید در سایت اکسپرت آپشن

معاملات باینری آپشن به دلیل سرعت بالا و سود تضمینی پیش از ورود به معاملات، محبوبیت بالایی پیدا کرده است. بروکر اکسپرت آپشن نیز یکی از بروکر های باینری آپشن معتبر ارائه دهنده این خدمات بحساب می آید؛ اگرچه سایت اکسپرت آپشن در ایران پذیرای معامله گران نیست.

در این مقاله قصد داریم تا با سایت اکسپرت آپشن و نحوه معامله در این پلتفرم برای آن دسته از معامله گران باینری آپشن در خارج از ایران بیشتر آشنا شویم. علاوه بر آن نحوه ی ورود به اکسپرت اپشن را نیز بصورت تصویری آموزش خواهیم داد؛ با تاپ بروکر ایران همراه باشید.

ثبت نام در اکسپرت آپشن

سایت اکسپرت آپشن، ورود به اکسپرت اپشن، ترید در باینری آپشن

پیش از آنکه به سایت اکسپرت آپشن (ExpertOption) بپردازیم، در جدول زیر بصورت خلاصه به ویژگی های این برنامه اشاره داشته ایم:

ورود به اکسپرت اپشن irtfxb expert icon png
بروکر اکسپرت آپشن
🔥ثبت نام در اکسپرت آپشن
پستیبانی فارسی فارکس ، پشتیبانی ارز دیجیتال ، پشتیبانی بروکرهای فارکس برای ایرانیان ، پشتیبانی اکسپرت آپشن ☎️پشتیبان تلگرام
🔱 حداکثر بازگشت سرمایه تا 95%
💸حداقل واریز از 10$
🚀ارائه خدمات به ایرانیان ❌ ندارد
💱برنامه تلفن همراه ✅ دارد
🔖حساب دمو ✅ دارد
⭐امتیاز بروکر اکسپرت آپشن 8,4 از 10

 

سایت اکسپرت آپشن چیست؟

سایت اکسپرت آپشن مشابه تمام بروکر های باینری آپشن [بروکر پاکت آپشن در ایران که بیشتر آشنای معامله گران میباشد.] بستری برای ترید در باینری آپشن بحساب می آید. از این طریق معامله گران علاوه بر مدیریت حساب خود میتوانند به پلتفرم معاملاتی تحت وب اکسپرت آپشن نیز برای اجرای معاملات دسترسی داشته باشند.

 

🔖ویژگی های بروکر اکسپرت آپشن

ویژگی ها و قابلیت های معاملاتی که تریدر ها را به سرمایه گذاری و افتتاح حساب در اکسپرت آپشن سوق میدهد، خارج از محوریت این مقاله میباشد. به همین دلیل پیشنهاد میکنیم تا برای مطالعه بیشتر و بررسی بروکر اکسپرت آپشن به مقاله اختصاصی در این باره مراجعه نمایید.

بررسی بروکر اکسپرت آپشن ، آموزش کار با بروکر اکسپرت آپشن ، اموزش expertoption

جهت مراجعه به مقاله بررسی اکسپرت آپشن بروی لینک زیر کلیک نمایید.

بروکر اکسپرت آپشن

 

ورود به اکسپرت آپشن

ورود به اکسپرت آپشن همانطور که اشاره داشتیم، برای معامله گران ایرانی در دسترس نمیباشد. این مورد برای معامله گرانی که در خارج از ایران سکونت داشته صدق نمی کند؛ بنابراین، این دسته از معامله گران میتوانند بدون محدودیت اقدام به ثبت نام در بروکر اکسپرت آپشن نمایند.

ثبت نام در اکسپرت آپشن

پس از ورود به اکسپرت آپشن میتوانید به هر یک از ویژگی های زیر بهره مند شوید:

  • بیش از 100 نماد معاملاتی
  • بررسی معامله گران برای کپی ترید
  • تا 96% بازگشت سرمایه (PayOut)
  • دسترسی به حساب دمو اکسپرت آپشن

 

ثبت نام در اکسپرت آپشن

برای ثبت نام در بروکر اکسپرت آپشن [در صورتی واجد شرایط میباشید] کافیست تا بروی لینک زیر کلیک کرده تا  پس از هدایت به سایت اکسپرت آپشن قادر به تکمیل مراحل ورود و ثبت نام باشید.

ثبت نام در اکسپرت آپشن

ثبت نام در بروکر اکسپرت اپشن ، اموزش ثبت نام Expert Option

پس از ورود به سایت اکسپرت آپشن کافیست تا بروی گزینه ی ورود “Login” کلیک کرده تا فرم ثبت نام نمایش داده شود. پس از از تکمیل فرم نیز میتوانید پس از انتخاب مجدد همان گزینه وارد حساب کاربری خود شوید.

ثبت نام در بروکر اکسپرت اپشن ، اموزش ثبت نام Expert Option ، بروکر اکسپرت آپشن ورود

 

آموزش سایت اکسپرت آپشن

پس از آنکه وارد حساب خود در بروکر اکسپرت آپشن شوید، با محیطی مشابه تصویر زیر مواجه خواهید شد که در ادامه به هر بخش آن خواهیم پرداخت. در صورتی که مطابق راهنمایی های زیر پیش رفته در انتها میتوانید بر ترید در باینری آپشن در پلتفرم اکسپرت آپشن مسلط شوید.

چگونگی معامله در پلتفرم اکسپرت آپشن ، آموزش اکسپرت آپشن ، پلتفرم اکسپرت آپشن

 

بخش اول – انتخاب نماد های معاملاتی

برای ترید در باینری آپشن گام اول مربوط به انتخاب نماد معاملاتی است. برای این کار میبایست ابتدا بخش نماد ها (گزینه ی مشخص شده در تصویر) را انتخاب نمایید.

سایت اکسپرت آپشن، ورود به اکسپرت اپشن، ترید در باینری آپشن

پس از ان کافیست تا نماد مورد نظر خود را بر اساس بازار های معاملاتی انتخاب و پس از انتخاب مدت زمان معامله بروی اجرا «Apply» کلیک نمایید.

سایت اکسپرت آپشن، ورود به اکسپرت اپشن، ترید در باینری آپشن

 

بخش دوم – تحلیل باینری آپشن

بخش بعد که مهمترین آن ها در ترید باینری آپشن نیز بحساب می آید، مربوط به ابزار های تحلیل تکنیکال میباشد. با استفاده از این بخش معامله گران قادر بوده تا بهترین استراتژی باینری آپشن را برای کسب سود بکار بندند.

برای دسترسی به اندیکاتور های اکسپرت آپشن مجدد بروی بخش مشخص شده کلیک کرده تا لیست اندیکاتور ها نمایش داده شود.

سایت اکسپرت آپشن، ورود به اکسپرت اپشن، ترید در باینری آپشن

در این بخش میتوانید 8 اندیکاتور پرکاربرد را مشاهده کرده و بروی گزینه ی مورد نظر برای انجام تنظیمات آن ها کلیک نمایید.

سایت اکسپرت آپشن، ورود به اکسپرت اپشن، ترید در باینری آپشن

 

بخش سوم – ترید باینری در اکسپرت آپشن

در بخش آخر که مربوط به اجرای معامله در اکسپرت آپشن میباشد، کاربران میتوانند پس از تحلیل بازار نسبت به ترید در باینری آپشن اقدام نمایند.

برای این کار کافیست پس از وارد نمودن مبلغ مورد نظر و قیمتی که در آن قصد ورود به بازار را داشته بروی گزینه ی خرید (Buy) یا فروش (Sell) کلیک نمایید.

سایت اکسپرت آپشن، ورود به اکسپرت اپشن، ترید در باینری آپشن

 

✅نظر تخصصی تاپ بروکر ایران

در قالب جمع بندی بروکر اکسپرت آپشن را میتوان از جمله بروکر های باینری آپشن دانست که به دلیل ویژگی های معاملاتی خود موفق شده امتیاز خوبی را از کاربران خود دریافت نماید. اما به دلیل محدودیت های موجود برای کاربران ایرانی امکان ورود به اکسپرت آپشن امکان پذیر نمیباشد.

در صورتی که قصد معامله در بهترین بروکر باینری آپشن در ایران را داشته، میتوانید با ثبت نام در پاکت آپشن در یکی از بهترین بروکر های فعال در بازار باینری که به ایرانیان نیز خدمات ارائه میکند، سرمایه گذاری نمایید.

سوالات متداول

نظرات (2)
حسن
15/10/2023 03:57

آقای مدیر اکسپرت اپشن وقتی که برای داخل ایران عمل نمیکنه چرا تبلیغات میکنید ک سایت فارسی زبان وبرای ایرانی‌هاست وفور هم میگید دانلودش کنیم ‌وبارها من دانلود کردم وباز نکرد ودرباره فکر ک دم اینبار باز میشه حالا تو این وضعیت اقتصادی ضرر بارها دانلود کردن ووقت گذاشتن را کی میده […]

پاسخ
محمد حسین حسینی
27/10/2023 17:43

دوست عزیز در ابتدا ممنون از این که نظرات خود را با ما به اشتراک گذاشتید در ادامه دلیل اصلی ضرر معامله گران در بازار های مالی همین عدم دقت به جزئیات و مطالعه صحیح موارد پر اهمیت میباشد، در متن به دفعات عدم ارائه سرویس و ثبت نام در اکسپرت آپشن برای ایرانیان داخل کشور تذکر داده شده است!
وظیفه ی تاپ بروکر ایران بعنوان یک مرجع بازار های مالی فارکس و باینری آپشن اطلاع رسانی و بررسی تمام بروکر ها به زبان فارسی برای هموطنان خود در سراسر جهان میباشد. بنابر این این مقاله و بروکر اکسپرت آپشن به عنوان یک بروکر معتبر باینری آپشن ممکن است برای فردی دیگر در خارج از ایران گزینه ی مناسبی بوده و دسترسی ایشان نیز میسر باشد.
به هر صورت شما میتوانید برای معامله در باینری آپشن به بروکر پاکت آپشن بعنوان دیگر گزینه های باینری آپشن در ایران مراجعه نمایید.

درج نظر

فهرست مطالب
مطالب پیشنهادی
✅مزایای باینری آپشن چیست؟ - مزایا و معایب باینری آپشن
🚩آشنایی با قوانین بروکر پاکت آپشن - مهمترین قوانین پاکت آپشن
📉افتتاح حساب دمو کوتکس - آموزش کوتکس ترید دمو
🚩بررسی قوانین بروکر کوتکس - قوانین کارگزاری کوتکس
جدیدترین مطالب
💰حساب پراپ لایت فارکس چیست؟ - بررسی حساب پراپ بروکر لایت فارکس
📈بهترین اندیکاتور برای نوسان گیری فارکس - لیست بهترین اندیکاتور نوسانگیری
🗣️نظرات درباره بروکر آلپاری برای ایرانیان - بروکر آلپاری خوبه؟
💻آموزش متاتریدر ۵ فارکس - آموزش کامل متاتریدر 5
📊استراتژی با وین ریت 100 درصد - استراتژی وین ریت 100% فارکس