🚀آموزش ثبت نام در بروکر فیبوگروپ – فرم ثبت نام در فیبوگروپ

08:22 07/08/2023 -

🚀آموزش ثبت نام در فیبوگروپ – فرم ثبت نام فیبو گروپ

بروکر فیبوگروپ فارسی یکی از قدیمی ترین بروکر های فارکس ایرانیان است که بسیاری از معامله گران پس از آن که بروکر های هات فارکس و اکسنس از ایران رفتند، به سمت این بروکر رهسپار شدند. اگر چه در حال حاضر نتوانسته نیاز معامله گران را آن طور که باید و شاید برطرف نماید.

در این مقاله قصد داریم برای آن دسته از معامله گران که قصد ثبت نام در بروکر فیبوگروپ را دارند، بصورت تصویری به آموزش های لازم بپردازیم و پس از آن نحوه افتتاح حساب در بروکر فیبوگروپ را نیز مورد بررسی قرار می دهیم. به همین منظور دعوت میکنیم تا انتهای این مقاله با تاپ بروکر ایران همراه باشید.

ثبت نام در فیبوگروپ

ثبت نام فیبو گروپ، آموزش ثبت نام در بروکر فیبوگروپ، ثبت نام در فیبوگروپ، نحوه ثبت نام در بروکر فیبوگروپ

پیش از آن که به آموزش ثبت نام در فیبوگروپ بپردازیم، در جدول زیر بطور خلاصه اطلاعاتی درباره ی بروکر Fibogroup آورده شده است:

بروکر فیبو گروپ ، ثبت نام در فیبو گروپ ، بررسی تخصصی اعتبار بروکر فیبوگروپ
بروکر FiboGroup
🔥ثبت نام در بروکر فیبوگروپ
پستیبانی فارسی فارکس ، پشتیبانی ارز دیجیتال ، پشتیبانی بروکرهای فارکس برای ایرانیان ، پشتیبانی فیبو گروپ ☎️تلگرام فارسی
🚀حداقل مبلغ افتتاح حساب 💲1 دلار
امکان افتتاح اکانت دمو ✅ دارد
💱معاملات فارکس ✅ دارد
💼حساب های اسلامی ✅ دارد

 

ویژگی های ثبت نام در فیبو گروپ

پیش از آن که به ثبت نام فیبوگروپ بپردازیم، لازم دانستیم بصورت خلاصه به برخی ویژگی های ثبت نام در بروکر فیبو گروپ فارسی بپردازیم. یکی از ویژگی های اصلی این بروکر فارکس پشتیبانی مشتریان در بروکر فیبوگروپ فارسی است که معامله گران میتوانند از طریق پشتیبانی نسبت به رفع مشکل خود اقدام نمایند.

ثبت نام در فیبوگروپ

از سوی دیگر حساب های متعدد بدون کارمزد و با اسپرد متوسط از دیگر دلایل ثبت نام در فیبوگروپ میباشد اگر چه که تحت الشعاع مشکلات متعدد گزارش شده از سوی معامله گران قرار گرفته است.

 • واریز اولیه از 1 دلار
 • سابقه فعالیت از 1998
 • حداکثر لوریج 1:3000
 • بیش از 150 نماد معاملاتی
 • پشتیبانی فارسی فیبو گروپ
 • تنوع بالای حساب های معاملاتی
 • حساب اسلامی فیبو گروپ
 • ثبت نام در فیبو گروپ برای ایرانیان
 • واریز و برداشت ریالی در فیبوگروپ

 

▶️ویدئو نحوه ثبت نام در بروکر فیبو گروپ

 

مدارک ثبت نام در بروکر فیبو گروپ

احراز هویت بخش مهمی از مراحلی است که پس از تکمیل ثبت نام در بروکر فیبو گروپ برای دسترسی کامل به حساب خود میبایست انجام دهید. به همین دلیل نیز میبایست در نظر داشته باشید که اگر چه در زمان افتتاح حساب در فیبو گروپ تنها نیاز به آدرس ایمیل و شماره تماس داشته اما پس از آن میبایست مدارک هویتی خود بهمراه مدارک قابل قبول برای احراز محل سکونت را در اختیار بروکر قرار دهید.

 

 

مراحل ثبت نام بروکر فیبو گروپ

مطابق مقالات مربوط به آموزش ثبت نام در فارکس برای درک بهتر کاربران مراحل ثبت نام در بروکر فیبو گروپ را بصورت گام به گام بر اساس آنچه در ادامه آموزش خواهیم داد به تصویر کشیده و در اختیار مخاطبین قرار داد ایم:

ثبت نام فیبو گروپ، آموزش ثبت نام در بروکر فیبوگروپ، ثبت نام در فیبوگروپ، نحوه ثبت نام در بروکر فیبوگروپ
مراحل ثبت نام بروکر فیبو گروپ

 

فرم ثبت نام فیبو گروپ

برای آن دسته از کاربرانی که به سایت فیبو گروپ فارسی دسترسی نداشته و یا نمیتوانند مراحل ثبت نام بروکر فیبو گروپ را تکمیل نمایند. میتوانند با استفاده از فرم ثبت نام فیبو گروپ تاپ بروکر ایران تنها با وارد نمودن آدرس ایمیل، ثبت نام در بروکر فیبو گروپ را تکمیل نمایند.

×

 

گام اول – آدرس ایمیل ثبت نام در فیبو گروپ

فرم ثبت نام فیبو گروپ، آموزش فرم ثبت نام در بروکر فیبوگروپ، فرم ثبت نام در فیبوگروپ، نحوه ثبت نام در بروکر فیبوگروپ
آموزش فرم ثبت نام در بروکر فیبوگروپ

همانطور که اشاره داشتیم برای ثبت نام در فیبوگروپ با «فرم ثبت نام تاپ بروکر ایران» کافیست آدرس ایمیل فعال خود را وارد کرده و بروی گزینه ی ثبت نام کلیک نمایید.

 

گام دوم – ورود به حساب کاربری

در مرحله ی بعد مشابه تصویر زیر یک ایمیل از سوی فیبو گروپ به آدرس وارد شده ارسال میگردد که تایید ثبت نام در فیبوگروپ بوده و اطلاعات مربوط به کابین در آن قرار داده شده است.

ثبت نام فیبو گروپ، آموزش ثبت نام در بروکر فیبوگروپ، ثبت نام در فیبوگروپ، نحوه ثبت نام در بروکر فیبوگروپ
ورود به حساب فرم ثبت نام در بروکر فیبوگروپ

 

آموزش ثبت نام در فیبوگروپ

اگر همچنان پس از بررسی های لازم قصد ثبت نام در فیبوگروپ را داشته، کافیست تا از طریق لینک زیر به سایت فیبو گروپ مراجعه نموده و مراحل را مطابق راهنمایی های زیر ادامه دهید.

ثبت نام در فیبوگروپ

مرحله اول – ورود به سایت بروکر

در قدم اول از ثبت نام بروکر فیبو گروپ پس از ورود به سایت fibo group فارسی کافیست یکی از گزینه های مشخص شده در تصویر را انتخاب نمایید.

ثبت نام فیبو گروپ، آموزش ثبت نام در بروکر فیبوگروپ، ثبت نام در فیبوگروپ، نحوه ثبت نام در بروکر فیبوگروپ
آموزش ثبت نام در بروکر فیبو گروپ

 

مرحله دوم – اطلاعات شخصی

در مرحله ی بعد میبایست اطلاعات اولیه ی خود را وارد کرده سپس بروی گزینه ی افتتاح حساب معاملاتی در فیبو گروپ کلیک نموده تا مراحل ثبت نام  تکمیل گردد.

ثبت نام فیبو گروپ، آموزش ثبت نام در بروکر فیبوگروپ، ثبت نام در فیبوگروپ، نحوه ثبت نام در بروکر فیبوگروپ
نحوه ثبت نام بروکر فیبو گروپ فارسی

 

✅نظر کارشناسان تاپ بروکر ایران

بروکر FiboGroup فارسی با بیش از 23 سال سابقه فعالیت در ایران، از جمله شناخته شده ترین بروکر های فارکس بحساب می آید. اگر همچنان بسیاری از معامله گران ثبت نام در فیبو گروپ و شروع معامله در آن را در میان گزینه های خود مد نظر دارند.

بر خلاف دیگر بروکر های معتبر فارکس، فیبو گروپ در طول این سال ها نتوانسته چنانچه باید و شاید در رقابت از دیگر بروکر ها پیشی بگیرد. به همین دلیل در آخر این مقاله لازم دانستیم تا در قالب مشاوره به کاربران خود این موضوع را مجدد خاطر نشان سازیم تا پیش از ثبت نام بروکر فیبو گروپ، به مقایسه این بروکر در مقابل دیگر بروکر های معتبر فارکس نظیر بروکر آلپاری و بروکر لایت فارکس نیز بپردازید.

سوالات متداول

 • ثبت نام در بروکر فیبوگروپ برای ایرانیان مناسب است؟

  ثبت نام فیبو گروپ فارسی برای ایرانیان امکان پذیر است. اما در میان لیست پیشنهادی بروکر های معتبر فارکس تاپ بروکر ایران نمیباشد و دلیل آن نیز مشکلات متعدد کاربران در واریز و برداشت میباشد.

  برای مقایسه بروکر فیبو گروپ با دیگر بروکر های فارکس برای ایرانیان کافیست تا به مقاله ی مربوط به بهترین بروکر های فارکس برای ایرانیان مراجعه نمایید.

 • آیا افتتاح حساب در بروکر فیبوگروپ بدون احراز هویت امکان پذیر است؟

  بله، همچنین تنها با تکمیل نمودن بخشی از مراحل احراز هویت در فیبوگروپ کاربران امکان دسترسی به حساب های ریل یا واقعی این بروکر را نیز در اختیار خواهند داشت. اما برای واریز و برداشت فیبو گروپ میبایست نسبت به احراز هویت و محل سکونت خود اقدام نمایید.

  🔥ثبت نام در بروکر فیبوگروپ

 • نحوه ثبت نام در بروکر فیبو گروپ چگونه است؟

  برای ثبت نام فیبوگروپ کاربران میبایست ابتدا وارد سایت فارسی بروکر شده و گزینه ی ثبت نام را برای وارد نمودن اطلاعات شخصی همچون نام، نام خوانوادگی، آدرس ایمیل و شماره تلفن همراه را وارد کرده و پس از تایید کد ارسال شده، ثبت نام در بروکر فیبو گروپ را تکمیل نمایند.

 • مدارک لازم برای ثبت نام بروکر فیبو گروپ چیست؟

  برای ثبت نام در بروکر فیبو گروپ در مرحله ی اول تنها نیاز به آدرس ایمیل و شماره تلفن همراه میباشد. اما برای احراز هویت کاربران میبایست مدارک شناسایی معتبر (کارت ملی، گذرنامه و یا گواهینامه) خود را بهمراه مدارک احراز محل سکونت (سند ملک، قبض و گواهی بانکی) در کابین شخصی فیبو گروپ بارگذاری نمایند.

 • فرم ثبت نام فیبوگروپ چیست؟

  فرم ثبت نام در فیبوگروپ از خدمات ویژه تاپ بروکر ایران برای کاربرانی است که به هر دلیل امکان تکمیل مراحل ثبت نام در بروکر فیبو گروپ را از طریق سایت نداشته و با وارد نمودن آدرس ایمیل خود از این طریق میتوانند نسبت به ثبت نام فیبو گروپ و ورود به کابین معاملاتی خود اقدام نمایند.

 • ثبت نام در فیبوگروپ بهتر است یا بروکر آلپاری؟

  بروکر فیبو گروپ و آلپاری هر دو بیش از 25 سال در بازار این فعالیت داشته اما به دلیل شرایط معاملاتی و البته مشکلات به مراتب کمتر کاربران در معامله با بروکر آلپاری، این بروکر به مراتب گزینه ی مناسب تری برای معامله گران ایرانی بحساب می آید.

  📝آموزش ثبت نام در آلپاری

درج نظر

فهرست مطالب
مطالب پیشنهادی
📝آموزش افتتاح حساب دمو در فیبوگروپ - حساب دمو فیبوگروپ
⏲️ساعت بروکر فیبو گروپ چیست؟ - ساعت کاری فیبوگروپ
📱پلتفرم برنامه فیبوگروپ - دانلود برنامه فیبوگروپ
⚠️کلاهبرداری فیبوگروپ حقیقت دارد؟ - اعتبار بروکر فیبوگروپ
جدیدترین مطالب
📊استراتژی نوسان گیری با اندیکاتور atr - استراتژی atr در فارکس
💰حساب پراپ لایت فارکس چیست؟ - بررسی حساب پراپ بروکر لایت فارکس
📈بهترین اندیکاتور برای نوسان گیری فارکس - لیست بهترین اندیکاتور نوسانگیری
🗣️نظرات درباره بروکر آلپاری برای ایرانیان - بروکر آلپاری خوبه؟
💻آموزش متاتریدر ۵ فارکس - آموزش کامل متاتریدر 5