⚔️مسابقه ترید در فارکس – شرکت مسابقه فارکس چیست؟

11:20 15/01/2024 -

⚔️آشنایی با مسابقه فارکس – مسابقات فارکس چیست؟

مسابقه ترید در فارکس از جمله ویژگی هایی است که عمدتا در تمام بروکر های فارکس ارائه میشود. شرکت در مسابقات فارکس امکان رقابت با دیگر معامله گران را بر سر جوایز نقدی و غیر نقدی در اختیار معامله گران قرار میدهد.

در این مقاله قصد داریم تا مفصلا به مسابقات ترید فارکس، شرایط شرکت در آن بپردازیم. چنانچه شما نیز از جمله معامله گرانی بوده که به شرکت در مسابقه فارکس علاقه مند بوده دعوت میکنیم تا انتهای مقاله با تاپ بروکر ایران همراه باشید.

مسابقات فارکس، مسابقه فارکس، مسابقات تریدری، مسابقات ترید، مسابقات ترید فارکس

پیش از آن که به “مسابقات فارکس چیست؟” بپردازیم؛ در جدول زیر به تعدادی از بهترین بروکر ها که امکان شرکت در مسابقه فارکس را ارائه میکنند، اشاره شده است:

نام بروکر لینک ثبت نام
بروکر آلپاری، لوگوی جدید آلپاری، کارگزاری الپاری فارسی
بروکر Alpari
🔥ثبت نام در بروکر الپاری
🚀بروکر آلپاری
شارژ حساب لایت فارکس ، ثبت نام لایت فارکس ، لایت فارکس بدون فیلتر
بروکر liteForex
🔥ثبت نام در لایت فارکس
🚀بروکر لایت فارکس
سایت بدون فیلتر امارکتس ، amarkets ورود ، دانلود متاتریدر 4 آمارکتس
بروکر AMarkets
🔥ثبت نام در بروکر آمارکتس
🚀بروکر آمارکتس
پستیبانی فارسی فارکس ، پشتیبانی ارز دیجیتال ، پشتیبانی بروکرهای فارکس برای ایرانیان ، پشتیبان فارسی ☎️پیامرسان تلگرام

 

مسابقات فارکس چیست؟

مسابقه فارکس همانطور که از نام آن میتوان دریافت فرصتی است که از سوی بروکر ها برای رقابت بر سر عنوان «بهترین تریدر فارکس» همواره در حال برگذاری است. مسابقه ترید در فارکس در شرایط و دوره های مختلف برگذار میشود.

مسابقات فارکس جهانی بسیاری از معامله گران را در قالب بروکر های انتخابی گردهم آورده و با ارائه شرایط یکسان امکان محک استراتژی ها و قابلیت های معاملاتی را در اختیار ایشان قرار میدهد.

 

مزایای شرکت در مسابقه ترید فارکس

مسابقات فارکس و شرکت در آن این فرصت را بصورت رایگان [مسابقات دمو فارکس] و بعضا با پرداخت هزینه ی ورودی در اختیار معامله گران قرار داده تا علاوه بر استفاده از فرصت رقابت برای کسب درامد بتوانند تجربه کافی برای مدیریت ریسک و سرمایه گذاری را کسب نمایند.

 

شرایط شرکت در مسابقه فارکس

همانطور که مسابقات فارکس بسته به دوره ها و بروکر های برگذار کننده آن متفاوت است، شرایط شرکت در مسابقات ترید فارکس نیز میتواند بسته به برگذار کننده ی آن متفاوت باشد. اما نقطه ی مشترک مسابقه ترید در فارکس ثبت نام و در برخی موارد تکمیل مراحل احراز هویت در بروکر برگذار کننده میباشد.

 

انواع مسابقه فارکس

مسابقه ترید در فارکس در تنوع بالایی اجرا میشود. اغلب مسابقات فارکس در بستر بروکر ها برگذار میشود که از شناخته شده ترین آن ها مسابقات ترید فارکس زنده و مسابقات دمو فارکس برگذار میشود. برخی دیگر نیز در عرصه جهانی و در قالب مسابقات جهانی فارکس برگذار میشود که در ادامه به آن ها خواهیم پرداخت:

 

📊مسابقات جهانی فارکس

مسابقات فارکس جهانی و یا مسابقه فارکس زنده از رایج ترین نوع مسابقات فارکس است که با پرداخت مبلغی بعنوان ورودی امکان شرکت در این رقابت را در اختیار معامله گران قرار میدهد.

مسابقه ترید در فارکس در بازه زمانی مشخص برای تمامی معامله گران (بسته به شرایط و ضوابط شرکت در آن!) امکان پذیر خواهد بود.

ویژگی های مسابقه فارکس زنده

 • پرداخت ورودی جهت شرکت در مسابقات ترید
 • برگذاری در تعداد کمی از بروکر های فارکس
 • نیاز به ثبت نام و احراز هویت در بروکر برگذار کننده

 

📊مسابقه هفتگی فارکس

مسابقه فارکس هفتگی از دیگر انواع مسابقات فارکس است که در دوره های 1 هفته برگذار میشود. این رقابت ها فرصت بیشتری برای کسب امتیاز بالاتر و در نهایت کسب جوایز مسابقات ترید فارکس در اختیار معامله گران قرار میدهد.

اما شرکت در این دسته از مسابقات تریدری از سوی دیگر بصورت محدود فراهم شده و میبایست با بررسی شبکات اطلاع رسانی بروکر ها از برگذاری و شرایط مسابقه هفتگی فارکس کسب اطلاع نمایید.

ویژگی های مسابقه هفتگی فارکس

 • برگذاری مسابقات فارکس در طول 1 هفته
 • شرایط متفاوت بسته به بروکر برگذار کننده
 • اجرای محدود این نوع از مسابقات فارکس

 

📊مسابقات دمو فارکس

از دیگر مسابقات فارکس که بسیار در میان معامله گران محبوب است، مسابقات فارکس دمو بحساب می آید. این دسته از مسابقات ترید فارکس بدون پرداخت هزینه ورودی امکان شرکت در نامحدود مسابقه فارکس را برای کسب تجربه و رقابت با دیگر معامله گران فراهم میسازد.

ویژگی مسابقات فارکس دمو

 • برگذاری در اغلب بروکر های فارکس
 • شرکت در مسابقات فارکس دمو بصورت رایگان
 • صندوق جوایز محدود

 

بهترین مسابقه فارکس

حال که با مسابقه فارکس و شرایط شرکت در مسابقات ترید فارکس آشنا شدیم، نوبت به آن رسیده تا به برخی از بهترین مسابقات فارکس در بروکر های فارکس بپردازیم.

همانطور که اشاره داشتیم مسابقات ترید فارکس بصورت دوره ای و در برخی از بروکر ها برگذار میشود، بنابر این بهتر است تا برای اطلاع از آخرین مسابقه ترید در فارکس به سایت بروکر مورد نظر مراجعه نمایید!

 

مسابقات آلپاری

مسابقه آلپاری نیز از جمله مسابقه ترید فارکس است که بصورت دوره ای برگذار میشود. مسابقات آلپاری در قالب مسابقه فارکس دمو و زنده برگذار شده و فرصت رقابت را در اختیار معامله گران در این بروکر معتبر فارکس قرار میدهد.

برای اطلاع از آخرین مسابقات فارکس در بروکر آلپاری میتوانید به مقاله ی اختصاصی تاپ بروکر ایران در این باره مراجعه کرده تا علاوه بر آخرین اخبار مسابقات آلپاری، از شرایط و نحوه شرکت در مسابقه ترید در فارکس برای این این بروکر کسب اطلاع نمایید.

مسابقات آلپاری، مسابقه دمو آلپاری، مسابقه آلپاری

برای مطالعه بیشتر درباره ی مسابقات آلپاری بروی لینک زیر کلیک نمایید.

مسابقه آلپاری

 

مسابقات لایت فارکس

مسابقه لایت فارکس از دیگر گزینه های محبوب برای معامله گرانی است که به مسابقات فارکس علاقه مند میباشند. مسابقه زنده و مسابقه دمو لایت فارکس بصورت دائمی درحال برگذاری است و امکان رقابت در مسابقات فارکس جهانی را در اختیار معامله گران قرار میدهد.

مسابقه فارکس در بروکر لایت فارکس با شرایط متنوعی برگذار میشود که میتوانید در مقاله ی اختصاصی در این باره به نحوه شرکت در مسابقه لایت فارکس و موارد مربوط به آن دسترسی پیدا نمایید.

مسابقه فارکس itfxb192 litefinance tournament irantopfxbrokers pic 01

جهت مراجعه به مقاله ی مربوط به مسابقات لایت فارکس کافیست تا بروی لینک زیر کلیک نمایید.

مسابقات لایت فایننس

 

✅نظر کارشناسان تاپ بروکر ایران

در این مقاله سعی داشتیم تا بصورت مفصل به مسابقات فارکس و مزایای شرکت در مسابقات جهانی فارکس بپردازیم. بصورت کلی شرکت در مسابقه فارکس این فرصت را در اختیار معامله گران قرار داده تا علاوه بر امکان کسب درامد از طریق جوایز به رقابت و کسب تجربه در فارکس نیز بپردازند.

سوالات متداول

 • مسابقه فارکس چیست؟

  مسابقه ترید در فارکس یا مسابقات ترید رقابتی است که در بروکر ها برگذار شده و از این طریق امکان کسب دارمد و تجربه از رقابت با دیگر تریدر ها در اختیار معامله گران قرار خواهد گرفت.

 • بهترین مسابقه ترید در فارکس کدام است؟

  مسابقات فارکس تنوع قابل قبولی را در اختیار معامله گران قرار میدهد، اما بدون شک مسابقه دمو فارکس را میتوان از بهترین این گزینه ها برای شرکت و البته رقابت در قالب مسابقات ترید فارکس دانست.

 • کدام بروکر ها مسابقات فارکس را برگذار میکنند؟

  مسابقات فارکس جهانی در اغلب بروکر ها برگذار میشود اما این رقابت ها بصورت دوره ای است. در حال حاضر برای ایرانیان امکان شرکت در مسابقات ترید فارکس از طریق بروکر های زیر فراهم شده است:

   

 • انواع مسابقات فارکس چیست؟

  از رایج ترین مسابقه ترید فارکس میتوان به مسابقات زیر اشاره داشت:

  • مسابقات جهانی فارکس
  • مسابقه هفتگی فارکس
  • مسابقات دمو فارکس
درج نظر

فهرست مطالب
مطالب پیشنهادی
⚠️کلاهبرداری فیبوگروپ حقیقت دارد؟ - اعتبار بروکر فیبوگروپ
🆚مقایسه بروکر آمارکتس و لایت فایننس – کدام بهتر است لایت فارکس یا آمارکتس
☎️ارتباط با پشتیبانی بروکر فیبوگروپ در ایران - پشتیبانی فیبو گروپ فارسی
🆚مقایسه بروکر ارانته با آلپاری - کدام بهتر است ارانته یا الپاری؟
جدیدترین مطالب
📊نحوه معامله با استراتژی ایچیموکو در باینری آپشن
🛢️بهترین بروکر نفت در فارکس - بهترین بروکر برای معاملات نفت در فارکس
📊آموزش استراتژی پرایس اکشن باینری آپشن - معامله با پرایس اکشن باینری اپشن
🧮نحوه محاسبه سود و زیان در فارکس - محاسبه حد سود و ضرر در فارکس
🛢️آشنایی با شاخص نفت در فارکس - نماد نفت در فارکس چیست؟