💼کیف پول گرین چنج – انتقال از گرین چنج به تراست والت

06:44 06/06/2023 -

💼آموزش خرید از کیف پول گرین چنج – شارژ کیف پول گرین چنج

امروزه بسیاری از معامله گران بدنبال تراکنش های مالی ساده و سریع از طریق بهترین کیف پول ارز دیجیتال میباشند که صرافی تاپ چنج با ایجاد کیف پول گرین چنج علاوه بر نقل انتقال ، امکان ذخیره رمز ارز ها در کیف پول ها را نیز در این صرافی فراهم نموده که در مقاله معرفی گرین چنج مفصلا به آن پرداخته ایم .

اما در این مقاله قصد داریم برای کاربرانی که بدنبال تبدیل دلار به تتر در تاپ چنج میباشند و یا بتازگی اقدام به انتقال پول از تاپ چنج به گرین چنج نموده اند و حال قصد انتقال و یا خرید کریپتو کارنسی های دیگر را دارند یک آموزش تصویری بصورت گام به گام داشته باشیم ، با تاپ بروکر ایران همراه باشید.

انتقال پول از تاپ چنج به گرین چنج ، آموزش خرید از کیف پول گرین چنج ، شارژ کیف پول گرین چنج

پیش از شروع بررسی صرافی گرین چنج | Green Change بهتر است تا به خلاصه ای از اطلاعات کلی از این بروکر بپردازیم :

صرافی گرین چنج تاپ چنج ، صرافی ارز دیجیتال گرین چنج ، صرافی Green Change
بروکر Green Change
بررسی صرافی گرین چنج
پستیبانی فارسی فارکس ، پشتیبانی ارز دیجیتال ، پشتیبانی بروکرهای فارکس برای ایرانیان ، پشتیبان گرین چنج پشتیبان تلگرام
پستیبانی فارسی فارکس ، پشتیبانی ارز دیجیتال ، پشتیبانی بروکرهای فارکس برای ایرانیان ، راهنمای GcPay پشتیبان واتس اپ
🚀حداقل انتقال 💲2 دلار
💱خرید و فروش ریالی ✅ دارد (تاپ چنج)
💥خرید و فروش رمز ارز ✅ دارد
🌟ذخیره کریپتوکارنسی ها ✅ دارد

 

کیف پول ارز دیجیتال تاپ چنج – گرین چنج

همانطور که بارها به آن اشاره نمودیم ، صرافی گرین چنج بستر دیجیتال صرافی تاپ چنج برای تمرکز بیشتر و مدیریت بهتر تراکنش ها در این صرافی ها میباشد که این امکان را به کاربران میدهد تا با خرید تتر از تاپ چنج با سایت گرین چنج آن را دریافت و ذخیره نمایند .

در صرافی گرین چنج 2 دسته کیف پول در نظر گرفته شده است که کیف پول معاملات (Trading Wallet) برای کاربرانیست که قصد خرید و فروش ارز دیجیتال در گرین چنج و یا معامله ی آن را دارند و کیف پول پس انداز (Saving Wallet) برای ذخیره نمودن ارز ها در نظر گرفته شده است .

معامله ارزدیجیتال در بروکر آلپاری ، معاملات ارز دیجیتال در آلپاری ، معامله ارزهای دیجیتال در آلپاری

افتتاح حساب در آلپاری

 

شارژ کیف پول گرین چنج

پیش از آن که به اجزای مختلف و خدمات کیف پول گرین چنج بپردازیم میبایست کیف پول گرین چنج را شارژ نماییم ، تبدیل دلار به تتر در تاپ چنج  یکی از خدمات محبوب این صرافی بحساب می آید اما در کنار آن کاربران میتوانند از طریق پرفکت مانی و ADVCash نیز نسبت به شارژ کیف پول خود اقدام نمایید .

اما همچنان بهترین راه برای شارژ کیف پول انتقال از تاپ چنج به گرین چنج است که مراحل مربوط به آن را پیش تر در مقاله تبدیل ریال به تتر از طریق صرافی تاپ چنج آموزش داده ایم.

آموزش دریافت تتر از تاپ چنج ، روش انتقال وجه از سایت تاپ چنج به گرین چنج ، خرید تتر در تاپ چنج

برای مطالعه آموزش انتقال از تاپ چنج به گرین چنج بروی لینک زیر کلیک نمایید .

خرید تتر از تاپ چنج

 

 

چطوری از Green Change رمزارز بخریم؟

حال این سوال مطرح میشود که پس از شارژ حساب و خرید تتر در گرین چنج چگونه میتوانیم دیگر رمز ارز ها را خریداری نماییم ، برای خرید رمز ارز ها کافیست تا با تبدیل رمز ارز در گرین چنج انتقال را تکمیل نمایید.

برای شروع ابتدا بروی گزینه ی کیف پول (Wallet) کلیک نمایید تا تمام ارزهای دیجیتال پشتیبانی شده در این صرافی برای شما نمایش داده شود، پس از آن گزینه ی تبدیل (Convert) را در مقابل رمز ارز مورد نظر خود را انتخاب نمایید .

تبدیل رمز ارز در گرین چنج ، شارژ حساب و خرید تتر در گرین چنج ، شارژ کیف پول گرین چنج

در قدم بعدی ارز مبدا و سپس ارز مورد نظر خود را انتقال نموده و پس از انتخاب گزینه ی محاسبه (Calculated) مقدار قابل تبدیل را مشاهده نموده و بروی تبدیل کلیک نمایید .

شارژ کیف پول گرین چنج ، شارژ حساب و خرید تتر در گرین چنج ، خرید و فروش ارز دیجیتال در گرین چنج

انتقال از saving Wallets به Trading wallets در گرین چنج

برای آن که بتوانید با ارز های دیجیتال خود در صرافی گرین چنج معامله نمایید ، میبایست رمز ارز ها را از کیف پول پس انداز گرین چنج به کیف پول معاملاتی انتقال دهید که برای این کار در صفحه ی اصلی گرین چنج ، گزینه ی کیف پول را انتخاب نمایید .

کیف پول پس انداز گرین چنج ، انتقال از saving Wallets به Trading wallets در گرین چنج ، تبدیل رمز ارز در گرین چنج

پس از آن میبایست مشابه تصویر گزینه ی انتقال (Transfer) را انتخاب نمایید.

کیف پول پس انداز گرین چنج ، انتقال از saving Wallets به Trading wallets در گرین چنج ، تبدیل رمز ارز در گرین چنج

در صفحه ی باز شده در کادر اول کیف پول Saving و در کادر دوم Trading را انتخاب و سپس کوین مورد نظر خود را با مقادیر آن وارد کرده و بروی تایید (Submit)  کلیک نمایید .

در صورتی که قصد دارید تا از کیف پول معاملاتی به کیف پول پس انداز انتقال دهید میبایست گزینه های کیف پول را تغییر دهید .

 

آموزش انتقال از گرین چنج به تراست والت

یکی دیگر از سرویس های محبوب در کیف پول گرین چنج امکان انتقال کریپتو از تراست ولت به گرین چنج و بلعکس میباشد که بسیاری از کاربران از این روش برای خرید ارز دیجیتال بصورت ریالی استفاده مینمایند.

برای این انتقال ابتدا میبایست کیف پول تراست ولت خود را ساخته و آدرس آن را کپی نمایید ، در مرحله ی بعد میبایست بروی گزینه ی کیف پول گرین چنج کلیک کرده سپس کیف پول مورد نظر را انتخاب نمایید .

خرید ارز دیجیتال بصورت ریالی ، انتقال کریپتو از تراست ولت به گرین چنج ، کیف پول گرین چنج

در ادامه گزینه ی برداشت (Withdrawal) و یا واریز (Deposit) را بسته به تراکنش خود انتخاب نمایید .

توجه داشته باشید که آدرس کیف پول گرین چنج طبق اخبار بروکر در تاریخ 13 ژوئن و یا 22 خرداد ماه تغییر خواهد نمود بنابر این آدرس ها را تنها پیش از انجام تراکنش کپی نمایید .

در گام آخر میبایست مبلغ مورد نظر بهمراه ارز انتخابی را وارد نموده و پس از انتخاب شبکه تراکنش بروی گزینه ی محاسبه کلیک نمایید.

در بخش حساب های من میتوانید کیف پول های پر استفاده ی خود را برای دسترسی سریع با انتخاب گزینه ی (ADD) اضافه نمایید در غیر این صورت گزینه ی مشخص شده را انتخاب و بروی محاسبه کلیک نمایید .

سوالات متداول

درج نظر