🔐آموزش ورود به بروکر ifc بدون فیلتر – ifc markets ورود

08:46 02/05/2024 -

🔐ورود به ifc market بدون فیلتر شکن – نحوه ورود به بروکر ifc

بروکر آی اف سی مارکتس (ifc markets فارسی) از جمله بروکر های فارکس برای ایرانیان است. اما ورود به ifc market نیز مانند دیگر همکاران با مشکلاتی مواجه است که سوال “آیا بروکر IFC Market فیلتر است؟” را ایجاد می نماید.

در این مقاله قصد داریم تا به روش های ورود به بروکر ifc بپردازیم. چنانچه شما نیز از جمله معامله گرانی بوده که قصد سرمایه گذاری در بروکر آی اف سی مارکت را داشته و بدنبال روش های ورود به ifc market میباشید، با تاپ بروکر ایران همراه باشید.

 افتتاح حساب در بروکر ifc

ifc markets ورود، ورود به ifc market،ورود به بروکر ifc

پیش از آن که به نحوه ورود به بروکر ifc بپردازیم، در جدول زیر بطور خلاصه اطلاعاتی درباره ی بروکر آی اف سی مارکتس آورده شده است:

بررسی بروکر ifc markets، ifc markets فارسی
بروکر IFC Markets
🔥ثبت نام در بروکر IFC
پستیبانی فارسی فارکس ، پشتیبانی ارز دیجیتال ، پشتیبانی بروکرهای فارکس برای ایرانیان ، پشتیبانی آی اف سی مارکتز ☎️پشتیبان تلگرام
🪙حداقل واریز اولیه $1
🌟 سایت بروکر آی اف سی مارکتس فارسی ✅ دارد
📜ورود به ifc market نیاز به فیلتر شکن دارد!
🥇بروکر آی اف سی مارکت فیلتر است؟ ✅ بله
📝افتتاح حساب برای ایرانیان ✅ دارد

 

آیا بروکر آی اف سی مارکتس فیلتر است؟

بروکر آی اف سی مارکتس از جمله بروکرها قدیمی، محبوب و دارای سابقه درخشان است. اما همانند دیگر بروکر ها بروکر ifc markets ورود را تنها با استفاده از فیلتر شکن میسر نموده است.

اگرچه نیاز به فیلترشکن برای ورود به بروکر ifc یکی از مشکلاتی که بروکر آی اف سی مارکت و تریدر های ایرانی از گذشته با آن دست و پنجه نرم می کنند. برای حل مشکل ورود به ifc market ادامه مطلب را دنبال کنید.

 

مزایای ورود به ifc market

بروکر آی اف سی مارکتس (ifc markets) یکی از بروکرهای معتبر و قدیمی حوزه فارکس است. این بروکر از سال 2006 شروع به کار کرده و جزو نخستین بروکرهای ارائه دهنده قراردادهای cfd به کاربران بوده است.

ورود به ifc market امکان دسترسی به پلتفرم اختصاصی NetTradeX و کسب جوایز گوناگون، از جمله مهم ترین ویژگی های این بروکر خوش نام بازار فارکس را فراهم می نماید.

همچنین پشتیبانی از 19 زبان مختلف و ارائه خدمات کاربران در تمام قاره های جهان، ویژگی هایی است که پس از ورود به ifc market در اختیار سرمایه گذاران قرار میدهد. در اینجا برخی ویژگی های اصلی بروکر آی اف سی مارکت را با هم مرور می کنیم:

ویژگی های بروکر آی اف سی مارکتز
نام اصلی آی اف سی مارکتس/IFC MARKETS
نشانی کشور دفتر اصلی بروکر انگلستان
رگولاتوری CYSEC, BVIFSC, LFSA
شماره تماس و ایمیل ☎️ 0044 203 966 1649

✉️ far@ifcmarkets.com

نمادهای قابل معامله Forex, Metals, Stocks, Crypto, Indice, Commodities, CFD, Future, ETF, Synthetic
پلتفرم های معاملاتی NetTradeX، MetaTrader 4 ، MetaTrader 5
انواع حساب STANDARD, BEGINNER, MICRO
روش های واریز و برداشت ریالی (تاپ چنج، نوین پاسارگاد)، انتقال بانکی، پرفکت مانی، ویزا/مستر کارت، ارز دیجیتال، بولتو، نتلر، بیت ولت، ADVCash، وسترن یونیون
حداقل واریز 1 $
حداکثر لوریج 400/1

 

معرفی روش های ورود به بروکر ifc

تغییر دامنه ifc markets ورود کاربران را همواره با چالش همراه می نماید. ورود به بروکر ifc پس از تغییر دامنه ممکن است برای کاربران آن مشکلاتی را پدید آورد.

افتتاح حساب در بروکر ifc

بسیاری از کاربران، وب سایت اصلی بروکر آی اف سی مارکتس خود را در قسمت “Bookmark” یا “Favorite” ذخیره می کنند و با سرویس های رفع فیلتر، نسبت به ورود به ifc market اقدام می نمایند.

اما با تغییر دامنه سایت بروکر آی اف سی مارکت، دسترسی به دامنه های قبلی دچار محدودیت می شود. در اینجا راهنمای ورود به ifc market را در اختیار شما قرار خواهیم داد:

 • ورود از طریق آدرس جدید
 • ورود با فیلترشکن قانونی
 • ورود با لینک مستقیم
 • از طریق پشتیبانی تلگرام
ifc markets ورود، ورود به ifc market،ورود به بروکر ifc
ورود به سایت آی اف سی مارکتس

 

ورود با آدرس جدید سایت ای اف سی مارکت

یکی از مشکلات پر تکرار کاربران، دسترسی به آدرس صحیح سایت ای اف سی مارکت است. برخی از آدرس های قدیمی سایت مانند “ifcmarkets.com” و “fxifcm.asia” در حال حاضر از دسترس ایرانیان خارج گردیده اند.

آدرس صحیح و در دسترس برای ورود به ifc market در حال حاضر «www.ifcmfx.com» برای سایت ای اف سی مارکت به زبان انگلیسی و «www.ifcmiran.asia» برای سایت بروکر آی اف سی مارکت فارسی است.

 

ورود سایت ای اف سی مارکت با فیلترشکن

یکی از روش های در دسترس برای ورود به بروکر ifc بدون شک استفاده از فیلتر شکن است. بروکر ifc markets ورود با فیلتر شکن را ممکن ساخته اما میبایست در نظر داشت که همواره از آی پی ثابت برای ورود به سایت ای اف سی مارکت استفاده نمایید.

ما توصیه می کنیم که در این باره تحقیق کنید و اگر شرایط خرید چنین سرویس هایی را داشتید، برای رفع تمام محدودیت های معاملاتی، از این سرویس استفاده کنید.

 

ورود به سایت ای اف سی مارکت با لینک مستقیم

روش دیگر برای ورود به ifc market استفاده از لینک مستقیم است. برای ورود به سایت ای اف سی مارکت میتوانید بروی لینک زیر کلیک نمایید.

افتتاح حساب در بروکر ifc

 

ورود به بروکر ifc از طریق پشتیبانی

یکی از راهکار های در نظر گرفته شده در ifc markets ورود از طریق ارتباط با پشتیبانی است. از این روش کاربران ابتدا با پشتیبانی بروکر آی اف سی مارکتس ارتباط برقرار کرده و آخرین لینک برای ورود به ifc market را دریافت می نمایند.

پشتیبانی فارسی بروکر ifc markets در تلگرام، همواره جدیدترین اخبار مربوط به این بروکر را منتشر می کند و لینک دسترسی به بخش های مختلف سایت ای اف سی مارکت نیز در این کانال قرار می گیرد.

 

ورود به حساب ifc market

حال که با روش های ورود به سایت ای اف سی مارکت اشاره داشتیم. کاربران پس از دسترسی به سایت، کاربران میتوانند با وارد نمودن اطلاعات حساب شخصی میتوانند نسبت به ورود به ifc market اقدام نمایند. در صورتی که همچنان موفق به ثبت نام در بروکر ifc market نشده میتوانید از مقاله ی زیر کمک بگیرید.

ثبت نام در بروکر ifc market، ثبت نام در بروکر آی اف سی مارکتس، ثبت نام در بروکر آی اف سی مارکت

برای دریافن راهنمایی مربوط به ثبت نام و افتتاح حساب در بروکر ifc بروی لینک زیر کلیک نمایید.

آموزش ثبت نام در بروکر ifc market

 

✅نظر کارشناسان تاپ بروکر ایران

بروکر آی اف سی مارکتس یکی از بروکر های فارکس برای ایرانیان به حساب می آید که توجه معامله گران را به خود جلب نموده است. اما برای دسترسی به این خدمات کاربران میبایست سایت ای اف سی مارکت دسترسی داشته که اغلب با مشکل ورود به ifc market مواجه میباشند.

در این مطلب تمام آموزش لازم و لینک های مربوط به ورود به بروکر ifc را در اختیار شما قرار دادیم. باید در نظر داشت که محدودیت های خارجی و داخلی برای بروکر ها از جمله ifc markets ورود به سایت را با مشکل مواجه نموده که اغلب با فیلتر شکن قابل حل میباشد.

سوالات متداول

 • ورود به ifc market چگونه است؟

  برای ورود به ifc markets با نسخه دمو یا ورود به ifc بروکر با حساب واقعی هیچ کار متفاوتی نباید انجام دهید. هر حسابی که افتتاح کنید، مشخصات مربوط به خود را دارد و برای ورود، باید همان مشخصات را وارد کنید.

  🔥ثبت نام در بروکر IFC

 • آدرس سایت ای اف سی مارکت بدون فیلتر کدام است؟

  در حال حاضر برای ورود به ifc market کاربران میبایست از آدرس ifcmiran.asia به زبان فارسی و ifcmfx.com به زبان انگلیسی بدون هیچ گونه محدودیت و فیلترینگ استفاده نمایند.

 • آیا بروکر ifc markets غیر قانونی است؟

  سایت ای اف سی مارکت بدون فیلتر یکی از محدود بروکرهای رگوله شده قابل دسترس برای ایرانیان است و تمام مدارک قانونی آن در سایت اصلی بروکر موجود است. تا کنون هیچ گزارشی دال بر اقدام غیر قانونی یا کلاهبرداری از این بروکر منتشر نشده است.

درج نظر

فهرست مطالب
مطالب پیشنهادی
📜نماد شاخص نزدک در الپاری - نزدک در آلپاری چیست؟
📜بررسی نماد داوجونز در ارانته - نماد داوجونز در بروکر ارانته چیست؟
💻آموزش دانلود فارکس چیف - لینک دانلود متاتریدر فارکس چیف
⚠️بررسی معایب بروکر فارکس چیف - مشکلات فارکس چیف چیست؟
جدیدترین مطالب
📜نماد شاخص نزدک در الپاری - نزدک در آلپاری چیست؟
📊بهترین استراتژی بدون اندیکاتور - لیست استراتژی بدون اندیکاتور فارکس
📈آموزش اکسپرت نویسی در متاتریدر - نحوه اکسپرت نویسی متاتریدر
📊استراتژی باند بولینگر در فارکس - استراتژی فارکس با اندیکاتور بولینگر باند
💻اموزش صفر تا صد متاتریدر 4 - آموزش متاتریدر 4 فارکس