📱دانلود و نصب مبدل ارز فارکس در لایت فارکس – ماشین حساب لایت فارکس

08:11 24/08/2023 -

📱نرم افزار محاسبه آنلاین تبدیل ارز در لایت فارکس – برنامه مبدل ارز فارکس

برنامه رایگان مبدل ارز فارکس در لایت فایننس یکی دیگر از مجموعه برنامه موبایل لایت فارکس است که به منظور بهبود تجربه معاملات کاربران در این بروکر معتبر فارکس طراحی و در دسترس تریدر ها قرار گرفته شده است.

در ادامه مجموعه مقالات بررسی بروکر لایت فارکس، در این مقاله با نرم افزار محاسبه آنلاین تبدیل ارز در لایت فارکس و نحوه ی استفاده از آن در معاملات فارکس آشنا خواهیم شد، اگر شما نیز از جمله کاربرانی میباشید که به دنبال معامله با گوشی در لایت فایننس میباشید، دعوت میکنیم تا انتها با تاپ بروکر ایران همراه باشید.

افتتاح حساب لایت فایننس

نصب مبدل ارز فارکس در لایت فارکس، اپلیکیشن مبدل نرخ ارز لایت فارکس، نرم افزار محاسبه آنلاین تبدیل ارز در لایت فارکس

در جدول زیر بطور خلاصه اطلاعاتی درباره ی برنامه ماشین حساب فارکس در لایت فارکس (مبدل ارز فارکس) گرد آوری شده است:

شارژ حساب لایت فارکس ، ثبت نام لایت فارکس ، لایت فارکس بدون فیلتر
بروکر LiteFinance
🔥ثبت نام در لایت فارکس
پستیبانی فارسی فارکس ، پشتیبانی ارز دیجیتال ، پشتیبانی بروکرهای فارکس برای ایرانیان ، پشتیبان لایت فارکس ☎️تلگرام فارسی
پستیبانی فارسی فارکس ، پشتیبانی ارز دیجیتال ، پشتیبانی بروکرهای فارکس برای ایرانیان ، راهنمای ثبت نام لایت فایننس ❇️پشتیبان واتس اپ
📊امکان افتتاح اکانت دمو ✅ دارد
📱برنامه اندروید ✅ دارد
📱برنامه IOS ✅ دارد
🌐نسخه تحت وب ✅ دارد
💻نسخه ویندوز ❌ندارد
🖥️نسخه MacOS ❌ندارد

 

اپلیکیشن مبدل نرخ ارز لایت فارکس چیست؟ – Currency Converter

نرم افزار محاسبه آنلاین تبدیل ارز در لایت فارکس این قابلیت را در اختیار کاربران قرار داده تا به کمک یک ماشین حساب لایت فارکس بتوان آخرین نرخ تبدیل واحد های پولی را در مقابل یکدیگر مشاهده و نسبت تبدیل هر یک را محاسبه نمایید.

 

ویژگی نرم افزار محاسبه آنلاین تبدیل ارز در لایت فارکس

برخلاف ماشین حساب فارکس در سایت لایت فایننس که این قابلیت را در اختیار کاربران قرار میدهد تا علاوه بر محاسبه آخرین نرخ مبادله 2 ارز بطور مستقیم اقدام به اجرای معامله نمایید، در برنامه مبدل ارز فارکس تنها امکان محاسبه در قالب یک ماشین حساب ساده در نظر گرفته شده است.

  • مشاهده آخرین نرخ تبدیل در قالب ویدجت
  • پشتیبانی از نرخ تبدیل تمام واحد های پول جهانی
  • اجرای معامله از طریق برنامه موبایل لایت فارکس
  • محیط کاربری و تنظیمات روان و ساده

نماد طلا در لایت فارکس، کمیسیون طلا در لایت فارکس، اسپرد طلا در لایت فارکس

افتتاح حساب لایت فایننس

 

دانلود اپلیکیشن فارکس مبدل ارز فارکس برای سیستم اندروید و IOS

برای دانلود اپلیکیشن مبدل نرخ ارز لایت فارکس میتوانید این برنامه موبایل را برای سیستم عامل های محبوب اندروید و IOS را از طریق استور های گوگل پلی و اپ استور دریافت نمایید، همچنین برای دانلود مستقیم ماشین حساب لایت فارکس میتوانید فایل APK اندروید را انتخاب نمایید.

ماشین حساب لایت فارکس ، دانلود و نصب اپلیکشن ماشین حساب LiteFinance ، ماشین حساب لایت فارکس

برای دانلود و نصب اپلیکشن ماشین حساب LiteFinance میتوانید بروی لینک مربوط به سیستم عامل خود کلیک کنید:

نرخ ارز لایت فارکس vecteezy get it on play store button and apple app store icon 1 نرخ ارز لایت فارکس vecteezy get it on play store button and apple app store icon tt

 

نصب برنامه مبدل ارز فارکس در لایت فارکس

برای نصب نرم افزار محاسبه آنلاین تبدیل ارز در لایت فارکس کافیست تا پس از ورود به صفحه ی استور مربوط به تلفن همراه خود از طریق لینک های بالا بروی گزینه ی دریافت (Get) در AppStore ایفون و نصب (Install) در Googleplay گوشی های اندروید مشابه تصویر زیر کلیک نمایید.

نصب برنامه مبدل ارز فارکس در لایت فارکس، برنامه ماشین حساب فارکس در لایت فارکس، نصب مبدل ارز فارکس در لایت فارکس

برای نصب فایل نصبی برنامه ماشین حساب فارکس در لایت فارکس نیز میتوانید پس از دریافت فایل برنامه را باز کرده و سپس مشابه تصویر زیر پیشروید.

نصب برنامه مبدل ارز فارکس در لایت فارکس، برنامه ماشین حساب فارکس در لایت فارکس، نصب مبدل ارز فارکس در لایت فارکس

 

آموزش کار با اپلیکیشن مبدل نرخ ارز لایت فارکس

نرم افزار محاسبه آنلاین تبدیل ارز در لایت فارکس همانطور که اشاره داشتیم، ویژگی های خود را در قالب یک محیط ساده و کاربر پسند، تجربه کاربری را به مقدار قابل توجهی بهبود بخشیده است، پس از ورود به برنامه یک صفحه مشابه زیر برای آموزش کاربران نمایش داده خواهد شد.

 

محاسبه نرخ با ماشین حساب لایت فارکس

ماشین حساب لایت فارکس یا ماشین حساب مبدل ارز فارکس بخش اصلی و در واقع تنها بخش این برنامه موبایل بحساب می آید، در این بخش همانطور که در تصویر نیز به آن اشاره داشتیم ابتدا میبایست ارز پایه مورد نظر خود را انتخاب نمایید.

نرم افزار محاسبه آنلاین تبدیل ارز در لایت فارکس، آموزش کار با اپلیکیشن مبدل نرخ ارز لایت فارکس، محاسبه نرخ با ماشین حساب لایت فارکس

 

سپس میتوانید نرخ مبادله در برابر ارز مورد نظر خود را مشاهده نمایید و در صورتی که این ارز در لیست وجود ندارد میتوانید از طریق گزینه ی + در پایین صفحه ارز جدید را به لیست اضافه نمایید.

نرم افزار محاسبه آنلاین تبدیل ارز در لایت فارکس، آموزش کار با اپلیکیشن مبدل نرخ ارز لایت فارکس، محاسبه نرخ با ماشین حساب لایت فارکس

برای استفاده از ماشین حساب نیز میبایست گزینه ی ماشین حساب را انتخاب کرده تا صفحه ای مشابه زیر برای محاسبه آنلاین تبدیل ارز در لایت فارکس هدایت شوید.

 

تنظیمات برنامه مبدل ارز فارکس

در بخش تنظیمات برنامه ماشین حساب فارکس در لایت فارکس نیز میتوان ارز های مورد نظر را به لیت اضافه کرده و ساختار برنامه را از فرمت عمودی به افقی تبدیل و با فعال نمودن گزینه ی بروزرسانی خودکار، از آخرین نرخ ارز لایت فارکس بهره مند شوید.

نرم افزار محاسبه آنلاین تبدیل ارز در لایت فارکس، آموزش کار با اپلیکیشن مبدل نرخ ارز لایت فارکس، محاسبه نرخ با ماشین حساب لایت فارکس

انتقال به برنامه موبایل لایت فارکس

یکی از ویژگی های اپلیکیشن مبدل نرخ ارز لایت فارکس در صورتی که پیش تر اقدام به نصب برنامه لایت فارکس بروی گوشی نموده باشید، میتوانید با انتخاب گزینه ی معامله (Trade) به این برنامه هدایت شوید.

نرم افزار محاسبه آنلاین تبدیل ارز در لایت فارکس، آموزش کار با اپلیکیشن مبدل نرخ ارز لایت فارکس، محاسبه نرخ با ماشین حساب لایت فارکس

 

✅نظر تخصصی تاپ بروکر ایران

تا به اینجای مقاله با نرم افزار محاسبه آنلاین تبدیل ارز در لایت فارکس و کارکرد آن در بازار های مالی آشنا شدیم، برنامه ماشین حساب فارکس در لایت فارکس بیشتر یک برنامه کلی برای مشاهده نرخ تبدیل ارز ها و واحد های پولی در مقابل بکدیگر است.

نصب مبدل ارز فارکس در لایت فارکس بطور مستقیم در معاملات فارکس در لایت فایننس تاثیر گذار نمیباشد و تنها در وقت شما در صورتی که قصد محاسبه نرخ تبدیل دلار به یورو یا دیگر دلیل ارز ها را دارید، صرفه جویی مینماید.

                                                                                 

🔖پلتفرم معاملاتی لایت فارکس

برخلاف برنامه مبدل ارز فارکس در لایت فارکس، میتوان از دیگر گزینه های منتشر شده از نرم افزار لایت فارکس برای اندروید و IOS  از جمله برنامه لایت فایننس و متاتریدر های 4 و 5 اشاره داشت.

برای آشنایی بیشتر با نرم افزار های فارکس برای سیستم عامل اندروید و آی او اس و کاربرد و هر یک پیشنهاد میکنیم تا از طریق لینک زیر به مقاله ی اختصاصی در این باره مراحعه نمایید.

دانلود بروکر لایت فارکس ،دانلود اپلیکیشن لایت فارکس با لینک مستقیم ، دانلود برنامه لایت فارکس ، لایت فایننس اپلیکیشن

برای مشاهده و بررسی پلتفرم های معاملاتی در بروکر لایت فارکس کافیست تا بروی لینک زیر کلیک نمایید.

پلتفرم های معاملاتی لایت فایننس

سوالات متداول

درج نظر

فهرست مطالب
مطالب پیشنهادی
💰حساب پراپ لایت فارکس چیست؟ - بررسی حساب پراپ بروکر لایت فارکس
💻سی تریدر لایت فارکس - دانلود سی تریدر لایت فایننس
📜رگوله بروکر لایت فارکس برای ایرانیان – رگوله لایت فارکس چیست؟
📊نحوه اتصال لایت فارکس به تریدینگ ویو - اتصال لایت فایننس به تریدینگ ویو
جدیدترین مطالب
📊استراتژی نوسان گیری با اندیکاتور atr - استراتژی atr در فارکس
💰حساب پراپ لایت فارکس چیست؟ - بررسی حساب پراپ بروکر لایت فارکس
📈بهترین اندیکاتور برای نوسان گیری فارکس - لیست بهترین اندیکاتور نوسانگیری
🗣️نظرات درباره بروکر آلپاری برای ایرانیان - بروکر آلپاری خوبه؟
💻آموزش متاتریدر ۵ فارکس - آموزش کامل متاتریدر 5