💰حساب پراپ لایت فارکس چیست؟ – بررسی حساب پراپ بروکر لایت فارکس

11:13 30/05/2024 -

💰کسب درامد در حساب پراپ بروکر لایت فارکس – حساب پراپ لایت فایننس

حساب پراپ لایت فارکس یکی از مباحث جذاب در میان خدمات بروکر لایت فارکس برای کسب درامد بحساب می آید. اگرچه مطالب متعددی در محیط وب درباره ی حساب پراپ لایت فارکس منتشر شده اما این مطالب نیاز به حقیقت سنجی دارند!

چنانچه شما نیز از جمله معامله گرانی بوده که به پراپ تریدینگ در بروکر لایت فایننس علاقه مند میباشید. البته بدنبال بررسی حساب پراپ لایت فارکس و ویژگی های آن بوده تا پایان تاپ بروکر ایران را همراهی نمایید.

افتتاح حساب لایت فایننس

حساب پراپ لایت فارکس چیست؟، افتتاح حساب پراپ لایت فارکس، پراپ تریدینگ در لایت فارکس، حساب پراپ Liteforex

پیش از آن که به آنکه “حساب پراپ لایت فارکس چیست؟” بپردازیم، در جدول زیر بطور خلاصه اطلاعاتی درباره ی پراپ تریدینگ در لایت فارکس آورده شده است:

شارژ حساب لایت فارکس ، ثبت نام لایت فارکس ، لایت فارکس بدون فیلتر
بروکر LiteFinance
🔥ثبت نام در لایت فارکس
پستیبانی فارسی فارکس ، پشتیبانی ارز دیجیتال ، پشتیبانی بروکرهای فارکس برای ایرانیان ، پشتیبان لایت فارکس ☎️تلگرام فارسی
📊امکان افتتاح اکانت دمو ✅ دارد
💸حساب پس انداز لایت فارکس ✅ دارد
🧺حساب کپی ترید در لایت فارکس ✅ دارد
💰حساب پراپ لایت فارکس ❌ندارد

 

حساب پراپ لایت فارکس چیست؟

در پراپ تریدینگ فارکس شما به عنوان یک تریدر با یک شرکت سرمایه گذاری قرارداد می بندید. این شرکت سرمایه ای را در اختیار شما قرار می دهد که می توانید با آن در بازار فارکس معامله کنید.

در حساب پراپ لایت فارکس شما باید با استفاده از دانش و تجربه خود، استراتژی مناسب را برای معاملات خود انتخاب کنید و قوانین و شرایطی را که آن موسسه برای شما تعیین کرده است، رعایت کنید. این شرایط ممکن است شامل محدودیت های ضرر و سود روزانه، هفتگی یا ماهانه، و محدودیت های معامله با برخی جفت ارز ها باشد.

اگر شما با سرمایه حساب پراپ لایت فارکس سود کسب کنید، بخشی از سود به شما تعلق می گیرد و سود باقی مانده به شرکت سرمایه گذار می رسد. اما اگر ضرر کنید، هیچ پولی از جیب خود نمی دهید و فقط حسابی که خریداری کردید را از دست می دهید.

حساب های لایت فایننس ، انواع حساب در لایت فارکس ، مقایسه حساب های لایت فارکس ، بهترین حساب لایت فارکس

جهت بررسی حساب های بروکر لایت فایننس به مقاله ی زیر مراجعه نمایید.

حساب های بروکر لایت فارکس

 

آیا حساب پراپ لایت فارکس ارائه می شود؟

یکی از مواردی که به غلط در محیط وب پخش شده امکان افتتاح حساب پراپ لایت فارکس است! بروکر لایت فارکس هنوز امکان استفاده از حساب پراپ فارکس را فراهم نکرده است.

اما بروکر این پتانسیل را دارد که در آینده سرویسی نظیر «حساب پراپ لایت فارکس» را به معامله گران حرفه ای خود ارائه دهد. اگر بروکر لایت فایننس بتواند حساب های پراپ ترید را به معامله گران خود ارائه کند، این می تواند فرصت مناسبی برای این افراد باشد.

در سیستم پراپ تریدینگ لایت فارکس، بروکر میبایست بخشی از سرمایه خود را در اختیار معامله گران با تجربه قرار دهد تا آن ها با آن به معامله بپردازند. سود حاصل از معاملات پراپ نیز عمدتا به صورت مشارکتی بین معامله گر و بروکر تقسیم خواهد شد.

چنین رویکردی به نفع هر دو طرف است. معامله گران از طریق حساب پراپ لایت فارکس قادر بوده تا بدون ریسک سرمایه شخصی خود، به معامله بپردازند و در عین حال به درآمدزایی نیز بپردازند. از طرف دیگر، بروکر نیز با به کارگیری این معامله گران حرفه ای، قادر خواهد بود تا بازدهی بهتری از سرمایه خود به دست آورد.

 

حساب پراپ لایت فارکس برای چه معامله گرانی مناسب است؟

همانطور که اشاره شد، ارائه حساب پراپ لایت فارکس یک فرصت ایده آل برای معامله گران حرفه ای و با تجربه است. این نوع حساب مزایای خاصی را برای این دسته از معامله گران به ارمغان می آورد:

 1. عدم ریسک سرمایه شخصی:
  در پراپ تریدینگ (حساب پراپ لایت فارکس)، معامله گران با سرمایه شخصی خود معامله نمی کنند. بلکه بخشی از سرمایه بروکر یا شرکت سرمایه گذاری در اختیار آن ها قرار می گیرد. بنابراین در صورت زیان، ریسک متوجه سرمایه شخصی معامله گر نخواهد بود.
 1. امکان استفاده از اهرم بالاتر:
  با توجه به اینکه معامله گران از سرمایه شرکت استفاده می کنند، امکان استفاده از اهرم مالی بالا تر نیز برای آن ها فراهم می شود. این امر به افزایش حجم معاملات و در نتیجه افزایش بازدهی کمک می کند.
 1. دسترسی به آموزش های تخصصی:
  معمولاً شرکت های ارائه دهنده حساب های پراپ، برنامه های آموزشی ویژه ای را برای معامله گران خود فراهم می کنند. این آموزش ها می تواند به ارتقای مهارت های معامله گران کمک کند.
 1. اعتبار بالای معاملاتی:
  فعالیت در قالب حساب پراپ لایت فارکس به معامله گران اعتبار و وجهه بیشتری می بخشد. این اعتبار می تواند در آینده به جذب سرمایه گذاران بیشتر کمک کند.

به طور کلی، پراپ تریدینگ در حساب پراپ لایت فارکس برای معامله گرانی که دارای تجربه قابل توجه در بازار های مالی هستند و استراتژی های موفقیت آمیز معاملاتی دارند، گزینه بسیار مناسبی محسوب می شود. این افراد می توانند از مزایای این نوع حساب بهره مند شوند.

 

بهترین جایگزین حساب پراپ لایت فارکس

حال که بطور کلی با مزایای پراپ تریدینگ در فارکس و البته مزایای حساب پراپ لایت فارکس در صورت ارائه آشنا شدیم. به دلیل عدم ارائه حساب پراپ لایت فارکس در ادامه به 5 بهترین شرکت های پراپ تریدینگ اشاره داشته ایم:

 1. فاندد نکست (Fundednext)
 2. پراپ تریدینگ یونیکورن
 3. سرمایه گذار برتر
 4. پراپی
 5. لوکس تریدینگ
بهترین سایت های پراپ تریدینگ، بهترین پراپ تریدینگ برای ایرانیان، شرکت های معتبر پراپ تریدینگ

برای بررسی بیشتر بهترین شرکت های پراپ تریدینگ به مقاله ی زیر مراجعه نمایید.

بهترین پراپ تریدینگ برای ایرانیان

 

✅نظر کارشناسان تاپ بروکر ایران

پراپ تریدینگ در فارکس یک فرصت ایده آل برای معامله گران حرفه ای و با تجربه است که مزایای مهمی را برای آن ها به ارمغان می آورد. این مزایا شامل عدم ریسک سرمایه شخصی، امکان استفاده از اهرم بالا تر، دسترسی به آموزش های تخصصی و اعتبار بالای معاملاتی است.

اگر چه در حال حاضر سرویسی تحت عنوان «حساب پراپ لایت فارکس» از سوی این بروکر معتبر فارکس ارائه نشده است. اما با توجه به مزایای این سرویس چنانچه در آینده امکان افتتاح حساب پراپ لایت فارکس فراهم شود، در این مقاله مفصلا به آن پرداخته خواهد شد.

سوالات متداول

نظرات (2)
صالحی
01/06/2024 07:48

سلام مگه میشه تو بروکر لایت فارکس حساب پراپ هم گرفت؟

پاسخ
محمد حسین حسینی
02/06/2024 12:25

با سلام، خیر حساب پراپ لایت فارکس از مواردی است که به دفعات در محیط وب منتشر شده است. در این مقاله مفصلا به عدم ارائه آن برای رفع ابهام و پیشگیری از موارد مشابه کلاهبرداری پرداختیم.

درج نظر

فهرست مطالب
مطالب پیشنهادی
⛔️آموزش حذف حساب در لایت فارکس - نحوه حذف اکانت لایت فایننس
🗣️نظرات در مورد بروکر لایت فارکس برای ایرانیان - نظر لایت فایننس
💰حساب پراپ لایت فارکس چیست؟ - بررسی حساب پراپ بروکر لایت فارکس
💻سی تریدر لایت فارکس - دانلود سی تریدر لایت فایننس
جدیدترین مطالب
💲معرفی نماد شاخص دلار در تریدینگ ویو - چارت دلار در تریدینگ ویو
🛢️معرفی نماد نفت در تریدینگ ویو - نمودار نماد نفت خام در تریدینگ ویو
💻آموزش نماد نزدک در متاتریدر - نماد شاخص نزدک در متاتریدر 4
📝آموزش افتتاح حساب واقعی فارکس - چگونه باید در فارکس حساب باز کنیم؟
📑آموزش معامله در فارکس - چگونه از ایران در فارکس معامله کنیم؟