📌آدرس بروکر لایت فایننس کجاست؟ – بروکر لایت فارکس مال کجاست؟

16:01 02/02/2024 -

📌بروکر لایت فارکس مال کجاست؟ – دفتر بروکر لایت فایننس

بروکر لایت فارکس از جمله بروکر های فارکس معتبر است که با ایجاد دفاتر مختلف در سرتاسر جهان طیف عظیمی از معامله گران را تحت پوشش خود قرار داده. به همین دلیل نیز مطرح شدن این سوال که “بروکر لایت فارکس مال کجاست؟” و یا بعبارتی آدرس دفتر لایت فارکس که از آن برای خدمات رسانی به ایرانیان استفاده میکند در کجا قرار گرفته امری طبیعی است.

در این مقاله قصد داریم تا برای معامله گرانی که بدنبال اعتبار سنجی این بروکر بر اساس دفاتر لایت فایننس میباشند این موضوع که بروکر لایت فارکس مال کجاست را مفصلا مورد بررسی قرار دهیم. چنانچه شما نیز از این دسته از معامله گران بوده دعوت میکنیم تا انتها با تاپ بروکر ایران همراه باشید.

افتتاح حساب لایت فایننس

بروکر لایت فارکس مال کجاست؟، دفاتر لایت فارکس، آدرس لایت فارکس

پیش از آن که به بروکر لایت فارکس مال کجاست؟ بپردازیم، در جدول زیر به خلاصه موارد مربوط به دفاتر لایت فایننس اشاره شده است:

شارژ حساب لایت فارکس ، ثبت نام لایت فارکس ، لایت فارکس بدون فیلتر
بروکر LiteFinance
🔥ثبت نام در لایت فارکس
پستیبانی فارسی فارکس ، پشتیبانی ارز دیجیتال ، پشتیبانی بروکرهای فارکس برای ایرانیان ، پشتیبانی لایت فارکس در تلگرام ☎️پشتیبان تلگرام
📝افتتاح حساب برای ایرانیان ✅دارد
📈شروع فعالیت 2005
📃رگوله لایت فارکس CySec
🏦دفتر اصلی بروکر لایت فارکس قبرس

 

درباره بروکر لایت فارکس

بروکر لایت فارکس سابقه 15 سال فعالیت در بازارهای مالی را دارد و این بروکر بعد از آغاز تحریم کشور ایران توسط بروکرها در سال 85 از جمله کارگزاری هایی است که به ارائه خدمات به معامله گران ایرانی می پردازد. در پاسخ به این سوال که بروکر لایت فارکس برای کدام کشور است؟ باید گفت دفتر مرکزی این بروکر که مختص کاربران اروپایی آن است در قبرس جنوبی و دفتر بین المللی که به ارائه خدمات به کاربران کشورهای آسیایی و ایران می پردازد با نام شعبه لایت فایننس در جزایر مارشال قرار دارد.

این بروکر از جمله کارگزاری هایی به شمار می آید که از رگولاتوری معتبر برخوردار است و امکانات خوبی از جمله برداشت و واریز ریالی و پشتیبانی فارسی زبان را برای کاربران ایرانی خود فراهم کرده است.

 

بررسی دفاتر لایت فارکس

اگر برای شما هم این سوال پیش آمده که “بروکر لایت فارکس مال کجاست؟” در پاسخ به آن باید گفت که این بروکر با سابقه، دفاتر زیادی در چندین کشور مختلف دارد. دفتر مرکزی و محل ثبت شرکت لایت فارکس در کشور قبرس جنوبی و شهر ساحلی لیماسول واقع است.

در آدرسی که متعلق به مجوز فعالیت این بروکر می باشد آدرس آن در ساختمان The Hawk و طبقه چهارم ثبت شده است. در رگولاتوری CySEC آدرس دفتر مرکزی آن به شرح زیر است:

آدرس دفتر مرکزی لایت فارکس در قبرس

ladstonos Street, The Hawk Building, 4th floor, 3032, Limassols 124

 

این کارگزاری معمولا با نام لایت فارکس به مشتریان اروپایی و لایت فایننس به مشتریان آسیایی خود خدمات ارائه می کند. آدرس شرکت لایت فایننس که در سال 2021 در جزایر سنت وینسنت و موریس ثبت شده است به شرح زیر است:

آدرس دفتر جزیره موریس لایت فارکس

office 113, 2nd Floor, Medine Mews, La Chaussee Street, Port Louis, Mauritius

 

آدرس لایت فارکس در جزایر سنت وینست

Euro House, Richmond Hill Road, Kingstown, St. Vincent and the Grenadines

 

آدرس دفاتر پشتیبانی لایت فارکس

علاوه بر دفاتر اصلی بروکر لایت فارکس که از آن برای ثبت رگوله لایت فارکس (که در ادامه به آن خواهیم پرداخت) استفاده شده، دفاتر دیگری نیز جهت بهبود خدمات پشتیبانی به ثبت رسیده است. این دفاتر عموما بعنوان نماینده بروکر لایت فارکس خدمات پشتیبانی و مشکلات مالی احتمالی را مورد بررسی قرار خواهند داد.

شماره پشتیبانی لایت فارکس، شماره پشتیبانی لایت فایننس، پشتیبانی بروکر لایت فارکس

 

رگولاتوری های بروکر لایت فارکس مال کجاست؟

همانطور که اشاره داشتیم آدرس لایت فارکس در شعبه ی اروپایی (قبرس) و در شعبه ی آفشور (سنت وینسنت و گرنادین) شعبات اصلی این بروکر بحساب می آیند که موفق به کسب مجوز های رسمی (رگوله فارکس) برای اعتبار بخشی به فعالیت این بروکر شده اند:

 

دفتر لایت فارکس اروپایی

یکی از مهم ترین عواملی که کاربران برای انتخاب کارگزاری باید به آن دقت داشته باشند وجود قوانین و رگولاتور معتبر برای آن بروکر است. بروکر لایت فارکس دارای مجوز فعالیت با شماره ثبت HE230122 و مجوز CySEC از کمیسیون بورس و اوراق بهادار کشور قبرس به شماره 093/08 است. مجوز CySEC  یک رگوله بسیار خوب بین المللی سطح 2 است که تمام معامله گران خرد را تحت پوشش بیمه قرار می  دهد اما باید توجه داشت که این مجوز مربوط به کاربران حوزه اروپایی این کارگزاری می شود و کاربران آسیایی را در بر نمی گیرد.

 

دفتر لایت فارکس آفشور

شرکت لایت فایننس در سال 2021 در جزیره سنت وینست و گرنادین با شماره ثبت  931 LLC به ثبت رسیده است. همچین این بروکر توانسته تاییده مارشال آیلند را هم کسب کند. این بروکر از طریق شرکت ثبت شده در جزایر مورس و سنت وینسنت به ایرانیان خدمات ارائه می کند.

 

✅نظر کارشناسان تاپ بروکر ایران

بروکر لایت فارکس یک بروکر باسابقه جهانی ثبت شده در سال 2005 در کشور قبرس است که دارای رگولاتوری سطح 2 بین المللی بوده و امکان انجام معامله در حساب های متنوع با پلتفرم های محبوب متاتریدر4 و 5 بر روی انواع نمادها و ابزار معاملاتی را فراهم می کند.

این بروکر در دسته بروکرهایی قرا می گیرد که به کاربران ایرانی خدمات ارائه می دهد و برای راحتی مشتریان ایرانی خود امکان برداشت و واریز ریالی و پشتیبانی 24 ساعته فارسی زبان را نیز فراهم کرده است. اما شرکتی که به کاربر ایرانی خدمات ارئه می دهد لایت فایننس نام دارد که در سال 2021 در جزایر موریس و سنت وینسنت به ثبت رسیده و رگولاتوری خاصی را ارائه نمی دهد.

سوالات متداول

درج نظر

فهرست مطالب
مطالب پیشنهادی
⛔️آموزش حذف حساب در لایت فارکس - نحوه حذف اکانت لایت فایننس
🗣️نظرات در مورد بروکر لایت فارکس برای ایرانیان - نظر لایت فایننس
💰حساب پراپ لایت فارکس چیست؟ - بررسی حساب پراپ بروکر لایت فارکس
💻سی تریدر لایت فارکس - دانلود سی تریدر لایت فایننس
جدیدترین مطالب
💲معرفی نماد شاخص دلار در تریدینگ ویو - چارت دلار در تریدینگ ویو
🛢️معرفی نماد نفت در تریدینگ ویو - نمودار نماد نفت خام در تریدینگ ویو
💻آموزش نماد نزدک در متاتریدر - نماد شاخص نزدک در متاتریدر 4
📝آموزش افتتاح حساب واقعی فارکس - چگونه باید در فارکس حساب باز کنیم؟
📑آموزش معامله در فارکس - چگونه از ایران در فارکس معامله کنیم؟