🔓ورود به لایت فارکس بدون فیلتر شکن – لایت فایننس ورود

07:12 07/06/2023 -

🔓ورود به بروکر لایت فارکس – لینک بدون فیلتر لایت فارکس

اخیرا طبق محدودیت های اعمال شده بسیاری از کاربران با این سوال که “چرا سایت لایت فارکس باز نمیشود” به تاپ بروکر ایران مراجعه مینمایند که دلیل آن مشخصا مربوط به فیلتر شدن لایت فارکس  است که در مقاله ی معرفی بروکر لایت فایننس نیز مختصر به آن اشاره شد.

در این مقاله نیز قصد داریم به راهکار های جایگزین ورود به لایت فارکس با فیلتر شکن پرداخته تا در آینده معامله گران در صورت ادامه ی محدودیت ها و یا تشدید آن ها دچار مشکل ورود به سایت لایت فارکس نشوند .

افتتاح حساب در لایت فارکس

liteforex ورود ، بروکر لایت فارکس ورود ، ورود به لایت فارکس بدون فیلتر شکن

در جدول زیر بطور خلاصه اطلاعاتی درباره ی بروکر لایت فایننس | LiteFinance آورده شده است :

شارژ حساب لایت فارکس ، ثبت نام لایت فارکس ، لایت فارکس بدون فیلتر
بروکر LiteFinance
🔥ثبت نام در لایت فارکس
پستیبانی فارسی فارکس ، پشتیبانی ارز دیجیتال ، پشتیبانی بروکرهای فارکس برای ایرانیان ، پشتیبان لایت فارکس ☎️تلگرام فارسی
پستیبانی فارسی فارکس ، پشتیبانی ارز دیجیتال ، پشتیبانی بروکرهای فارکس برای ایرانیان ، راهنمای ثبت نام لایت فایننس ❇️پشتیبان واتس اپ
امکان افتتاح اکانت دمو ✅ دارد
⏰معامله با IP ایران ✅ دارد
💫 نیاز به فیلترشکن ✅ دارد
🚀بررسی بروکر لایت فارکس

 

آیا لایت فارکس فیلتر است؟

بله ، لایت فارکس فیلتر شده و کاربران از این پس میتوانند با استفاده از فیلتر شکن و پروکسی ها به سایت لایت فارکس ورود نمایند ، همچنین باید گفت که محدودیت های اعمال شده مشکلی در روند معاملات شما در بروکر لایت فایننس ایجاد نمیکند و همچنان میتوانید در این بروکر اقدام به افتتاح حساب نمایید .

تنها دلیل بوجود آمدن این مشکل برای بروکر لایت فارکس و دیگر بروکر های فارکس ایرانیان عدم شفافیت در سیاست های مربوط به بازار های مالی میباشد که امیدواریم به زودی برطرف گردد .

ثبت نام در بروکر لایت فارکس ، اموزش لایت فارکس ، بروکر لایت فاینانس

افتتاح حساب در لایت فارکس

 

نحوه ورود لایت فارکس بدون فیلتر

بهترین و راحت ترین راه برای ورود به لایت فارکس استفاده از برنامه های فیلتر شکن و وی پی ان است ،با این روش میتوانید هر زمان به سایت اصلی بروکر لایت فایننس دسترسی پیدا کرده و حساب و معاملات خود را از جمله کپی تریدینگ ، واریز و برداشت و خدمات دیگر این بروکر دسترسی پیدا نمایند.

پیش از آن اما پیشنهاد میکنیم تا حتما از فیلتر شکن های مطمئن برای ورود به لایت فارکس در کنار اینترنت پر سرعت استفاده نمایید تا احتمال بوجود آمدن هر مشکل در آینده پیشگیری نمایید و دیگر بهنگام ورود به لایت فارکس دچار مشکل نشوید .

 

دریافت آدرس جدید لایت فارکس

یکی دیگر از روش هایی که پیشنهاد میکنیم تا در نظر داشته باشید ارتباط با پشتیبانی لایت فارکس برای دریافت آدرس بدون فیلتر لایت فارکس است زیرا بروکر بصورت دوره ای دامنه هایی را تا حد ممکن برای کاربرانی که با محدود برای ورود به لایت فایننس مواجه میباشند در نظر میگیرد.

این دامنه ها را میتوانید با ارسال پیام از طریق پیامرسان های واتس اپ و تلگرام به تیم پشتیبانی لایت فایننس درخواست کرده و از آن ها برای ورود سایت لایت فارکس استفاده نمایید.

پشتیبانی فارسی الپاری ، پشتیبانی فارسی لایت فارکس ، پشتیبانی فارسی پاکت آپشن ، پشتیبانی آمارکتس ، تاپ بروکر ایران

برای تماس با پشتیبانی لایت فایننس کافیست تا بروی لینک پیامرسان های تلگرام و واتس اپ زیر کلیک نمایید .

فیلتر لایت فارکس itfxb support telegram icon mki فیلتر لایت فارکس itfxb support whatsapp icon mki

سوالات متداول

درج نظر