✨اموزش ثبت نام در لایت فایننس – نحوه فرم ثبت نام لایت فارکس

08:30 03/06/2023 -

✨آموزش ثبت نام لایت فارکس برای ایرانیان – نحوه ثبت نام لایت فایننس

معامله گران همواره بدنبال انتخاب بهترین بروکر فارکس برای افتتاح حساب در فارکس میباشند. ثبت نام در بروکر لایت فارکس به دلیل فراهم آوردن شرایط مناسب معاملاتی بخصوص برای ایرانیان از جمله بروکر هایی است که در میان بهترین بروکر های فارکس برای ایرانیان بخصوص برای معامله گران تریدر های حرفه ای بحساب می آید.

در این مقاله قصد داریم تا به نحوه ثبت نام در لایت فارکس بصورت تصویری و گام به گام بپردازیم. در صورتی که شما نیز از جمله معامله گرانی بوده که تمایل به ثبت نام در لایت فاینانس داشته، دعوت میکنیم تا انتهای این مقاله با تاپ بروکر ایران همراه باشید.

ثبت نام در لایت فارکس

لایت فارکس ثبت نام، نحوه ثبت نام در لایت فارکس، اموزش ثبت نام لایت فارکس

پیش از آنکه به نحوه ثبت نام لایت فارکس بپردازیم، در جدول زیر بطور خلاصه اطلاعاتی درباره ی بروکر لایت فایننس | LiteFinance آورده شده است:

شارژ حساب لایت فارکس ، ثبت نام لایت فارکس ، لایت فارکس بدون فیلتر
بروکر LiteFinance
🔥ثبت نام در بروکر لایت فایننس
پستیبانی فارسی فارکس ، پشتیبانی ارز دیجیتال ، پشتیبانی بروکرهای فارکس برای ایرانیان ، پشتیبانی لایت فارکس ☎️تلگرام فارسی
📊امکان افتتاح اکانت دمو ✅ دارد
⏰معامله با IP ایران ✅ دارد
💫نیاز به فیلترشکن ✅ دارد
🧺امکان ثبت نام ایرانیان ✅ دارد
🗣️احراز هویت ایرانیان ✅ دارد

 

ویژگی های ثبت نام در لایت فارکس

پیش از آن که به اموزش ثبت نام در لایت فایننس بهتر دانستیم تا بطور خلاصه مروری بر ویژگی هایی که با ثبت نام در لایت فارکس در اختیار معامله گران قرار خواهد گرفت بپردازیم. برای معامله گرانی که قصد سرمایه گذاری در فارکس را داشته سابقه ی بالا، نماد های معاملاتی، تنوع بالای حساب های معاملاتی و پشتیبانی بروکر لایت فارکس از زبان فارسی قابل توجه ترین این ویژگی ها بحساب می آید.

  • واریز اولیه از 10 دلار (در حساب نانو)
  • سابقه فعالیت از 2005
  • حداکثر لوریج 1:1000
  • بیش از 250 نماد معاملاتی
  • پشتیبانی فارسی لایت فارکس
  • تنوع بالای حساب های معاملاتی
  • ثبت نام بروکر لایت فارکس برای ایرانیان
  • واریز و برداشت ریالی در لایت فارکس
  • خدمات ویژه تاپ بروکر ایران

کپی تریدینگ در لایت فارکس ، بهترین کپی تریدر در لایت فارکس ، آموزش کپی ترید در بروکر لایت فارکسثبت نام در لایت فارکس

 

نکات مهم پیش از ثبت نام لایت فارکس

متاسفانه در حال حاضر برای ورود به سایت اصلی لایت فارکس میبایست از فیلتر شکن یا VPN استفاده نمایید. به همین دلیل بصورت خودکار به شما پیامی برای هدایت به «دامنه اروپایی لایت فارکس» نمایش داده خواهد شد که میبایست پس از نمایش آن گزینه ی “STAY” را در پایین کادر انتخاب نمایید.

اموزش ثبت نام لایت فارکس، آموزش ثبت نام در لایت فارکس، نحوه ثبت نام در بروکر لایت فارکس، آموزش ثبت نام لایت فایننس
پیام ثبت نام در دامنه اروپایی لایت فایننس

مورد بعد در باره ی ثبت نام در لایت فارکس، توجه به آدرس ایمیل وارد شده در زمان ثبت نام در لایت فایننس میباشد؛ زیرا برای ادامه میبایست پیام ارسال شده به ایمیل خود را که شامل کد تایید است وارد نمایید.

 

مدارک ثبت نام در سایت لایت فارکس

از دیگر موارد مهم پیش از ثبت نام در سایت لایت فارکس مدارک قابل قبول بروکر [در زمان احراز هویت در لایت فارکس] است. در مراحل ابتدایی ثبت نام بروکر لایت فارکس کاربران تنها نیاز به یک آدرس ایمیل و یا شماره تلفن همراه خواهند داشت. پس از وارد نمودن اطلاعات میتوان به کابین لایت فارکس و البته حساب دمو دسترسی پیدا نمود.

 

مراحل ثبت نام بروکر لایت فارکس

مشابه آن چه همواره در جهت تسریع مراحل برای مخاطبین خود در نظر گرفته، در این بخش نیز مراحلی در در ادامه اموزش ثبت نام در بروکر لایت فارکس بصورت گام به گام به آن ها خواهیم پرداخت را در قالب تصویر زیر در اختیار معامله گران قرار خواهیم داد:

اموزش ثبت نام لایت فارکس، آموزش ثبت نام در لایت فارکس، نحوه ثبت نام در بروکر لایت فارکس، آموزش ثبت نام لایت فایننس
مراحل ثبت نام در بروکر لایت فارکس

 

فرم ثبت نام لایت فارکس

همچنین برای افرادی که به هر دلیل امکان ورود به سایت لایت فارکس را نداشته و یا در تکمیل مراحل نحوه ثبت نام لایت فارکس با موردی مواجه میباشند، مجموعه تاپ بروکر ایران فرم ثبت نام لایت فارکس را در نظر گرفته است. از طریق این فرم اختصاصی کاربران تنها با وارد نمودن آدرس ایمیل معتبر خود میتوانند در سریع ترین زمان ممکن نسبت به تکمیل ثبت نام در لایت فارکس اقدام نموده و وارد حساب خود شوند.

×

 

گام اول – تکمیل فرم ثبت نام در لایت فارکس

همانطور که در فرم ثبت نام لایت فارکس نیز مشخص شده تنها میبایست آدرس ایمیل خود را برای تکمیل مراحل وارد نموده سپس بروی گزینه ی ثبت نام کلیک نمایید.

تکمیل فرم ثبت نام در لایت فارکس، فرم ثبت نام در لایت فارکس، آموزش فرم لایت فارکس
اموزش ثبت نام لایت فارکس با فرم تاپ بروکر ایران

 

گام دوم – دریافت اطلاعات حساب لایت فایننس

در مرحله ی بعد در کادر نمایش داده شده میتوانید اطلاعات ثبت نام بروکر لایت فارکس خود را دریافت کرده و با انتخاب گزینه ی “لینک ورود” به حساب لایت فارکس خود وارد شوید.

تکمیل فرم ثبت نام در لایت فارکس، فرم ثبت نام در لایت فارکس، آموزش فرم لایت فارکس
آموزش فرم ثبت نام در لایت فارکس

 

آموزش ثبت نام در بروکر لایت فارکس

حال نوبت به موضوع اصلی یعنی آموزش ثبت نام لایت فارکس رسیده است. در ادامه مراحل نحوه ثبت نام در سایت لایت فارکس را مورد بررسی قرار خواهیم داد که برای اینکار میتوانید با کلیک بروی لینک زیر نسبت به ورود به سایت لایت فارکس اقدام نمایید.

ثبت نام در لایت فارکس

 

گام اول – ورود به سایت لایت فایننس

پس از ورود به صفحه ای مشابه تصویر زیر ابتدا میبایست زبان سایت را به لایت فارکس فارسی تغییر دهید. برای این کار میتوانید گزینه ی پرچم را که در تصویر نیز مشخص شده را انتخاب و سپس گزینه ی فارسی را انتخاب نمایید.

اموزش ثبت نام لایت فارکس، آموزش ثبت نام در لایت فارکس، نحوه ثبت نام در بروکر لایت فارکس، آموزش ثبت نام لایت فایننس
آموزش ثبت نام در لایت فارکس

 

گام دوم – انتخاب گزینه ثبت نام در لایت فارکس

در قدم بعد میبایست بروی گزینه ی ثبت نام بروکر لایت فارکس کلیک نمایید در صورتی که به صفحه ی دیگری نیز هدایت شدید، میتوانید همین گزینه را برای نمایش کادر ثبت نام کلیک نمایید.

نحوه ی ورود و ثبت نام در بروکر لایت فارکس Lite Forex ، لایت فارکس ثبت نام ، آموزش ثبت نام لایت فارکس ، آموزش ثبت نام لایت فایننس
آموزش ثبت نام لایت فایننس

 

گام سوم – اطلاعات ثبت نام

در کادر جدید میبایست یک آدرس ایمیل و یا شماره تلفن همراه معتبر را به همراه رمز عبور خود را وارد کرده و پس از تایید توافقنامه یا قوانین لایت فارکس بروی ثبت نام برای ارسال درخواست ثبت نام بروکر لایت فارکس کلیک نمایید.

لایت فارکس ثبت نام، ثبت نام مستقیم لایت فارکس، آموزش ثبت نام لایت فایننس
نحوه ثبت نام بروکر لایت فارکس

 

گام چهارم – ورود به کابین لایت فارکس

در آخرین مرحله از آموزش ثبت نام در بروکر لایت فارکس نیز کافیست با وارد نمودن کد ارسال شده به آدرس ایمیل و یا شماره تلفن خود برای ورود به کابین گزینه ی «تایید» را انتخاب نمایید.

آموزش ثبت نام لایت فایننس ، آموزش ثبت نام لایت فارکس فارسی ، ثبت نام در لایت فارکس

 

🔖احراز هویت در لایت فارکس

در ادامه پس از تکمیل نحوه ثبت نام در بروکر لایت فارکس کاربران میبایست برای دسترسی کامل به ویژگی های این بروکر مراحل احراز هویت در لایت فارکس را نیز تکمیل نمایند. برای مطالعه بیشتر در این باره نیز میتوانید با کلیک بروی لینک زیر به مقاله ی مربوط به نحوه احراز هویت در لایت فایننس مراجعه نمایید.

احراز هویت در بروکر لایت فایننس ، تایید آدرس در لایت فایننس، آموزش احراز هویت در لایت فارکس

برای مطالعه مقاله ی احراز هویت در لایت فارکس کافیست تا بروی لینک زیر کلیک نمایید.

آموزش احراز هویت در لایت فارکس

 

▶️ویدیو آموزش ثبت نام در لایت فارکس

اموزش ثبت نام در بروکر لایت فارکس از جمله موارد پر درخواست از سوی مخاطبین تاپ بروکر ایران است. به همین دلیل در قالب «فیلم آموزش ثبت نام در سایت لایت فارکس» جهت تسریع مراحل ثبت نام در اختیار معامله گران قرار داده ایم.

برای مشاهده فیلم اموزش ثبت نام در بروکر لایت فارکس بروی تصویر کلیک نمایید.

 

✅نظر کارشناسان تاپ بروکر ایران

بصورت کلی و در قالب جمع بندی مقاله ی اموزش ثبت نام در لایت فایننس این بروکر را میتوان از بهترین بروکر های فارکس برای ایرانیان در نظر داشت. مراحل ساده برای ثبت نام بروکر لایت فارکس، پشتیبانی فارسی و بسیاری دیگر از ویژگی های قابل ذکر این بروکر میتواند تریدر ها را در مسیر موفقیت در فارکس همراهی نماید.

چنانچه در طول مراحل ثبت نام در لایت فایننس از طریق سایت اصلی بروکر و یا فرم ثبت نام بروکر لایت فارکس با مورد یا مشکلی مواجه شدید کافیست از طریق بخش نظرات و یا ارتباط با تیم پشتیبانی تاپ بروکر ایران نسبت به رفع آن بوسیله ی کارشناسان ما اقدام نمایید.

سوالات متداول

درج نظر

فهرست مطالب
مطالب پیشنهادی
📜رگوله بروکر لایت فارکس برای ایرانیان – رگوله لایت فارکس چیست؟
📊نحوه اتصال لایت فارکس به تریدینگ ویو - اتصال لایت فایننس به تریدینگ ویو
✅بروکر لایت فارکس خوبه؟ - مزایا و معایب بروکر لایت فارکس
📜نماد نزدک در لایت فارکس چیست؟ - آشنایی با نماد نزدک در لایت فایننس
جدیدترین مطالب
📊آموزش استراتژی خط روند RSI - استراتژی خط روند RSI در فارکس
📶آشنایی با برنامه سیگنال فارکس - بهترین برنامه سیگنال دهی فارکس
📶معرفی سیگنال نفت فارکس - بهترین سیگنال نفت برنت و خام
📊استراتژی مخصوص طلا در فارکس - استراتژی طلا با rsi
📶بررسی کانال سیگنال داوجونز - نکات مهم کانال سیگنال داوجونز