📈معرفی نماد ها در لایت فارکس [داوجونز ، طلا و نزدک]

14:27 14/06/2023 -

📈انواع نمادهای معاملاتی در بروکر لایت فارکس

همانطور که بار ها در مقالات آموزش بروکر لایت فارکس به آن اشاره شد، لایت فارکس برای ایرانیان از بهترین بروکر های فارکس بحساب می آید که یکی از دلایل آن تنوع بالای نماد های معاملاتی فارکس، شاخص نزدک، داوجونز، فلزات و ارز های دیجیتال ارائه شده از سوی این بروکر بحساب می آید.

در این مقاله در نظر داریم تا به جزئیات نمادهای معاملاتی لایت فارکس بپردازیم تا پیش از شروع معاملات بهترین نماد لایت فارکس و شرایط معاملاتی هر یک را مورد بررسی قرار دهیم، دعوت میکنیم تا انتهای این مقاله با تاپ بروکر ایران همراه باشید.

افتتاح حساب لایت فایننس

نماد نفت در بروکر لایت فارکس ، نماد us30 در لایت فارکس ، نماد های معاملاتی لایت فارکس

در جدول زیر بطور خلاصه اطلاعاتی درباره ی بروکر LiteFinance آورده شده است:

شارژ حساب لایت فارکس ، ثبت نام لایت فارکس ، لایت فارکس بدون فیلتر
بروکر LiteFinance
🔥ثبت نام در لایت فارکس
پستیبانی فارسی فارکس ، پشتیبانی ارز دیجیتال ، پشتیبانی بروکرهای فارکس برای ایرانیان ، پشتیبان فارکس ☎️تلگرام فارسی
پستیبانی فارسی فارکس ، پشتیبانی ارز دیجیتال ، پشتیبانی بروکرهای فارکس برای ایرانیان ، راهنمای معامله ❇️پشتیبان واتس اپ
تعداد نماد های معاملاتی +250
💫معاملات OTC ✅ دارد
⏰کریپتو کارنسی ✅ دارد

 

▶️ویدئو نمادهای معاملاتی در لایت فارکس

 

لیست نماد های معاملاتی لایت فارکس

نماد های قابل معامله در لایت فارکس یکی از کامل ترین لیست نماد های معاملاتی در بروکر های فارکس را در اختیار معامله گران خود قرار میدهد که به همین دلیل نیز از محبوبیت بالایی برخوردار است.

در ادامه به جزئیات هر یک از ابزار ها و محبوب ترین نماد های معاملاتی لایت فارکس خواهیم پرداخت، اما پیش از آن در قالب جدول به بازار ها و تعداد نماد های قابل دسترس مربوط به هر یک آورده شده است:

⭐نماد معاملاتی 🌟تعداد نماد های قابل معامله
💹نماد فارکس اصلی و فرعی 60+ نماد
🥇کالا ها و فلزات گران بها 8 نماد
📜شاخص های سهام 7 شاخص برترجهانی
📃سهام 100+ نماد
🪙ارز های دیجیتال +70 رمز ارز

 

نماد فارکس در لایت فایننس

نماد های جفت ارز معاملاتی فارکس یکی از اصلی ترین ابزار های معاملاتیست که از سوی برترین بروکر های فارکس در اختیار معامله گران قرار میگیرد، نماد معاملاتی فارکس در لایت فایننس شامل جفت ارز های اصلی، فرعی و نماد های اگزاتیک و ماینور میشود که مجموع آن ها به بیش از 60 جفت ارز میرسد.

جفت ارز های فارکس در لایت فایننس برای تمام حساب ها یکسان بوده و هر سطح از معامله گران در اسپرد های متفاوت، میتوانند به معامله ی آن ها بپردازند.

افتتاح حساب لایت فایننس

 

نماد شاخص داوجونز در لایت فارکس

نماد داوجونز در بروکر لایت فارکس یکی از محبوبترین نماد های معاملاتی در این بروکر بحساب می آید، شاخص داوجونز در لایت فارکس در دسته بندی NYSE قرار میگیرد و در قالب معاملات CFD در تمام حساب های معاملاتی قابل معامله میباشد.

لازم به ذکر است که نماد داوجونز در متاتریدر 4 لایت فارکس در دسترس است، همچنین میتوان آن را با نماد YM یا Dija در سهام نیویورک برای معامله انتخاب نمود.

🔖آموزش نماد داوجونز در بروکر لایت فارکس

در بالا بصورت خلاصه با نماد شاخص داوجونز در لایت فارکس آشنا شدیم، اما در میان نماد ها به دلیل محبوبیت بالای نماد us30 در لایت فارکس در میان تریدر ها و سرمایه گذاران لازم دانستیم تا مقاله ای را به نماد شاخص داوجونز در بروکر لایت فارکس اختصاص دهیم.

برای مطالعه ی بیشتر و آشنایی با نماد داوجونز در لایت فارکس میتوانید از طریق لینک زیر به مقاله ی مذکور مراجعه کرده و موارد مرتبط با آن از جمله ی نحوه معامله، میزان اسپرد و کارمزد های نماد داوجونز در بروکر لایت فارکس زرا مشاهده نمایید.

نماد شاخص داوجونز در لایت فارکس، نماد داوجونز در لایت فایننس، نماد us30 در لایت فارکس

جهت آشنایی با آن که نماد داوجونز در لایت فارکس چیست؟ کافیست تا بروی لینک زیر کلیک نمایید.

نماد شاخص داوجونز در لایت فارکس

 

نماد نزدک در لایت فارکس – Nasdaq

نماد شاخص نزدک در لایت فایننس شامل بزرگترین شاخص های سهام آمریکا میباشد که تمرکز ویژه ای به حوضه ی تکنولوژی دارد، به همین دلیل نیز دارای حجم معاملات روزانه قابل توجهی میباشد که یکی از دلایل محوبیت شاخص Nasdaq در فارکس میباشد.

نماد نزدک در لایت فارکس دسته بندی مربوط به خود را داشته که میتوان در قالب شاخص NQ و یا بصورت تک به معامله نماد های تشکیل دهنده ی آن اقدام نمود، امکان این معاملات نیز در تمام حساب ها با اسپرد های متنوع قابل معامله میباشد.

 

نماد نفت در لایت فارکس

نماد نفت در بروکر لایت فارکس شامل دو شاخص UKBRENT و USCRUDE و یا نفت برنت و نفت خام میباشد، امکان معاملات نفت در لایت فایننس در تمام حساب ها در نظر گرفته شده که میتوان آنها را با نماد هایOIL ،BRENT، WTI انتخاب نمود.

نماد نفت بصورت 24 ساعته و در 5 روز کاری قابل معامله میباشند که به دلیل نقدینگی بالا آن را نیز میتوان از جمله بهترین نماد های لایت فارکس برای معامله دانست.

افتتاح حساب لایت فایننس

 

فلزات و نماد طلا در لایت فارکس

نماد فلزات گرانبها در این بروکر تعداد نسبتا محدودی را ارائه میکند، بطور کلی 5 نماد فلزات در نظر گرفته شده که با اسپرد شناور و با پرداخت کارمزد 0.25 سنت به ازای هر لات معامله فرصت مناسبی برای کسب درامد در این بازار فراهم نموده است.

نماد نقره و نماد طلا در لایت فارکس بطور کلی از اصلی ترین نماد ها در این دسته بندی بحساب می آیند و بسیاری از معامله گران که بدنبال معامله طلا در فارکس میباشند به همین منظور به لایت فایننس مراجعه می نمایند، از دیگر ویژگی های معامله این فلز گرانبها، علاوه بر پایین بودن اسپرد طلا در لایت فارکس، امکان معامله این فلز گرانبها در مقابل دلار و یورو میباشد.

در جدول زیر بطور خلاصه تمام نماد های فلزات از جمله طلا در لایت فارکس آورده شده است:

نام فلزات گرانبها نماد فلزات در لایت فارکس (متاتریدر)
نماد طلا به دلار | Spot Gold XAUUSD
نماد طلا به یورو| Spot Gold XAUEUR
نماد نقره به دلار| Spot Silver XAGUSD
نماد پلاتینیوم | Platinum XPTUSD
نماد پالادیوم | Palladium XPDUSD

 

🔖آموزش معامله طلا در لایت فارکس

نماد طلا در لایت فارکس را میتوان با اختلاف از محبوب ترین و پر طرفدار ترین نماد های معاملاتی در این بروکر فارکس دانست که به واسطه ی ویژگی هایی که در بالا به آن ها اشاره شد، مورد توجه کاربران ایرانی نیز قرار گرفته است.

به همین دلیل در مقاله ای مجزا به نماد های معاملاتی فلزات در بروکر لایت فارکس و البته مهمترین آن ها یعنی نماد طلا در فارکس پرداخته ایم، اگر از جمله معامله گرانی میباشید که تمایل به معامله با این نماد را داشته و بدنبال موارد مرتبطی از جمله بهترین حساب در لایت فارکس برای طلا و مقادیر اسپرد و کمیسیون میباشید، کافیست تا از طریق لینک به مقاله مذکور هدایت شوید.

معاملات طلا در بروکر معتبر لایت فارکس، نماد طلا لایت فارکس، کمیسیون طلا در لایت فارکس

برای مطالعه بیشتر و آموزش معامله طلا در لایت فارکس میتوانید با کلیک بروی لینک زیر به مقاله اختصاصی در این باره مراجعه نمایید.

نماد طلا در لایت فارکس

 

معاملات ارز دیجیتال در بروکر معتبر لایت فارکس

معامله ارز دیجیتال در بروکر لایت فارکس یکی از مواردیست که بروکر توجه ویژه ای به آن داشته است، تنوع بالای کریپتوکارنسی های قابل معامله در لایت فارکس به بیش از 70 رمز ارز میرسد و همواره در حال افزایش میباشد.

این دسته از معاملات در تمام روز های هفته قابلیت اجرا داشته اما لازم به ذکر است که این نماد تنها در حساب های کلاسیک و ECN بروکر در حال حاضر در نظر گرفته شده است که شامل کریپتو های اصلی و فرعی از جمله بیتکوین، اتریوم، لایت کوین و بسیاری دیگر میشود.

 

✅نظر تخصصی تاپ بروکر ایران

در این مقاله دریافتیم که بروکر لایت فارکس از لحاظ نماد های قابل معامله تنوع بالایی را در اختیار کاربران خود قرار میدهد تا هر معامله گر قادر باشند از بیش از 250 نماد معاملاتی در فارکس، ارزهای دیجیتال و بویژه نماد طلا و نماد داوجونز در بروکر لایت فارکس به منظور کسب درامد بهره مند شوند.

اما به هر صورت برای انتخاب مناسب ترین نماد میبایست، یکی از اصلی ترین ملاک ها همواره مورد بررسی قرار گیرد و آن نیز میزان اسپرد در فارکس میباشد، برای انتخاب بهترین نماد های معاملاتی به بررسی اسپرد بروکر لایت فارکس پرداخت که پیشنهاد میکنیم تا به مقاله به مقاله ی اختصاصی آن مراجعه نمایید.

اسپرد حساب سنتی لایت فارکس ، میزان اسپرد لایت فارکس ، حساب بدون اسپرد لایت فارکس

برای مطالعه و بررسی اسپرد در لایت فارکس کافیست تا از طریق لینک به مقاله ی بررسی اسپرد نماد های لایت فارکس هدایت شوید.

اسپرد و کمیسیون لایت فارکس

سوالات متداول

درج نظر

فهرست مطالب
مطالب پیشنهادی
📜رگوله بروکر لایت فارکس برای ایرانیان – رگوله لایت فارکس چیست؟
📊نحوه اتصال لایت فارکس به تریدینگ ویو - اتصال لایت فایننس به تریدینگ ویو
✅بروکر لایت فارکس خوبه؟ - مزایا و معایب بروکر لایت فارکس
📜نماد نزدک در لایت فارکس چیست؟ - آشنایی با نماد نزدک در لایت فایننس
جدیدترین مطالب
📊آموزش استراتژی خط روند RSI - استراتژی خط روند RSI در فارکس
📶آشنایی با برنامه سیگنال فارکس - بهترین برنامه سیگنال دهی فارکس
📶معرفی سیگنال نفت فارکس - بهترین سیگنال نفت برنت و خام
📊استراتژی مخصوص طلا در فارکس - استراتژی طلا با rsi
📶بررسی کانال سیگنال داوجونز - نکات مهم کانال سیگنال داوجونز