💻لینک دانلود نرم افزار متاتریدر 4 – دانلود متاتریدر 4 برای گوشی و کامپیوتر

11:25 04/06/2024 -

💻دانلود برنامه متاتریدر 4 – دانلود متاتریدر 4 برای ویندوز، اندروید و آیفون

دانلود متاتریدر 4 به دلیل تنوع بالا یکی از پر درخواست ترین موارد مربوط به آموزش فارکس است. دانلود برنامه متاتریدر 4 برای کامپیوتر و تلفن های همراه فرصت مناسبی را برای اتصال حساب بروکر به بازار فارکس جهت “شروع معاملات فارکس” فراهم می نماید.

در این مقاله مفصلا به «آموزش دانلود نرم افزار متاتریدر 4 برای ویندوز، مک، آیفون و اندروید» خواهیم پرداخت. چنانچه شما نیز از جمله معامله گرانی بوده که بدنبال دانلود برنامه متاتریدر 4 برای نسخه اصلی بوده، پیشنهاد میکنیم تا انتها با تاپ بروکر ایران همراه باشید.

دانلود متاتریدر 4 برای ویندوز 10، دانلود برنامه متاتریدر 4 برای کامپیوتر و گوشی، دانلود نرم افزار متاتریدر 4 برای ویندوز و موبایل

پیش از پرداختن به آن که دانلود متاتریدر 4 برای سیستم عامل های مختلف بپردازیم، در قالب جدول زیر به صورت خلاصه به برخی از پلتفرم های قابل دانلود برنامه متاتریدر 4 اشاره شده است:

دانلود متاتریدر 4 4 1 پلتفرم متاتریدر 4
پستیبانی فارسی فارکس ، پشتیبانی ارز دیجیتال ، پشتیبانی بروکرهای فارکس برای ایرانیان ، پشتیبانی متاتریدر 4 ☎️تلگرام فارسی
📊اندیکاتور های متاتریدر 4 بیش از 2000 اندیکاتور
💻دانلود متاتریدر 4 برای ویندوز 10 ✅ دارد
💻دانلود برنامه متاتریدر 4 برای ویندوز 7 ✅ دارد
📱دانلود برنامه متاتریدر 4 برای اندروید ✅ دارد
📱دانلود متاتریدر 4 برای آیفون ✅ دارد
🌐دانلود متاتریدر 4 تحت وب ✅ دارد
🔐لینک دانلود متاتریدر 4 بدون فیلتر شکن ❌ ندارد

 

نحوه دانلود برنامه متاتریدر 4

آیا به دنبال بهترین پلتفرم معاملاتی فارکس قدرتمند و همه جانبه برای معامله در بازار های مالی هستید؟ دانلود متاتریدر 4 می تواند راهکار مناسبی برای شما باشد. دانلود نرم افزار متاتریدر 4 محبوب به تریدر ها امکان می دهد تا از طریق انواع دستگاه ها از جمله رایانه های شخصی، تبلت ها و گوشی های هوشمند به بازار فارکس، بورس و دیگر بازار های مالی دسترسی داشته باشند.

با دانلود برنامه متاتریدر 4 برای کامپیوتر و گوشی امکانات پیشرفته ای همچون تحلیل تکنیکال، اجرای انواع سفارشات، دسترسی به اخبار مالی و ارتباطات چت و ایمیل، در اختیار تریدر ها جهت تجربه معاملاتی فوق العاده قرار خواهد گرفت.

برنامه متاتریدر 4، پلتفرم متاتریدر 4، نرم افزار متاتریدر 4 چیست، ویژگی های متاتریدر 4، نرم افزار metatrader 4

برای بررسی نرم افزار metatrader 4 بروی لینک زیر کلیک نمایید.

برنامه متاتریدر 4 چیست؟

 

لینک دانلود متاتریدر 4 برای سیستم عامل ها

پیش از آن که به آموزش دانلود متاتریدر 4 بپردازیم، پر درخواست ترین لینک دانلود برنامه متاتریدر 4 برای نسخه اصلی را در اختیار معامله گران قرار داده ایم. جهت دانلود نرم افزار متاتریدر 4 برای ویندوز و یا نسخه های تلفن همراه کافیست بروی گزینه ی مورد نظر کلیک نمایید:

دانلود متاتریدر 4 ، دانلود متاتریدر امارکتس

💻 برای دانلود رایگان متاتریدر 4 کافیست تا بروی لینک سیستم عامل خود کلیک نمایید.

دانلود متاتریدر 4 windows badge e1669274712187 دانلود متاتریدر 4 vecteezy get it on play store button and apple app store icon 1 دانلود متاتریدر 4 vecteezy get it on play store button and apple app store icon tt

 

آموزش دانلود متاتریدر 4 برای کامپیوتر و تلفن همراه

متاتریدر 4، نرم افزار معاملاتی محبوب و قدرتمندی است که به تریدر ها امکان می دهد تا در هر زمان و از هر مکانی به بازار های مالی دسترسی داشته باشند. همانطور که اشاره داشتیم، دانلود برنامه متاتریدر 4 برای سیستم عامل و پلتفرم های متنوعی در نظر گرفته شده است.

دانلود برنامه متاتریدر 4 برای نسخه اصلی از سوی سایت متاکوتس و همچنین دانلود متاتریدر 4 بروکر های فارکس (نسخه اختصاصی) فراهم شده که در ادامه به آن ها خواهیم پرداخت:

 

دانلود نرم افزار متاتریدر 4 برای کامپیوتر

دانلود برنامه متاتریدر 4 برای کامپیوتر به دلیل تنوع سیستم عامل ها به 3 دسته کلی تقسیم میشود. متاتریدر ۴ برای کامپیوتر در تمام پلتفرم ها یکسان بوده و تنها برای پشتیبانی از سیستم عامل ها در 3 دسته ی زیر ارائه شده است:

 

دانلود نرم افزار متاتریدر 4 برای ویندوز

نسخه ویندوز متاتریدر 4، ابزار قدرتمند و راحتی برای تحلیل تکنیکال و معامله در بازار های مالی است. دانلود برنامه متاتریدر 4 برای ویندوز در تمام نسخه ها [ویندوز 7 تا ویندوز 10] امکان پذیر شده و امکان استفاده از تمامی ویژگی های این پلتفرم معاملاتی را در اختیار تریدر ها قرار داده است.

نکته: لینک دانلود متاتریدر 4 برای ویندزور 10 64 بیت و نسخه ی دانلود متاتریدر 4 برای ویندزور 10 32 بیت یکسان بوده و بصورت خودکار بر اساس سیستم عامل نصب میگردد!

دانلود متاتریدر 4 ، دانلود متاتریدر امارکتس

💻 برای دانلود متاتریدر 4 لینک مستقیم ویندوز 10 کافیست تا بروی لینک زیر کلیک نمایید.

دانلود متاتریدر 4 windows badge e1669274712187

 

دانلود متاتریدر 4 برای مک بوک

کاربران رایانه های اپل نیز می توانند با دانلود متاتریدر 4 مک بوک از نسخه «متاتریدر 4 برای macOS» بهره مند شوند. این نرم افزار تمامی قابلیت های نسخه متاتریدر ویندوز 4 را دارا بوده و شما می توانید از هر نقطه ای در دنیا به بازار های مالی دسترسی داشته باشید.

دانلود متاتریدر 4 ، دانلود متاتریدر امارکتس

💻 برای دانلود متاتریدر 4 برای مک کافیست تا بروی لینک زیر کلیک نمایید.

دانلود متاتریدر 4 vecteezy get it on play store button and apple app store icon tt

 

دانلود متاتریدر 4 برای موبایل [اندروید و IOS]

از دیگر سیستم عامل های محبوب برای اتصال حساب به متاتریدر 4 مربوط به دانلود متاتریدر 4 برای گوشی های موبایل است.متاتریدر 4 موبایل نسخه ی بهبود یافته برای تلفن های همراه است که از 2 سیستم عامل محبوب اندروید و IOS پشتیبانی می نماید. در ادامه لینک دانلود متاتریدر 4 برای آیفون و اندروید در اختیار معامله گران قرار داده شده است:

 

دانلود برنامه متاتریدر ۴ برای ایفون و آیپد

میلیون ها تریدر با دانلود متاتریدر 4 برای ایفون و آیپد اقدام به اتصال و معامله در بازار فارکس می نمایند. نسخه متاتریدر 4 ایفون دارای امکاناتی همچون دسترسی 24 ساعته به بازار فارکس، اتصال به بیش از 2000 سرور بروکر، 30 اندیکاتور تکنیکال و 24 ابزار تحلیل است.

دسترسی به این ویژگی ها با دانلود متاتریدر 4 برای آیفون و آیپد از طریق لینک زیر امکان پذیر است:

دانلود متاتریدر 4 ، دانلود متاتریدر امارکتس

💻 برای دانلود متاتریدر 4 ios بروی لینک زیر کلیک نمایید.

دانلود متاتریدر 4 vecteezy get it on play store button and apple app store icon tt

 

دانلود برنامه متاتریدر 4 برای اندروید

نسخه ی دیگر قابل دانلود متاتریدر 4 برای گوشی مربوط به تلفن های اندرویدی است. دانلود برنامه متاتریدر 4 برای اندروید نیز ویژگی هایی همچون دسترسی شبانه روزی به بازار، اتصال به بیش از 2000 سرور بروکری، 30 نماگر تکنیکال و 24 ابزار تحلیلی، را در 9 بازه زمانی مختلف فراهم می نماید.

دانلود متاتریدر 4 ، دانلود متاتریدر امارکتس

💻 برای دانلود رایگان متاتریدر 4 کافیست تا بروی لینک زیر کلیک کنید.

دانلود متاتریدر 4 vecteezy get it on play store button and apple app store icon 1

 

دانلود متاتریدر 4 تحت وب

دانلود متاتریدر 4 نسخه وب امکان معامله در بازار های فارکس و بورس را از هر مرورگر و سیستم عاملی برای شما فراهم می کند. برای اتصال به نسخه تحت وب متاتریدر 4 تنها چیزی که نیاز دارید یک اتصال اینترنتی است. این نسخه وب بسیاری از امکانات کلیدی MT4 از جمله نمودار های تحلیلی، انواع سفارشات و اتصال به سرور های بروکر را بدون نیاز به دانلود متاتریدر 4 در اختیار شما قرار می دهد.

دانلود متاتریدر 4 ، دانلود متاتریدر امارکتس

💻 برای ورود به نسخه تحت وب متاتریدر 4 بروی لینک کلیک نمایید.

دانلود متاتریدر 4 windows badge copy e1667642815688

 

دانلود متاتریدر 4 برای بروکر های فارکس

همانطور که اشاره داشتیم علاوه بر دانلود متاتریدر 4 با لینک مستقیم از سایت متاکوتس “Metaquotes” هر یک از بروکر های فارکس نیز نسخه شخصی سازی شده بر اساس سرور های خود را در قالب دانلود متاتریدر 4 بروکر های فارکس ارائه می نمایند.

از پر درخواست ترین و البته محبوب ترین لینک های دانلود متاتریدر 4 بروکر فارکس میتوان به متاتریدر بروکر های زیر اشاره داشت که با دانلود بروی لینک میتوانید نسبت به دانلود برنامه متاتریدر 4 هر یک اقدام نمایید:

 

نصب و راه اندازی متاتریدر 4

پس از دانلود برنامه متاتریدر 4 کاربران میتوانند بسادگی مراحل نصب نرم افزار متاتریدر 4 را دنبال نمایید. نصب و راه اندازی متاتریدر 4 اولین گام برای شروع معاملات در بازار های مالی است. این نرم افزار قدرتمند بر روی پلتفرم های مختلف از جمله ویندوز، مک، لینوکس و گوشی های هوشمند اندروید و آیفون قابل نصب است.

 

✅نظر کارشناسان تاپ بروکر ایران

دانلود برنامه متاتریدر 4 می تواند گام نخست و بسیار مهمی برای شروع معامله در بازار های مالی باشد. دانلود نرم افزار متاتریدر 4 برای ویندوز، اندروید و IOS قابلیت های گسترده ای همچون تحلیل تکنیکال پیشرفته، اجرای انواع سفارشات، دسترسی به اخبار مالی و امکان چت و ایمیل، تجربه کاربری جذاب و در عین حال کارآمدی را برای تریدر ها به ارمغان می آورد.

لازم به ذکر است که دانلود رایگان متاتریدر 4 در اغلب بروکر ها فراهم شده است. بنابر این برای معامله در فارکس کاربران امکان دانلود برنامه متاتریدر 4 برای نسخه اصلی و نسخه اختصاصی متاتریدر 4 بروکر های فارکس را در اختیار خواهند داشت.

سوالات متداول

 • دانلود متاتریدر 4 برای کدام سیستم عامل ها امکان پذیر است؟

  دانلود برنامه متاتریدر 4 برای نسخه اصلی تمامی سیستم عامل های زیر فراهم شده است:

  • دانلود متاتریدر 4 برای ویندوز 10
  • دانلود متاتریدر ۴ برای مک بوک
  • دانلود برنامه متاتریدر 4 برای اندروید
  • دانلود متاتریدر 4 برای آیفون
 • لینک دانلود برنامه متاتریدر 4 برای ویندوز 7 موجود است؟

  بله، این امکان در نظر گرفته شده تا معامله گران با دانلود نرم افزار متاتریدر 4 برای ویندوز 10 این برنامه را بروی ویندوز 7 و دیگر نسخه ها اجرا نمایند.

 • آیا دانلود متاتریدر 4 برای ویندوز 10 امکان پذیر است؟

  بله، معامله گران میتوانند نسبت به دانلود نرم افزار متاتریدر 4 برای ویندوز 10 را برای هر دو نسخه ویندوز زیر اقدام نمایند:

  • دانلود متاتریدر 4 برای ویندزور 10 64 بیت
  • دانلود متاتریدر 4 برای ویندزور 10 32 بیت
 • دانلود برنامه متاتریدر 4 برای کامپیوتر برای کدام سیستم عامل ها میباشد؟

  دانلود متاتریدر 4 کامپیوتر برای سیستم عامل های زیر در نظر گرفته شده است:

  • دانلود متاتریدر 4 ویندوز7
  • دانلود متاتریدر 4 برای ویندوز 7
  • دانلود متاتریدر 4 ویندوز 10
  • دانلود متاتریدر 4 ویندوز 11
  • دانلود متاتریدر 4 برای مک
  • دانلود متاتریدر 4 برای لینوکس

   

 • نحوه نصب متاتریدر 4 ویندوز چگونه است؟

  جهت نصب متاتریدر 4 در ویندوز کافیست مطابق مراحل زیر پیشروید:

  1. دانلود نرم افزار متاتریدر 4 ویندوز
  2. اجرای فایل نصب متاتریدر 4 روی ویندوز
  3. پس از نصب موفق، برنامه را اجرا کرده و یک حساب دمو رایگان باز کنید.
  4. اکنون می توانید از تمامی امکانات متاتریدر 4 برای تحلیل و معامله استفاده کنید.
 • نحوه ی نصب متاتریدر 4 روی مک چگونه است؟

  جهت نصب متاتریدر 4 برای مک بوک کاربران میبایست مطابق مراحل زیر پیشروند:

  • دانلود متاتریدر 4 برای مک (فایل DMG)
  • فایل DMG را باز کرده و فایل نصب را به محل دلخواه کپی کنید.
  • فایل نصب متاتریدر 4 روی مک را اجرا کرده و مراحل نصب را کامل کنید.
  • پس از اتمام، برنامه را اجرا کرده و حساب دمو خود را باز کنید.
درج نظر

فهرست مطالب
مطالب پیشنهادی
💲معرفی نماد شاخص دلار در تریدینگ ویو - چارت دلار در تریدینگ ویو
🛢️معرفی نماد نفت در تریدینگ ویو - نمودار نماد نفت خام در تریدینگ ویو
💻آموزش نماد نزدک در متاتریدر - نماد شاخص نزدک در متاتریدر 4
📝آموزش افتتاح حساب واقعی فارکس - چگونه باید در فارکس حساب باز کنیم؟
جدیدترین مطالب
💲معرفی نماد شاخص دلار در تریدینگ ویو - چارت دلار در تریدینگ ویو
🛢️معرفی نماد نفت در تریدینگ ویو - نمودار نماد نفت خام در تریدینگ ویو
💻آموزش نماد نزدک در متاتریدر - نماد شاخص نزدک در متاتریدر 4
📝آموزش افتتاح حساب واقعی فارکس - چگونه باید در فارکس حساب باز کنیم؟
📑آموزش معامله در فارکس - چگونه از ایران در فارکس معامله کنیم؟