⚠️اوپو فارکس کلاهبرداری است؟ – شایعه کلاهبرداری اوپو فایننس

13:15 12/02/2024 -

⚠️آیا کلاهبرداری اوپو فارکس حقیقت دارد؟ – بررسی کلاهبرداری اوپو فایننس

بررسی اعتبار و پیشگیری از کلاهبرداری در فارکس همواره از اصلی ترین گام های ضروری پیش از سرمایه گذاری دلاری مطمئن در فارکس است. بروکر اوپو فارکس از جمله بروکر هایی است که شرایط قابل قبولی را علاوه بر امکان ثبت نام در اوپو فایننس برای معامله گران ایرانی فراهم نموده است.

اما همچنان بسیاری از معامله گران به دلیله سابقه ی کم با این سوال مواجه شده که آیا احتمال کلاهبرداری اوپو فایننس وجود دارد؟ به همین دلیل نیز در این مقاله قصد داریم تا با بررسی اعتبار بروکر و موارد مربوط به کلاهبرداری اوپو فارکس بپردازیم، با تاپ بروکر ایران همراه باشید.

ثبت نام در بروکر اوپوفارکس

کلاهبرداری اوپو فارکس حقیقت دارد؟، کلاهبرداری اوپو فایننس، آیا بروکر اوپو فارکس معتبر است؟

پیش از آن که به بررسی شایعه کلاهبرداری اوپو فارکس بپردازیم، در جدول زیر بطور خلاصه اطلاعاتی درباره ی اعتبار بروکر اپو فارکس [opoforex] آورده شده است:

آموزش ثبت نام و ساخت حساب دمو در بروکر اوپو فارکس ، بروکر اپوفایننس ، نقد و بررسی بروکر اپوفارکس
بروکر OpoFinance
🔥ثبت نام در بروکر اوپوفارکس
پستیبانی فارسی فارکس ، پشتیبانی ارز دیجیتال ، پشتیبانی بروکرهای فارکس برای ایرانیان ، پشتیبانی اوپوفایننس ☎️تلگرام فارسی
📊امکان افتتاح اکانت دمو ✅ دارد
📝پشتیبانی از ایرانیان ✅ دارد
📜رگولاتوری FSA
⚠️سابقه کلاهبرداری ❌ ندارد
⏰سابقه فعالیت بیش از 4 سال (از 2020)

 

آیا بروکر اوپو فایننس معتبر است؟

از ابتدایی ترین سوالات در باره ی کلاهبرداری اوپو فارکس مربوط به اعتبار این بروکر است. بروکر اوپو فایننس یکی از بروکر های نسبتاً تازه وارد در دنیای معاملات ارز دیجیتال و فارکس است که طی دو سال اخیر مورد توجه بسیاری از سرمایه گذاران ایرانی قرار گرفته است.

این بروکر با وعده های جذابی همچون ارائه انواع متنوع حساب های معاملاتی، پشتیبانی 24 ساعته به زبان فارسی، امکان شارژ و برداشت ریالی و همچنین وجود سکوی معاملاتی مبتنی بر فناوری بلاک چین سعی دارد تا جایگاه خود را در این عرصه تثبیت کند.

علارقم عدم بروز کلاهبرداری اوپو فایننس، آیا این بروکر جدیدالورود با توجه به سابقه اندکش می تواند گزینه ای معتبر و مطمئن برای سرمایه گذاری سرمایه گذاران باشد؟

 

خلاصه ای درباره بروکر اپوفایننس

با رشد روز افزون فناوری و افزایش محبوبیت بازارهای مالی، شاهد پیدایش بروک  ر ها و شرکت های مالی متعددی هستیم که خدمات مختلفی ارائه می دهند. یکی از این بروکر ها، اوپو فایننس است که به تازگی وارد بازار شده و توانسته با ویژگی ها و امکانات جذاب خود، توجهات زیادی را به خود جلب کند.

بروکر اوپوفایننس در سال 2020 میلادی توسط شرکت Opo Group LTD تأسیس شد. این شرکت در کشور سنت وینسنت و گرنادین ها به ثبت رسیده و زیر نظر سازمان خدمات مالی FSA فعالیت می کند.

اوپوفایننس با هدف پوشش خلأ ناشی از تحریم های بین المللی ورود به بازار یافت. با توجه ویژه به بازار ایران، این بروکر سعی کرد تا با ارائه شرایط مناسب معاملاتی، جذب مشتریان ایرانی را در اولویت قرار دهد.

طی 4 سال فعالیت روز افزون و کسب اعتبار اوپوفایننس موفق شده تا بیش از 100 هزار مشتری فعال را جذب نماید. این موفقیت ناشی از ویژگی هایی همچون پشتیبانی فارسی، ارائه انواع حساب های معاملاتی و تنوع روش های واریز و برداشت بوده است.امیدواریم با حفظ روند فعلی، اوپوفایننس بتواند جایگاه خود را در بازار ارتقا دهد و خدمات بهتری را ارائه نماید.

آموزش ثبت نام در اوپو فایننس

 

بررسی مجوز ها و رگوله اوپو فایننس

بروکر اوپو فایننس دارای مجوز رسمی از سازمان خدمات مالی FSA در سیشل است. این سازمان به عنوان رگولاتور اصلی فعالیت های اوپو فایننس به شمار می رود. همچنین اوپو فایننس عضویت خود را در Financial Commission ثبت کرده است. این نهاد بین المللی درگیر حل و فصل اختلافات در صنعت خدمات مالی و بازار فارکس است.

با این حال، باید اذعان کرد که FSA در سیشل یک رگولاتور محلی به شمار می رود و از اعتبار و شهرت بالایی برخوردار نیست. از آنجایی که سیشل یک بهشت مالیاتی به شمار می رود، معمولا استاندارد های رگولاتوری در این کشور در سطح پایین تری نسبت به کشور های اروپایی و آمریکای شمالی قرار دارند.

کلاهبرداری اوپو فارکس حقیقت دارد؟، کلاهبرداری اوپو فایننس، آیا بروکر اوپو فارکس معتبر است؟
بررسی رگوله بروکر اوپو فارکس

همچنین “Financial Commission” نیز صرفاً یک سازمان خصوصی است و مجوز رسمی به شمار نمی رود. در نتیجه، نمی توان گفت که رگولاتوری های اوپو فایننس در سطح بالا و کاملاً معتبر باشند. البته این بروکر هنوز جدید است و ممکن است در آینده شاهد رشد و بهبود عملکرد آن از جمله کسب مجوزهای معتبرتر باشیم.

 

نظرات کاربران در مورد بروکر اوپو فاننس

برخی کاربران اظهار می کنند که سرویس سوشیال تریدینگ اوپو فایننس سابقه خوبی ندارد و حساب هایی که قبلاً سودده بوده اند، پس از ورود آن ها به زیان دچار شده اند. البته این شکایات چندان قابل استناد نیست.

عده ای از کاربران نیز معتقدند به دلیل سابقه کوتاه این بروکر و فقدان رگولاتوری قدرتمند، ریسک سرمایه گذاری در آن بالا است. آن ها ترجیح می دهند از بروکر های معتبر تر و باسابقه تر استفاده کنند.

با این حال، برخی دیگر از کاربران از امکاناتی مثل واریز و برداشت ریالی، سوشیال تریدینگ و پشتیبانی فارسی اوپو فایننس رضایت دارند و آن را یک انتخاب مناسب برای شروع می دانند.

ثبت نام در بروکر اوپوفارکس

از دیگر مراجع بررسی اعتبار بروکر و البته کلاهبرداری اوپو فارکس نمره این بروکر در سایت تراست پایلوت است که در این سایت اگرچه اشاره ای به کلاهبرداری اوپو فایننس نشده اما تنها 6 رای نیز به ثبت رسیده که نشان از تعداد پایین سرمایه گذاری در این بروکر جدید فارکس دارد.

کلاهبرداری اوپو فارکس حقیقت دارد؟، کلاهبرداری اوپو فایننس، آیا بروکر اوپو فارکس معتبر است؟
نمره بروکر اوپو فارکس در سایت تراست پایلوت

به طور کلی می توان گفت نظرات کاربران در مورد اوپو فایننس متفاوت است؛ عده ای آن را پرریسک می دانند و عده ای دیگر از ویژگی هایش راضی هستند.

 

✅نظر کارشناسان تاپ بروکر ایران

اعتبار بروکر اوپو فارکس به عنوان یک بروکر فارکس نسبتاً جدید در حوزه بازار های مالی با ارائه سرویس ها و امکانات جذابی مانند پشتیبانی 24 ساعته فارسی، سوشیال تریدینگ و حساب های مختلف معاملاتی، توانسته جایگاه خود را در میان بروکر های فارکس برای ایرانیان تثبیت کند.

هرچند برخی شواهد حاکی از ریسک بالای سرمایه گذاری در این بروکر به دلیل فقدان سابقه و رگولاتوری قدرتمند است. اما تاکنون مدرک موثقی مبنی بر کلاهبرداری اوپو فایننس ارائه نشده و نمی توان آن را یک کلاهبرداری دانست. در مجموع پیشنهاد می شود سرمایه گذاران با در نظر گرفتن ریسک های موجود، تصمیم گیری کنند.

سوالات متداول

درج نظر

فهرست مطالب
مطالب پیشنهادی
💼کپی ترید ارانته چیست؟ - آموزش افتتاح pamm در ارانته
🗣️نظرات در مورد بروکر فیبوگروپ - بررسی نظرات فیبوگروپ
💻لینک دانلود اپلیکیشن ارانته - آموزش دانلود متاتریدر ارانته [متاتریدر 4 و 5]
💸آموزش واریز و برداشت ارانته - شارژ حساب ارانته برای ایرانیان
جدیدترین مطالب
💲معرفی نماد شاخص دلار در تریدینگ ویو - چارت دلار در تریدینگ ویو
🛢️معرفی نماد نفت در تریدینگ ویو - نمودار نماد نفت خام در تریدینگ ویو
💻آموزش نماد نزدک در متاتریدر - نماد شاخص نزدک در متاتریدر 4
📝آموزش افتتاح حساب واقعی فارکس - چگونه باید در فارکس حساب باز کنیم؟
📑آموزش معامله در فارکس - چگونه از ایران در فارکس معامله کنیم؟