❌آموزش حذف حساب در بروکر کوتکس – حذف حساب Quotex

10:59 09/05/2023 -

❌نحوه حذف حساب در بروکر کوتکس و بررسی دلایل آن

بروکر های فارکس و باینری آپشن همواره قوانین سختگیرانه ای در قبال مواردی نظیر مدارک احراز هویت، منابع واریز و برداشت و دریافت ریبیت و کش بک دارند که در برخی موارد معامله گران را به ناچار وادار به حذف اکانت و افتتاح حساب مجدد می نماید.

در صورتی از جمله تریدر های کوتکس میباشید که به هر دلیلی قصد حذف اکانت در بروکر کوتکس را دارید از شما دعوت میکنیم تا انتهای این مقاله با تاپ بروکر ایران همراه باشید، همچنین میتوانید برای دریافت بونوس واریز و دیگر کد های پاداش کوتکس به مقاله ی بررسی بروکر کوتکس مراجعه نمایید.

ثبت نام در بروکر کوتکس

دلایل بستن حساب کوتکس برای معامله گران ، دلایل و حذف حساب در بروکر کوتکس ، حذف اکانت در بروکر کوتکس

در جدول زیر بطور خلاصه پیش از آن که به نحوه حذف حساب در کوتکس بپردازیم، برخی از ویژگی های این بروکر باینری آپشن را آورده ایم:

quotex چیست ، quotex بروکر ، بروکر کوتکس
بروکر Quotex
🔥ثبت نام در کوتکس
پستیبانی فارسی فارکس ، پشتیبانی ارز دیجیتال ، پشتیبانی بروکرهای فارکس برای ایرانیان ، پشتیبانی کوتکس ☎️تلگرام فارسی
🚀حداقل مبلغ افتتاح حساب 💲10 دلار
 🔒چند حساب معاملاتی ❌ ندارد
📱دریافت ریبیت و کش بک ✅ دارد
💻شارژ حساب دمو ✅ دارد

 

دلایل بستن حساب کوتکس برای معامله گران

یکی از اصلی ترین دلایل حذف حساب در بروکر کوتکس اغلب عدم تمایل به ادامه معامله و تغییر بروکر است، اما دیگر دلایل میتواند شامل تغییر شماره آی بی ها جهت دریافت ریبیت و کش بک در کوتکس باشد.

معامله گرانی که به دنبال افزایش سود و کاهش ضرر معاملات باینری میباشند همواره بدنبال راهکار هایی جهت دریافت ریبیت باینری میباشند که برای این کار میبایست از ابتدا حساب کاربری خود را از طریق لینک دعوت آی بی ها افتتاح نمایید به همین دلیل کاربران برای رعایت قوانین بروکر دال بر نداشتن 2 حساب کاربری همزمان اقدام به «حذف اکانت کوتکس» خود می نمایند.

در صورتی که هنوز اقدام به ثبت نام در بروکر کوتکس ننموده اید یا قصد دریافت ریبیت و کش بک از معاملات باینری آپشن در Quotex را دارید، میتوانید از طریق لینکهای زیر اقدام به این کار و نمایید.

انواع بونوس بروکر کوتکس ، بونوس 30 % خوش آمدگویی کوتکس ، دریافت بونوس 30 دلاری کوتکس

ثبت نام در بروکر کوتکس

 

دلایل مسدود شدن حساب معاملات کوتکس

علاوه بر تریدر هایی که شخصا اقدام به حذف اکانت معاملاتی در بروکر کوتکس می نمایند؛ در مواردی خود بروکر نیز به دلیل قانون شکنی معامله گران یا مشکوک بودن فعالیت آن ها اقدام به حذف یا غیر فعال نمودن حساب معاملاتی کوتکس آن ها می نماید.

از جمله دلایل مسدود شدن حساب کوتکس میتوان به موارد زیر اشاره نمود:

  • عدم فعالیت بیش از 3 ماه

اغلب بروکر ها شرایطی را برای حساب های غیر فعال خود در نظر میگیرند، در بروکر های فارکس اغلب پس از چند ماه بروکر حق کسر مبلغی را از حساب معامله گران به دلیل عدم فعالیت دارد.

در حساب های باینری آپشن، از جمله در بروکر کوتکس حساب ها در صورت عدم فعالیت در مدت 3 ماه غیر فعال خواهند شد و برای فعالسازی حساب کوتکس میبایست با تیم پشتیبانی ارتباط برقرار نمایید.

 

  • ارتکاب تخلف در انجام معاملات
    تخلفات در معاملات فارکس و باینری عمدتا شامل مواردی نظیر آربیتراژ، اسکالپ و استفاده از ربات های معاملاتی میباشد که پیش از شروع معاملات بهتر است آن ها را در قوانین و ضوابط بروکر ها بررسی نمایید تا از مسدود شدن حساب خود پیشگیری نمایید.

 

  • تعدد حساب معاملاتی
    همانطور که بالاتر به آن اشاره نمودیم در بروکر های باینری آپشن داشتن بیش از 1 حساب معاملاتی تخلف بحساب می آید و بروکر در صورت اطلاع از آن هر 2 حساب را غیر فعال خواهد نمود.

 

  • واریز و برداشت مشکوک به پولشویی
    همواره یکی از موارد پر اهمیت در مسائل مالی شفافیت در تراکنش ها و منابع آن میباشد، علاوه بر آن که واریز و برداشت در کوتکس تنها از درگاه یکسان امکان پذیر میباشد اما در صورتی که بروکر به فعالیت شما مشکوک گردد میتواند اقدام به مسدود سازی حساب شما نماید.

 

پشتیبانی فارسی الپاری ، پشتیبانی فارسی لایت فارکس ، پشتیبانی فارسی پاکت آپشن ، پشتیبانی آمارکتس ، تاپ بروکر ایران

در صورتی که هر یک از موارد بالا برای شما اتفاق افتاده پیشنهاد میکنیم تا از طریق تیم پشتیبانی تاپ بروکر ایران، نماینده رسمی بروکر کوتکس در ایران جهت رفع آن ها ارتباط برقرار نمایید.

بروکر کوتکس itfxb support telegram icon mki بروکر کوتکس itfxb support whatsapp icon mki

 

نحوه ی حذف حساب معاملاتی در Quotex

حال نوبت به آموزش حذف حساب در بروکر کوتکس رسیده است، برای این کار ابتدا وارد کابین شخصی بروکر کوتکس شوید؛ لازم به ذکر است که پس از تکمیل مراحل حذف حساب دیگر امکان بازیابی آن وجود ندارد و میبایست مجدد به کمک راهنمایی های مربوط به آموزش ثبت نام در کوتکس مجدد مراحل را طی نمایید.

آموزش ثبت نام در بروکر کوتکس

مرحله اول – ورود به کابین کوتکس

پس از آن که وارد بخش کابین کوتکس شوید، میبایست در بخش «اکانت» که در تصویر نیز مشخص شده، نوار ابزار واقع در سمت چپ صفحه ی برای ورود به اطلاعات شخصی خود کلیک نمایید.

حذف حساب کاربری کوتکس ، آموزش حذف حساب در بروکر کوتکس ، نحوه ی حذف حساب معاملاتی در Quotex

 

مرحله دوم – درخواست حذف اکانت کوتکس

برای تکمیل مراحل در این بخش کافیست تا بروی گزینه ی حذف حساب کاربری کوتکس کلیک نمایید تا مراحل تایید آغاز گردد.

حذف حساب کاربری کوتکس ، آموزش حذف حساب در بروکر کوتکس ، نحوه ی حذف حساب معاملاتی در Quotex

 

مرحله سوم – تایید حذف حساب در Quotex

در آخرین گام نیپیش از تایید نهایی میبایست به ایمیل خود (که با آن افتتاح حساب در کوتکس را انجام داده اید.) مراجعه کرده و ایمیلی با عنوان «حذف حساب کاربری» مشابه تصویر زیر را باز نمایید.

حذف حساب کاربری کوتکس ، آموزش حذف حساب در بروکر کوتکس ، نحوه ی حذف حساب معاملاتی در Quotex

در آخر بروی لینک سبز رنگ کلیک کرده تا بستن حساب معاملاتی کوتکس شما اعمال گردد.

لازم به ذکر است که در صورت حذف اکانت امکان بازیابی آن به هیچ عنوان امکان پذیر نیست و پس از آن میتوانید مجددا اقدام به ثبت نام در بروکر کوتکس نمایید.

 

✅نظر کارشناسان تاپ بروکر ایران

یکی از مواردی که معامله گران در بروکر کوتکس به دفعات برای رفع آن با تاپ بروکر ایران بعنوان پشتیبانی کوتکس مراجعه مینمایند، حذف اکانت کوتکس است که دلیل آن نیز تغییر آی بی به منظور دریافت ریبیت معاملات باینری آپشن و یا ثبت نام در بروکر پاکت آپشن و شروع فعالیت در این بروکر میباشد، به همین منظور نیز در مقاله ی بالا سعی داشته تا بصورت کامل موارد را بررسی و راهنمایی های لازم را اضافه نماییم.

سوالات متداول

درج نظر

فهرست مطالب
مطالب پیشنهادی
📉افتتاح حساب دمو کوتکس - آموزش کوتکس ترید دمو
🚩بررسی قوانین بروکر کوتکس - قوانین کارگزاری کوتکس
☎️نحوه ارتباط با پشتیبانی کوتکس – نحوه ثبت درخواست در کوتکس
✔️آموزش احراز هویت کوتکس بصورت تصویری - تایید حساب کوتکس
جدیدترین مطالب
📊استراتژی نوسان گیری با اندیکاتور atr - استراتژی atr در فارکس
💰حساب پراپ لایت فارکس چیست؟ - بررسی حساب پراپ بروکر لایت فارکس
📈بهترین اندیکاتور برای نوسان گیری فارکس - لیست بهترین اندیکاتور نوسانگیری
🗣️نظرات درباره بروکر آلپاری برای ایرانیان - بروکر آلپاری خوبه؟
💻آموزش متاتریدر ۵ فارکس - آموزش کامل متاتریدر 5