💸آموزش واریز و برداشت بروکر کوتکس – شارژ حساب کوتکس

13:52 08/05/2023 -

💸نحوه واریز و برداشت کوتکس – برداشت از سایت کوتکس

در حال حاضر نام بروکر Quotex به عنوان یک رقیب جدید در بازار بروکر های باینری آپشن برای ایرانیان به شدت بر سر زبان ها افتاده است. از این سو تیم تاپ بروکر ایران نیز در سری مقالات بررسی بروکر کوتکس سعی داشته تا موارد مورد نیاز کاربران را پوشش دهد.

در این مقاله نیز لازم دانستیم تا بطور مفصل واریز و برداشت بروکر Quotex را بهمراه بهترین روش های شارژ حساب کوتکس برای ایرانیان مورد بررسی قرار دهیم. در صورتی که شما نیز از جمله معامله گرانی بوده که بدنبال شارژ حساب کوتکس خود میباشد، از شما دعوت میکنیم تا پایان این مقاله با ما همراه باشید.

ثبت نام در بروکر کوتکس

نحوه برداشت از حساب کوتکس با پرفکت مانی ،

پیش از پرداختن به واریز و برداشت کوتکس، در جدول زیر بطور خلاصه پیش از بررسی روش های شارژ حساب کوتکس به برخی از ویژگی های این بروکر پرداخته ایم:

quotex چیست ، quotex بروکر ، بروکر کوتکس
بروکر Quotex
🔥ثبت نام در بروکر کوتکس
پستیبانی فارسی فارکس ، پشتیبانی ارز دیجیتال ، پشتیبانی بروکرهای فارکس برای ایرانیان ، پشتیبان کوتکس ☎️تلگرام فارسی
💲حداقل افتتاح حساب $10
 🔒واریز برداشت ریالی ❌ ندارد
📱شارژ با پرفکت مانی ✅ دارد
💻شارژ با تاپ چنج ❌ ندارد

 

روش های واریز و برداشت کوتکس

واریز و برداشت در کوتکس و در دیگر بروکر های فارکس و باینری آپشن از جمله دغدغه هایی است که اغلب کاربران ایران با آن دست و پنجه نرم میکنند. شارژ حساب کوتکس نیز از این قاعده مستثنی نیست، اما در این بروکر اغلب روش هایی که در ایران نیز میتوان از آن ها برای واریز و برداشت در بروکر ها استفاده نمود در نظر گرفته شده است.

تمام روش های واریز و برداشت بروکر Quotex ، شارژ حساب کوتکس در ایران ،شارژ و برداشت وجه از حساب کوتکس
روش های واریز و برداشت کوتکس

یکی از موارد قابل توجه عدم اعمال کارمزد واریز در کوتکس برای کاربران است که در ادامه دیگر به ان اشاره نخواهد شد.

 

روش های واریز و برداشت کوتکس برای ایرانیان

متد های شارژ و برداشت وجه از حساب کوتکس بسته به دامنه سایت کوتکس و محل سکونت معامله گران متغییر است. این موضوع در مورد حداقل واریز اولیه در بروکر کوتکس نیز مصداق دارد و برای معامله گران ایرانی در کوتکس تنها 10 دلار واریز در نظر گرفته شده که این موضوع برای معامله گران اروپایی 50$ میباشد.

از سوی دیگر سرمایه گذاران با سوالاتی نظیر آن که “چگونه به حساب کوتکس پول واریز کنم؟” مواجه میباشند که در ادامه سعی داریم تا روش های شارژ حساب کوتکس در ایران را معرفی کرده تا معامله گران پس از تکمیل افتتاح حساب و احراز هویت در کوتکس به آسانی به معامله مشغول شوند.

در زیر به برخی از بهترین روش برای شارژ حساب کوتکس در ایران اشاره شده است:

  • شارژ حساب کوتکس با تتر [USDT]
  • شارژ حساب کوتکس از طریق پرفکت مانی [PerfectMoney]
  • روش واریز بروکر کوتکس با ارزدیجیتال [Cryptocurrency]
بیشتر بخوانید – برای دریافت بونوس واریز کوتکس پیش از انجام شارژ حساب به مقاله ی مربوط به بونوس ها مراجعه نمایید.

 

▶️ویدئو آموزش واریز و برداشت کوتکس

 

آموزش واریز و برداشت در کوتکس – شارژ حساب کوتکس

حال که اختصارا با بهترین روش های واریز به کوتکس آشنا شدیم نوبت به آن رسیده تا به آموزش هر یک بپردازیم. در ادامه هر یک از روش های بالا را که به آن ها اشاره شد بطور مختصر آموزش خواهیم داد. در صورتی که اطلاعات مربوط و آموزش ها کافی نبود، کافیست تا از طریق لینک به مقاله ی اختصاصی مربوط به آموزش هر یک از روش ها مراجعه نمایید.

برای افتتاح حساب و مطالعه راهنمایی های مربوط به آموزش ثبت نام در بروکر کوتکس کافیست بروی لینک زیر کلیک کرده و پس از آن مراحل را دنبال نمایید.

آموزش ثبت نام بروکر کوتکس

 

شارژ کوتکس با پرفکت مانی – Perfect Money

یکی از روش های پر کاربرد و البته پیشنهادی نحوه شارژ کوتکس با پرفکت مانی است که معامله گران ایرانی اغلب به وسیله ی روش انتقال پول از تاپ چنج به پرفکت مانی اقدام به شارژ حساب خود مینمایند؛ پس از خرید ووچر پرفکت مانی از تاپ چنج و افتتاح حساب در بروکر Quotex میایست مطابق راهنمای تصویری شارژ کوتکس با پرفکت مانی پیشروید.

 

آموزش شارژ حساب کوتکس از طریق پرفکت مانی

برای واریز وجه به حساب کوتکس با پرفکت مانی میبایست پس از ورود به کابین کوتکس و مراجعه به بخش شارژ حساب کوتکس، گزینه ی “پرفکت مانی” را انتخاب نمایید.

ثبت نام در بروکر کوتکس

پس از انتخاب گزینه ی واریز با پرفکت مانی (PerfectMoney) به صفحه ی واریز هدایت خواهید شد. در صفحه ی زیر در پخش مشخص شده مقدار واریز خود را وارد نمایید و در صورت تمایل بونوس واریز یا کد پاداش کوتکس را وارد نموده و بروی گزینه ی سپرده کلیک نمایید.

راهنمای تصویری شارژ کوتکس با پرفکت مانی ، نحوه شارژ کوتکس با پرفکت مانی ، انتقال پول از تاپ چنج به پرفکت مانی
شارژ حساب کوتکس از طریق پرفکت مانی

 

آموزش برداشت از حساب کوتکس با پرفکت مانی

نحوه برداشت از حساب کوتکس با پرفکت مانی از ساده ترین روش ها بحساب می آید و مشابه آنچه در زمان واریز انجام دادید. این بار میبایست در بخش برداشت از حساب روش پرفکت مانی را انتخاب نمایید و شماره کیف پول پرفکت مانی که در هنگام واریز از آن استفاده نمودید را بهمراه مبلغ انتخاب نمایید و بروی تایید کلیک کنید.

ثبت نام در بروکر کوتکس

شماره کیف پول پرفکت مانی ، برداشت از حساب روش پرفکت مانی ، برداشت از حساب کوتکس با پرفکت مانی
برداشت از حساب کوتکس با پرفکت مانی

 

🔖نحوه واریز و برداشت بروکر کوتکس با پرفکت مانی

شارژ حساب کوتکس از طریق پرفکت مانی را پس از روش های ارز دیجیتال بدون شک میتوان از بهترین گزینه ها برای واریز و برداشت از بروکر باینری Quotex دانست. از این طریق میتوان با کمترین کارمزد در اسرع وقت اقدام به سرمایه گذاری و برداشت سود حاصل از حساب نمود.

اگر چه در بالا بطور خلاصه به نحوه شارژ و برداشت از بروکر کوتکس با پرفکت مانی اشاره داشتیم. اما لازم دانستیم به دلیل استقبال بالا از این روش بطور جامع و مفصل در مقاله ای مجزا به آموزش و نحوه واریز به حساب کوتکس با پرفکت مانی بپردازیم. دعوت میکنیم تا پیش از آن که اقدام به شارژ حساب خود نمایید از طریق لینک به مقاله ی اختصاصی تاپ بروکر ایران در این باره مراجعه نمایید.

آموزش واریز و برداشت در کوتکس با پرفکت مانی ،

برای مطالعه بیشتر در باره ی روش واریز به حساب کوتکس با پرفکت مانی و برداشت از این طریق کافیست بروی لینک زیر کلیک نمایید.

شارژ بروکر کوتکس با پرفکت مانی

 

واریز و برداشت بروکر کوتکس با تتر

از دیگر روش های شارژ حساب کوتکس برای ایرانیان، از طریق ارز دیجیتال تتر [USDT] است که به دلیل سرعت بالای انجام تراکنش و آسودگی تکمیل واریز و برداشت به یکی از گزینه های پر کابرد در بروکر ها تبدیل شده است. همانطور که اشاره داشتیم واریز و برداشت در کوتکس با ارز تتر شامل کارمزد نشده و در صورتی که سرمایه شما به شکل ارزدیجیتال است و قصد شارژ حساب کوتکس خود را داشته میتوانید مطابق راهنمایی های زیر پیش روید:

 

شارژ بروکر کوتکس با تتر – واریز تتر به کوتکس

در روش شارژ حساب کوتکس از طریق تتر «Tether» مراحل انجام آن بسیار ساده طراحی شده است. در این روش میبایست ابتدا درگاه تتر را در بخش واریز به کوتکس انتخاب نمایید و پس از وارد نمودن حداقل مبلغ واریز به Quotex و انتخاب گزینه ی سپرده به مرحله ی بعد هدایت شوید.

ثبت نام در بروکر کوتکس

آموزش واریز و برداشت بروکر کوتکس با تتر ، شارژ حساب کوتکس با تتر ، برداشت وجه با تتر از کوتکس
آموزش واریز تتر به کوتکس

در مرحله ی بعد آدرس کیف پول کوتکس بهمراه کد QR برای کاربران به نمایش گذاشته میشود که با کپی مقدار در کیف پول تتر و تایید تراکنش میتوانید شارژ حساب کوتکس با تتر را تکمیل نمایید.

آموزش واریز و برداشت بروکر کوتکس با تتر ، شارژ حساب کوتکس با تتر ، برداشت وجه با تتر از کوتکس

توجه داشته باشید در واریز و برداشت بروکر کوتکس روش ها و کیف پول ها در مراحل شارژ و برداشت وجه میبایست یکسان باشند.

 

نحوه برداشت از حساب کوتکس با تتر

مشابه دیگر روش ها برای آموزش برداشت از حساب کوتکس با تتر نیز کاربران با شرایط خاصی مواجه نخواهند بود و تنها کافیست تا از طریق بخش مربوط به برداشت وجه از کوتکس این بار درگاه تتر را انتخاب کرده تا صفحه ی زیر نمایش داده شود.

نحوه برداشت از حساب کوتکس با تتر ، آموزش برداشت از حساب کوتکس با تتر ،آموزش واریز و برداشت در بروکر کوتکس با ارزهای دیجیتال
آموزش برداشت از حساب کوتکس با تتر

در این صفحه نیز تنها با وارد نمودن مبلغ برداشت، آدرس کیف پول شخصی و شبکه کیف پول، گزینه ی «تایید» را برای تکمیل برداشت انتخاب نمایید.

 

🔖آموزش واریز و برداشت بروکر کوتکس با تتر و ارزدیجیتال

همانطور که بالاتر اشاره داشتیم شارژ حساب کوتکس با تتر و دیگر ارزهای دیجیتال یکی از روش های پرطرفدار میان معامله گران میباشد که در سریعترین زمان ممکن فرصت واریز و برداشت در کوتکس برای ایرانیان را فراهم میکند. اگر چه نحوه واریز و برداشت کوتکس با تتر و بیتکوین به سهولت تکمیل میشود اما همچنان برخی از سرمایه گذاران با مواردی در این حین مواجه میشوند.

به همین دلیل در مقاله ای مجزا به شرایط شارژ حساب کوتکس با تتر و ارزهای دیجیتال پرداخته ایم و بصورت کامل شارژ حساب کوتکس با تتر و نحوه ی برداشت از آن را آموزش داده و موارد مربوط به آن را مورد بررسی قرار داده ایم. اگر شما نیز قصد واریز و برداشت بروکر کوتکس با تتر و دیگر ارزهای دیجیتال را داشته پیشنهاد میکنیم تا از طریق لینک مقاله را مطالعه نمایید.

آموزش واریز و برداشت بروکر کوتکس با تتر ، شارژ حساب کوتکس با تتر ، آموزش شارژ حساب کوتکس روش تتر

از طریق لینک زیر میتوانید به مقاله ی آموزش شارژ حساب کوتکس از طریق تتر و ارزدیجیتال مراجعه نمایید.

شارژ حساب کوتکس با تتر

 

نحوه شارژ کوتکس با ارزهای دیجیتال – تراست ولت

بروکر کوتکس برای مراحل واریز و برداشت تقریبا از تمام ارز های دیجیتال اصلی پشتیبانی میکند و مراحل شارژ با ارزهای دیجیتال نیز تفاوت چندانی با روش های قبلی که توضیح داده شد ندارد. تنها کافیست با دریافت آدرس کیف پول کوتکس مربوط به رمزارز مورد نظر آن را در کیف پول شخصی خود وارد نمایید.

ثبت نام در بروکر کوتکس

گام اول – واریز از کیف پول تراست ولت

در این جا ما کیف پول تراست ولت را برای مثال انتخاب نمودیم، در برنامه ابتدا بخش SEND را را انتخاب کرده و سپس بروی ارزدیجیتال مورد نظر کلیک نمایید.

شارژ با ارزهای دیجیتال در کوتکس ، آموزش واریز و برداشت در بروکر کوتکس با ارزهای دیجیتال، آدرس کیف پول کوتکس

 

گام دوم – آدرس کیف پول کوتکس

در مرحله ی بعد آدرس کیف پول دریافت شده از سایت کوتکس (مشابه مراحل واریز به کوتکس با تتر) را بهمراه مبلغ وارد نمایید یا کد QR را اسکن نمایید.

شارژ با ارزهای دیجیتال در کوتکس ، آموزش واریز و برداشت در بروکر کوتکس با ارزهای دیجیتال، آدرس کیف پول کوتکس

 

گام سوم – واریز به کوتکس با ارزدیجیتال

در آخرین مرحله نیز کافیست تا پس از تایید اطلاعات وارد شده و بررسی مجدد آن ها جهت تکمیل شارژ حساب کوتکس با ارزدیجیتال بروی تایید [Confirm] کلیک نمایید.

شارژ با ارزهای دیجیتال در کوتکس ، آموزش واریز و برداشت در بروکر کوتکس با ارزهای دیجیتال، آدرس کیف پول کوتکس

 

✅نظر کارشناسان تاپ بروکر ایران

انچه در این مقاله مورد بررسی قرار گرفت بهترین روش برای شارژ حساب کوتکس برای ایرانیان بود که کاربران میتوانند بسته به گزینه های در دسترس مناسب ترین کیف پول بسته به شرایط خود را انتخاب نمایند. عموما واریز و برداشت بروکر کوتکس با تتر به دلیل رایج بودن ارزدیجیتال و تعدد صرافی های کریپتو کارنسی در ایران سریع ترین گزینه بحساب می آید.

از سوی دیگر اما شارژ حساب کوتکس از طریق پرفکت مانی نیز از جمله روش هایی است که کاربران میتوانند به کمک سایت هایی نظیر صرافی تاپ چنج به سادگی کیف پول خود را شارژ کرده سپس مبلغ را به حساب کوتکس واریز نمایند.

سوالات متداول

نظرات (6)
بهنوش
24/01/2024 09:52

من فکر میکنم در ایران سریع ترین گزینه واریز و برداشت بروکر کوتکس با تتر هستش. چون رایج هست بین ارزدیجیتال ها و تعداد زیادی صرافی های کریپتو کارنسی ازش هست. درسته؟

پاسخ
محمد حسین حسینی
04/05/2024 13:08

با سلام، بله کاملا درست هست! البته که واریز و برداشت تتر در تمام بروکر ها از بهترین انتخاب ها برای کاربران ایرانی بحساب می آید.

دارا
24/01/2024 09:50

میشه بگید چرا شارژ حساب کوتکس با تتر و دیگر ارزهای دیجیتال جز روش های پرطرفدار بین معامله گرا محسوب میشه؟

پاسخ
محمد حسین حسینی
04/05/2024 13:01

به دلیل دسترسی بهتر به ارز های دیجیتال در ایران و کشور های دیگر شارژ حساب کوتکس با تتر از محبوب ترین گزینه ها بحساب می آید.

یحیی
24/01/2024 09:48

چرا به چه دلیل آقا؟
متد های شارژ و برداشت وجه از حساب کوتکس با توجه به دامنه سایت کوتکس و محل سکونت معامله گرها متفاوته؟ این اسمش تبعیض نیست؟

پاسخ
محمد حسین حسینی
04/05/2024 13:00

متاسفانه قوانین بازار های مالی برای ساکنین کشور های مختلف، از جمله ایران متفاوت است. به طبع روش های واریز و برداشت پول از کوتکس نیز بسته به شرایط کاربران جهت سهولت ایشان در نظر گرفته شده است.

درج نظر

فهرست مطالب
مطالب پیشنهادی
📉افتتاح حساب دمو کوتکس - آموزش کوتکس ترید دمو
🚩بررسی قوانین بروکر کوتکس - قوانین کارگزاری کوتکس
☎️نحوه ارتباط با پشتیبانی کوتکس – نحوه ثبت درخواست در کوتکس
✔️آموزش احراز هویت کوتکس بصورت تصویری - تایید حساب کوتکس
جدیدترین مطالب
📜نماد شاخص نزدک در الپاری - نزدک در آلپاری چیست؟
📊بهترین استراتژی بدون اندیکاتور - لیست استراتژی بدون اندیکاتور فارکس
📈آموزش اکسپرت نویسی در متاتریدر - نحوه اکسپرت نویسی متاتریدر
📊استراتژی باند بولینگر در فارکس - استراتژی فارکس با اندیکاتور بولینگر باند
💻اموزش صفر تا صد متاتریدر 4 - آموزش متاتریدر 4 فارکس