🔐راهنمای ورود به کوتکس بدون فیلتر شکن – نحوه ورود به بروکر کوتکس

11:33 24/04/2023 -

🔐نحوه ورود به سایت کوتکس بدون فیلتر – آموزش ورود به کوتکس

همانطور که در مقاله ی بررسی بروکر کوتکس، تا حدی با این بروکر نو پای باینری آپشن آشنا شدیم، اما از آن جایی که دسترسی به سایت کوتکس و دیگر بروکر های فارکس همواره با محدودیت هایی همراه هست که دسترسی معامله گران را با مشکل مواجه میسازد.

علاوه بر آن برای سهولت بیشتر بروکر کوتکس سه دامنه ی بدون نیاز به فیلترشکن را ایجاد نموده تا معامله گران ایرانی بتوانند بدون محدودیت نسبت به افتتاح حساب در کوتکس و انجام معاملات خود اقدام نمایند، که در این مقاله به آن ها خواهیم پرداخت، با تاپ بروکر ایران همراه باشید.

افتتاح حساب کوتکس

ورود به کوتکس بدون فیلتر ، سایت رسمی و بدون فیلتر کوتکس ، آدرس جدید سایت بروکر کوتکس بدون نیاز به فیلترشکن

پیش از پرداختن به نحوه ورود به بروکر کوتکس  بطور خلاصه در جدول زیر به ویژگی های بروکر کوتکس اشاره شده است:

quotex چیست ، quotex بروکر ، بروکر کوتکس
بروکر Quotex
🔥ثبت نام در بروکر کوتکس
پستیبانی فارسی فارکس ، پشتیبانی ارز دیجیتال ، پشتیبانی بروکرهای فارکس برای ایرانیان ، پشتیبان کوتکس ☎️تلگرام فارسی
🚀حداقل مبلغ افتتاح حساب 💲10 دلار
 🔒نیاز به فیلتر شکن ✅ دارد
👤احراز هویت برای ایرانیان ✅ دارد

 

سایت کوتکس چیست؟

کاربران ایرانی برای ورود به سایت quotex همچنان میتوانند از دامنه اصلی این بروکر استفاده نمایند. اگر چه که این دسترسی تنها از طریق استفاده از فیلتر شکن ها به دلیل اعمال محدودیت های جدید امکان پذیر میباشد.

اگر چه به دلیل این محدودیت ها بروکر 2 دامنه دیگر را نیز بصورت مکمل برای کاربران در اقصی نقات دنیا با ویژگی ها و البته امنیت سایت اصلی کوتکس معرفی نموده که در ادامه به آن ها نیز خواهیم پرداخت.

 

چرا سایت کوتکس فیلتر شده؟

بروکر Quotex نیز مشابه دیگر سایت های فارکس و باینری آپشن دچار محدودیت ها و فیلترینگ شده است اگر چه این موارد تاثیری بر اعتبار این بروکر باینری و مراحل ثبت نام در بروکر کوتکس ندارد.

دلیل اصلی افزایش جستجو معامله گران برای ورود از طریق دامنه بدون فیلتر بروکر کوتکس تنها عدم شفافیت سیاست ها در قبال بازار های مالیست که در نهایت به فیلتر شدن سایت های فارکس ختم میشود.

 

▶️ویدئو آموزش ورود به بروکر کوتکس

 

دامنه ی سایت رسمی و بدون فیلتر کوتکس

سایت اصلی کوتکس همانطور که به آن اشاره نمودیم سه دامنه ی بدون نیاز به فیلترشکن را در نظر گرفته است. تمام این دامنه ها نهایتا به یک سایت یکسان متصل میشود که معامله گران از هر یک برای ورود به بروکر کوتکس استفاده نمایند، فهرست دامنه های این بروکر در زیر آورده شده است:

سه دامنه بدون نیاز به فیلترشکن کیوتکس

  • Quotex.io
  • Quotex.com
  • qxbroker.com

در صورتی که به تازگی قصد ورود به بروکر کوتکس را داشته میتوانید پس از ورود به آخرین دامنه بدون فیلتر بروکر کوتکس مراحل آموزش ثبت نام در کوتکس را در مقاله ی اختصاصی تاپ بروکر ایران در این باره مطالعه نمایید.

آموزش ثبت نام در بروکر کوتکس، نحوه ثبت نام در کوتکس، ثبت نام بروکر کوتکس

جهت مراجعه به مقاله ی نحوه ی ثبت نام در کوتکس برای ایرانیان کافیست تا بروی لینک زیر کلیک نمایید.

آموزش ثبت نام در بروکر کوتکس

 

سایت بروکر کوتکس بدون نیاز به فیلترشکن

همچنین میتوانید درصورتی که برای سایت کوتکس بدون فیلتر دچار مشکل میباشید، میتوانید برای رفع مشکل فیلتر کوتکس از طریق تیم پشتیبانی تاپ بروکر ایران، نماینده بروکر کوتکس جهت دریافت لینک بدون فیلتر کوتکس اقدام نمایید.

پشتیبانی فارسی الپاری ، پشتیبانی فارسی لایت فارکس ، پشتیبانی فارسی پاکت آپشن ، پشتیبانی آمارکتس ، تاپ بروکر ایران

برای دریافت آموزش بروکر کوتکس و معاملات باینری آپشن میتوانید از طریق پشتیبانی فارسی بروکر کوتکس بروی پیامرسان مورد نظر کلیک نمایید.

کوتکس itfxb support telegram icon mki

 

✅نظر کارشناسان تاپ بروکر ایران

در این مقاله سعی داشتیم تا با توجه به محدود های اعمال شده به جهت ورود به بروکر کوتکس علاوه بر بررسی دلایل این رویداد و مشکلات احتمالی در مسیر معامله گران این بروکر معتبر باینری آپشن قرار میدهد، روش های کاربردی برای ورود به سایت quotex بدون فیلتر را نیز در اختیار مخاطبین قرار دهیم.

سوالات متداول

نظرات (8)
بهار
17/01/2024 19:43

اگر برای رفع مشکل فیلتر کوتکس از طریق تیم پشتیبانی تاپ بروکر ایران اقدام کنیم فایده ای داره؟ کسی تا به حال به نتیجه ای رسیده؟

پاسخ
محمد حسین حسینی
21/01/2024 17:02

مجموعه تاپ بروکر ایران همواره در تلاش برای تسهیل تجربه معاملاتی کاربران است، ورود به سایت کوتکس نیز از این قاعده مستثنی نیست! در صورت وجود راه حلی برای ورود به بروکر کوتکس، کارشناسان ما آن را در اختیار کاربران قرار خواهند داد.

بهمن
17/01/2024 19:43

آقا همه از محدود های اعمال شده برای ورود به بروکر کوتکس صحبت میکنند این محدودیت های چیه مگه؟ هیچ کسی توضیح کاملی نداره

پاسخ
محمد حسین حسینی
11/02/2024 18:00

با سلام
اصلی ترین این محدودیت ها مربوط به عدم امکان ورود به بروکر کوتکس به دلیل فیلتر شدن این سایت است.

بهمن
17/01/2024 19:40

شنیدم که میگن سایت اصلی کوتکس سه دامنه بدون نیاز به فیلترشکن در نظر گرفته. ممکنه ادرس های این 3 تا دامنه رو برام بفرستید؟ دمتون گرم

پاسخ
محمد حسین حسینی
22/01/2024 17:41

با سلام
بله، سایت بروکر کوتکس برای خدمات رسانی به مشتریانی که در کشور های مختلف بوده، دامنه های مجزایی را ارائه نموده که پس از ورود به سایت کوتکس از طریق هر یک از دامنه ها بصورت خودکار به شعبه مناسب خود هدایت خواهید شد.
استفاده از دامنه ها ی مختلف به منزله ی ورود به سایت بدون فیلتر کوتکس نمیباشد و همچنان برای ورود به بروکر کوتکس میبایست از VPN استفاده نمایید.

احمدK2Z
21/06/2023 11:04

آیا راهی هست تا وارد سایت بروکر بدون فیلتر شکن بشیم ؟

پاسخ
محمد حسین حسینی
21/06/2023 11:08

سلام ، خیر در حال حاضر امکان دسترسی به هیچ یک از دامنه و یا سایت کوتکس بدون فیلتر شکن مقدور نیست ، اما در صورتی که در آینده امکان ورود به کوتکس از طریق آدرس جدیدی به وجود آید در این مقاله به آن خواهیم پرداخت در حال حاضر میتوان از طریق لینک زیر به سایت quotex بروکر دسترسی پیدا نمود .
ثبت نام در بروکر کوتکس

درج نظر