🔐راهنمای ورود به کوتکس بدون فیلتر شکن

11:33 24/04/2023 -

🔐نحوه ورود به سایت کوتکس بدون فیلتر

همانطور که در مقاله ی بررسی بروکر کوتکس، تا حدی با این بروکر نو پای باینری آپشن آشنا شدیم، اما از آن جایی که دسترسی به سایت کوتکس و دیگر بروکر های فارکس همواره با محدودیت هایی همراه هست که دسترسی معامله گران را با مشکل مواجه میسازد.

علاوه بر آن برای سهولت بیشتر بروکر کوتکس سه دامنه ی بدون نیاز به فیلترشکن را ایجاد نموده تا معامله گران ایرانی بتوانند بدون محدودیت نسبت به افتتاح حساب در کوتکس و انجام معاملات خود اقدام نمایند، که در این مقاله به آن ها خواهیم پرداخت، با تاپ بروکر ایران همراه باشید.

افتتاح حساب کوتکس

ورود به کوتکس بدون فیلتر ، سایت رسمی و بدون فیلتر کوتکس ، آدرس جدید سایت بروکر کوتکس بدون نیاز به فیلترشکن

پیش از پرداختن به نحوه ورود به بروکر کوتکس  بطور خلاصه در جدول زیر به ویژگی های بروکر کوتکس اشاره شده است:

quotex چیست ، quotex بروکر ، بروکر کوتکس
بروکر Quotex
🔥ثبت نام در بروکر کوتکس
پستیبانی فارسی فارکس ، پشتیبانی ارز دیجیتال ، پشتیبانی بروکرهای فارکس برای ایرانیان ، پشتیبان کوتکس ☎️تلگرام فارسی
پستیبانی فارسی فارکس ، پشتیبانی ارز دیجیتال ، پشتیبانی بروکرهای فارکس برای ایرانیان ، رفع مشکل ورود به کوتکس ❇️پیامرسان واتس اپ
🚀حداقل مبلغ افتتاح حساب 💲10 دلار
 🔒نیاز به فیلتر شکن ✅ دارد
احراز هویت برای ایرانیان ✅ دارد

 

سایت کوتکس چیست؟

کاربران ایرانی برای ورود به سایت quotex همچنان میتوانند از دامنه اصلی این بروکر استفاده نمایند، اگر چه که این دسترسی تنها از طریق استفاده از فیلتر شکن ها به دلیل اعمال محدودیت های جدید امکان پذیر میباشد.

اگر چه به دلیل این محدودیت ها بروکر 2 دامنه دیگر را نیز بصورت مکمل برای کاربران در اقصی نقات دنیا با ویژگی ها و البته امنیت سایت اصلی کوتکس معرفی نموده که در ادامه به آن ها نیز خواهیم پرداخت.

 

چرا سایت کوتکس فیلتر شده؟

بروکر Quotex نیز مشابه دیگر سایت های فارکس و باینری آپشن دچار محدودیت ها و فیلترینگ شده است اگر چه این موارد تاثیری بر اعتبار این بروکر باینری و مراحل ثبت نام در بروکر کوتکس ندارد.

دلیل اصلی افزایش جستجو معامله گران برای ورود از طریق دامنه بدون فیلتر بروکر کوتکس تنها عدم شفافیت سیاست ها در قبال بازار های مالیست که در نهایت به فیلتر شدن سایت های فارکس ختم میشود.

 

دامنه ی سایت رسمی و بدون فیلتر کوتکس

سایت اصلی کوتکس همانطور که به آن اشاره نمودیم سه دامنه ی بدون نیاز به فیلترشکن را در نظر گرفته است، تمام این دامنه ها نهایتا به یک سایت یکسان متصل میشود که معامله گران از هر یک برای ورود به بروکر کوتکس استفاده نمایند، فهرست دامنه های این بروکر در زیر آورده شده است:

  • سه دامنه بدون نیاز به فیلترشکن کیوتکس

Quotex.io

Quotex.com

qxbroker.com

در صورتی که به تازگی قصد ورود به بروکر کوتکس را داشته میتوانید پس از ورود به آخرین دامنه بدون فیلتر بروکر کوتکس مراحل آموزش ثبت نام در کوتکس را در مقاله ی اختصاصی تاپ بروکر ایران در این باره مطالعه نمایید.

آموزش ثبت نام در بروکر کوتکس، نحوه ثبت نام در کوتکس، ثبت نام بروکر کوتکس

جهت مراجعه به مقاله ی نحوه ی ثبت نام در کوتکس برای ایرانیان کافیست تا بروی لینک زیر کلیک نمایید.

آموزش ثبت نام در بروکر کوتکس

 

سایت بروکر کوتکس بدون نیاز به فیلترشکن

همچنین میتوانید درصورتی که برای سایت کوتکس بدون فیلتر دچار مشکل میباشید میتوایند برای رفع مشکل فیلتر کوتکس از طریق تیم پشتیبانی تاپ بروکر ایران، نماینده بروکر کوتکس جهت دریافت لینک بدون فیلتر کوتکس اقدام نمایید.

پشتیبانی فارسی الپاری ، پشتیبانی فارسی لایت فارکس ، پشتیبانی فارسی پاکت آپشن ، پشتیبانی آمارکتس ، تاپ بروکر ایران

برای دریافت آموزش بروکر کوتکس و معاملات باینری آپشن میتوانید از طریق پشتیبانی فارسی بروکر کوتکس بروی پیامرسان مورد نظر کلیک نمایید.

کوتکس itfxb support telegram icon mki کوتکس itfxb support whatsapp icon mki

 

✅نظر کارشناسان تاپ بروکر ایران

در این مقاله سعی داشتیم تا با توجه به محدود های اعمال شده به جهت ورود به بروکر کوتکس علاوه بر بررسی دلایل این رویداد و مشکلات احتمالی در مسیر معامله گران این بروکر معتبر باینری آپشن قرار میدهد، روش های کاربردی برای ورود به سایت quotex بدون فیلتر را نیز در اختیار مخاطبین قرار دهیم.

سوالات متداول

نظرات (2)
احمدK2Z
21/06/2023 11:04

آیا راهی هست تا وارد سایت بروکر بدون فیلتر شکن بشیم ؟

پاسخ
محمد حسین حسینی
21/06/2023 11:08

سلام ، خیر در حال حاضر امکان دسترسی به هیچ یک از دامنه و یا سایت کوتکس بدون فیلتر شکن مقدور نیست ، اما در صورتی که در آینده امکان ورود به کوتکس از طریق آدرس جدیدی به وجود آید در این مقاله به آن خواهیم پرداخت در حال حاضر میتوان از طریق لینک زیر به سایت quotex بروکر دسترسی پیدا نمود .
ثبت نام در بروکر کوتکس

درج نظر