📊دریافت سیگنال رایگان باینری آپشن کوتکس – Quotex Signals

07:48 06/05/2023 -

📊سیگنال های باینری آپشن کوتکس – کپی تریدینگ در Quotex

بروکر باینری آپشن کوتکس، علاوه بر ارائه بیش از 400 ابزار معاملاتی باینری بستری را نیز در اختیار معامله گران قرار میدهد که در قالب بخش سیگنال بروکر Quotex قابل استفاده میباشد که به طور خلاصه در مقاله ی بررسی بروکر کوتکس به آن اشاره مختصری داشتیم.

حال قصد داریم تا سیگنال تریدینگ کوتکس را مفصلا مورد بررسی قرار دهیم و با نحوه ی معامله با سیگنال بروکر کوتکس که جایگزین سیستم کپی تریدینگ باینری آپشن میباشد، بیشتر آشنا شویم. اگر شما نیز از جمله معامله گرانی بوده که تمایل به دریافت سیگنال رایگان ترید در باینری آپشن میباشید، دعوت میکنیم تا پایان این مقاله با تاپ بروکر ایران همراه باشید.

افتتاح حساب کوتکس

سیگنال بروکر Quotex ، کپی تریدینگ در Quotex ، سیگنال های باینری آپشن کوتکس

پیش از آن که به استراتژی کوتکس با سیگنال رایگان بپردازیم، در جدول زیر بطور خلاصه به ویژگی های بروکر کوتکس باینری اشاره داشتیم:

quotex چیست ، quotex بروکر ، بروکر کوتکس
بروکر Quotex
🔥ثبت نام در بروکر کوتکس
پستیبانی فارسی فارکس ، پشتیبانی ارز دیجیتال ، پشتیبانی بروکرهای فارکس برای ایرانیان ، پشتیبان کوتکس ☎️تلگرام فارسی
پستیبانی فارسی فارکس ، پشتیبانی ارز دیجیتال ، پشتیبانی بروکرهای فارکس برای ایرانیان ، راهنمای معامله ❇️پیامرسان واتس اپ
🚀حداقل مبلغ افتتاح حساب 💲10 دلار
 🔒کپی تریدینگ ❌ ندارد
📱سیگنال معاملاتی ✅ دارد
💻سوشال تریدینگ ❌ ندارد

 

سیگنال سایت کوتکس چیست؟ – Quotex Signal

اگر با ما همراه بوده باشید بخاطر خواهید داشت که در کنار سیستم کپی تریدینگ و سوشال ترید باینری آپشن به یک بستر جهت دریافت سیگنال های باینری اشاره نمودیم که در بروکر های محبوب بسیاری نظیر پاکت آپشن و اکسپرت آپشن نیز شاهد آن میباشیم

با استفاده از سیگنال رایگان ترید باینری آپشن کوتکس معامله گران قادر بوده تا بدون نیاز به تحلیل و بررسی دائمی تمام نماد ها، از طریق پلتفرم معاملاتی آخرین سیگنال های بازار را دریافت کرده و به کمک آن معاملات متمرکز با هدف بهبود دقت معاملاتی را تجربه نمایند.

معامله با سیگنال باینری آپشن در بروکر Quotex یکی از بخش های کاربردی برای بهبود معاملات باینری کوتکس است که در ادامه بیشتر به آن ها خواهیم پرداخت.

کپی ترید در پاکت اپشن ، معامله با ربات سیگنال دهی پاکت آپشن ، استراتژی رایگان ربات پاکت آپشن

افتتاح حساب پاکت آپشن

 

آموزش معامله با سیگنال نامحدود در بروکر کوتکس

همانطور که اشاره داشتیم امکان دسترسی به استراتژی کوتکس با سیگنال رایگان ترید باینری آپشن بصورت رایگان در اختیار کاربران قرار گرفته و و مشابه پلتفرم سوشال تریدینگ در بروکر Quotex بحساب می آید، اما به جهت دسترسی به این بخش، ابتدا میبایست مراحل ثبت نام در کوتکس را تکمیل نمایید و در صورتی که تا کنون موفق به این کار نشده اید میتوانید مراحل آموزش ثبت نام در کوتکس را از طریق لینک مطالعه نمایید.

آموزش ثبت نام در بروکر کوتکس

 

گام اول – ورود به کابین کوتکس

در صورتی که با تازگی ثبت نام نموده باشید بصورت خودکار وارد کابین شخصی در کوتکس خواهید شد و در غیر این صورت نیز میتوانید پس از مراجعه به سایت کوتکس از طریق انتخاب گزینه ی ورود، مشخصات حساب خود را وارد کرده و در آخر گزینه ی ورود را انتخاب نمایید.

کوتکس itfxb124 quotex signal copy trading irantopfxbrokers pic 02

 

گام دوم – ورود به بخش Quotex Signal

پس از ورود به پلتفرم معاملاتی بروکر باینری آپشن کوتکس، از طریق نوار ابزار سمت چپ صفحه گزینه ی مشخص شده را انتخاب کرده تا بخش مربوط به سیگنال رایگان ترید باینری کوتکس برای شما نمایش داده شود.

سیگنال تریدینگ کوتکس ، سیگنال سایت کوتکس ، سیگنال نامحدود در بروکر کوتکس

 

گام سوم – اجرای استراتژی کوتکس با سیگنال باینری

در آخرین مرحله همانطور که در تصویر بالا مشاهده نمودید، سیگنال های رایگان کوتکس در 2 بخش معاملات معتبر و سیگنال های منقضی شده نمایش داده میشود. سیگنال هایی که همچنان قابل استفاده است در بخش بالای نوار ابزار قرار گرفته شده است که جفت ارز معاملاتی، جهت پیشبینی شده روند نماد ها و مدت زمان آن نمایش داده میشود.

بهترین سیگنال ها در Quotex ، سیگنال باینری آپشن کوتکس ، سیگنال Quotex

برای استفاده از سیگنال Quotex مورد نظر خود میبایست گزینه ی مورد نظر را انتخاب کرده تا چارت روند قیمت ارز ها نمایش داده شود و در صورتی که دقت سیگنال باینری آپشن کوتکس با تجزیه تحلیل شما مطابقت دارد، کافیست تا گزینه ی خرید یا فروش را بر اساس جهت پیشبینی شده انتخاب نمایید.

توجه داشته باشید مدت زمان معامله بسته به تنظیمات شما انجام میشود به همین دلیل پیش از اجرای دستور زمان معامله را بر اساس مدت سیگنال ارائه شده به جهت افزایش دقت معامله باینری خود انتخاب نمایید.

 

استراتژی معامله با سوشال ترید کوتکس

معامله با سیگنال در باینری آپشن یکی از راه های بهبود نتیجه معاملات است اما مشابه دیگر بستر ها از جمله سوشال ترید و کپی تریدینگ در کوتکس نیز نمیتوان استفاده از سیگنال ها را مساوی با سود 100 درصدی در معاملات باینری آپشن در نظر گرفت.

به همین دلیل پیشنهاد ما ترکیب سیگنالها با ابزار های تحلیل تکنیکال برای هدفمند سازی بهتر و موفقیت در معاملات باینری آپشن است، استفاده از این ابزار ها بسته به استراتژی معامله گران متفاوت است به همین منظور دعوت میکنیم تا به مقاله ی اختصاصی درباره ی بهترین استراتژی های باینری آپشن مراجعه نمایید.

 

دقت سیگنال های کوتکس

سیگنال باینری آپشن Quotex بصورت نامحدود و رایگان در اختیار معامله گران قرار میگیرد اما دقت معاملات بسته به نوسانات بازار و جفت نماد ها متغییر است بنابر این نمیتوان بطور قطعی مقداری را برای دقت سیگنالهای ارائه شده معین کرد.

اما در میان معامله گران حرفه ای معامله با سیگنال هایی که بر اساس استراتژی 5 دقیقه باینری اپشن کوتکس ایجاد شده محبوبیت بیشتری داشته زیرا مدیریت ریسک در آن ها بهتر صورت میگیرد.

اگر چه برای معامله گرانی که قصد معامله در بازه های بلند مدت را دارند نیز سیگنال های 15 دقیقه تا 2 ساعته در قالب استراتژی بلند مدت باینری آپشن در نظر گرفته شده است.

 

راهنمای نحوه تولید بهترین سیگنال ها در Quotex

این بخش بیشتر برای معامله گران حرفه ای باینری آپشن در نظر گرفته شده است زیرا نیازمند تجربه ی معامله با تحلیل تکنیکال و مدیریت سود به ضرر است، همانطور که پیش تر اشاره کردیم معامله با سیگنال در بروکر کوتکس بصورت دستی صورت میگیرد به همین دلیل امکان ایجاد سیگنال و ربات باینری آپشن برای بروکر کوتکس نیز فراهم شده است.

یکی از روش های ایجاد سیگنال و معامله با استراتژی 90 درصد باینری آپشن معامله در بازه های کوتاه مدت و ترید های متعدد است برای مثال معامله گران میتوانند طبق سیگنال هایی که در بازه زمانی 1 ساعت ارائه میشوند یک محدوده قیمتی برای معامله در نظر بگیرند.

سپس با ترکیب استراتژی 60 دقیقه ای با باند بولینگر و مومنتوم برای باینری آپشن در این بازه ی زمانی معاملات خود را اجرا نموده و به کسب درامد بپردازند.

 

✅نظر کارشناسان تاپ بروکر ایران

در قالب جمع بندی در رابطه با سیگنال رایگان کوتکس باینری آپشن با توجه به رقابت نزدیکی که در میان بهترین بروکر های باینری آپشن بوجود آمده نمیتوان آن را یکی از نقاط قوت بروکر باینری آپشن کوتکس در نظر داشت.

همچنین با توجه به آن که بخش مربوط به کپی تریدینگ در کوتکس (quotex copy trading) نیز همچنان به این پلتفرم اضافه نشده است، برای آن دسته از تریدر هایی که برای سرمایه گذاری در کوتکس یا پاکت آپشن در حال بررسی و جستجو بوده نمی توان در حال حاضر بخش مربوط به سگنال کوتکس را تاثیر گذار در روند معاملاتی کاربران دانست.

سوالات متداول

نظرات (5)
نازنین
25/01/2024 08:45

میشه در مورد استراتژی 5 دقیقه باینری اپشن کوتکس بیشتر توضیح بدید؟ ممنونم

پاسخ
محمد حسین حسینی
07/05/2024 16:39

با سلام، برای مطالعه بیشتر درباره ی استراتژی 5 دقیقه ای باینری آپشن به مقاله ی مربوطه مراجعه نمایید.

یاسی
25/01/2024 08:44

میخوام بدونم کاربران امکان دسترسی به استراتژی کوتکس با سیگنال رایگان ترید باینری آپشن دارند به صورت رایگان؟ به طور کلی میتونیم بگیم استراتژی کوتکس با سیگنال رایگان ترید باینری آپشن با پلتفرم سوشال تریدینگ در بروکر Quotex شباهت داره یا ربطی ندارند بهم؟

پاسخ
کنعان
25/01/2024 08:41

با استفاده از چه استراتژی میتونیم نتیجه معاملات خودمون رو بهبود بدیم؟
آیا معامله با سیگنال در باینری آپشن به ما کمک میکنه در این بخش؟

پاسخ
محمد حسین حسینی
07/05/2024 16:36

با سلام، بله استفاده از سیگنال باینری آپشن در حین یادگیری و آموزش باینری آپشن میتوانید تاثیر قابل توجهی در بهبود نتایج داشته باشد.

درج نظر

فهرست مطالب
مطالب پیشنهادی
📉افتتاح حساب دمو کوتکس - آموزش کوتکس ترید دمو
🚩بررسی قوانین بروکر کوتکس - قوانین کارگزاری کوتکس
☎️نحوه ارتباط با پشتیبانی کوتکس – نحوه ثبت درخواست در کوتکس
✔️آموزش احراز هویت کوتکس بصورت تصویری - تایید حساب کوتکس
جدیدترین مطالب
💰حساب پراپ لایت فارکس چیست؟ - بررسی حساب پراپ بروکر لایت فارکس
📈بهترین اندیکاتور برای نوسان گیری فارکس - لیست بهترین اندیکاتور نوسانگیری
🗣️نظرات درباره بروکر آلپاری برای ایرانیان - بروکر آلپاری خوبه؟
💻آموزش متاتریدر ۵ فارکس - آموزش کامل متاتریدر 5
📊استراتژی با وین ریت 100 درصد - استراتژی وین ریت 100% فارکس