🕵️‍♂️کلاهبرداری صرافی تاپ چنج – آیا صرافی تاپ چنج معتبر است؟

10:23 16/05/2023 -

🕵️‍♂️آیا تاپ چنج کلاهبرداری است؟ – بررسی اعتبار صرافی تاپ چنج

اعتبار صرافی تاپ چنج همواره از نقاط مثبت این صرافی بعنوان بهترین روش واریز و برداشت فارکس در نظر گرفته میشود. اما بررسی کلاهبرداری صرافی تاپ چنج پیش از انجام تراکنش همواره برای پیشگیری از مشکلات احتمالی پیشنهاد میشود.

در این مقاله نیز در ادامه مقالات بررسی صرافی تاپ چنج قصد داریم تا به این سوال که “آیا صرافی تاپ چنج معتبر است؟” بپردازیم. علاوه بر آن نیز به موارد مشکوک در تاپ چنج کلاهبرداری های احتمالی برای تایید اعتبار تاپ چنج اشاره خواهیم داشت، با تاپ بروکر ایران همراه باشید.

اعتبار صرافی تاپ چنج، آیا صرافی تاپ چنج معتبر است؟، کلاهبرداری صرافی تاپ چنج، تاپ چنج کلاهبرداری

پیش از بررسی آن که “آیا صرافی تاپ چنج معتبر است؟، در جدول زیر بصورت خلاصه به موارد مربوط به اعتبار صرافی تاپ چنج اشاره شده است:

تاپ چنج tcpay irantopfxbroker icon 02
صرافی تاپ چنج (TC Pay)
🚀ثبت نام در تاپ چنج
پستیبانی فارسی فارکس ، پشتیبانی ارز دیجیتال ، پشتیبانی بروکرهای فارکس برای ایرانیان ، پشتیبانی تاپ چنج ☎️تلگرام فارسی
🚀حداقل واریز 💲1 دلار
📜رگوله معتبر ❌ ندارد
⚠️اعتبار تاپ چنج میان ایرانیان ✅ دارد
🚨سابقه کلاهبرداری تاپ چنج ❌ ندارد

 

آیا صرافی تاپ چنج معتبر است؟

یکی از مواردی که در بررسی کلاهبرداری صرافی تاپ چنج مورد توجه قرار میگیرد، بحث «اعتبار صرافی تاپ چنج» است. برای پاسخ به سوالاتی قبیل آنکه “آیا تاپ چنج کلاهبرداری است؟” و یا “تاپ چنج معتبر است؟” میبایست موارد متعددی را بررسی نمود که در ادامه به آن ها خواهیم پرداخت.

 

▶️ویدئو بررسی کلاهبرداری تاپ چنج

 

بررسی اعتبار صرافی تاپ چنج

همانطور که گفتیم صرافی تاپ چنج به عنوان یک واسط میان معامله گران ایرانی و صرافی ها فعالیت میکند. به دلیل آن که بطور اختصاصی ایران را به عنوان بازار هدف قرار داده به طبع نمیتوان انتظار رگوله و یا شماره ثبت رسمی برای تایید اعتبار تاپ چنج در مورد این صرافی آنلاین داشت.

به همین دلیل نیز در پاسخ به آنکه “سایت تاپ چنج معتبر است؟ یا خیر” مطابق روال گذشته میبایست گفت که برای کاربران ایرانی سابقه ی فعالیت یک صرافی و یا بروکر فارکس در ایران بهترین اعتبار آن بحساب می آید. براساس سابقه Top change در ایران نیز میتوان اعتبار آن را تایید نمود!

 

موارد مربوط به کلاهبرداری صرافی تاپ چنج

پس از بررسی اعتبار صرافی تاپ چنج نوبت به موارد مشکوک به کلاهبرداری تاپ چنج میرسد. در این بخش عمدتا به شکایات مشتریان و امتیازات صرافی ها در وب سایت های معتبری همچون تراست پایلوت [Trust pilot] پرداخته میشود.

اما به دلیل محدود بودن این امتیازات تنها میتوان به تجربه معامله گران ایرانی اشاره داشت. یکی از رایج ترین مواردی که معامله گران بعنوان مشکل سایت تاپ چنج از آن یاد میشود، مشکلات برداشت از صرافی تاپ چنج بوده است.

اگر چه مشکل تاپ چنج در برداشت مدتی به طول انجامید اما با برطرف شدن آن و پیگیری صرافی در رفع مشکل کاربران احتمال کلاهبرداری تاپ چنج کاهش داده و بر اعتبار آن افزود.

 

روش های پیشگیری از کلاهبرداری تاپ چنج

در مباحثی که مربوط به انتقالات پول بخصوص در بازار های مالی میباشد، حضور گرم کلاهبرداران برای سوء استفاده از کمبود تجربه و اطلاعات برخی از کاربران همواره وجود داشته است. این موضوع نیز متاسفانه کلاهبرداران تاپ چنج به دفعات موفق به دریافت مبالغی از کاربران شده اند.

حال روش هایی برای جلوگیری از کلاهبرداری تاپ چنج وجود دارد که در ادامه به آن ها اشاره خواهیم نمود:

 • اطلاعات شخصی خود را با هیچکس به اشتراک نگذارید؛
 • تنها از طریق لینک های معتبر با پشتیبانی صرافی تاپ چنج در ارتباط باشید؛
 • مدارک احراز هویت را تنها در سایت بارگذاری نمایید؛
 • کد ارسال شده را برای فرد دیگری ارسال ننمایید.

 

روش های افزایش امنیت سایت تاپ چنج

بهترین راه برای بهبود امنیت صرافی تاپ چنج اعمال رمز های پیچیده با ترکیب حروف و کلمات بزرگ و کوچک و خاموش نمودن VPN در زمان هدایت به درگاه های پرداخت است. با رعایت چند فاکتور ساده میتوان به مقدار قابل توجهی از موارد سوءاستفاده و کلاهبرداری در تاپ چنج جلوگیری نمایید.

فعالسازی تایید 2 مرحله ای سایت تاپ چنج

ورود 2 مرحله ای در تاپ چنج یکی از بهترین راه ها جهت پیشگیری از ورود افراد متفرقه به حساب کاربری تاپ چنج میباشد. میتوانید مطابق دستورالعمل های زیر پیش روید.

پس از ورود به کابین شخصی تاپ چنج میتوانید بروی گزینه ی تنظیمات کلیک کنید. سپس دکمه ی مشخص شده را برای فعالسازی کلیک نمایید.

ورود 2 مرحله ای در تاپ چنج ، سایت تاپ چنج ، روش های افزایش امنیت سایت تاپ چنج
افزایش امنیت صرافی تاپ چنج با ورود 2 مرحله ای

در صورتی که  تمایل به دریافت کد تایید بروی پلتفرم مشخصی را دارید، میتوانید گزینه ی مربوط به آن را پر کرده سپس بروی ذخیره کلیک کنید.

مدارک ثبت نام و احراز هویت در تاپ چنج ، احراز هویت در تاپ چنج ، جلوگیری از کلاهبرداری تاپ چنج
افزایش امنیت تاپ چنج با دریافت کد

 

✅نظر کارشناسان تاپ بروکر ایران

در این مقاله سعی داشتیم تا با بررسی موارد مربوط به اعتبار صرافی تاپ چنج به سوالاتی نظیر “آیا تاپ چنج کلاهبرداری است؟” و یا “تاپ چنج معتبر است؟” بپردازیم.

در آخر و در قالب جمع بندی میتوان گفت که کلاهبرداری صرافی تاپ چنج تا به حال به ثبت نرسیده و با توجه به سابقه و اعتبار تاپ چنج نمیتوان انتظار آن را در آینده داشت.

از سوی دیگر به دلیل محدود بودن روش های واریز و برداشت در فارکس، صرافی تاپ چنج [Top Change] بهترین درگاه حال حاضر برای معامله گران ایرانی بحساب می آید.

سوالات متداول

 • دفتر مرکزی صرافی تاپ چنج کجاست؟

  در حال حاضر خدمات سایت تاپ چنج از طریق دفتر قبرس این شرکت ارائه میگردد. برای کسب اطلاعات بیشتر درباره ی آن که “تاپ چنج مال کدام کشور است؟” میتوانید به مقاله ی زیر مراجعه نمایید.

  📍صرافی تاپ چنج کجاست؟

 • سابقه صرافی tc pay چقدر است؟

  صرافی تاپ چنج (Tc pay) طبق گفته های خود صرافی فعالیت این شرکت از سال 2007 آغاز شده که بر اعتبار صرافی تاپ چنج می افزاید.

 • آیا صرافی تاپ چنج امنیت دارد؟

  بله، توسعه دهندگان این صرافی سعی داشته تا با قابلیت های امنیتی که ارائه شده، سعی داشته تا حداکثر امنیت را در سایت Topchange برای کاربران خود فراهم آورد.

 • آیا کلاهبرداری تاپ چنج حقیقت دارد؟

  خیر، موارد مربوط به کلاهبرداری تاپ چنج از سوی سایت نبوده و صرافی سعی داشته تا از این دسته موارد جلوگیری نماید.

 • آیا تاپ چنج معتبر است؟

  بله علاوه بر آن که تاکنون شکایتی از کلاهبرداری تاپ چنج منتشر نشده و با توجه به سابقه ی فعالیت صرافی با ایرانیان بر اعتبار تاپ چنج افزوده و میتوان گفت تاپ چنج کلاهبرداری نیست!

 • آیا سایت تاپ چنج معتبر است؟

  بله، سایت صرافی تاپ چنج با رعایت آخرین موارد امنیتی و سایبری بستر مطمئنی را در اختیار معامله گران قرار داده است.

درج نظر

فهرست مطالب
مطالب پیشنهادی
📌صرافی تاپ چنج کجاست؟ - تاپ چنج مال کدام کشور است؟
🏦تاپ چنج یا وب مانی کدام بهتر است؟ - تفاوت تاپ چنج با وب مانی
🪙نحوه خرید تتر از تاپ چنج - آموزش خرید تتر با تاپ چنج
🪙ساخت کیف پول تتر در تاپ چنج - کیف پول تتر در تاپ چنج
جدیدترین مطالب
📊استراتژی نوسان گیری با اندیکاتور atr - استراتژی atr در فارکس
💰حساب پراپ لایت فارکس چیست؟ - بررسی حساب پراپ بروکر لایت فارکس
📈بهترین اندیکاتور برای نوسان گیری فارکس - لیست بهترین اندیکاتور نوسانگیری
🗣️نظرات درباره بروکر آلپاری برای ایرانیان - بروکر آلپاری خوبه؟
💻آموزش متاتریدر ۵ فارکس - آموزش کامل متاتریدر 5