☎️نحوه ارتباط با پشتیبانی تاپ چنج – پشتیبانی آنلاین تاپ چنج

07:30 20/05/2023 -

☎️تماس با پشتیبانی تاپ چنج – ارتباط با پشتیبانی تاپ چنج در ایران

همانقدر که صرافی تاپ چنج در ایران از اهمیت بالایی برخوردار است، از همان سو کاربران ایرانی نیز جایگاه ویژه ای برای این صرافی دارند که در مقاله بررسی صرافی TCPAY به ان ها اشاره نمودیم. به همین دلیل در ادامه بهبود خدمات خود علاوه بر سایت فارسی تاپ چنج، امکان دسترسی به پشتیبانی تاپ چنج در ایران نیز فراهم شده است.

این مقاله را برای آن دسته از معامله گران که در کار با صرافی تاپ چنج دچار مشکل شده اند؛ برای حل مشکل سایت تاپ چنج و پیگیری سوالات خود بدنبال راه های ارتباط با پشتیبانی تاپ چنج و یا شماره پشتیبانی tc pay میباشند گردآوری نمودیم که امیدواریم مفید واقع گردد.

پشتیبانی تاپ چنج تلگرام ،پشتیبانی تاپ چنج فارسی ، پشتیبانی آنلاین تاپ چنج

پیش از شروع بررسی صرافی تاپ چنج | TC Pay بهتر است تا به خلاصه ای از اطلاعات کلی از این بروکر بپردازیم:

تاپ چنج tcpay irantopfxbroker icon 02
صرافی TopChange
🚀بررسی صرافی تاپ چنج
پستیبانی فارسی فارکس ، پشتیبانی ارز دیجیتال ، پشتیبانی بروکرهای فارکس برای ایرانیان ، پشتیبان فارسی فارکس ☎️تلگرام فارسی
پستیبانی فارسی فارکس ، پشتیبانی ارز دیجیتال ، پشتیبانی بروکرهای فارکس برای ایرانیان ، راهنمای TcPay ❇️پیامرسان واتس اپ
🚀حداقل واریز 💲1 دلار
🧨احراز هویت با مدارک ایرانی ✅ دارد
👤پشتیبانی فارسی ✅ دارد
💸پشتیبانی زنده ✅ دارد

 

راه های ارتباط با پشتیبانی تاپ چنج

سایت صرافی تاپ چنج فارسی راه های متنوعی را مناسب هر معامله گر در نظر گرفته است که پرداختن به آن ها زمان بر و غیر ضروری میباشد، زیرا امروزه تمام معامله گران بدنبال سریع ترین راه برای جواب سوال خود میباشند.

به همین دلیل از میان روش های تماس با پشتیبانی تاپ چنج به 3 تا از برترین آن ها در ادامه خواهیم پرداخت، که بیشترین حجم و سریع ترین پاسخگویی به معامله گران در سایت تاپ چنج را دارند.

نحوه برداشت و شارژ آلپاری با تاپ چنج، واریز و برداشت ریالی آلپاری با تاپ چنج، شارژ آلپاری با تاپ چنج
برای مشاهده اموزش شارژ ریالی آلپاری با تاپ چنج بروی تصویر کلیک نمایید.

افتتاح حساب در آلپاری

به دلیل افزایش گزارش های مربوط به مشکل سایت تاپ چنج، پشتیبانی آنلاین تاپ چنج بصورت ربات پاسخگوی کاربران است.

 

▶️ویدئو نحوه ارتباط با پشتیبانی تاپ چنج

تماس با پشتیبانی تاپ چنج به منظور نیاز کاربران بخصوص در زمان های رفع مشکل تاپ چنج از جمله پر جستجو ترین موارد در این باره میباشد. به همین دلیل نیز در فایل ویدئو به نحوه ارتباط با پشتیبانی صرافی تاپ چنج پرداخته ایم.

برای مشاهده نحوه اتصال با پشتیبانی فارسی تاپ چنج بروی تصویر کلیک نمایید.

 

خدمات پشتیبانی فارسی تاپ چنج

پشتیبانی عموما برای معامله گرانی اهمیت دارد که در طول مراحل ثبت نام، احراز هویت و یا شارژ و برداشت از تاپ چنج دچار مشکل شده اند و در این صورت قصد دارند تا مستقیما با پشتیبان TCPay تماس داشته باشند.

خدماتی که معامله گران میتوانند از طریق پشتیبانی سایت تاپ چنج آن ها را پیگیری نمایند، شامل موارد زیر میباشد:

  • پشتیبانی فارسی تاپ چنج در واریز و برداشت ها
  • پشتیبانی ثبت نام و احراز هویت در تاپ چنج
  • پشتیبانی در موارد مشکل در ورود به سایت تاپ چنج

 

پشتیبانی تاپ چنج تلگرام و واتس اپ

پیامرسان ها عموما اولین گزینه برای معامله گرانیست که بدنبال ارتباط با پشتیبانی تاپ چنج فارسی میباشند که در ایران نیز از محبوبیت بالایی به دلیل سرعت بالای پاسخ گویی برخوردار است، به همین دلیل اولین گزینه مورد بررسی ما میباشد، در این روش پس از ارتباط با پشتیبانی میتوانید به راحتی سوال خود را مطرح نمایید.

پشتیبانی فارسی الپاری ، پشتیبانی فارسی لایت فارکس ، پشتیبانی فارسی پاکت آپشن ، پشتیبانی آمارکتس ، تاپ بروکر ایران

برای تماس با پشتیبانی فارکس و راهنمای سایت تاپ چنج بروی تلگرام و واتس اپ میتوانید از طریق لینک های زیر سوالات و مشکلات خود را مطرح نمایید.

تاپ چنج itfxb support telegram icon mki

 

پشتیبانی آنلاین تاپ چنج | چت باکس tc pay

چت باکس تاپ چنج در آخرین بروز رسانی یک سرویس جدید برای بهبود سرویس دهی به مشتریان ارائه نموده که به عنوان Chat Box تاپ چنج شناخته میشود، این سرویس در کنار سرویس چت آنلاین تاپ چنج در سایت اصلی فعالیت مینماید.

چت باکس تاپ چنج ، چت باکس tc pay، پشتیبانی آنلاین تاپ چنج

 

شماره تماس پشتیبانی تاپ چنج

یکی دیگر از روش ها ارتباط مستقیم از طریق شماره تماس تاپ چنج است که در سایت تاپ چنج قرار داده شده است، این روش آخرین روش پیشنهادی است، زیرا با توجه به ساعت کاری تاپ چنج زمان پیگیری موارد با کارشناسان تاپ چنج محدود میباشد اما اغلب کاربران برار رفع مواردی نظیر رفع مشکل احراز هویت تاپ چنج میبایست از این طریق اقدام نمایند.

  • شماره تماس تاپ چنج : +1(831)318-5046
  • آدرس ایمیل تاپ چنج: : Support@topchange.net
همچنین شماره ی مذکور بروی خطوط آمریکا بوده و گزینه ی مناسبی برای تماس از ایران بحساب نمی آید.

 

ساعت کار پشتیبانی تاپ چنج

بنابر اطلاعات درج شده درباره ی ساعت کاری تاپ چنج در سایت صرافی معامله گران برای رفع موارد خود در این صرافی میتوانند در ساعات مشخص شده با شماره پشتیبانی تاپ چنج تماس حاصل کرده و یا از طریق کارشناسان تاپ چنج نسبت به رفع مشکل تاپ چنج خود ارتباط برقرار نمایند.

روز های یکشنبه تا جمعه از 9 صبح تا ساعت 24 و شنبه ها از ساعت 9 صبح تا 18 عصر، ساعاتی است که معامله گران میتوانند در آن مدت از طریق پشتیبانی TC Pay موارد خود را مطرح نمایند.

 

راهکار ارتباط با پشتیبانی آنلاین تاپ چنج

در روز های اخیر همانطور که کاربران نیز به دفعات به پشتیبانی تاپ بروکر ایران به منظور دریافت راهنمایی ها و راه حل های رفع مشکلات تاپ چنج مراجعه نمودند، اعلام داشته که پشتیبانی آنلاین تاپ چنج به رباط پاسخگوی خودکار تغییر پیدا کرده و دیگر مشابه گذشته نمی توان نسبت به رفع مشکل با پشتیبانی تاپ چنج در ارتباط بود.

به همین دلیل برای لازم دانستیم تا در این بخش در قالب راهنمایی به نحوه اتصال به پشتیبانی زنده تاپ چنج، بخصوص برای آن دسته از کاربرانی که همچنان مبلغ واریزی با برداشت شده خود را دریافت ننموده اند، بپردازیم.

 

مرحله اول – ورود به سایت تاپ چنج

در ابتدا میبایست وارد سایت صرافی تاپ چنج شده و به کابین شخصی خود ورود نمایید، سپس بروی گزینه ی صورتی رنگ در پایین صفحه برای ارتباط با پشتیبانی سایت تاپ چنج کلیک نمایید.

سایت صرافی تاپ چنج

نحوه اتصال به پشتیبانی زنده تاپ چنج، راه حل های رفع مشکلات تاپ چنج، راهکار ارتباط با پشتیبانی آنلاین تاپ چنج
تماس با پشتیبانی آنلاین تاپ چنج

 

مرحله دوم – ارتباط با پشتیبانی

همانطور که ملاحظه مینمایید، یک ربات پاسخگوی خودکار در ابتدا به کاربران پاسخ خواهد، در این مرحله می بایست یک کلمه یا جمله را وارد نموده تا گزینه های بیشتری در اختیار شما قرار گیرد.

نحوه اتصال به پشتیبانی زنده تاپ چنج، راه حل های رفع مشکلات تاپ چنج، راهکار ارتباط با پشتیبانی آنلاین تاپ چنج
تماس با پشتیبانی تاپ چنج در ایران

 

مرحله سوم – انتخاب مشکل مورد نظر

در این مرحله میبایست عنوان مشکل خود را از مین گزینه های ارائه شده انتخاب نمایید، برای مثال در این آموزش ما قصد داریم تا مشکل احراز هویت تاپ چنج را از سوی پشتیبانی پیگیری نماییم.

نحوه اتصال به پشتیبانی زنده تاپ چنج، راه حل های رفع مشکلات تاپ چنج، راهکار ارتباط با پشتیبانی آنلاین تاپ چنج
ارتباط با پشتیبانی آنلاین تاپ چنج

پس از آن مجدد گزینه های جدیدی مربوط به مشکلات شما در شاخه ی انتخابی نمایان میشود که میبایست گزینه ی مرتبط که دربارهی ی آن نیاز به پشتیبانی دارید را انتخاب نمایید.

 

مرحله چهارم – ارتباط با پشتیبانی زنده

در این مرحله ربات پشتیبان تاپ چنج بطور خودکار لینک مقالات آموزشی مربوط به مشکل مطرح شده را برای کاربران ارسال خواهد نمود، اما شما میبایست در جواب گزینه ی “خیر، همچنان نیاز به راهنمایی دارم” را انتخاب نمایید.

نحوه اتصال به پشتیبانی زنده تاپ چنج، راه حل های رفع مشکلات تاپ چنج، راهکار ارتباط با پشتیبانی آنلاین تاپ چنج
نحوه ارتباط با پشتیبانی تاپ چنج

در آخرین مرحله مشابه تصویر زیر میبایست نام خود را بهمراه یک آدرس ایمیل معتبر وارد کرده و برای ارتباط با پشتیبانی منتظر بمانید.

 

✅نظر تخصصی تاپ بروکر ایران

بنا به رسالت مجموعه تاپ بروکر ایران، ما همواره در پی تسهیل تجربه کاربران ایرانی در بازار فارکس بوده و در مقالات خود نیز همواره بر این اصل پایپند بوده ایم تا با ارائه بهترین راهبرد ها و راهکار ها از بروز هر گونه مشکل پیش از بوجود آمدن آن ها پیشگیری نماید.

در طول مراجعات بسیار کاربران عزیز به پشتیبانی مجموعه، لازم دانستیم علاوه بر آن که تمام روش های ارتباط با پشتیبانی تاپ چنج را در اختیار مشتریان قرار داده ایم، اما میبایست مجدد به این موضوع اشاره کنیم که به دلیل تعدد مشکلات و عدم پاسخگویی صرافی تا زمان رفع این مشکلات از نقل و انتقال پول از طریق این صرافی خودداری نمایید.

سوالات متداول

نظرات (74)
امیرعباس
18/01/2024 04:28

ممنون میشم بفرمایید چطوری میتونیم به پشتیبانی زنده تاپ چنج متصل بشیم؟

پاسخ
محمد حسین حسینی
22/01/2024 17:42

با سلام
برای ارتباط با پشتیبانی تاپ چنج در چت زنده کافیست “پشتیبانی زنده تاپ چنج” را در مکالمه با ربات مطرح نمایید!

سارا
18/01/2024 04:26

از اونجایی که پشتیبانی آنلاین تاپ چنج به رباط پاسخگوی خودکار تغییر پیدا کرده من واقعا سردرگمم. شما بهم بگید چیکار میتونم کنم. دمتون گرم

پاسخ
محمد حسین حسینی
21/01/2024 17:00

با سلام، برای ارتباط با پشتیبانی تاپ چنج میتوانید پس از ورود به سایت و انتخاب چت زنده (پشتیبانی آنلاین تاپ چنج) متن درخواست “تماس با پشتیبانی تاپ چنج” را وارد و برای ربات ارسال نمایید.

گلنار
18/01/2024 04:25

راستش من مدت هاست به دنبال راه های ارتباط با پشتیبانی تاپ چنج و یا شماره پشتیبانی tc pay بودم اما الان با خوندن مطلب بسیار زیبا و جامع تونستم به هدفم برسم. خدا قوت بده بهتون بتونید باز هم مطالب خوب برای ما آماده کنید. پر روزی باشید دوست عزیز.

پاسخ
محمد حسین حسینی
02/02/2024 17:49

با سلام
ضمن سپاسگذاری از حسن نظر شما، از اینکه توانستیم در جهت رفع مشکل خدمت رسانی نماییم خرسندیم.

سحر
04/01/2024 23:22

سلام وقتتون بخیر
من احراز هویت انجام دادم و اسممو سحر وارد کردم ولی الان که اطلاعاتم ثبت شده میبینم که اسممو سعر زده و بقیه اطلاعاتم درسته
گزینه ویرایش هم که نداره
ممنون میشم راهنماییم کنید

پاسخ
محمد حسین حسینی
05/01/2024 16:28

با سلام
اگر احراز هویت تاپ چنج تکمیل شده نیازی به تغییر اطلاعات نمیباشد. در صورت نیاز از سوی پشتیبانی تاپ چنج با شما ارتباط برقرار خواهد شد و یا از طریق بخش پشتیبانی میتوانید نسبت به تغییر آن اقدام نمایید.

محمد سلیمیان
05/12/2023 23:10

با سلام
من ب کیف پول دلاری تاپ چنج یه نفر دلار واریز کردم اما کلاهبردار بود .آیا میتونم از طریق تاپ چنج پیگیری کنم یا راه دیگری وجود دارد؟

پاسخ
محمد حسین حسینی
08/12/2023 19:41

با سلام
متاسفانه امکان این کار وجود ندارد، اما بهتر است تا مورد خود را با پشتیبانی تاپ چنج برای پیگیری بیشتر و مسدود نمودن حساب شخص کلاهبردار مطرح نمایید.

ظهوری
14/10/2023 13:13

سلام من برای شارژ کیف پولم گزینه شارژ انلاین ندارم باید از کجا اقدام کنم به بانک مراجعه کردم خدمات آنلاین کارتم کاملا درست بود

پاسخ
محمد حسین حسینی
16/10/2023 14:54

با سلام
ممکن است گزینه ی پرداخت آنلاین موقتا از دسترس خارج شده باشد. لطفا سرور فیلتر شکن خود را تغییر داده و مجدد وارد حساب تاپ چنج خود شوید.

جهانگیر‌ ابراهیمی
24/09/2023 09:37

سلام‌ خسته‌ نباشید‌ اقای‌ حسینی‌ بنده‌ از‌ طریق‌ تاپ‌ چنج‌ کیف‌ پولمو‌ شارژ‌ کردم‌ پول‌ از‌ حسابم‌ کم‌ شد‌ ولی‌ کیف‌ پولم‌ شارژ‌ نشده‌ تو‌ عملیات‌ نوشته‌ ناموفق‌ پول‌ من‌ کی‌ برمیگرده‌ ممنون‌ میشم‌ راهنمایم‌ کنید

پاسخ
محمد حسین حسینی
28/09/2023 11:51

با سلام
متاسفانه همچنان در برخی از موارد شارژ حساب تاپ چنج، مبالغ با اندکی تاخیر به کیف پول مشتریان منتقل میشود، مقداری صبور باشید.

سولماز
10/09/2023 09:51

سلام من هرکاری میکنم ازانتقالی ازکیف پولم به بروکر انجام نمیشه ممنون میشم راهنمایی فرمایید

پاسخ
محمد حسین حسینی
14/09/2023 15:38

با سلام
لطفا نام بروکر خود را بفرمایید.

شهرام
02/09/2023 10:16

باسلام من سه روز مبلغ ۱میلیون واريزي داشتم این مبلغ از حساب بانکی ام کثر شد ا‌ماکیف پولم شارژ نشد

پاسخ
محمد حسین حسینی
05/09/2023 07:31

با سلام، متاسفانه میبایست مقداری منتظر بوده و یا از طریق روش های معرفی شده مشکل خود را با پشتیبانی صرافی تاپ چنج مطرح نمایید.

ایمان
02/09/2023 04:00

سلام
کیف پول من مسدود شده به پشتیبانی ایمیل زدم پاسخ گو نیستن با پشتیبانی ربات هم پیام دادم باز هم هیچ پاسخ درستی دریافت نکردم

پاسخ
محمد حسین حسینی
05/09/2023 07:33

با سلام
متاسفانه برای رفع مشکلات مربوط به کیف پول صرافی تاپ چنج، تنها میبایست با روش های مطرح شده مشکل خود را مرتفع نمایید.

امیر
15/08/2023 16:15

من از هفته پیش روز چهار شنبه از تاپ چنج برداشت/زدم نزدیک به هفت روز در حالت پرداخت گیر کرده بود چند روز پیش زده انجام شد و از حساب منم/کم شده اما به حساب بانکیم واریز نشده چیکار باید کرد؟؟!

پاسخ
محمد حسین حسینی
28/08/2023 05:55

با سلام
متاسفانه این مشکل پرداخت به تاپ چنج همچنان در مواردی باقی است، لطفا مورد خود را از طریق پشتیبان زنده تاپ چنج اکه در همین مقاله توضیح داده شده پیگیری نمایید.

ناشناس
12/08/2023 14:32

باسلام خسته نباشد ؛من ۱۷مرداد مبلغی را از تاپ چنج به بانکم منتقل کردم اما هنوز به حسابم نیومده. دلیلش چیه؟قبلنا همون روز واریز میشد.

پاسخ
محمد حسین حسینی
12/08/2023 14:59

با سلام
بله، متاسفانه تراکنش های بانکی مربوط به واریز و برداشت بانکی به دلیل تغییرات ایجاد شده با تاخیر صورت میگیرد، لطفا صبور باشید.

صادق
10/08/2023 06:26

سلام وقت بخیر
2روزه که مبلغ 50میلیون به حسابم از تاپ چنج برداشت انجام داده ام اما هنوز به کارتم واریز نشده
لطفاً راهنمایی بفرمایید

پاسخ
محمد حسین حسینی
12/08/2023 14:57

با سلام
متاسفانه همانطور که اکثر کاربران نیز اشاره داشتند، واریز و برداشت بانکی در صرافی تاپ چنج مدتی است که با مشکل رو به رو شده و به کندی با مقداری تاخیر صورت میگیرد.

حبیب الهی
09/08/2023 11:15

دیروز پول واریز کردم هنوز وارد سیستم نشده لطفا این مشکل را برطرف کنید متشکرم

پاسخ
محمد حسین حسینی
12/08/2023 14:50

با سلام
تاپ بروکر ایران، پشتیبانی صرافی تاپ چنج نبوده و تنها راهنمایی و خدمات خود را به منظور سهولت سرمایه گذاری در فارکس برای کاربران ایرانی ارائه می نماید.

moradizabih96@gmail.com
01/08/2023 13:33

باسلام من 20رزوه مبلغ ۲میلیون واريزي داشتم این مبلغ از حساب بانکی ام کثر شد ا‌ماکیف پولم شارژ نشد لطفا راهنمایی بفرمایید

پاسخ
محمد حسین حسینی
12/08/2023 14:49

با سلام
متاسفانه مشکل شارژ کیف پول تاپ چنج و تاخیر در واریز موردی است که بسیاری از کاربران با آن مواجه شده اند، کمی صبور باشید تا صرافی تراکنش ها را تایید نماید.

محمد محمد خانی
29/07/2023 09:14

مبلغ دو میلیون جمعه هفته پیش حساب تاپ چنج شارژ کنم ولی پول کسر شد و الان بعد از 9 روز با هر کس تماس می گیرم پاسخگو نیست بانک هم پرینت داده است که خرید اینترنتی انجام شده است با پشتیبانی تاب چنج ایمیل می دهم نوشته با شما به زودی تماس می گیرند ولی خبری نشده است من واقعا نمی دانم چکار کنم اقای حسینی کمکم کنید بدهکارم با تشکر

پاسخ
محمد حسین حسینی
31/07/2023 12:46

با سلام
ضمن عرض پوزش بابت تاخیر در تکمیل تراکنش شما در سایت تاپ چنج، متاسفانه برخی از کاربران همچنان با این مشکل مواجه میباشند، پیشنهاد میکنیم تا مشکل خود را از طریق پشتیبانی واتس اپ و یا چت زنده در سایت تاپ چنج با پشتیبانی مطرح نمایید.
با امید رفع هرچه زودتر این مورد

abbas
22/07/2023 17:53

باسلام
برداشت از کبف پول تاپ چنج به کیف پول پرفکت داشتم اما از طهر تا الان انتقالی انجام نگرفته پشتیبانی هم اصلا جوابگو نیست باید چکار کنم؟ این انتقایل کی انجام میشه؟؟

پاسخ
محمد حسین حسینی
26/07/2023 12:46

با سلام متاسفانه همچنیان تاخیر در واریز به کیف پول تاپ چنج ادامه دارد ، پیشنهاد میکنیم از روش های جایگزین برای شارژ حساب خود اقدام نمایید.

اصفهانی
22/07/2023 09:12

سلام . در مرحله احراز هویت به دلیل سن احراز هویت من تایید نشده است . لطفا بفرمایید باید چکار کنم؟

پاسخ
محمد حسین حسینی
01/08/2023 12:33

با سلام
برای این کار میتوانید از مدارک هویت دیگر افراد خانواده و با نام آنها اقدام به افتتاح حساب در تاپ چنج نمایید و یا از دیگر روش ها برای شارژ بروکر فارکس مورد نظر خود استفاده نمایید.

hamdolah salehi
15/07/2023 22:30

با سلام .واریزی برای شارژ تاپ چنج انجام دادم ولی در آخر پول از حسابم کم شد ولی کیف پول شارژ نشد .کی به حساب بر مگرده

پاسخ
محمد حسین حسینی
17/07/2023 12:52

در صورتی که در مراحل شارژ حساب با تاپ چنج تکمیل نگردد مبلغ تا 72 ساعت به حساب مبدا عودت داده خواهد شد .

محمد
18/07/2023 23:52

سلام ببخشید من حسابم رو 7روز پیش شاید هم بیشتر میخواستم شارژ کنم با یه خطا مواجه شدم و اون مبلغ از حساب من کم شد و هنوز برنگشته الان یک هفته بیشتر هست

محمد حسین حسینی
21/07/2023 12:38

با سلام
لطفا مورد خود را بهمراه مدارک پرداخت از طریق پشتیبانی زنده در سایت صرافی تاپ چنج با پشتیبانی مطرح نمایید تا هرچه زودتر این مشکل برطرف گردد.

سعید ناصرآبادی
15/07/2023 12:02

سلام من سه روز پیش حساب ریالیمو شارژ کردم پول از حساب بانکیم کسر شده ولی وارد حساب ریالیم نشده…با درگاه بانکم تماس گرفتم گفتن ک پول انتقال داده شده حتی شماره پیگیریشم فرستادن و چن بار ب تاپ چنج گفتم ولی جوابی نگرفتم

پاسخ
محمد حسین حسینی
18/07/2023 11:56

با سلام
در روز های اخیر بدلیل حجم و ترافیک بالا سایت صرافی تاپ چنج برخی از تراکنش ها با مقداری تاخیر تکمیل میگردد ، لطفا صبور باشید.

مصطفی توکل اردکانی
14/07/2023 15:33

سلام
ثبت نام در احراز هویت به علت سن رد شدم
چی کار باید انجام بدم

پاسخ
محمد حسین حسینی
18/07/2023 11:55

با سلام
اعلام بفرمایید قصد شارژ حساب در کدام بروکر فارکس با تاپ چنج را داشته تا بتوانیم بهترین راه ها در اختیار شما بگذاریم.

مرتضی
13/07/2023 04:09

سلام .برای واریزپول ازتاپچنج به بروکر.اون قسمتش که بایدیه کدبرای من ایمیل کنه اون کدرونمیفرسته

پاسخ
محمد حسین حسینی
15/07/2023 12:51

با سلام
در اغلب موارد عدم دریافت کد تایید برای ثبت درخواست واریز از تاپ چنج به دلیل انتقال ایمیل مربوطه به پوشه ی SPAM میباشد .

نصرت بازرگانی نیا
12/07/2023 17:20

سلام
من چند دو روزه متوالی در سه مرحله به صورت انلاین درPCبه حساب برکری الپاری پول واریز میکنم ،تا اخرین مرحله ادامه میده ،حتی از حسابم مبلغو با کارمزدش درمیاد و اخر سر خطا میده…
نه حساب الپاریم شارژ میشه ونه حساب PCشارژ میشه و نه پول به حساب بانکیم برمیگرده…
راهکار چیه….

پاسخ
محمد حسین حسینی
15/07/2023 12:53

به دلیل مشکلات اخیر صرافی تاپ چنج پیشنهاد میکنیم تا از روش های دیگری نسبت به شارژ حساب آلپاری خود اقدام نمایید ، همچنین مبلغ شما تا 72 ساعت به حساب بانکی برگشت داده خواهد شد.
🔖روش های شارژ حساب آلپاری

محمدرضا
12/07/2023 08:44

درود بر شما
من از طيق تاپ چنج مبلغي را مي خواستم شارژ كنم و تا مرحله پرداخت بانكي رفتم و از حسابم كم شد ولي ارور داد و شارژ نشد. اين مبلغ كم شده به حسابم برنگشته. چكار كنم؟ سپاس

پاسخ
محمد حسین حسینی
12/07/2023 11:04

با سلام
در صورتی که در حین واریز پول به تاپ چنج با خطا مواجه شوید ، وجه کسر شده تا 3 روز کاری به حساب شما برگشت داده خواهد شد.

مجید آموشا
12/07/2023 07:35

سلام کیف پول دلارمو شارژ کردم پول از حساب ریالم کم شد ولی کیف پول دلار شارژ نشد .با شرکت واسطه تماس گرفتم گفت عملیات شما موفق بوده الان باید چیکار کنم

پاسخ
محمد حسین حسینی
12/07/2023 11:10

انتقال از کیف پول ریالی به دلاری تاپ چنج و یا عملیات تبدیل ریال به دلار در تاپ چنج بصورت خودکار صورت میگیرد ، اگر تیم پشتیبانی تراکنش را تایید نموده است ، لطفا منتظر بمانید تا در اسرع وقت مبلغ شما به کیف پول تاپ چنج واریز گردد.

یعقوب فیلوندی
12/07/2023 04:43

سلام وقت بخیردیرپول واریزکردم اماهنوزبه حساب نیامده

پاسخ
محمد حسین حسینی
12/07/2023 11:13

با سلام
به دلیل ترافیک و حجم بالای تراکنش های مربوط به انتقال پول به تاپ چنج مبالغ با مقداری تاخیر به کیف پول تاپ چنج واریز میگردد ، لطفا صبور باشید .

سعید
11/07/2023 05:40

سلام من واریز وجه رو کامل پر میکنم گزینه پرداخت رو میزنم ارور میده چرا

پاسخ
محمد حسین حسینی
12/07/2023 11:02

با سلام
میبایست برای حل مشکل تاپ چنج پیش از آن که به درگاه پرداخت هدایت شوید ، فیلترشکن خود قطع نمایید.

امیر سلطانی
10/07/2023 06:42

وقتتون بخیر
من فیلتر شکن رو هم خاموش میکنم ولی باز وارد درگاه نمیشه. میزنه خطایی رخ داده است
چیکار باید بکنیم

پاسخ
محمد حسین حسینی
10/07/2023 12:28

با سلام و وقت بخیر
متاسفانه پس از بروزرسانی ها همچنان مشکل سایت تاپ چنج باقیست ، میتوانید مجدد پس از بروزرسانی روز 3 شنبه (11 جولای) اقدام کرده و یا از طریق پرفکت مانی اقدام به شارژ حساب خود نمایید.
🚩آموزش خرید و فروش پرفکت مانی از تاپ چنج

علی
10/07/2023 05:19

مشکل کی حل می شود

پاسخ
محمد حسین حسینی
10/07/2023 12:17

با سلام با توجه به بیانیه ی منتشر شده از سوی پشتیبانی ، مشکل سایت تاپ چنج تا روز 3 شنبه (11 جولای) ساعت 10 به وقت تهران ادامه خواهد داشت.

سهند
09/07/2023 22:16

من دو روزه برداشت از کیف دلاری زدم نیومده معادل ریالی به حسابم چت زنده هم الکیه همش بات هست چیکار کنم؟

پاسخ
محمد حسین حسینی
10/07/2023 12:40

با سلام
پشتیبانی از طریق چت آنلاین تاپ چنج در حال حاضر غیر فعال میباشد و بهتر است مشکل خود را با ارسال تیکت به پشتیبانی تاپ چنج پیگیری نمایید.

سعید
09/07/2023 05:03

سلام وقت بخیر تو قسمت احراز هویت اطلاعات شخصی رد شده دوباره می‌خوام تلاش کنم پیام میاد که تأیید تکمیل شده درصورتی تأیید نشده و مجددا نمیتونم تکمیل کنم .لطفاً راهنمایی کنید

پاسخ
محمد حسین حسینی
10/07/2023 12:35

در این مرحله میبایست برای رفع مشکل احراز هویت صرافی تاپ چنج این موضوع را از طریق چت زنده با پشتیبانی تاپ چنج مطرح نمایید که در حال حاضر متاسفانه این موضوع مقدور نمیباشد ، لطفا مجدد در روز های آینده بررسی نموده و یا بروکر فارکس مورد نظر خود را برای راهنمایی روش های جایگزین تاپ چنج برای ما ارسال نمایید.

امیرحسین باوندی
08/07/2023 14:12

من از ۱۳تیرماه درخواست وجه دادم اما تا امروز که ۱۷تیرماه هست پولی برام واریز نشده و هیچکس پاسخگو نیست نمیدونم چیکار کنم فقط همون روز اول گفتن مشکل فنی داریم فردا واریز میشه که بازم واریز نشد

پاسخ
محمد حسین حسینی
10/07/2023 12:38

بله،متاسقانه این مشکل همچنان باقیست و پشتیبانی تاپ چنج نیز در این باره پاسخگو نمیباشد ، لطفا در صورتی که مشکل برداشت وجه از تاپ چنج برای شما برطرف گردید به ما اطلاع دهید.

سیروس
07/07/2023 18:13

چند روزه میخوام حسابم رو شارژ کنم ولی نه از طریق سایت و نه از طریق اپلیکیشن شارژ انلاین انجام نمیشه. چه وی پی ان خاموش باشه و چه روشن هیچ تاثیری نداره. متاسفانه پشتیبانیشون هم کلا تعطیله. هر چی پیام میدم یا ایمیل میزنم فقط فیلم اموزش شارژ میفرستن!

پاسخ
محمد حسین حسینی
10/07/2023 12:25

با سلام
لطفا بفرمایید جهت شارژ کدام بروکر فارکس از طریق تاپ چنج اقدام مینمایید تا روش های جایگزین براش شما ارسال گردد.

احمد مرادی
05/07/2023 05:29

حتی فیلتر شکنم که خاموش کردیم واسه انتقال به در گاه بانکی به مشکل میخوریم درگاه رو برای ما باز نمیکنه

پاسخ
محمد حسین حسینی
05/07/2023 12:57

متاسفانه در روز های اخیر بسیاری از کاربران در تاپ چنج به دلیل بروزرسانی های صرافی با مشکل مواجه شده اند ، پیشنهاد میکنیم تا از طریق پشتیبانی تاپ چنج از زمان رفع آن کسب اطلاع نمایید .
پشتیبانی تاپ چنج در تلگرام
پشتیبانی تاپ چنج در واتساپ

رحمان
25/06/2023 11:14

سلام من برای شارژ کیف پول تا مرحله ورود به در گاه بانک انجام میشه ولی سایت بانک باز نمیشه

پاسخ
محمد حسین حسینی
29/06/2023 12:25

با سلام
طبق اطلاعیه پشتیبانی تاپ چنج میبایست پیش از ورود به مرحله انتقال از درگاه بانکی فیلترشکن خود را خاموش نمایید.

محمدرضا.م
20/06/2023 12:25

من چندروزه که مشکل ورود به تاپ چنج دارم با وی پی ان هم تست کردم اما نشد

پاسخ
محمد حسین حسینی
20/06/2023 12:29

طبق اطلاعات کسب شده در ارتباط با پشتیبانی تاپ چنج ، به دلیل بروزرسانی سایت برخی از کاربران با مشکل ورود به تاپ چنج مواجه شده اند که بزودی برطرف خواهد شد .
در صورتی عدم رفع مشکل میتوانید از طریق شماره پشتیبانی تاپ چنج نسب به رفع آن اقدام نمایید .

درج نظر

فهرست مطالب
مطالب پیشنهادی
📌صرافی تاپ چنج کجاست؟ - تاپ چنج مال کدام کشور است؟
🏦تاپ چنج یا وب مانی کدام بهتر است؟ - تفاوت تاپ چنج با وب مانی
🪙نحوه خرید تتر از تاپ چنج - آموزش خرید تتر با تاپ چنج
🪙ساخت کیف پول تتر در تاپ چنج - کیف پول تتر در تاپ چنج
جدیدترین مطالب
📊استراتژی نوسان گیری با اندیکاتور atr - استراتژی atr در فارکس
💰حساب پراپ لایت فارکس چیست؟ - بررسی حساب پراپ بروکر لایت فارکس
📈بهترین اندیکاتور برای نوسان گیری فارکس - لیست بهترین اندیکاتور نوسانگیری
🗣️نظرات درباره بروکر آلپاری برای ایرانیان - بروکر آلپاری خوبه؟
💻آموزش متاتریدر ۵ فارکس - آموزش کامل متاتریدر 5